|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 11:55:47   
Sareta88
Hehe, ajaaaa. No ma super, potem bo vsak dan močnejša ta črtica, če dela prej. Držim pesti!

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 12:00:34   
pikapoka pika
Danes je 28. dan od M, cikle mam dolge med 28 do 35 dni, tko približno ne pričakujem čez vikend enkrat.

Učim se pa za eno izobraževanje..ne bi preveč povedala da me kdo ne prepozna ;) Me pa čaka še par noči za knjigami.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 12:19:39   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

pikapoka pika a si preskočila? Potem ga boš jutri delala? Kateri dan od zadnje M pa bo?
No pri meni še vedno nič, je pa danes 33.dan od zadnje M. Najkasneje je prišla na 35.dan, tako da je še nekaj fore.
A je kateri M zamujala zaradi krvomočnice?


Jaz sem prejšnji cikel pila krvomočnico in sem dobila M 2 dni kasneje kot sem jo pričakovala. Ne vem a je bilo naključje, ali pa je res zaradi krvomočnice. Dobila pa sem 3x bolj močno in bolečo kot ponavadi...

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 12:22:32   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

pikapoka pika a si preskočila? Potem ga boš jutri delala? Kateri dan od zadnje M pa bo?
No pri meni še vedno nič, je pa danes 33.dan od zadnje M. Najkasneje je prišla na 35.dan, tako da je še nekaj fore.
A je kateri M zamujala zaradi krvomočnice?


Jaz sem prejšnji cikel pila krvomočnico in sem dobila M 2 dni kasneje kot sem jo pričakovala. Ne vem a je bilo naključje, ali pa je res zaradi krvomočnice. Dobila pa sem 3x bolj močno in bolečo kot ponavadi...


Jaz sem jo ta mesec prvič pila in me jo je kar malo strah kakšna M bi to znala biti, če pravite da je močnejša, lahko tudi daljša........Boli me pa že sedaj tam spodaj vse tako, kot da bi jo čez par dni morala dobiti, pa je šele 23 dan....

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 12:26:16   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Niso mi delali abrazije, imela sem ss v zgodnji nosecnosti in ko sem bila po krvavenju na pregledu, je rekla, da vse zgleda ok in me vec ni poslala na krvnega. Pred tem tudi ploda ni bilo videti, ker je bilo prezgodaj za to. Nazadnje sem imela ob prvem krvnem beta hcg malo cez 50, tri dni kasneje malo cez 30, v petek ko sem sla samoplacnisko je narastel v dveh tedni na 147 in vceraj padel nazaj na 85 nekaj. Glede na to, da se vedno krvavim, oz. vmes nekaj dni ni bilo izcedka, nato se je zacel nazaj, mi je jasno, da se ni vse scistilo. Torej bi moja logika bila, da bo treba na abrazijo, da se zdaj dokoncno vse scisti in se ta kalvarija ze enkrat zakljuci. Grem pa danes po drugo mnenje k drugi ginekologinji, ker v ponedeljek, ko sem bila pri prvi, ki je spremljala zadevo od zacetka, mi ni hotela niti uz nardit, ker je trdila, da sem ponovno noseca in da je treba pocakat do naslednjega tedna. Vcerajsnji krvni test je pokazal, da sem imela js prav, ko sem ji cel cas govorila, da nisem noseca, da je to posledica ss, da se ocitno ni vse ok scistilo, ampak me sploh ni hotela poslusat, samo dala mi je reference za krvnega in me poslala vn naj cakam na drug teden. Js razumem, da se marsikaj zgodi in vse, ampak da ti pa ginekologinja noce uz naredit in pogledat, kaj se dogaja mi je pa mimo. V glavnem, upam da bo danes na pregledu drugace in da koncno zakljucim z vsem tem, ker sem ze cisto izmucena od vsega tega.


Držim pesti, da danes naletiš na dobro ginekologinjo in da ti uredi vse tako kot je treba, da lahko spet normalno zaživita in delata naprej na pikici. Upam, da ni IMN, kot pravi Janchek81.
Sporoči kaj boš izvedela. Jaz pa upam, da bom mogoče že danes dobila izvide, ker jutri moj g ne dela.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 12:26:32   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

pikapoka pika a si preskočila? Potem ga boš jutri delala? Kateri dan od zadnje M pa bo?
No pri meni še vedno nič, je pa danes 33.dan od zadnje M. Najkasneje je prišla na 35.dan, tako da je še nekaj fore.
A je kateri M zamujala zaradi krvomočnice?


Jaz sem prejšnji cikel pila krvomočnico in sem dobila M 2 dni kasneje kot sem jo pričakovala. Ne vem a je bilo naključje, ali pa je res zaradi krvomočnice. Dobila pa sem 3x bolj močno in bolečo kot ponavadi...


