|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 11:50:20   
ječi12
Ja pregledi so se zaceli! Uzivajta obe!

Js mam danes teden pregled...jutr stopim v 8t...

Zmatrana sm k pr norcih, pa se na mojga sm huda😬 Komaj cakam da bo ura tok da grem domov, pa se malo spocijem....

(odgovor članu taajci)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 12:18:01   
Adelle
1aneja1 ves kaj me zanima, tisti prvi UZ k ga mas v leoniscu kako poteka? Ker glede na to da ga mam zjutri ob 7.30 k so v bistvu vse punce k so v postopkih, si ne predstavljam kaj bo..verjetn nobene slikce, nic a? Sam navadn UZ da vidijo kaj je notr in to je to a? A se kej spomnis? 😂

Punce, srecno danes! Pa porocajte😀

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 14:55:36   
taajci
Punce moj pregled danes je bil uspesen, sem si res oddahnila.user posted image . Vse je ok, otrocek je velik toliko kot mora biti, srcek lepo bije. Vidijo se rokice in nogice. Dala sem se kri in vodo za vse izvide in se narocila na nuhalno 21.11. Sem pa danes tocno 8t0d. Ze pri prejsnji nosecnosti sem imela probleme s tem ali je to 8 ali 9 tedenuser posted image ?
Vsem ki vas se cakajo prvi pregledi pa vam zelim naj vam do takrat cimprej mine.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 16:23:46   
1aneja1
A dej tih bodte, jst sem šele 4 tedne !?
Sej se hecam mal user posted image , samo v prvi nosečnosti sem mela 31. rok, pa sm bla vednoooo v vsem tazadna. Evo zdej pa 26., skor isto user posted image

Adelle, ja isto greš na UZ z vsemi osatlimi, tako kot prej med postopkom. Meni so dali takrat slikco, sem 100%, sem pa slišala lih ta teden od ene da ni nič dobila. Verjetno mal odvisno od tega kdo dela. Jst mislim da če rečeš ti jo bojo sigurno dali user posted image

Jaz sem takooooo zaspana ves čas...

(odgovor članu taajci)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 18:39:05   
Adelle
taajci, cestitam za prvi uspesen pregled! user posted image 8t0d jst mislim da je 8 dopolnjenih tednov, pa 0 dni 9ga tedna. Jutri bo prvi dan 9ga tedna. Ce si narobe razlagam naj me kera poprav.. to je tko k RD v bistvu.. jst sm 4.10 dopolnila 30 let (torej polnih 30) in naslednji dan ze tece 31 leto😀 Upam da te nism zmedla😂😂

1aneja1, hvala 😀 Mislim da bom tam ze pred 7mo, da bom ja prva na vrsti😂😂😂

Punce, kdaj pa dobimo materinsko knjizico?

P.S. A ste vse tko zmatrane, sam jst ne al kva😔

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 19:27:38   
ječi12
Bravoooo za pregled! Superca! A si dobila materinsko knjizco?

Adelle prou si povedala,8t1d se rece da si v 9 tednu....to je vsa umetnost. In ja midve sva v 31 letu 😛

Ta tedn ma se ena pregled ane? Pol pa nas teden prideeee....


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 19:51:48   
Anonimen
Pozdravljene!

Končno sem danes zagledala ll

Zaenkrat bom anonimna, ker bom novico oznanila po nuhalni.

Jutri imam pregled in upam, da bom izvedela koliko časa sem sploh noseča. Zadnja M je bila 3.9., cikel imam na 30 dni. Lahko bi zanosila 26., 28. ali 30.9. (edino takrat je bil spolni odnos brez zaščite) - torej sem O zamudila. 8.10. pa je bil test še vedno negativen. Začele so me boleti prsi, M ni bilo in sigurna sem bila, da je ratalo, ampak za ziher sem se naročila k G. No ker mi ni dalo miru, sem danes naredila še en test, kar popoldne in je bil +.

Malo je vse skupaj zakomplicirano, zanosila torej po ovulaciji, v prvem poskusu. Bomo videli kaj bo jutri pokazalo.

Lep pozdrav!

(odgovor članu ječi12)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 20:56:02   
taajci
adelle jaz sem isto tako razmišljala ja user posted image

jači12 sem dobila danes materinsko knjižico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 21:07:19   
evaa12
Bravo za uspesne preglede user posted image

Hihi no potem se vama pridruzujem tudi js sem v 31 user posted image

(odgovor članu taajci)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 21:12:45   
Adelle

user posted image

21.10.

praprotkauser posted image , 1.pregled

24.10.

Cloeyuser posted image , 1.pregled

25.10.

