|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2017
27.9.2016 15:09:07   
Mitra77
Včeraj sem imela 1. pregled (8t6d), danes torej polnih 9t. PDPja mi še ni določila in jaz sem v šoku pozabila vprašat, tako da ne vem, če sploh spadam k vam...
Imela sem dva plodka, eden je odmrl (je samo prazna posteljica ostala), drugemu še bije srček. Zato sem tudi imela rahel rjavkast izcedek. Kontrolo imam ponovno čez 2 tedna. Nisem dobila še niti PDPja, niti materinske knjižice. Čakam pregled na ORL (četrtek) in potem bomo videli kako dalje...

(odgovor članu SaraMark)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Majčice 2017
27.9.2016 15:23:20   
Anonimen
MItra, jaz sem 8t2d in imam PDP 7.5.2016. Tako malo za namig ;-)

Vse dobro v naprej user posted image

(odgovor članu Mitra77)
  Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Majčice 2017
27.9.2016 15:25:55   
žwerčica
Jaz pa bom v četrtek 8t in imam PDP 9.5.
Na prvem pregledu tudi jaz še nisem dobila materinske knjižice, najbrž jo bom ta teden ko imam ponovno pregled.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Majčice 2017
27.9.2016 19:47:32   
SaraMark
Sem vseeno sla danes do nadomestne G...mi je naredila UZ, videla sem srcka user posted image :) uau noro :)
Na levem jajcniku opazna cista, bomo spremljali. Dobila izvid in sem rhd neg, tako da sem dobila tudi injekcijo takoj.
Skratka ful veliko za en sam dan...hvalabogu vse ok.
Vesela user posted image
Hvala za nasvete, sem tako preprecila morebiten zaplet zaradi rhd-
Lep vecer se naprej 😃

(odgovor članu žwerčica)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Majčice 2017
27.9.2016 21:59:28   
Londi
Drage moje majčice user posted image !
Berem, berem in se veselim lepih novic, ki jih sporočate. Moj PDP je 10.5., a na
prvi pregled sem naročena komaj v petek. Sem že zdaj vsa vzhičena. Sploh, ker je za
mano že splav. user posted image Komaj čakam, da se bom lahko veselila z vami!
Jaz vsako popoldan spim kot hrček user posted image , ko pridem iz službe. Hihi.

P.s - prosim za povabilo v fb skupino. Bom poslala podatke na privat. Hvala!
Lepo bodite in samo pozitivno ...

(odgovor članu SaraMark)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Majčice 2017
28.9.2016 15:01:01   
Dorskiy
Naša skupinica se pridno polno user posted image čestitkem vsem novim user posted image

Sem pa tudi jaz v ponedeljek videla svojega user posted image , ki že miga! Prav na rit me je skoraj vrglo user posted image očitno še en razbojnik/razbojnica v mojem trebuhu user posted image
Sem pa nekje 8 teden pa nekaj dni :)

Mi je pa videla en majhen hematom user posted image čeprav je rekla, da ni panike in da ni bliizu, ma saj vete, da se ženske za kaj takega zasekiramo.

(odgovor članu Londi)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Majčice 2017
29.9.2016 8:43:26   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: SaraMark

Sem vseeno sla danes do nadomestne G...mi je naredila UZ, videla sem srcka user posted image :) uau noro :)
Na levem jajcniku opazna cista, bomo spremljali. Dobila izvid in sem rhd neg, tako da sem dobila tudi injekcijo takoj.
Skratka ful veliko za en sam dan...hvalabogu vse ok.
Vesela user posted image
Hvala za nasvete, sem tako preprecila morebiten zaplet zaradi rhd-
Lep vecer se naprej 😃



Rh- ne povzroča zapletov v zgodnji nosečnosti. Ampak šele po porodu. Zato tudi dajo injekcijo v 28. tednu. Čudno da so ti jo dali že prej. Skratka nima veze s krvavitvami. Sem sama tudi RH-.

