|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2017 ❤️
23.10.2016 22:46:41   
ječi12
Cloey uzivaj! Itak da bo vse kul! Javi nam ;)

Js pa se pondelk pa tork, v sredooooo pa koncno pregled!

Mi pa ful manj pase jest kot mi je nenoseci ;) pa ubistvu mi nic ne pase, sladko ne, slano tut ne, edin juhe pa ful..dons sm nam kar dve skuhala....

Pa hormoni mi tolcejo na polno, k se loh jokam pa smejem v isti minuti ;)

Imejte lep teden!

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Junij 2017 ❤️
23.10.2016 23:03:44   
Adelle
Uf ječi12 ko vsaj jst ne bi tok jedla! Jst jem men se zdi vsaj 5x na dan😳😳 Pa vsakic k mi je slabo vzamem neki jest k me tko mine😂 Pa doma sm in tok vec jem tud od dolgcasa.. mislim da sm se ene 2 kile zredila v tem mesecu k sm doma ej🙄🙄 bo treba merkat naprej.. ze zdej zgledam k bi bla 5 mesec noseca kaj bo sele pol, slon😳😳

Jst se jutri zguram dan pol pa v torek zgodi zjutri pregled😄😄

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 7:41:42   
katjesss
Evo pa je prisel nas teden user posted image cloey lep pregled ti zelim danes...user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 10:02:39   
ječi12
Ja nas teden je! Juhu! Js mam samo se torek vmes pa pregled. Sm v sredo frej tko da bom mela se neki opravkov pa bo hitro minilo...

Uspesne preglede vsem ta teden!! Drzim pesti za nas!

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 16:23:08   
Adelle
Cloey upam da je bil pregled uspesen!

Jst bi danes samo spala, ne da se mi sploh iz postelje ustat😳

Punce, povejte mi kako je pri vas z SO? Midva ga nisva mela sigurno en mesec, od transferja naprej... ne vem nekak sm se na zacetku bala da ne bi blo kej narobe, zdej pa tud se temu izgogibava..🙄🙄🙄

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 18:38:49   
Cloey
No, pregled je za mano, ocitno me obcutek tudi tokrat ni varal. Videla sem malo pikico, videl se je utrip srcka. Ampak pikica je celih 9 dni manjsa kot bi mogla biti. V prvo, ko je bil plodek manjsi se je koncalo s ss, tako da danes nisem sla vesela in nasmejana iz ambulante, kot sem upala da bom. Upam, da je za manjsi plod sicer kriv zamik ovulacije, kar bi se mi zdelo tudi malo logicno glede na to, da sva le enkrat imela sp.odn. brez zascite in se to v "varnem dnevu" pa se je prijelo, tako da upam da je to to. G sicer ni rekel nic, ne dobrega ne slabega, tega kaj vec ni niti komentiral. Sem ga pa marsikaj pozabila vprasat, mi je tok hudo. Sedaj lahko samo cakam, a se bo pikica razvijala in rasla, ali bo vse kot v prvo. To pa pomeni, da se lahko se kar nekaj tedno zavlece, preden se konca n. Pdp se mi je tako glede na uz iz 3.6. premaknil na 12.6. Za fb skupino bom pa se malo pocakala raje.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 18:43:47   
Cloey
Aja, dobila sem materinsko knjizico. Zav mi je pa, ker moj g slikice po novem daje le na usb kljucek, ki pa ga nisem imela s sabo, zato slikice sploh nisem dobila.

(odgovor članu Cloey)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 18:53:58   
Adelle
Cloey upam da to pomeni da je kasneje prislo do spocetjauser posted image Verjamem da ti ni vseeno, ampak drzimo pesti da se bo vse izslo najboljse zate💗

(odgovor članu Cloey)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 19:06:12   
ječi12
Cloey ce ni rekel da je kaj narobe potem je zihr vse ok! Drzim pesti da bo hitro naslednji pregled da se bos pomirila in bo vse kul!

Adelle ti pa jutr!! Pa se ena ane? Srecnooooo! Js sm ze dons zivcna k je sreda blizu, no sj se veselim...

Zdele pa sibam na en dogodek in sm si dala oblekco oprijeto gor in mam spodi tak trebuscek k da nism sla srackat par dni! Hahhaa...sj sm itak bolj pr sebi sam polet nism mela tega...

Uzivajte!

