|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 9:26:59   
Veronique
Joj to je najhuje, zal mi je user posted image da bi bila vsaj tocna, ce ze more priti.

Tudi jaz imam slab obcutek glede tega cikla in jo kar pricakujem. Zdaj vikend bo pester in bo hitro minil, potem pa je ze takoj torek tu, ko bo vse jasno.

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 12:35:12   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Super! Hvala za info. Bom šla tudi jaz tja. Kok hitro pa so te naročili?


Še v istem tednu. Moraš samo povedat kdaj boš 7. tednov noseča in ti dajo potem termin.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 13:24:32   
Bibabuba12

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Super! Hvala za info. Bom šla tudi jaz tja. Kok hitro pa so te naročili?


Še v istem tednu. Moraš samo povedat kdaj boš 7. tednov noseča in ti dajo potem termin.


To je misljeno kot v sedmem tednu ali ko dopolnis polnih 7 tedenov in si ze v osmem?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 13:31:39   
Sofie
IZVIRNO SPOROČILO: Bibabuba12


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

Super! Hvala za info. Bom šla tudi jaz tja. Kok hitro pa so te naročili?


Še v istem tednu. Moraš samo povedat kdaj boš 7. tednov noseča in ti dajo potem termin.


To je misljeno kot v sedmem tednu ali ko dopolnis polnih 7 tedenov in si ze v osmem?


Čudno sem napisala. Torej ko dopolniš polnih 7 tednov. Jaz sem bila na pregledu sicer glede na zadnjo M 7t3d in se je vse lepo videlo in slišal srček. Kakšen dan prej bi lahko bil že problem s tem in bi se brez veze sekirala.

Sem pa vedela da je bila O pozna. Dejansko sem bila glede na O noseča šele 6t5d.

< Sporočilo je popravil Sofie -- 23.7.2016 13:38:28 >

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 13:57:29   
Katte
Hvala za držanje pesti, ampak ta mesec ni bil uspešen. Več sreče prihodnjič.
Srečno ostalim.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Bibabuba12)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 15:46:42   
Allstar
Žal mi je Katrisss in Katte user posted image ...mogoče nam pa avgust prinese več sreče user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.7.2016 15:50:31   
Allstar
user posted image user posted image user posted image user posted image JULIJ 2016 user posted image user posted image user posted image user posted image

2.7.
user posted image user posted image talisman13, 2. krog, 1 otrokuser posted image user posted image

8.7.
user posted image Allstar, 12. krog, 0 otrokuser posted image

11.7.
user posted image user posted image majčyca, 3. krog, 1 otrokuser posted image user posted image
user posted image izida, 6. krog, 0 otrokuser posted image
Aischa2

12.7.
user posted image Damuš, 5. krog, 1 otrokuser posted image

14.7.
user posted image user posted image Bibabuba12, 1. krog, 1 otrokuser posted image user posted image

21.7.
sončektvoj, 2. krog, 0 otrok

22.7.
user posted image user posted image Stroržek3, 6. krog, 2 otrokauser posted image user posted image

23.7.
user posted image Katte, 1. krog, 2 otrokauser posted image

24.7.
Ashatan, 6. krog, 2 otroka

26.7.
user posted image Katriss, 13. krog, 0 otrokuser posted image

29.7.
Veronique, 2. krog po SS, 0 otrok


(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 6:57:36   
Storžek3
veronique kako je? Si naredila kašen test? Držim pesti!!

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 9:54:47   
izida
Pozdravljene. Včeraj sem imela na O testu 1 črtico, danes sta že dve..se je pokazala...kar močna a ni enaka kot kontrolna. Moj predvideni vrh O je jutri, tako da bo test to najbrž potrdil. Torej to pomeni, da morava danes in jutri biti še posebej pridna ali sva že storila,kar sva?user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 10:04:56   
mimi_ka
izida kar pridna bodita danes in jutri, pa tudi še pojutrišnjem. Nama je nazadnje uspelo ravno na tisti dan, ko je bila črtica enako močna kot kontrolna. To pa zagotovo vem, ker je bil to tudi edini dan, ko sva bila tisti mesec pridna med O. Več ni zneslo, je bilo pa očitno tudi enkrat dovolj user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 10:54:31   
izida
mimi_ka, hvala! Kako si ti? Koliko ste že stari??

