|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 11:47:32   
sanna10
Zivjo punce!!
Ojoj, ko sem brala tele vase poste, me je kar stiskalo v prsihuser posted image .. jaz drzim za vse skupaj pesti in sam ne nehat upat!!
No, tudi jaz sem mela vceraj predcasen pregled, zaradi rjavega izcedka. Sem pac poklicala sestro, ki mi je rekla naj kar pridem da bomo videli kaj je na stvari..mi je G delal ultrazvok in rekel, da je cisto zgodnja nosecnost, da se vidi da se nekaj dogaja, bila je tudi vgnezditev itd...ampak se pa plod ni videl..naro mi je samo rekel; dokler se ploda ne vidi oz ga ni, to NI nosecnost, potem ne govorimo o nosecnosti. Zato me tdaj tolko bolj skrbi kaj bo, cez 3 tedne pa mam ponovno pregleduser posted image me je kar strah, se posebej zaradi vasih postov..

(odgovor članu KatMat13)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 12:09:43   
praprotka
Uf joj, pa imamo res skoraj vse eno podobno sranje ... user posted image Mocno mocno drzim pesti za vse, da se bo dobro izslo. user posted image Zase zdaj spet razmisljam, ce bi si raje prestavila pregled, ker je ocitno mozno, da se v cetrtek (bom 6t 4d) spet se ne bo videlo ploda ... Uhhh, ne vem.

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 12:37:22   
evaa12
Pozdravljene nosecke.
Me kr stiska pri srcu ko vas berem. Drzite se in vso sreco vam zelim.
Tudi sama imam obcasno rjav izcedek ampak meni ke rekla sestra da je kao ok rjav izcedek, bolj problem je sveza kri. Ve ste vse sle na pregled predcasno ki ste imele rjav izcedek? Ali je bilo tega veliko?
Sem si pa hvala bogu prestavila pregled iz 14.11 na 7.11. Tako da danes skacem od veselja ker komaj cakam da vidim da je vse ok in da zaslisim srcek ❤💙❤. V skupino na fb pa se vam pridruzim po prvem pregledu.
Lep dan vsem.in pozitivno razmisljajo srecke nosecke user posted image

(odgovor članu praprotka)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 12:47:15   
ječi12
Zivjo punce.

Tole pred dan predenj imas sam pregled je prou grozn....no vsekakor tako crn scenarij sigurno ne bo, tako da glavo gor pa drzimo pesti!

Js sm mela tudi pregled v drugi N pa se ni se nic videlo, no ko sm sla naslednjic pa je ze tik takal srcek,tko da vrjamem da je pac prezgodaj za vecino...


(odgovor članu evaa12)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 12:48:57   
KatMat13
Joooj, jst res ne vem, kaj se dogaja s telimi junijcki. Same slabe novice. Tudi moja kolegica, ki je imela v petek pregled, ni slisala najbolj spodbudnih besed.
Evaa12, jst sm sla na pregled dva dni po tem, ko sem v 6. tednu opazla rjave izcedke (teh je bilo v bistvu zelo malo, samo na papirju, mogoce kaksna kapljica na hlackah) in je bla GV se prazna, danes, 10 dni kasneje, pa prav tako. Sicer so se men izcedki kmalu po prvem pregledu nehali, vrjetno zaradi jemanja dabostrona.
Jst se kr pripravljam na najhujse cez 1 teden, da me ne bo potem spet cist sesulo. Doma imam dvoletnika in mi je vsaj malo lazje ☺
Res mocnoooo drzim pesti za vse!! 🐞🐞🐞🐞

(odgovor članu evaa12)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 13:18:09   
sanna10
No jaz tudi upam, da je to samo se pac prezgodaj - sem sele zacetek 6. tedna, rjav izcedek pa sem mela le 1x in to cisto malenkostno..me je pa do sedaj nonstop nekaj spikalo po spodnjem delu trebuha, pa prsi so me kar precej bolele, zdaj pa vec nobenih znakov skoraj..do 14.11. bo pa spet cela vecnost!!
Jaz pa sem v sluzbi enim osebam morala povedati za nosecnost, ker delam z zdravili in pri nekaterih pakiranjih pa nosecnice ne smejo nikakor biti zraven. So pa pri nas taki jeziki, da se v hipu vse razve..zato sem pac tudi domacim povedala za nosecnost, preden bi zvedli od koga drugega in sem razlozila situacijo..zdaj pa se bojim, da bodo res vsi izvedli za nosecnost, potem pa se na koncu BOGNEDAJ kaj zalomiuser posted image ma vseeno mi je, kdo kaj govori, sam da bo vse ok z nasimi pikicami!!