Adelleuser posted image ,1.pregled
KatMat13user posted image ,1.pregled

26.10.

ječi12user posted image ,1.pregled

28.10.

katjesssuser posted image ,1.pregled

2.11.

meandminiuser posted image ,1.pregled

4.11.

ked88user posted image ,1.pregled
Katkecuser posted image ,1.pregled

7.11.

sanna10user posted image ,1.pregled

14.11.

evaa12user posted image ,1.pregled

21.11

taajciuser posted image , NS

user posted image user posted image user posted image Navijamo za cimvec zdravih dojenckovuser posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Adelle -- 19.10.2016 21:18:58 >

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 21:18:45   
Cloey
Anonimna, potem glede na tvojo zadnjo m si v 7. tednu nosečnost. Brez smisla, da računaš kateri dan si zanosila in kdaj imaš ovulacijo, tudi 30 dnevni cikel ni nič posebnega, js imam 33-35 dnevni cikel pa se mi zaradi tega nič ne spremeni izračun pdp-ja in tednov. Tudi g izračuna tedne in pdp glede na zadnjo m in ne na ovulacijo in sp.odnose, točno 40 tednov od zadnje m, kar je odstopanja se pa spreminja potem kasneje.

taajci, čestitke za uspešen pregled. Res so se vidle rokice in nogice? Meni se v prvo ni videlo še nič drugega kot utrip srčka. uaaau user posted image

Jaa, js sem tudi toook utrujena, pa naredim eno malenkost hišnih opravil pa moram malo počit ko končam. Groza, ampak bo minilo tudi to. Sem pa ta teden čisto druge volje, kot prejšnji. Konec živčne vojne, sem res umirjena in nič me ne spravi s tira. user posted image Pa joški so me začeli bolet ta teden, tamali pa vedno ko pleza name, se mi z rokami upira ravno tja, plus to, da ves čas pleza name...user posted image začele so se tudi slabosti in enkrat sem bruhala. se opravičujem, ker jamram, ampak nekomu moram, mojega ni nič doma, da bi njemu, pa še moškim nima smisla jamrat..user posted image

user posted image paa komaj čakam ponedeljek..user posted image

(odgovor članu taajci)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 21:54:33   
Adelle
Meni je to mal sumljivo da mi nc ni slabo pa nic nism utrujena😔😔 Edina dva znaka k jih mam so bolece joske pa izostanek menstre.. tok se bojim da je kej narobe ker nic ne cutim🙄 Prav psihiram sama sebe ej.. se 5 dni se bom pac sekirala jooj😏😏😏

(odgovor članu Cloey)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 22:13:15   
meandmini
Jst sm danes tudi za umret utrujena...pa slabo mi je ful (brez bruhanja). Slabo mi je bilo na začetku, pol nekej časa nič, sedaj pa spet user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 22:25:16   
Malinca07
Adelle, ne sekiraj se prevec..tudi sama sem imela ista dva znaka kot ti (izostanek m in bolece prsi), nobene slabosti, nic nisem bila utrujena...danes pa ze veselo odstevam do poroda, ki bi naj bil v zacetku novembra user posted image .
Samo pozitivno in vse bo ok user posted image

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 22:34:38   
Adelle
Sej vem da pretiravam, sam po dveh slabih izkusnjah se kr ne morem sprostit, skoz razmisljam kaj bo slo narobe🙄 Zadnjic je bilo tako da sm mela vse znake ki pa so iz dneva v dan zgineval in se je pol slabo koncalo.. zato pol vsak dan spremljam znake in ce vidim da ni vec isto me je kr strah.. vem da se bom sprostila po prvem pregledu, prej sigurno ne😏

Hvala za spodbudne besede v vsakem primeru💗

(odgovor članu Malinca07)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Junij 2017 ❤️
19.10.2016 23:01:43   
pikica31
Oj.tud moj pregled je bil ok.slikce nism dobila;(, ker jim ni nekaj delal printer.
Na nuhalno se moram naročit v lj.ker bom stara 35.,ko rodim in jo imam na napotnico. Naslednji pregled šele čez 6 tednov in še to pri babici. Brezvezs. Pri nas so zdaj uvedli to babištvo in so le redki pregledi pri zdravnici :(
sem pa tud js ful zmatrana.drugih znakov pa nimam.lp

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Junij 2017 ❤️
20.10.2016 7:34:24   
katjesss
Joj Adelle a ves, da sem jaz na istem...danes ponoci sem zelo slabo spala, ker seveda zacela o tem razmisljat, da kaj ce pa je kaj narobe, ker nobenih znakov...nisem kaj ekstra utrujena, ni mi slabo, samo M ni in obcutljiva prsa, pa se ta me danes ponoci niso nic mantrala, in sem se seveda ze sekirala...pregled pa komaj naslednji teden v petek..

