|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 15:19:52   
Kitty 1
Jaz bi pa danes spalaaaaaa.... samo ne morem user posted image
Že ponoči ni šlo, zdaj spet ne... čeprav sem kot cunjauser posted image

Mamina3 kdaj je pa tvoj rok? Si tudi že kaj čez? Jaz upam da bo ta teden sodeloval z nami user posted image

Kdaj je luna? V soboto?

(odgovor članu Limoncap)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 16:16:11   
tanchy21
Kr pocakaj na mocne popadke da ne bo tko ko je blo pr men odprta ful popadku na 2 min manj pa ni slo bols pocakat pa raj kasn dan vec pa bo slo supr drzim pesti da boste kmal imele vse v rokah te kepice☺ no moia kepica ma zdj koncno 3.100 pa bomo kmal 1 mesec stari

(odgovor članu Limoncap)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 16:27:03   
madjanca
Aaa kaka mini pikica. Nasa je se na toplem, pa ima ze 3,6 user posted image

Mislim, da je luna komaj v nedeljo. Ma upam, da ostanem v petek notri. So rekli, da naj tesca pridem pa naj kar imam vse sabo..

Sem pa bila ves dan polna energije, zdaj pa me nekj zmanjkuje. Verjetno bom kar zadremala. Tak sem rekla mojemu, da bom do petka samo u luft gledala pa se je kar strinjal z mano user posted image

(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 16:39:11   
Limoncap
Joj tini mini tanchy 😁 jaz sploh nimam obcutka da imam novorojencka..sedaj ima ze 4800 g user posted image

Polna luna je bila 11. Zdaj bo verjetno prazna, a ? 😊

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 16:44:05   
Mamina3
Jaz imam rok po uz v cetrtek.. tako da se dva dni ji dovolim da ostane pr meni..pol pa vunuser posted image

Mozek je ze nenormalno nestrpen...se na wc ne morem da ne bi vprasal.. grema zajuser posted image

(odgovor članu Limoncap)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 16:51:59   
madjanca
Ja jaz v petek bom kar prtiskala pa ce bo kaj ali ne user posted image

Me je pa zdaj zacelo nekaj crvicit in se dogajati spodaj. Ampak sigurno je tole vse samo pssiha.. tako, kot sem imela vsak mesec vse znake nosecnosti, preden mi je sploh zamujala user posted image

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 19:06:09   
tanchy21
Ja majhn je zelo ampk mel je 2800 tk da je pridn samo krcki ga mucijo drugace pa se mu vsak dan poznauser posted image
Ko je bil rojen s carskim je reku fant da ga je blo prov strah ga drzat ampk zdaj se mu pozna vsak gramuser posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Februarke 2017
21.2.2017 19:52:48   
zmešana
Punceeeee! 😊

Joj no. Navijam doma, berem forum, cakam novičke. Pa kar nic!
Midve sva doma in jutri pričakujeva že drugi obisk babice. Pupa je pridna, malček smo jo mogli cukat za jest. Smo zgleda u imenom malo določili karakter 😊

Želim vam, da bi vas cimprej uscipnilo zares in da spoznate vase najvecje zakladke kmalu. Drzim pesti!

Lep vecer pa cimmanj tegob 👋🏼

(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 5:59:20   
tanchy21
Zmesana mojga smo tud mogl zajest cukat zdj ga pa ustavt ne mors on bi skos jedu mi pa v cet dobimo zadnji obisk babce ga sama skopam in to je touser posted image pol p kmal mine prvi mesec

(odgovor članu zmešana)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 7:17:29   
zmešana
O, tanchy hvala za tolazbo 😊 Tudi jaz upam, da bo kmalu tako 😊 Se malo lovimo ritem, pa zvecer ima vedno neke napade lakote/crklamja, kar pomeni, da zna jit priklopljena tudi 5 krat v dveh urah. Vedno samo zvecer. Cez dan je super pridna. Vcasih pozabimo, da jo imamao 😊

Je bila pa tudi manekenkica z 2920g ob rojstvu. Upamo, da cimprej pridobi malo na tezi, da jo bo kaksna cunja zares prav 😊

Punce? Kaj novega? 😊 Meni je zadnjic ena rekla, da sem todila ker sem hodila cez vodo. No, pac cez most na sprehodu 😊 Ce ga ima katera blizu ... 😜

Maham vam 👋🏼

(odgovor članu tanchy21)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 8:16:53   
Kitty 1
Haha... se kar čuti neka nestrpnost v zrakuuser posted image mi, ki smo se ostale se kar ne zgodi pa ne zgodi user posted image haha... samo tole temo smo pa kr dobro štartaleuser posted image upam, da res ostanemo še za naorej na vezi. Mi je fino brat še druge, ki so isti čas v istem "zosu" user posted image
Jaz nevem... vrjetno bom šla danes kar malo na sobno kolo user posted image
Sem se pa po dveh dneh res super naspalauser posted image tako, da imam celo energijo in voljo user posted image

Pozdravčkeuser posted image

(odgovor članu zmešana)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 9:33:13   
emklem88
POzdravljene,

pa da se vam javim se jaz z nosico da sem prejela najple kar zivljenje lahko da. Sinčka ALEKS-a. V petek 17.2.17 ob 20.00 Uhri, tezkega 2870g in velikega 49 cm. Smo ze doma kjer se pridno cartamo in dojimo. Kaj vec pa kdaj drugič ko naberem moči.