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 13:23:52   
KatMat13
sanna10, le pozitivno naprej! Pa vse ostale tudi! Vse bo v redu 🐞
Jeci12, zelim ti lep in uspesen pregled jutri, res nismo bile danes nic spodbudne, ampak vse bo ok ☺

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 13:48:51   
ARJ3
Ojej, danes očitno res ni bil dan za preglede...držim pesti, da se bo vse uredilo in se bo pri vseh kmalu videl srček!
Jaz imam do pregleda še en teden...dobro, da so prazniki vmes, da bo hitro minilo user posted image


(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 15:57:09   
Adelle

user posted image

26.10.
ječi12user posted image , 1.pregled
Aida Auser posted image , 1.pregled

27.10.
praprotkauser posted image , 2.pregled

28.10.
katjesssuser posted image , 1.pregled

2.11.
meandminiuser posted image , 1.pregled
ARJ3user posted image , 1.pregled
Adelleuser posted image , 2.pregled
KatMat13user posted image , 2.pregled

3.11.
Anonimnauser posted image , 1.pregled

4.11.
ked88user posted image , 1.pregled
Katkecuser posted image , 1.pregled

7.11.
sanna10user posted image , 1.pregled
evaa12user posted image , 1.pregled

8.11.
1aneja1user posted image , 1.pregled

21.11.
taajciuser posted image , NS

30.11.
pikica31user posted image , 2.pregled

1.12.
Cloeyuser posted image , 2.pregled

user posted image user posted image user posted image Navijamo za cimvec zdravih dojenckovuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 15:58:58   
Adelle
Punce, srecno jutri! Povejte kaksno dobro novico, da ne bomo sam o slabih stvareh govorili.. jst sm dons cist fertik.. 😢

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 16:04:32   
KatMat13
Aja, za seznamcek, jst mam naslednji pregled 4. 11. 🐞

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 16:42:07   
Adelle
Bom kasneje popravla..si rekla en teden pa sm sklepala da mas isto kot jst...

Ze cel dan berem Pusenjakov forum.. sej vem, sekiram se ceprav nic ne morem nardit.. ampak ne da mi
miru..

No in v vecini odgovorov sm naletela na to: RM je prisoten le kadar je v GV prisoten plod. Torej lahko da se RM vidi, ploda pa ne ker je premajhn.. Zakaj je pa premajhn pa ne vemo, lahko da je zaostal v rasti ali je pac manjsa nosecnost.

Nekako sm dobila upanje nazaj, ceprav se prekleto dobr zavedam da me cez en teden lahko vse caka.

Ko bi me vsaj nekdo uspaval za en teden🙄🙄

(odgovor članu KatMat13)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 17:06:07   
sanna10
Moj 2. pregled je 14.11. za seznamuser posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 17:45:26   
ked88
user posted image user posted image user posted image user posted image za vse, ki niste prejele najlepših novic. Verjamem, da je hudo in težko, vendar upanje obstaja in res močno držim pesti, da bodo naslednji teden lepše novice. Sem tudi sama šla čez to, ko je plodek bil, vendar brez utripa in sem morala na splav, tako da čisto razumem vaše trenutno počutje.

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 17:47:09   
Adelle


user posted image

26.10.
ječi12user posted image , 1.pregled
Aida Auser posted image , 1.pregled

27.10.
praprotkauser posted image , 2.pregled

28.10.
katjesssuser posted image , 1.pregled

2.11.
meandminiuser posted image , 1.pregled
ARJ3user posted image , 1.pregled
Adelleuser posted image , 2.pregled

3.11.
Anonimnauser posted image , 1.pregled

4.11.
ked88user posted image , 1.pregled
Katkecuser posted image , 1.pregled
KatMat13user posted image , 2.pregled

7.11.
evaa12user posted image , 1.pregled

8.11.
1aneja1user posted image , 1.pregled

14.11.
sanna10user posted image , 2.pregled

21.11.
taajciuser posted image , NS

30.11.
pikica31user posted image , 2.pregled

1.12.
Cloeyuser posted image , 2.pregled

user posted image user posted image user posted image Navijamo za cimvec zdravih dojenckovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 17:49:10   
Adelle
Sori sanna10, ne vem kje sm prebrala da mas pregled 7.11.😳😳

Punce, tiste ki ste mele to smolo: kako koncajo tako zgodnjo nosecnost ce ni vse ok?