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 19:20:01   
Cloey
Aja, za seznam. Naslednji pregled imam cez 5 tednov, datum 1.12. user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 19:34:58   
Adelle

user posted image

25.10.
Adelleuser posted image , 1.pregled
KatMat13user posted image , 1.pregled

26.10.
ječi12user posted image , 1.pregled
Aida Auser posted image , 1.pregled

27.10.
praprotkauser posted image , 2.pregled

28.10.
katjesssuser posted image , 1.pregled

2.11.
meandminiuser posted image , 1.pregled
ARJ3user posted image , 1.pregled

3.11.
Anonimnauser posted image , 1.pregled

4.11.
ked88user posted image , 1.pregled
Katkecuser posted image , 1.pregled

7.11.
sanna10user posted image , 1.pregled

8.11.
1aneja1user posted image , 1.pregled
Adelleuser posted image , 2.pregled

14.11.
evaa12user posted image , 1.pregled

21.11.
taajciuser posted image , NS

30.11.
pikica31user posted image , 2.pregled

1.12.
Cloeyuser posted image , 2.pregled

user posted image user posted image user posted image Navijamo za cimvec zdravih dojenckovuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 19:39:49   
Adelle


user posted image

1.6.
user posted image taajci, 27, 1user posted image ,user posted image

2.6.
user posted image Pajama, 34, 1user posted image ,user posted image

4.6.
user posted image pikica31, 34, 2user posted image ,user posted image

6.6.
user posted image Crazybeyb, 27, 0user posted image , user posted image

8.6
user posted image ječi12, 30, 2user posted image ,user posted image
user posted image KatMat13, 30, 1user posted image ,user posted image

10.6
user posted image Adelle, 30, 0user posted image ,user posted image
user posted image ARJ3, 29, 1user posted image , user posted image
user posted image ked88, 28, 2user posted image ,user posted image

12.6.
user posted image Cloey, 23, 1user posted image ,user posted image
user posted image katjesss, 34, 0user posted image ,user posted image

13.6.
user posted image Aida A, ?, 1user posted image ,user posted image

14.6.
user posted image Katkec, 29, 1user posted image ,user posted image
user posted image meandmini, ?, 1user posted image ,user posted image

16.6.
user posted image evaa12, ?, 1user posted image ,user posted image

22.6.
user posted image praprotka, 27, 1user posted image ,user posted image
user posted image sanna10, 25, 0user posted image ,user posted image

26.6.
user posted image 1aneja1, 31, 1user posted image ,user posted image


Skupaj nas je: 18user posted image


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 19:41:47   
Adelle
KatMat13, jutri pregled user posted image Jst komi cakam ceprav sm pa tako na trnih ze cel dan.. dobr da ga mam zjutri zgodi ob 7.30😀Komi cakam aaaaa!!!!😄😄

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 19:45:52   
katjesss
Cloey drzim pesti, da bo vse tako kot mora bit, itak da bo user posted image

Adelle in KatMat13 ...malo se user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 20:22:02   
pikica31
Ojla.kako ste? Jaz spet imam izcedek krvav :(. Ne vem kaj najm za vsako ne morek k ginekologu letat, ni pa fajn.komaj cakam.da dobim datum za nuhalno

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 20:55:29   
Adelle
Pikica31😔 Vem da ni dobr obcutek. Sam jst bi ti vseeno svetovala da poklices ce ze noces it tja.. mogoce dobis kak progesteron za podporo...

Mene pa dajejo tako mesani obcutki k pomislim da bova jutri sporocila novico starsem pa moji sestri.. nek cuden obcutek, k da raj ne bi povedala, nekak nerodno mi je pa sploh ne vem zakaj🙄🙄 sploh se ne razumem, prav cudn filing😳😳

(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 22:27:50   
KatMat13
Hej hej, jaaaa, jst mam tud jutri pregled. Sm tkooo zivcna, upam, da je pikica zrastla od prejsnjic ☺
Adelle, srecno tudi tebi, se beremo jutri kako je bilo. Drzim pesti!
Hvala vsem za dobre zelje ☺
Mirno nocko zelim.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Junij 2017 ❤️
24.10.2016 23:21:44   
ječi12
Katmat13 srecno tudi tebi jutri!

Js ga mam pa sele ob 14h v sredo, bom cel dan zivcna...

Adelle sj ce nisi prpravljena še povedat ti ni treba! To je tvoja zelja sj ves...p to je lepa novica ne rabi ti bit nerodnoooo ;) ti naredi kot tebi paše!

Pikica js te lahko edino tok potolazim da sm
Mela drugo nosecnost tut js vsaj 3x izcedek krvav in sm sla vsakic na urgenco! Vsakic je blo vse ok in zdj mam 5 letnika doma poleg ta velike punce...
To mi je tko ustal v spominu k sm bla skos v skrbeh, da si zdj vsakic gledam papir, tko da vem kokkk bedno je...vrjamem da je mehanski izvor in da je mala pikica ok!

