|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčki 2018
2.10.2017 21:42:56   
MalaNeli
haha mi2 tut eni ki še ne zna govorit :) unima dvema pa potem šele po nuhalni prav tako ostalim.
prvi pregled imam pa v sredo. juhuh. komaj čakam. pa upam da je eden :D
hahaha, mene tolk preganja to da bi bila dvojčka, joj. :D 
drugač pa splošno, slabost, utrujenost, napihnjenost. pa ne, že v 4.nimam nobene dobre in pametne ideje kako s tem :D

(odgovor članu StelaIza)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majčki 2018
3.10.2017 15:20:14   
samsara04
Tudi jaz imam jutri prvi pregled :) upam, da je vse ok...pa da nista dvojcka. Ze ta 3. je "neplaniran" oz.po pazi metodi 😆 Drugace pa vedo starsi, brata, sestre in tudi najboljse prinatelji. Ce gre kaj narobe, ti ravno taki "znanci" lahko najbolje stojijo ob strani.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majčki 2018
3.10.2017 17:46:59   
Doridora
Heejj

jaz sem bila danes na UZ privat, ker imam pri svoji G prvi pregled šele konec meseca. Sem pa začetek 7. tedna in pikec je ok. Srček lepo bije in pdp je ravno na moj rojstni dan. Upam, da bo šlo tokrat vse lepo do konca in da dobim za r.d. najlepše darilo, ki si ga želim že zelooo dolgo.
Drugače pa razen bolečih prsi in utrujenosti pa res občasne rahle slabosti, nimam težav. :)

Vse lepo vsem user posted image in čim manj tegob

(odgovor članu samsara04)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majčki 2018
3.10.2017 19:46:33   
miska333
Midva še ne govoriva okoli. Smo v manjšem kraju in ne bi, da izvejo v službi še preden jim sama povem user posted image
Povedala sem najboljši prijateljici, ostali pa izvejo po nuhalni...

(odgovor članu Doridora)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majčki 2018
3.10.2017 21:39:09   
StelaIza
Jaz sem pa se na porodniski in mi tut ne bi blo fajn, da izvejo v sluzbi preko drugih. V kratkem bom itak imela sestanek. Pred tem pa prvi pregled. In potem lahko veselo novico deliva z ostalimi...

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majčki 2018
4.10.2017 13:21:17   
bučka5
Tudi moj pregled je uspesno za mano. Pikec lepo raste imamo ze tocno 2cm :)..kar je 5 dni vec po uz kot po zm. Pdp imam zaenkrat se 17.5.

Srecno tudi vam punce.

Midva nisva povedala se nobenemu ampak v tem tednu poveva svojim starsem.

Aja nuhalno imam 26.10 v dravljah..komaj cakam

(odgovor članu StelaIza)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majčki 2018
5.10.2017 11:45:55   
StelaIza
Oooo superrr bucka. Jaz pa pregled danes popoldan. Koooomaj cakam!

(odgovor članu bučka5)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majčki 2018
5.10.2017 19:28:33   
miska333
Super za prve preglede user posted image
StelaIza kako je bilo?

Jaz imam prvega šele 26. 10....težko bo zdržati :)

(odgovor članu StelaIza)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majčki 2018
5.10.2017 20:46:49   
StelaIza
Joj miska se zdaj ne dojemam...tako zelo sva vesela in srecna in ponosna. In hcerkica je bila lahko zraven na pregledu. Sem 8t4d, velik pa je 2.13cm. Srcek lepo bije in ful lepo se ga je videlo, pa slisalo tudi. Glavica, srcek, ritka...pdp imam 13.5. ❤

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majčki 2018
5.10.2017 20:51:58   
miska333
Lepooo! user posted image

Jaz komaj čakam na pregled, ampak me je tudi malo strah...

(odgovor članu StelaIza)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majčki 2018
6.10.2017 12:52:57   
Ninc_i
Živjoo!

Še ena tuuu! user posted image user posted image

Jaz imam sicer po prvih izračunih PDP 28.5., ampak če bo tako kot pri prvih dveh škratih, bo še nekaj junijk šlo prej v rim kot jazuser posted image prvič sem bla 7 dni čez rok, drugič pa 12 user posted image

Torej, to je moja 3. nosečnost, doma pa imam že dva fanta (7 in 5).

Na prvem pregledu sem u bistvu že bila ravno včeraj zaradi močnih bolečin v predelu jajčnikov, rezultat je povečan jajčnik in neka manjša krvavitev v tem delu, tako da sem do nadaljnega že na bolniški in počivam doma... user posted image Sicer pa nosečnost in plod BP, tudi srček so že zaznali. Drugače pa počutje uredu, slabosti nimam. Jemljem pa femibion že od začetka.

Pies: a je kaka od starih članic tu? js sem se mogla na novo registrirat ker mi je pisalo da mi staro uporabniško ime ne obstaja user posted image

Aja, naslednji pregled imam pa naslednji četrtek, zaradi te krvavitve. Lepo se imejte in veliko se smejte user posted image

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majčki 2018
6.10.2017 19:25:11   
miska333
Punce prej sem šla na wc in opazila rjav izcedek...ful sm žalostna, prestrašena in ne vem še kaj. Sem klicala na dežurno in so rekli, da nej pocivam in bomo vidli sproti kako in kaj...user posted image

(odgovor članu Ninc_i)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majčki 2018
6.10.2017 20:41:53   
Ribica333
Drzim pesti da ni nič hujšega!!!