(odgovor članu SaraMark)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Majčice 2017
29.9.2016 10:31:51   
žwerčica
Jaz sem Rh+, vendar če bi bila - (tako so rekli), bi dobila takoj injekcijo v tazadno :)

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 7:22:52   
natty23
Hei punce.Včeraj sem imea pregled,vse je ok..srček tika taka😀
Pdp se mi bo menjaval,ker sem imela dolge cikluse...zato sem tudi en teden kasneje najbrž zanosila,ker je plodek en teden manjši.Bo pa nekje med 15.5 in 20.5.Važno,da raste..da je vse ok in upam da bo v nadaljnje tudi tako😀
Lep dan nosečke

(odgovor članu žwerčica)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 9:06:41   
Anonimen
Super natty23, me veseli. In sedeva čestitke tudi vsem ostalim.
Jaz še vedno čakam na moj prvi pregled (v torek ga imam). Upam, da bo vse vredu. Me z vsakim dnem bolj skrbi kaj bo... Me preleteva polno črnih misli, pa nevem zakaj...
Počutje je sicer super, slabosti nimam, krvavim nič več, razen tistega krvavega madeža po spolnem odnosu, nisem imela nobenih problemov več s tem. Počasi malo čutim, da imam bolj občutljive, mogoče celo malo večje, prsi. Ta teden me je ob večerih malo špikalo v križu, tako kot pred menstruacijo, ampak to naj bi bilo vse normalno. Se mi zdi da tudi napihnjena nisem več toliko, kot sem bila prejšnji teden, čeprav se res hitro preveeč najem in potem me res trebuh boli. Vesela sem, da se lahko normalno naprej rekreiram (hodim na vadbe, pa čez vikend sva kar dobro turo v hribe naredila). Potem imam sicer kar malo slabo vest, da nisem mogoče pretiravala, in da ne bo zdaj kaj narobe, čeprav se potem še v isti sapi mirim, da če se jaz dobro počutim, da potem ne more biti problema.
Še tale vikend in ponedeljek preživim, potem bom pa končno vedela ali lahko v miru začnem vsaj malo planirati in se dejansko veseliti nosečnosti, ker sedaj samo potiho upam, da je vse vredu. Če bo vse vredu na pregledu, tudi komač čakam, da počasi komu poveva. Trenutno res še noben ne ve in počasi mi zmankuje izgovorov zakaj nič več ne pijem alkohola ko se dobimo s kolegi user posted image
Tiste, ki ste že imele prve preglede, kdaj imate pa sedaj naprej planirane preglede?

Uživajte v vikendu.

Anonimna user posted image

(odgovor članu natty23)
  Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 9:48:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Super natty23, me veseli. In sedeva čestitke tudi vsem ostalim.
Jaz še vedno čakam na moj prvi pregled (v torek ga imam). Upam, da bo vse vredu. Me z vsakim dnem bolj skrbi kaj bo... Me preleteva polno črnih misli, pa nevem zakaj...
Počutje je sicer super, slabosti nimam, krvavim nič več, razen tistega krvavega madeža po spolnem odnosu, nisem imela nobenih problemov več s tem. Počasi malo čutim, da imam bolj občutljive, mogoče celo malo večje, prsi. Ta teden me je ob večerih malo špikalo v križu, tako kot pred menstruacijo, ampak to naj bi bilo vse normalno. Se mi zdi da tudi napihnjena nisem več toliko, kot sem bila prejšnji teden, čeprav se res hitro preveeč najem in potem me res trebuh boli. Vesela sem, da se lahko normalno naprej rekreiram (hodim na vadbe, pa čez vikend sva kar dobro turo v hribe naredila). Potem imam sicer kar malo slabo vest, da nisem mogoče pretiravala, in da ne bo zdaj kaj narobe, čeprav se potem še v isti sapi mirim, da če se jaz dobro počutim, da potem ne more biti problema.
Še tale vikend in ponedeljek preživim, potem bom pa končno vedela ali lahko v miru začnem vsaj malo planirati in se dejansko veseliti nosečnosti, ker sedaj samo potiho upam, da je vse vredu. Če bo vse vredu na pregledu, tudi komač čakam, da počasi komu poveva. Trenutno res še noben ne ve in počasi mi zmankuje izgovorov zakaj nič več ne pijem alkohola ko se dobimo s kolegi user posted image
Tiste, ki ste že imele prve preglede, kdaj imate pa sedaj naprej planirane preglede?