(odgovor članu pikica31)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Junij 2017 ❤️
20.10.2016 8:12:22   
taajci
Punce nič se ne sekirajte. Jaz prejšnjo nosečnost tudi nisem imela nekih pretiranih znakov. Malo so me bolele prsi in včasih sem bila utrujena mogoče malo bolj kot običajno. Slabo pa mi ni bilo čisto nič in sem se od prvega dneva počutila super. Tako da ti znaki niso merilo, da karkoli ni ok. Vsaka nosečnost je drugačna.. Na primer to nosečnost pa sem imela obdobje ko mi je bilo ful slabo in bi lahko spala 24 ur če bi lahko. Pa so bili dnevi ko sem bila kot rožica.
Poskusite biti pozitivne do prvega pregleda in ne preveč razmišljat, da lahko gre karkoli narobe (čeprav še predobro vem, da je včasih to težko).

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Junij 2017 ❤️
20.10.2016 13:03:28   
meandmini
pikica31 kje pa si, da imajo to foro z babicami? Pri nas je pregled vedno pri G, je pa res, da naredi samo 2 UZ-ja.

(odgovor članu taajci)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Junij 2017 ❤️
20.10.2016 13:38:56   
ječi12
A sm ze napisala da sm vesela za preglede!

Joj sj nas bo vse tkole mal matral dokler ne bo pregled mimo...js mam se 6dni....

Js tut tko slaboooo spim....sploh ne vem kaj nej nardim...najbrz nc :)
Zvecer sm crknjena pol mam pa pbcutek da se ful kmal zbudim pa se do alarma premetavam...pomoje cist predolg spim ker mam ta mesec urnik daljsi in loh spim do 7h, drugac sm pa ze v sluzbi ponavadi tak cajt.....

Ma pa moj prjatu 30ko drug tedn in sm povabljena oz sva na nek hud zurrrr....js bom pa pila kaj? ;) vodo da bojo prec vedl zakaj....
Pa sj ne morm bit tih, sm ze ful kolegicam scvekala ;)

Ej nic imejte lep mali petek!

(odgovor članu meandmini)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Junij 2017 ❤️
20.10.2016 14:03:15   
Aida A
Ojla. Evo se ena junijka. Pdp imam okrog 13.6.
Pregled pa 26.10. Komi cakam. Je pa to moja druga nosecnost. Doma imamo 3-letnico.
Zaenkrat nimam cist nobenih znakov, razen to da sem skoz laaacna.
Pa lenoba me dajeuser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Junij 2017 ❤️
20.10.2016 15:21:59   
Adelle
Ja drugo nam nic ne ostane punce kot pa mozgani na off pa uzivat do pregleda😀😀😀

Jst sm tud ful slabo spala ponoci, komi sm zaspala ob 1.30 ponoci😳

Ječi12, pa sej ce spijes eno pijaco ne bo nic narobe.. glih tok da ne posumijo, ce noceta se povedat😀 Midva se pripravljava povedat naslednji teden, mam kr tremo haha😂😂😂

Mi pa vsak dan vec hodijo po glavi stvari ki se bodo zelo kmalu spremenile.. bo treba avto menjat, mogoce tud flet, pa se marsikaksno navado, midva sva se ze navadila na zivljenje v dvoje teh 8 let..me je kr mal strah kako bo😀 Financno me je pa sploh strah😔 Sej vem da se na koncu vedno najde denar za otrocka, sam z mojo bolnisko pa slabo porodnisko ne bova niti poloznice mogla placat, kaj sele kupit vse kr rabiva🙄🙄🙄uff, boli glava..

(odgovor članu Aida A)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Junij 2017 ❤️
20.10.2016 17:10:50   
Anonimen
evo pregled je za mano

In kot sem predvidevala, sem res noseča manj, nekje 5 tednov. To se je takoj vidlo, da neki ne štima z datumi. Torej čist izven ovulacije, teden pred M.
Kakorkoli nosečnost je, pregled imam 3.11., takrat javim PDP .

Bodite lepo.

(odgovor članu Adelle)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Junij 2017 ❤️
20.10.2016 18:05:10   
Adelle

user posted image

21.10.

praprotkauser posted image , 1.pregled

24.10.

Cloeyuser posted image , 1.pregled

25.10.

Adelleuser posted image ,1.pregled
KatMat13user posted image ,1.pregled

26.10.

ječi12user posted image ,1.pregled
Aida Auser posted image , 1.pregled

28.10.

katjesssuser posted image ,1.pregled

2.11.

meandminiuser posted image ,1.pregled

3.11.

Anonimnauser posted image ,1.pregled

4.11.

ked88user posted image ,1.pregled
Katkecuser posted image ,1.pregled

7.11.

sanna10user posted image ,1.pregled

14.11.

evaa12user posted image ,1.pregled

21.11

taajciuser posted image , NS

user posted image user posted image user posted image Navijamo za cimvec zdravih dojenckovuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Junij 2017 ❤️
20.10.2016 18:07:43   
Adelle
praprotka, srecno jutri! Pa porocaj ko bo konec😀

Punce, tiste ko daste cez pregled napisite kdaj mate naslednjega, da znam vpisat v seznamcek ce hocete...

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?