Nocko

(odgovor članu KatMat13)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 8:14:26   
natty23

IZVIRNO SPOROČILO: Cloey

No, pregled je za mano, ocitno me obcutek tudi tokrat ni varal. Videla sem malo pikico, videl se je utrip srcka. Ampak pikica je celih 9 dni manjsa kot bi mogla biti. V prvo, ko je bil plodek manjsi se je koncalo s ss, tako da danes nisem sla vesela in nasmejana iz ambulante, kot sem upala da bom. Upam, da je za manjsi plod sicer kriv zamik ovulacije, kar bi se mi zdelo tudi malo logicno glede na to, da sva le enkrat imela sp.odn. brez zascite in se to v "varnem dnevu" pa se je prijelo, tako da upam da je to to. G sicer ni rekel nic, ne dobrega ne slabega, tega kaj vec ni niti komentiral. Sem ga pa marsikaj pozabila vprasat, mi je tok hudo. Sedaj lahko samo cakam, a se bo pikica razvijala in rasla, ali bo vse kot v prvo. To pa pomeni, da se lahko se kar nekaj tedno zavlece, preden se konca n. Pdp se mi je tako glede na uz iz 3.6. premaknil na 12.6. Za fb skupino bom pa se malo pocakala raje.

Lepo pozdravljena.Oprosti,ker se kar vmešam v debato...ampak vas rada prebiram in bi ti rada povedala svojo izkušnjo.Sem majčica 2017...imam zelo dolge cikluse in neredne...ko sem bila pred mesecem dni na prvem pregledu je bilo vse ok,ampak plodek en teden manjši in takrat so mi rekli,da glede na menstruacije je to kar normalno.In veš kaj,včeraj sem imela ponovni pregled,pikica je vse nadoknadila in celo za en dan prehoteva...tako,da teli njihovi aparati niso čisto točni in do nuhalne res težko pravilno izmerijo.Tvoja pikica lahko nadoknadi par dni še vedno in je vse ok.Nihče ne more pa točno povedati,kdaj si zanosila.Želim ti veliko sreče in pozitivne volje,kot tudi vsm ostalim.Lepo pozdravljena😀

(odgovor članu Cloey)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 8:17:14   
taajci
Punce srečno danes na pregledu user posted image

Cloey verjamem da bo vse ok in se bo pikica lepo razvijala dalje.

Jaz pa sem včeraj prvič z angelsoundom doma slišlala srček od najine pikice. Aaaa balzam za ušesauser posted image . Sem si nabavila ta angelsound ko sem prvič imela ss (ker se je pikici ustavil srček) in sem potem drugo nosečnost bila na začetku kar malo obsedena z njimuser posted image . Je pa me pomiril, ker sem vedela da je vse ok in srček bije.
Sem poskusila, če bi se mogoče že kaj slišalo in presenetljivo sem po dolgem iskanju našla srček.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 8:34:37   
Adelle
Punce ne kaze ravno najboljse pri meni.. GV je vidna, rumenjakov mehurcek tudi, ploda pa ni vidla.. rekla da je da je zelo cudno ker bi se mogu lepo vidt..spet uz cez en teden, ce zacnem krvavet pa na urgenco...tok mi je hudo..

(odgovor članu taajci)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 8:59:19   
žwerčica
Adelle drži se. Meni se je isto dogajalo v začetku leta. Čakali smo do 9 tedna če bo kaj, pa žal ni bilo.. sledila je umetna prekinitev nosečnosti. Sedaj sem zopet noseča (12 teden) in je videti vse OK. Je pa ta blighted ovum izredno pogosta stvar (ko sem bila v bolnici smo v enem dnevu bile vsaj tri s tako diagnozo).

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 10:32:07   
KatMat13
Zivjo, tudi pri meni nic kaj spodbudne novice. GV je zrastla, notri pa se se vedno nic ne vidi. Kontrola cez en teden. Kr ne morm vrjet, sm bla tko optimisticna danes.
Adelle mogoce se nama se nasmehne sreca. Upanje umre zadnje, pravijo.
Srecno vsem ostalim na pregledih.

(odgovor članu žwerčica)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 10:36:38   
Adelle
Uf ni dobr dan danes, ze vidim... pr nama se je ze zgodi slabo zacel.. kot neka znamenja da so bla.. prideva v leonisve-zaklenjeno ker niso najdl kljuca da odprejo (se nikoli se ni to zgodilo), pol skoz nekje se je zataknil, z racunalnikom, z UZ napravo.. prav k da sm vedla da to kej pomeni..

KatMat13 a tebi so povedal kok si noseca pa kok je velka GV? Cak, ti si ze mela pregled enkrat?

(odgovor članu KatMat13)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Junij 2017 ❤️
25.10.2016 10:48:58   
KatMat13
Ja, jst sm ze mela pregled pred 10 dnevi zaradi rjavih izcedkov. Takrat sm bla noseca 6 tednov po ZM, po UZ pa 5 in se je vidla samo GV, ki je bla velika 10 mm. Danes je bla GV sicer vecja, 17mm, notr pa se se vedno ni nic videlo. Nocesa naj bi bla po ZM 7/5, po UZ pa 6t in se nekaj dni, si nism zapomnila. G je rekla, da se se lahko kje skriva, zato pregled cez 1 teden. Mozno bi bilo tudi, da sm kasneje zanosila. Ampak danes mi je itak vse dol padlo user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?