|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.3.2016 13:40:25   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar

Sareta88 zdaj pa gre zares in kmalu ne bo več user posted image user posted image .

pikapoka pika kako je pa danes kaj s tvojo črtico user posted image ?


Ja Allstar res je, zdaj pa gremo v akcijo v aprilu, ni druge. Ima da zagledamo user posted image

No drugače pa zaenkrat deluje, da bo M normalna, kej več pa bom znala povedat čez kak dan, saj je pobavadi drugi dan tisti izlivuser posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.3.2016 13:41:19   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Ashatan


IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

No jaz sem danes dobila M. Zgleda, da je malo zamudila, ampak je bila očitno tudi O pozna, na 19.dan. Tako da, mislim, da krvomočnica ni preveč vplivala. No zdej pa v akcijo, uradno:)


Žal mi je in srečno v apriluuser posted image


Ashatan hvala.

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.3.2016 14:05:12   
madjanca
Evo pa sem naredila izpit izobrazevanja in sedaj mi bodo lahko podaljsali pogodbo user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.3.2016 14:45:22   
mimi_ka
madjanca čestitke! user posted image mene pa izpit čaka 12.4.

Sareta88 škoda za user posted image ampak važno, da je prišla in greva skupaj v april novim zmagam na proti user posted image jaz jo sicer še čakam, ampak pride zagotovo do konca meseca user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.3.2016 16:32:05   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Evo pa sem naredila izpit izobrazevanja in sedaj mi bodo lahko podaljsali pogodbo user posted image


Pridnauser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.3.2016 19:07:45   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

No jaz sem danes dobila M. Zgleda, da je malo zamudila, ampak je bila očitno tudi O pozna, na 19.dan. Tako da, mislim, da krvomočnica ni preveč vplivala. No zdej pa v akcijo, uradno:)


Kakorkoli se sliši smešno, sem vesela, da si jo dobila. Sedaj pa veselo na delo in prepričana sem da vama bo hitro uspelouser posted image Držim pestouser posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.3.2016 19:08:50   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

No jaz sem danes dobila M. Zgleda, da je malo zamudila, ampak je bila očitno tudi O pozna, na 19.dan. Tako da, mislim, da krvomočnica ni preveč vplivala. No zdej pa v akcijo, uradno:)


Kakorkoli se sliši smešno, sem vesela, da si jo dobila. Sedaj pa veselo na delo in prepričana sem da vama bo hitro uspelouser posted image Držim pestouser posted image


Hvala ..noname.., tudi jaz sem vesela, da če je že imela za prit, da je prišla in da greva v akcijo in da se ti pridružim ;)

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
24.3.2016 19:11:05   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..


IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

No jaz sem danes dobila M. Zgleda, da je malo zamudila, ampak je bila očitno tudi O pozna, na 19.dan. Tako da, mislim, da krvomočnica ni preveč vplivala. No zdej pa v akcijo, uradno:)


Kakorkoli se sliši smešno, sem vesela, da si jo dobila. Sedaj pa veselo na delo in prepričana sem da vama bo hitro uspelouser posted image Držim pestouser posted image


Hvala ..noname.., tudi jaz sem vesela, da če je že imela za prit, da je prišla in da greva v akcijo in da se ti pridružim ;)


Pridi pridi, te sprejmem. In seveda tudi vse ostale.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 12:09:34   
Tara90
pikapoka pika a je kaj novega pri tebi? Si naredila še kakšen test? Me že prav firbec matra..user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 13:29:55   
pikapoka pika
Joj kok ste napisale.. Super. Žal nisem uspela vsega prebrat.

Še nisem ponovila testa. Ni časa za nič. Se vam javim ko bo kajnovega user posted image

(odgovor članu Tara90)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 13:54:14   
Bibabuba12
No evo, danasnji rezultati. HCG se spet visa, v torek je bil 85 nekaj, danes 89 nekaj. Znorela bom. Resnicno. Zdaj samo cakam, da vidim kaj mi bo zdravnica odgovorila, ker sem ji poslala sporocilo. Ali moram takoj v bolnico ali lahko grem po praznikih. Zdaj sem resnicno zakljucila in sem fiksno odlocena, da je tole bila moja zadnja nosecnost!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 16:20:12   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

No evo, danasnji rezultati. HCG se spet visa, v torek je bil 85 nekaj, danes 89 nekaj. Znorela bom. Resnicno. Zdaj samo cakam, da vidim kaj mi bo zdravnica odgovorila, ker sem ji poslala sporocilo. Ali moram takoj v bolnico ali lahko grem po praznikih. Zdaj sem resnicno zakljucila in sem fiksno odlocena, da je tole bila moja zadnja nosecnost!user posted image user posted image user posted image



Joj, Bibabuba12 kaj se ti dogaja ... ne vem ti svetovat ... Mogoče edinole, da bi jaz na tvojem mestu šibala direkt v bolnišnico.
Joj, naj te čim prej porihtajo. Drži se. Smo s tabo.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 16:31:33   
Bibabuba12
Ne grem v bolnico, ker so prazniki, za praznike se bodo pa te ceremonije vlekle 2x dlje kot bi bilo treba. Verjetno bom jutri sla na UZ do dezurne ginekologinje in ce tudi ona nic ne vidi in ne bom mela bolecin, se lahko pocaka na drug teden, ce se zdaj ze tri tedne vse skupaj vlece. Brez napotnice pa itak nimam kaj delat v bolnici.