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:18:47   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: izida

mimi_ka, hvala! Kako si ti? Koliko ste že stari??

Sem kar ok, moram prav potrkat. Krvavitev ni več, občasno čutim bolečine v trebuhu, sploh če se preveč naprezam, tako da poskušam čim več počivati, kolikor znese, ampak saj veš, tudi samo ležati cel dan se ne da, je treba še kaj doma po hiši narediti. Še dobro, da v službi samo sedim user posted image Jutri imam pregled in že komaj čakam, da izvem, kako je z mojo pikico. Se kar malo bojim, kaj mi bo povedal in če bo vse ok. Močno upam, da je vse ok. Drži pesti!
Drugače pa sem danes po ZM ravno začela 9. teden (8t1d), vendar mislim, da je dejanska starost malo manj, ker mi je že na pregledu v bolnici povedal, da je plod par dni manjši. Tako da bom jutri izvedela točen datum verjetno.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:22:26   
izida
Seveda držim pesti, ti pa ohrani pozitivno misel. Absolutno bo vse okuser posted image Zdaj boste pa počasi že za spol izvedeli, kajne? Vse bo v redu s štručko in če so se krvavitve umirile, pridno rase! Vse dobro!

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:38:33   
Veronique
izida tako je, dan prej, na dan pozitivnega in dan po njem, bo najbolj sigurnouser posted image

Jaz sem ok, sem imela suuper vikend in sem cisto odmislila vse skupaj. Testa nisem delala, ce bom imela reden cikel naj bi prisla jutri ali pa najkasneje pojutrisnjem. Znakov nimam cisto nobenih - ne za M, ne za user posted image sem se odlocila, da testov sploh ne delam vec, ker nima smisla. Bom pocakala, ce slucajno ne pride v sredo pa bom takrat delala, ce pa pride pa je to to. Itak ne morem nic spremenit, ce sem, sem, ce ne pa ne. Tako da sem se dala malo na off glede testovuser posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:41:35   
mimi_ka
Izida, hvala ti! Tudi jaz držim pesti zate in navijam za vse punce, ki čakate na pluske v avgustu user posted image

Joj spol bo pa še nekaj časa neznanka user posted image prvič ti ga napovejo na nuhalni v 11./12. tednu, vendar ni najbolj zanesljivo. Meni so sicer v 1. nosečnosti napovedali pravilno, vendar 100% mi je potrdil moj G na pregledu, ko sem bilanoseča 14. tednov.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:44:39   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: izida

Pozdravljene. Včeraj sem imela na O testu 1 črtico, danes sta že dve..se je pokazala...kar močna a ni enaka kot kontrolna. Moj predvideni vrh O je jutri, tako da bo test to najbrž potrdil. Torej to pomeni, da morava danes in jutri biti še posebej pridna ali sva že storila,kar sva?user posted image



Do ovulacije pride od 24-36h po pozitivnem testu. Moj test je bil pozitiven v nedeljo, ovulacija je bila še v sredo. Pridna sva bila še naslednjih 5 dni po pozitivnem testu. Tako mi je tudi svetoval moj G. In zadeva je delovala user posted image

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:47:29   
izida
Superca, Veronique. Drzim pesti, da ne pride!!!!nič ne moreš, če se prikaže, če se ne pa je to to!!!!!user posted image to, da nimaš znakcev, pa so ene že pisale, da je dobro!
jaz sem se ta mesec tudi odločila odklopiti v času pričakovane...težko je, ampak bom močna. Malo me edino skrbi, ker sva imela od M do O odnose čisto vsak dan (moj je na dopustu, vikend sva dopustovala in je tako naneslo pa sploh nisem razmišljala o tem), strokovnjaki pa pravijo, da to slabo vpliva na kakovost semen in zanositev...Bomo videli...

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:51:45   
Veronique
Mislim da res to ne bi smelo igrati take vloge, glej zgodaj je Sofie pisala, da sta vsak dan in je slouser posted image samo pozitivno!