Uživajte v vikendu.

Anonimna user posted image



glede športanja, vse imamo malo slabo vest mam občutek, ampak po mojem realno gledano je to res brezveze user posted image Če se dobro počutiš, potem go for it, morda si začni merit utrip(pulz), da ne pretiravaš, sicer brez panike in pretiranih skrbi.

Javi, kako bo šlo na pregledu.

Jaz imam nuhalno šele 24.10., do takrat pa nobenega pregleda, sem mi bo tudi vleklo do takrat; pdp 7.5.2017.

Dobrodošla! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 9:59:46   
natty23
Hej Anonimna...ja tudi jaz sem ga komaj čakala,čeprav sem kar pozitivna😀
Od včeraj pa pa sploh...tako,da preženi črne misli....ampak verjamem,da jih vsaka nosečka ima😀
Glede znakov...nekatere jih imajo ful,nekatere pa ne...jaz sem sedaj 10 dni imela res celodnevne slabosti,utrujenost...in s kombinacijo službe...ni bil mačji kašelj..ampak se mi zdi,da je vsak dan malce boljše😀
Upam,da počasi to mine in da bom zares lahko uživala kot srečka nosečka.Naslednji pregled imam čez 4 tedne.Ti pa pozitivno naprej,požaj trebušček in boš videla...vikend bo hitro mimo...držim pesti,da bo vse ok😀

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 11:25:24   
žwerčica
Evo da še jaz sporočim, včeraj na drugem pregledu sem dobila materinsko knjižico in napotnico za krvne preiskave. Naslednji pregled bo že NS konec oktobra, pregled pri G pa je 4 tedne po NS.
Me pa še vedno matrajo slabosti oz. bruhanje. G pravi da zaradi visokega hcG.

(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 11:39:13   
ječi12
Zivjo punce!

Js sm si zracunala pdp zacetek junija, ampak nobene junijke se nikjer...a me vzamete k sebi da z vami cvekam?

Nism se niti klicala za prvi pregled, bom v ponedeljek...

Cestitke vsem majcicam, pa srecno do konca ;)


Je pa tko bedno k bi povedala celemu svetu, ampak bom pocakala na prvi pregled-kdaj cca ste bile narocene? Pri kterih tednih?
Tko da vsaj tukaj se lahko pogovarjam o mini pikici ;) je zelo zazeljena ;)

(odgovor članu žwerčica)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 12:02:34   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: žwerčica

Evo da še jaz sporočim, včeraj na drugem pregledu sem dobila materinsko knjižico in napotnico za krvne preiskave. Naslednji pregled bo že NS konec oktobra, pregled pri G pa je 4 tedne po NS.
Me pa še vedno matrajo slabosti oz. bruhanje. G pravi da zaradi visokega hcG.



Hm...kaj pa tiste, ki ne bruhamo? Bi nas to moglo skrbet? Je to pokazatelj nizke vsebnosti hCG hormona? Slabo mi je, zlasti ko sem lačna...bruhala se nisem, v pon. stopim v 9. teden.

(odgovor članu žwerčica)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 12:07:10   
mava1975
Nič te ne rabi skrbet...lani sem bruhala tri mesece non stop 24 ur na dan, pa je srček v 12 tednu prenehal biti...letos mi je bilo slabo, vendar sem bruhala samo enkrat, pa sem lepo v začeteku 7. meseca...tako, da se ne sekirat okoli tega

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 12:14:26   
žwerčica
Pri meni je bilo tako da mi v prvi nosečnosti ni bilo nič slabo... pa se je žal končalo v 10.tednu :( Sedaj pa je popolnoma druga zgodba, in upam na srečen konec.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 12:18:13   
žwerčica

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Zivjo punce!

Js sm si zracunala pdp zacetek junija, ampak nobene junijke se nikjer...a me vzamete k sebi da z vami cvekam?