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 17:04:39   
..noname..
A lahko vzamem v nosečnosti lekadol?

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 17:43:01   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

A lahko vzamem v nosečnosti lekadol?


Lahko.

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 17:58:52   
..noname..
Super, vsaj nekaj. Mi vročina nagaja. Mi je tast hotu dat daleron pa sem šla takoj brat v navodila al lahko al ne. Pa ker še ne vejo sem potem rekla, da sm nekej prebrala in da bi raj lekadol. Hahahahahah

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 19:56:58   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12

No evo, danasnji rezultati. HCG se spet visa, v torek je bil 85 nekaj, danes 89 nekaj. Znorela bom. Resnicno. Zdaj samo cakam, da vidim kaj mi bo zdravnica odgovorila, ker sem ji poslala sporocilo. Ali moram takoj v bolnico ali lahko grem po praznikih. Zdaj sem resnicno zakljucila in sem fiksno odlocena, da je tole bila moja zadnja nosecnost!user posted image user posted image user posted image

Ojoj, Bibabuba, pa saj to ni res user posted image res ne razumem, zakaj te že ni prej poslala na čiščenje. Pa to ni več človeško, no user posted image pojdi kar jutri do dežurne in povej, kaj se dogaja in naj nekaj ukrenejo, ker to res ni več normalno!
Drži se, mi sno v mislih s tabo. En velik user posted image

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 20:15:34   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

A lahko vzamem v nosečnosti lekadol?

Seveda lahko user posted image samo ne pretiravat user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
25.3.2016 20:39:03   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: mimi_ka


IZVIRNO SPOROČILO: ..noname..

A lahko vzamem v nosečnosti lekadol?

Seveda lahko user posted image samo ne pretiravat user posted image


Sej danes sem vzela samo enega in mislim, da bo to to za danes user posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
26.3.2016 10:06:56   
Tara90
Tako, moja M je prišla. Ta mesec celo en dan prezgodajuser posted image Spet razočaranje, čeprav sem jo pričakovala, sem pa vseeno potiho upala da je ne bo. Počasi postajam utrujena od vsega skupaj, leto dni je vseeno dolga dobauser posted image
Pridružim se vam še v aprilu, tudi s krvomočnico bom poskušala še en krog, potem pa konec! Če v aprilu ne uspe končam s pitjem čajev, folne, s prebiranjem forumov in vsem ostalim! Se bom poskušala malo sprostit in odmislit čez poletje, mogoče uspe, če ne pa jeseni do G da mi pove kako naprej..
Čestitke vsem, ki vam je v marcu uspelo, za vse ostale pa naj bo april tisti srečen mesec!user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
26.3.2016 11:09:50   
pikapoka pika
Tudi moja M prišla že včeraj, 2 dni prehitro. Bo pa drug mesec user posted image


(odgovor članu Tara90)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
26.3.2016 12:43:07   
Ashatan

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Tudi moja M prišla že včeraj, 2 dni prehitro. Bo pa drug mesec user posted image





Kaaaaj? Kaj je bil pa pozitiven testuser posted image . Pa daaaaaaj, jaz sem se ful veselila zate, carico predčasnih testov. Res. Še jaz sem sedaj malo žalostna, kot da bi jo jaz dobilauser posted image .

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
26.3.2016 20:19:47   
Allstar
user posted image user posted image user posted image MARECuser posted image user posted image user posted image


2.3.
user posted image Allstaruser posted image
5. krog, 0 otrok

3.3.
user posted image Tejči Huser posted image
1. krog, 1 otrok

5.3.
user posted image Taromauser posted image

7.3.
user posted image user posted image Pikica 4user posted image user posted image
9. krog, 2 otroka

8.3.
user posted image Sandyyuser posted image

9.3.
user posted image Katrissuser posted image
8. krog, 0 otrok
user posted image tuttifruttiuser posted image
15. krog, 0 otrok

10.3.
user posted image Pelkaauser posted image
4. krog, 0 otrok

13.3.
user posted image Daiseuser posted image
2. krog, 0 otrok

16.3.
user posted image ela23user posted image
12. krog, 1 otrok

17.3.
user posted image mava1975user posted image

22.3.
user posted image ..noname..user posted image
3. krog, 0 otrok

27.3.
user posted image pikapoka pikauser posted image
2. krog, 2 otroka
user posted image Tara 90user posted image
11. krog, 0 otrok

31.3.
Ashatan
2. krog, 2 otroka

Enkrat v marcu
N23OK
user posted image mojamiskauser posted image
1 otrok

user posted image Navijačiceuser posted image : madjanca, Damuš, mimi_ka, Amour


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
26.3.2016 20:23:13   
Allstar
pikapoka pika in Tara 90 škoda user posted image , pa sem res upala, da boste ve punce polepšale seznam...bomo naslednji mesec skupaj! Tara 90, ne obupat, saj bo uspelo, ene pač rabimo malo dlje...

Zdaj imata šanvo samo še Ashatan in N23OK, upam, da vama uspe

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: II pričakujemo MARCA 2016
27.3.2016 13:15:55   
..noname..
Punce, jaz vam bom stala ob strani ves čas. Še dobro, da smo ženske močne, kajti tole čakanje na plusek je prav mučno. Ne vem kako zdržite ve, ki se trudite že 1 leto. Jaz sem že 3 mesece komaj zdržala.

Držim pesti res močnouser posted image user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?