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 18:06:40   
ked88
Jaz sem opravila splav s tabletko, v 9. tednu. Ampak res upam, da ne bo nobeni od nas tega treba.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 18:10:56   
sanna10
Morala bi meti 7.11., ampak sem vceraj sla na predcasni pregled, zato sem ze dobila tudi nov termin.user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 20:37:58   
Katkec
Uf jaz imam pa danes že celi dan rjavi izcedek in bolečine v spodnjem delu trebuha- kot pri menstruaciji user posted image sm tok žalostna ...nevem kaj naj če bo jutri isto bom poklicala ginekologinjo ....je pa fora da sm si glih zdaj prestavila ginekologinjo ker sm s prejšno zelo razočarana (že v prvi nosečnosti sm bila-pa sem pozabla da je tako nesramna) no in zdej nevem če že imajo mojo kartoteko pri novi user posted image krvavela sm pa že 14.10. K sm bila tudi na urgenci pa se je vidu samo rumenjakov mehurček sicer lepo ugnezden ampak ploda se ni vidlo in 4dni po tem isto pri moji ginekologinji....zdej pa nevem nič user posted image in sm čist ferik zaradi izcetkov in bolečin user posted image ... prvi pregled naj bi pri novi ginekologinji mela 9.11. ....in do takrat sem tudi na bolniški ...
Sej ne vem a mi sploh lahko kej pomagajo ... ali počakam do 9.11. user posted image čist sm zmedena ...
Se opravičujem za tole dolgo zmedo user posted image

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 20:44:27   
Cloey
Punce hvala za spodbudne besede. Natty23, vem, da se lahko se vse srecno konca. Ampak nekaterim se, drugim ne, enkrat sem ze dala to skozi, tako da sedaj upam da bom imela poleg slabega se en dober primer tega, kako se lahko stvar obrne. Ce ne, pa je ze tako prav.

Jooj, zgleda, da tega tedna nismo dobro zastartale. Mocno drzim pesti, da bodo cez en teden rezultati lepsi in srecnejsi, samo pozitivno. In srecno vsem, ki vas pregled se caka, slab zacetek, dober konec tedna, naj bo tako.

Niso mi pa v prvo umetno prekinili nosecnosti, sem v 11 tednu izvedela da srcek ne bije vec, pa nisem zelela takoj na ciscenje, ker sem zelela se eno mnenje, tako da sem cakala do 12 tedna, ko sem se pa potem sama scistila. Za preventivo so mi sicer vstavili vaginalne tabletke, ce je kaj se ostalo, ampak ni blo vec potrebe. Niso to lepe zgodbe, ampak js sem si nekako stvar spravila v lep spomin, in sem na tisto pikico, ki nas cuva, ponosna, in mi je tudi uspelo stvar zelo hitro preboleti. Ampak naj se nam to ne dogaja...user posted image

(odgovor članu sanna10)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 10:54:55   
Crazybeyb
Punce! Drzim pesti za vse, ki se spopadate s tezavami. Upam, da kmalu od vseh slisim vesele novice, da je vse ok! Tudi jaz sem bila na zacetku v skrbeh, ker sem od prijateljic, ki so zanosile poslusala samo o izvenmaternicnih in slepih nosecnostih. Je bilo slisat, kot da je ze zdaj ogrooooomen cudez ce ti sploh uspe zanosit (in donosit). Pri nama je kar trajalo, da je uspelo, skoraj eno leto. Zdaj sem pa itak pozorna na vsako spremembo, neznano bolecino..ampak moram reci, da je zaenkrat vse brez problemov. Upam, da bo tudi naprej tako.
Drugi pregled imam 21.11., nuhalno pa 28.11. in potem upam, da bom ze bolj pomirjena :)
Jutri pa dan D, sva se odlocila, da poveva mojim starsem, ker mami praznuje 60 let in mislim, da bo to super darilo ;)

(odgovor članu Cloey)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 16:38:32   
Katkec
Ok jaz se pa nažalost od vas poslavlam ...ponoči sem močno krvavelain imela hude bolečine ...in je bilo to to 😢 vsem vam želim da se lepo konča 🍀 in da bojo sami zdravi in navihani otročki v juniju 2017 😘

(odgovor članu Crazybeyb)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 18:32:35   
praprotka
Uh Katkec, hudo mi je zate! user posted image Drzi se, upam, da se cimprej poberes in gres novim zmagam naproti.

(odgovor članu Katkec)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 18:38:49   
ječi12
Ojla

No ob slabi novici katkec, bi js useeno porocala od pregleda...
katkec tebi pa vse najboljse naprej, drzim pesti zate!

Pregled je za mano, novega imam 24.11 adelle

Pr nas je vse ok, srcek bije, velikost ustreza datumu ZM, pdp torej 8.6.
Dobila sm miljon enih napotnic,jutr morm dat urin, pojutrisnjem se kri...no potem se pa se na nuhalno narocim...

V glavnem,srecna....

Se ena je mela dons mamo kako je blo?

Katjesss ti pa v petek? Drzim pesti!!

Ok,tok od mene. Uzivajte

(odgovor članu praprotka)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Junij 2017 ❤️
26.10.2016 19:37:11   
katjesss
Punce zal mi je za vse slabe novice, je pa ze bil cas za kaj pozitivnega jeci12, tako da super. Ja jaz bom pa cez 2dni vedela kako je na stvari. Vsem pa zelim, da se na naslednjih obrne vse na bolje...jutri ze drzim pesti zate praprotka, da bo vse tako kot mora bit!!

Joj ja...se 2x spat user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?