Nism se niti klicala za prvi pregled, bom v ponedeljek...

Cestitke vsem majcicam, pa srecno do konca ;)


Je pa tko bedno k bi povedala celemu svetu, ampak bom pocakala na prvi pregled-kdaj cca ste bile narocene? Pri kterih tednih?
Tko da vsaj tukaj se lahko pogovarjam o mini pikici ;) je zelo zazeljena ;)



Jaz sem imela prvi pregled v 6. tednu - že viden plodek in utrip. Sedaj v 8. (pri plodu vidne zasnove rokic in nogic, hihi) pa sem dobila materinsko knjižico.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 12:23:48   
ječi12
Js sm noseca tretjic. Mam dva doma in nism nikoli bruhala....se mi je spahovalo in slo na bruhanje, tko kot zdj, ampak bruhala pa nism...edin hrana mi ne disi tolk, kokr ponavadi. Pa sladko mi ne pase tok....kar ni slabo ;)

Me pa zato bolijo joske na trenutke tko da se tudi ponoci zbudim...ampak me ne moti, js tut podpisem bruhanje sam da bo vse tako kot mora bit.

Pa belega toka mam tok da bi ga lahko darovalauser posted image

(odgovor članu žwerčica)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 12:34:19   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Js sm noseca tretjic. Mam dva doma in nism nikoli bruhala....se mi je spahovalo in slo na bruhanje, tko kot zdj, ampak bruhala pa nism...edin hrana mi ne disi tolk, kokr ponavadi. Pa sladko mi ne pase tok....kar ni slabo ;)

Me pa zato bolijo joske na trenutke tko da se tudi ponoci zbudim...ampak me ne moti, js tut podpisem bruhanje sam da bo vse tako kot mora bit.

Pa belega toka mam tok da bi ga lahko darovalauser posted image



Bravooooo ječi12!!!user posted image user posted image si olepšala konec septembrskega seznamčka!! Čestitke! Mirno nosečnost!user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 12:52:48   
Anonimen
V prvi nosečnostni mi ni bilo nikoli slabo, nikoli tudi nisem bruhala; sedaj je enako, HB brez slabosti, počutje odlično user posted image Komaj, da vem, da sem nosečka.

(odgovor članu izida)
  Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 12:53:01   
natty23
Pozdravljene nove nosečkeee...prvi pregledi so nekje okoli 8 tedna...jaz sem imela že dva,prvega izredno zaradi izcedka v 6 tednu,včeraj v 8 tednu drugega.Zaenkrat vse ok.Slabosti počasi pojenjajo,je bilo pa sedaj 10dni kar hudo...edino lačna ne smem biti😀
Veste,vsaka nosečnost se razlikuje,znaki ali ne znaki...mislim,da to nič ne pomeni...ampak žal,kar je namenjeno...nimamo kaj.
Tako,da ja upam da bodo naše pikice prišle v maju ali začetek junija zdrave😀

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 13:20:14   
ječi12
Izida hvala😍 Ti zacetek, js pa konec 😃 Zdj pa do spomladanskih zdravih dojenckov 👍


(odgovor članu natty23)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 14:05:56   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

Izida hvala😍 Ti zacetek, js pa konec 😃 Zdj pa do spomladanskih zdravih dojenckov 👍





Jaaaa...itak bo vse ql, samo pozitivno razmišljanje moramo imetiuser posted image Drugače pa, da ti odgovorim na vpr. jaz sem nosečka 1. in sem dan po zamudi in večih pozitivnih testih poklicala G, sestra me je naročila v 2. polovički 7. tedna. Torej so bile tvoje krvave pikice nič drugi kot vgnezditvena za user posted image user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Majčice 2017
30.9.2016 14:30:25   
Anonimen
Se jaz se javljam PDP 17.5, zaradi virusnega obolenja klicem g naslednji tedn, sploh ne morem verjet da pricakujem user posted image saj sem krvavela 3 dni v tem mesecu, sicer rahlo a vendarle

(odgovor članu izida)
  Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?