Hmmm.. no čist mogoče je, da mi potem zaradi tega zamuja. Je pa res, da je tudi mene nekaj špikalo takrat, ko sem računala, da naj bi dobila M pa izcedek blago rjavkaste barve je bil, kot pomešan z belim tokom, od takrat pa ne duha ne sluha.
Upam, da me ne čaka strašno boleča M.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 12:29:42   
Bibabuba12
Pa zakaj ti ne gres kupit test in se polulas na njega in mir s tem? user posted image Ker ce si noseca ti bo zdaj cisto vsak test ze pokazal lepo crtico no. In drzimo pesti, da je user posted image in ne kaj drugega. user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 12:36:43   
Tara90
Tudi jaz sem krvomočnico pila prvič ta mesec in me je tudi kar malo strah kako bo M zgledalauser posted image Ko je vsaj nebi bilo sploh..

Postajam pa nestrpna spet. Najraje bi kar zdaj kakšen test naredila. Pa sem rekla da ga ne bom dokler ne bo zamujala..vsaj do nedelje moram zdržat. Pri meni je danes 24. dan, imam pa ciklus dolg 28 dni. Pa mene tudi že kar nekaj dni boli in špika tam spodaj..

Drugače smo pa kar ene 4 tukaj gor, ki se učimo v teh dneh..tudi jaz opravljam eno dodatno izobraževanje. Pikapoka, mogoče bomo pa še skupaj isti izpit pisaleuser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 13:05:36   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Pa zakaj ti ne gres kupit test in se polulas na njega in mir s tem? user posted image Ker ce si noseca ti bo zdaj cisto vsak test ze pokazal lepo crtico no. In drzimo pesti, da je user posted image in ne kaj drugega. user posted image


Če ti odkrito povem, se testov bojim kot vrag križa in jim ne zaupam user posted image . 3 mesece zaporedoma mi ovulatorni testi niso pokazali niti blage, pod svetlobo vidne črtice, 4. mesec pa so dva dni zapored pokazali čiiiiistooooo blago črtico, kar mi je zelo čudno, glede na to, da berem, kako 3 dni zaporedoma kaže vsak dan močnejšo črtico.
Ne vem, malo neumno od mene, ampak lulat na test mi je večji stres kot biti en dan več v negotovosti user posted image . Itak pa sem 99% da je to spet polip in da me spet čaka histeroskopija, ki pa se je zelo bojim user posted image .

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 13:21:03   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Tara90

Drugače smo pa kar ene 4 tukaj gor, ki se učimo v teh dneh..tudi jaz opravljam eno dodatno izobraževanje. Pikapoka, mogoče bomo pa še skupaj isti izpit pisaleuser posted image


Tako ... moji 3 izpiti so pod streho. Zdej pa uživat en teden, pol pa v nove bojeuser posted image
Punce držte se. Znanje je moč. Kaouser posted image .


(odgovor članu Tara90)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 13:40:39   
Bibabuba12
Ampak tile ovulacijski testi so dosti dosti bolj nezanesljivi kot testi nosecnosti. Resno. Veliko zenskam tudi cisto nic ne pokazejo pa na koncu vseeno zanosijo ceprav po testih kao sploh ovulacije nimajo. Tako da pejd hitro lulat na test in mir! Ker tako mocno stiskam pesti zate, da me ze roke bolijo.user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 13:50:38   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Ampak tile ovulacijski testi so dosti dosti bolj nezanesljivi kot testi nosecnosti. Resno. Veliko zenskam tudi cisto nic ne pokazejo pa na koncu vseeno zanosijo ceprav po testih kao sploh ovulacije nimajo. Tako da pejd hitro lulat na test in mir! Ker tako mocno stiskam pesti zate, da me ze roke bolijo.user posted image


Ena izmed takih sem jaz user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 14:02:07   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Tara90

Tudi jaz sem krvomočnico pila prvič ta mesec in me je tudi kar malo strah kako bo M zgledalauser posted image Ko je vsaj nebi bilo sploh..

Postajam pa nestrpna spet. Najraje bi kar zdaj kakšen test naredila. Pa sem rekla da ga ne bom dokler ne bo zamujala..vsaj do nedelje moram zdržat. Pri meni je danes 24. dan, imam pa ciklus dolg 28 dni. Pa mene tudi že kar nekaj dni boli in špika tam spodaj..