LP

(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 9:35:56   
zmešana
Juuuuhuuuuu mami, juuuuuuhuuu Aleks! 😊

Vse lepo! 😍

Spoćijta se 🙂

(odgovor članu emklem88)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 9:37:09   
Kitty 1
Oooooo čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmešana)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 9:38:55   
Mamina3
Ooo sem vedlauser posted image

Cestitke...lepo se cartajte

Pri nas pa se kr nicuser posted image

Jaz bom z mojo sreco sele marca rodilauser posted image

Lp

(odgovor članu emklem88)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 10:33:24   
madjanca
Juhuhuu cestitke. Obilo zdravja in certanja vam zelim user posted image

Ja pri nas tudi kar mir -.- zdaj hodim na obiske h tetam in babicam, korakam po stopnicah pa moza priganjam user posted image ... pa vseeno nic. Upam, da bomo tako iznenada, kot je mela mami mojega brata. Pol petih se je doma zbudila in 15 cez 7 so pestvali user posted image

Bi pa sla ven, pa tako piha. user posted image kaj ostale pocnete v tem tezkem cakanju?

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 13:17:11   
tanchy21
Cestitkeee aleks ful lep ime no zdaj vidm d moj nik pa le ni bil tok mckn je aleks manjsi moi bo zdj 1 marca 1 mesec pa so mu 50 cune prevelke oz nekatere vsaj priblizno prave.zmesana tk so se pr ns krcki zacel zvecer sam d je bil na joski pa je blo mir pol pa kmal je blo to vsaki dan sem ze misla da ga zvija po kaplcah plivit zdj pa mamo tko vsak vecer od 8 pa do 10 mal joka pol pa spi celo noc vcas sploh ne vemo da ga mamo kje zdaj bo danes dobu kaplce olevit

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 15:06:09   
ziraf
cestitam!! user posted image
lepe dni vsem skupaj!

(odgovor članu emklem88)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Februarke 2017
22.2.2017 22:05:35   
madjanca
Se ze kje kaj novega dogaja? Pri nas se vedno isto... samo dojencek malo bolj umirjen...user posted image

(odgovor članu ziraf)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Februarke 2017
23.2.2017 4:50:09   
Mamina3
Heej punce

Da vam ne bo dolgcasuser posted image

No midve sva ze dveuser posted image

Ob pol 12 ponoci mi je zacela voda odtekat..sva bila ob 12h v porodnisnici...tahujse se je zacelo ob 1h ob 2.12 pa je bila nasa princeska ze v mojem narocju...

Sedaj sem polna adrenalina..kr ne morem zaspat


Lp in vse dobro...se javima ko bova doma😘

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Februarke 2017
23.2.2017 7:29:17   
madjanca
Cestitke juhuhuuu :) zdravja in certaanja vam zelim user posted image

Jaz bom ocitno zadnja v tem tednu. Se vedno cisto nic. Grem jutri na pregled, pa da vidimo... upam, da me vsaj notri obdrzijo in potem zacnejo kaj sprozat...

(odgovor članu Mamina3)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Februarke 2017
23.2.2017 7:31:29   
Limoncap
Iskrene cestitke vsem..

Madjanca boljse da se pocakas malo, telo, dojencek sama vesta kdaj je pravi cas... 😊 vse dobro ti zelim

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Februarke 2017
23.2.2017 8:01:54   
Kitty 1
Mamina3 čestitkeee user posted image

Madjanca nisi še edina user posted image še vedno ostajava mi2 user posted image hihi ... javi se kaj po pregledu user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Februarke 2017
23.2.2017 8:06:39   
madjanca
Kdaj imata ze rok? Ja seveda se bom javila... ce ne ostanem tam, se javim ker bom nervozna. Ce pa ostanem tam, pa se javim, ker mi bo dolgcas lezat v bolniski postelji user posted image


(odgovor članu Kitty 1)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Februarke 2017
23.2.2017 8:16:23   
Kitty 1
Haha...pri nas 20.2 user posted image mislim da je to celo pred tvojim user posted image hahaha... tako, da to še ni tako hudo user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?