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:52:02   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: izida

Pozdravljene. Včeraj sem imela na O testu 1 črtico, danes sta že dve..se je pokazala...kar močna a ni enaka kot kontrolna. Moj predvideni vrh O je jutri, tako da bo test to najbrž potrdil. Torej to pomeni, da morava danes in jutri biti še posebej pridna ali sva že storila,kar sva?user posted image



Do ovulacije pride od 24-36h po pozitivnem testu. Moj test je bil pozitiven v nedeljo, ovulacija je bila še v sredo. Pridna sva bila še naslednjih 5 dni po pozitivnem testu. Tako mi je tudi svetoval moj G. In zadeva je delovala user posted image



Hvala!!!!

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:53:30   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: izida

Pozdravljene. Včeraj sem imela na O testu 1 črtico, danes sta že dve..se je pokazala...kar močna a ni enaka kot kontrolna. Moj predvideni vrh O je jutri, tako da bo test to najbrž potrdil. Torej to pomeni, da morava danes in jutri biti še posebej pridna ali sva že storila,kar sva?user posted image



Do ovulacije pride od 24-36h po pozitivnem testu. Moj test je bil pozitiven v nedeljo, ovulacija je bila še v sredo. Pridna sva bila še naslednjih 5 dni po pozitivnem testu. Tako mi je tudi svetoval moj G. In zadeva je delovala user posted image



Hvala!!!!


Hotla sem napisat da je bila ovulacija ŠELE v sredo user posted image Malo me vročina dajeuser posted image

Aja pa nisem dobila tvojega sporočila za teste.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:59:02   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: izida


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: izida

Pozdravljene. Včeraj sem imela na O testu 1 črtico, danes sta že dve..se je pokazala...kar močna a ni enaka kot kontrolna. Moj predvideni vrh O je jutri, tako da bo test to najbrž potrdil. Torej to pomeni, da morava danes in jutri biti še posebej pridna ali sva že storila,kar sva?user posted image



Do ovulacije pride od 24-36h po pozitivnem testu. Moj test je bil pozitiven v nedeljo, ovulacija je bila še v sredo. Pridna sva bila še naslednjih 5 dni po pozitivnem testu. Tako mi je tudi svetoval moj G. In zadeva je delovala user posted image



Hvala!!!!


Hotla sem napisat da je bila ovulacija ŠELE v sredo user posted image Malo me vročina dajeuser posted image

Aja pa nisem dobila tvojega sporočila za teste.


Sofie, poslala sem ti zs že v petek, zdaj pa vidim, da ni med poslanimi. Upam, da sedaj dobiš.

Super, da vama je uspelo glede na O teste!

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 11:59:42   
majčyca
Da še vas jaz na hitro pozdravim po dolgem času user posted image

Veronique držim pesti, da ne bo tvoje M user posted image

Močno navijam tudi za vse, ki je ne pričakujete v avgustu user posted image

Jaz imam tudi jutri prvi pregled in če bo vse ok (močno upam, da bo), potem podarim O teste in teste nosečnosti katera bo želela user posted image


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 12:05:57   
Veronique
Prvic recimo sem imela ful znake in sem vnaprej vedela kaj je, test je samo potrdil, v drugo pa nic. Tako da je lahko karkoliuser posted image se ne bom prevec obremenjevala, je bolj zdravo zame. Ce pride pa gremo v akcijo avgusta, ni drugeuser posted image

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 13:22:31   
Veronique
Sem prehitro rekla, moja user posted image je pred vrati, me ze crviciuser posted image

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.7.2016 13:29:11   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: Veronique

Sem prehitro rekla, moja user posted image je pred vrati, me ze crviciuser posted image



Danes se polulaj in se prekrši, da boš vedela zagotovo.Nekako mi ne gre iz glave Pušenjakova misel o znakih in testu: če so že prisotni znaki, mora biti test pozitiven( seveda ob normalnem naraščanju hormona). Ali to vedno drži, je pa drugo vprašanje.

Če ne pa Veronique, glavo gor....stiskamo pestike skupaj v avgustuuser posted image , da postanemo aprilčice ali majčice 2017☺

(odgovor članu Veronique)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?