Drugače smo pa kar ene 4 tukaj gor, ki se učimo v teh dneh..tudi jaz opravljam eno dodatno izobraževanje. Pikapoka, mogoče bomo pa še skupaj isti izpit pisaleuser posted image


Ali pa bomo kar vse tri skupaj ;)

(odgovor članu Tara90)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 14:08:28   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Niso mi delali abrazije, imela sem ss v zgodnji nosecnosti in ko sem bila po krvavenju na pregledu, je rekla, da vse zgleda ok in me vec ni poslala na krvnega. Pred tem tudi ploda ni bilo videti, ker je bilo prezgodaj za to. Nazadnje sem imela ob prvem krvnem beta hcg malo cez 50, tri dni kasneje malo cez 30, v petek ko sem sla samoplacnisko je narastel v dveh tedni na 147 in vceraj padel nazaj na 85 nekaj. Glede na to, da se vedno krvavim, oz. vmes nekaj dni ni bilo izcedka, nato se je zacel nazaj, mi je jasno, da se ni vse scistilo. Torej bi moja logika bila, da bo treba na abrazijo, da se zdaj dokoncno vse scisti in se ta kalvarija ze enkrat zakljuci. Grem pa danes po drugo mnenje k drugi ginekologinji, ker v ponedeljek, ko sem bila pri prvi, ki je spremljala zadevo od zacetka, mi ni hotela niti uz nardit, ker je trdila, da sem ponovno noseca in da je treba pocakat do naslednjega tedna. Vcerajsnji krvni test je pokazal, da sem imela js prav, ko sem ji cel cas govorila, da nisem noseca, da je to posledica ss, da se ocitno ni vse ok scistilo, ampak me sploh ni hotela poslusat, samo dala mi je reference za krvnega in me poslala vn naj cakam na drug teden. Js razumem, da se marsikaj zgodi in vse, ampak da ti pa ginekologinja noce uz naredit in pogledat, kaj se dogaja mi je pa mimo. V glavnem, upam da bo danes na pregledu drugace in da koncno zakljucim z vsem tem, ker sem ze cisto izmucena od vsega tega.


Kaj sva slucajno hodili k isti?? Jaz sem imela zdravnisko obvestilo od G h kateremu sem mogla zaradi krvevanja urgentno, med njenim dopustom. In je napisal, da mi mora cez mesec dni opravit uz, da se vidi kaksno je stanje in mi ga ni hotla nardit. Njej je blo itak nesmiselno mi ppmagat ker sem "premlada" za narascaj user posted image

No in to je bila le kapljica cez rob, da me je videla zadnjic...

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 14:15:04   
Ashatan
Madjanca, koliko si pa stara, če lahko vprašam, da ti G lahko reče, da si premlada za naraščajuser posted image . Mislim, kakšne izjaveuser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 14:27:55   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

Ampak tile ovulacijski testi so dosti dosti bolj nezanesljivi kot testi nosecnosti. Resno. Veliko zenskam tudi cisto nic ne pokazejo pa na koncu vseeno zanosijo ceprav po testih kao sploh ovulacije nimajo. Tako da pejd hitro lulat na test in mir! Ker tako mocno stiskam pesti zate, da me ze roke bolijo.user posted image


Bibabuba12 hahahaha user posted image . Najlepšra hvala za stiskanje pestk user posted image ! Ampak tokrat žal niso pomagale, sem klicala v ambulanto in je valda test negativen. Saj sem rekla, da mi NIKAKOR ni šlo skupaj z datumi in je to očitno res en polip. Budala od sestre, me pa ni hotela naročit do konca meseca, da lahko grem na histeroskopijo v začetku aprila (6 dan cikla, kot se dela) in se mi bo očitno to spet vleklo user posted image . Pa čeprav je ginekolog rekel, da se vidiva takoj po izvidih. Ne vem če ne bom v petek šla kar tja in ne bom zapustila čakalnice, dokler me ne sprejme user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 14:34:49   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Madjanca, koliko si pa stara, če lahko vprašam, da ti G lahko reče, da si premlada za naraščajuser posted image . Mislim, kakšne izjaveuser posted image


Takrar sem bila 21.. zdaj pa sem ze 22.

Saj sva se potem pogovarjale z osebno zdravnico o tem odnosu in ni mogla razumet. Je rekla da jo je lahko sram in da bi me mogla kvecjemu se bolj vzpodbujat..

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 14:45:12   
Ashatan
Škoda Allstarkauser posted image . Ti kar teži dalje in zahtevaj svoje, kaj te bodo sedaj še pacali ne vem kako dolgo, če se nekaj lagko dela smao na določeni dan ciklusa.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 15:39:03   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan

Madjanca, koliko si pa stara, če lahko vprašam, da ti G lahko reče, da si premlada za naraščajuser posted image . Mislim, kakšne izjaveuser posted image


Takrar sem bila 21.. zdaj pa sem ze 22.

Saj sva se potem pogovarjale z osebno zdravnico o tem odnosu in ni mogla razumet. Je rekla da jo je lahko sram in da bi me mogla kvecjemu se bolj vzpodbujat..


Zame tole ni čis nič premlado. Jao kakšne izjave.


Jaz pa kličem ginekologinjo, da bi se za pregled naročila pa je ves čas zasedena

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 15:45:13   
Bibabuba12
No evo mene s pregleda. Zdravnici ni bilo ok, da sem zdaj sredi vsega tega naenkrat prisla k njej ampak je potem vseeno vse razlozila in me pregledala. Zaenkrat ni videti, da bi slo za IMN, vsaj ona na UZ ne vidi nicesar, ampak ne more pa 100% potrdit, da ne gre za IMN tako da moram biti zelo previdna in ce bi me zacelo boleti ali pa da bi se zacela zelo slabo pocutit, moram takoj v bolnico, da naredijo ciscenje. Drugace imam se enega krvnega v petek in enega potem v torek po tem pa UZ. V primeru, da bi HCG spet narastel moram tudi v bolnico na ciscenje. Drugace pa se vidima naslednji teden na UZ in potem naprej. Je pa rekla, da izgleda, kot da se jajcniki pripravljajo na nov cikel. In da dokler mi HCG ne pade, ne bom nehala krvaveti. Ni mi pa znala povedati zakaj je HCG vmes narastel, ker me ni spremljala od zacetka. Ampak ok, me je vsaj pregledala, mi vse povedala. Rekla je tudi, da bi po ss morala meti redne kontrole krvi in UZ vsak teden dokler se ne bi vse scistilo. Tako da ja, trenutno sem pomirjena, ker kaze, da se bodo zadeve stabilizirale in umirile. Sem se pa odlocila, da zaenkrat po vseh teh komplikacijah, ne zelim niti razmisljati o novi nosecnosti in zanositvi, tako da bom samo navijala za vas raje. user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 15:47:44   
madjanca
Ja an.. pa saj mam zdaj novo super doktorco in bo ona mene postimala. In cist je navdusena, ker sm se odlocla, da bi rada kmalu postala v blazenem stanju.

Ja ma to pa se tut js sprasujem, kakk majo vedno vsi vse zasedeno..

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 16:06:49   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

No evo mene s pregleda. Zdravnici ni bilo ok, da sem zdaj sredi vsega tega naenkrat prisla k njej ampak je potem vseeno vse razlozila in me pregledala. Zaenkrat ni videti, da bi slo za IMN, vsaj ona na UZ ne vidi nicesar, ampak ne more pa 100% potrdit, da ne gre za IMN tako da moram biti zelo previdna in ce bi me zacelo boleti ali pa da bi se zacela zelo slabo pocutit, moram takoj v bolnico, da naredijo ciscenje. Drugace imam se enega krvnega v petek in enega potem v torek po tem pa UZ. V primeru, da bi HCG spet narastel moram tudi v bolnico na ciscenje. Drugace pa se vidima naslednji teden na UZ in potem naprej. Je pa rekla, da izgleda, kot da se jajcniki pripravljajo na nov cikel. In da dokler mi HCG ne pade, ne bom nehala krvaveti. Ni mi pa znala povedati zakaj je HCG vmes narastel, ker me ni spremljala od zacetka. Ampak ok, me je vsaj pregledala, mi vse povedala. Rekla je tudi, da bi po ss morala meti redne kontrole krvi in UZ vsak teden dokler se ne bi vse scistilo. Tako da ja, trenutno sem pomirjena, ker kaze, da se bodo zadeve stabilizirale in umirile. Sem se pa odlocila, da zaenkrat po vseh teh komplikacijah, ne zelim niti razmisljati o novi nosecnosti in zanositvi, tako da bom samo navijala za vas raje. user posted image

Bibabuba, to je pa res dobra novica, če se temu lahko sploh reče tako user posted image zdaj si vsaj mirna, ker te bo ta G spremljala in če bi bilo karkoli, bo tudi ukrepala. Upam pa da se ti samo ščisti do konca in te neha hecat to. Res sem vesela zate, da zaenkrat ne kaže na kaj hujšega, kot je IMN.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 16:07:17   
Ashatan
Bibabuba, vsaj veš na čemu si, čeprav tole je res tu mač in šlampasto od tvoje G.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 16:11:10   
mimi_ka
Punce, da vam javim še mojo veselo novico. Danes sem imela razgovor za službo in dobila delo user posted image srečna fuuuuul user posted image je sicer samo za pet mesecev, vendar bolje kot nič. Je pa tako lušno delce, brez hudega stresa in fizičnih obremenitev. Plača je sicer minimalna, ampak boljše kot sedaj, ko je sploh ni. Bom pa medtem komot lahko delala na user posted image ker je delo itak začasno in tudi če medtem zanosim, nosečnost nobenega ne bo motila. user posted image zdaj moram najprej naredit en izpit aprila, maja pa začnem user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
23.3.2016 16:12:05   
..noname..
Evo dobila datum za prvi pregled. 18.4. Joooj se bom še načakala...

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?