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majčki 2018
6.10.2017 21:49:33   
StelaIza
Miska drzim pesti...posiljam pozitivo!

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majčki 2018
8.10.2017 15:17:14   
bučka5
Stelalz cestitke za pregled user posted image .
Pocasi prihajam k sebi..opazam malo manj slabosti, mal manj sem utrujena ipd.

Misika tudi sama sem imela tri dni rjav izcedek okoli 5 oz 6 tedna..ma se je umiril in zaenkrat (trkam) nimam vec. Tako da ni za obupati. V prvih dveh nosecnostih pa sem konstrantno imela te izcedke do kakega 16 tedna...

(odgovor članu StelaIza)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majčki 2018
8.10.2017 19:11:02   
Ribica333
Bučka5 blagor teb, jst nisem za nikamor. user posted image sam spala bi. Pomaga če grem hodit ampak sem potem spet čist fuč. V pisarni sem pa itak adijo pamet ker imamo slab zrak pa skoraj nič dnevne svetlobe...
Jutri imam pa pregled in sem ker malo zivčna zaradi zadnje izkušnje user posted image

(odgovor članu bučka5)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majčki 2018
8.10.2017 19:40:20   
miska333
Hvala za spodbudne besede :)
Izcedek se je umril, trajal je en večer... že v prvih dveh nosečnostih sem ga imela pa je bilo vse ok, ampak me je vseeno kr panika zagrabla. Pa malo me bo do prvega pregleda skrbelo...razmišljam, da bi šla kar prej samoplačniško... imam šele 26.10.-

(odgovor članu Ribica333)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majčki 2018
9.10.2017 15:10:25   
bučka5
No toliko o mojem rjavem izcedku. Spet je tu user posted image . In spet se mi je pojavil jutro po user posted image .

Srcno upam da je use ok. Pregled imam tudi jaz sele 26.10.

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majčki 2018
9.10.2017 16:44:24   
Anonimen
Da se še jaz na hitro malo javim... Slabosti so nekako ponehala, utrujena sem pa še vedno oz. vedno bolj :) Pri dveh navihančkih je celo popoldne v pogonu in zvečer samo še padem dol... ampak sem full vesela, da mi vsaj slabo ni več.

Midva povedala nisva še nikomur (no jaz sem mogla najboljšim prijateljcam user posted image ), malimadvema bova pa povedala po nuhalni oz. NIFTY. Ker spadam med starejše, sva se odločila še za to preiskavo, pa upam da bo potem malo lažje dihati. A gre še katera na kakšne dodate preiskave?

Miška 333 in bučka5... vse bo ok, držim pesti.

Kako je pa s FB? A ste katere že tja ušle?

Uživajte user posted image

Anonimna P

(odgovor članu bučka5)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majčki 2018
9.10.2017 20:19:56   
lilith
Zdravo punce! Tudi sama se vam pridružujem pri majčkih 2018, PDP imam 10. 5. Sem pa danes na prvem pregledu doživela kar precejšen šok, saj nosim dvojčka. Enojajčna mo-bi dvojčka, kar pomeni, da delita posteljico, je pa med njima pregrada. Zaradi tega naj bi bla bolj rizična nosečnost, zato bom morala hodit na pogoste ultrazvoke v Lj. porodnišnico. Zaenkrat še absorbiram novico :) Počutim se sicer ok, edin slabo mi je precej bolj kot v prvi nosečnosti (doma že imamo 3,5 letnika), verjetno tudi zaradi višje ravni hormona. Pa še nosečniški diabetes imam, ampk glede na ostalo, se mi zdi to trenutno drugotnega pomena :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majčki 2018
9.10.2017 21:10:42   
Ribica333
Lilith 2xratne cestitke user posted image super novica.

Tudi jaz imam rizicno nosecnost ampak iz drugih razlogov. Bom tudi ves cas hodila po pregledih in raziskavah. No samo da bo vse ok user posted image

(odgovor članu lilith)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majčki 2018
9.10.2017 21:33:43   
StelaIza
Anonimna, ja meni je G predlagala nifty test. Tudi zaradi moje starosti. Sem zbegana in imam se premal informacij, tko da se se nisva odlocila. Morm literaturo o tem prebrat.
Miska, super da se je izcedek umiril. Kar pozitivno naprej!
Lilith cestitke tudi tebi user posted image
Bucka tvojega posta pa nisem najbolje razumela. Krvavitev se je pojavila, ustavila al kako? Vsekakor drzim pesti!

Jaz imam jutri sestanek s sefom. Konec meseca se mi iztece porodniska in mu moram povedat, da se vracam le za par mesecev 😉

Punce...katera sprejema v skrito skupino na fb? Js bi se kar prikljucila 😊

Lep vecer sonosecke drage!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majčki 2018
10.10.2017 7:54:00   
miska333
Bucka kako si?
Ne bos verjela tudi meni se je vceraj zvecer spet prikazalo malo izcedka. Se bos sla kam pokazat?

(odgovor članu StelaIza)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majčki 2018
10.10.2017 10:31:05   
MalaNeli
Ta nifty se kar stane. Ampak najbrž pri starosti bi tut jaz. Tako pa sam nuhalno.
Waw. Sva čast za dva. Samo to sem rekla da ne :-)
Kapo dol

(odgovor članu miska333)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majčki 2018
10.10.2017 10:46:26   
primorka86
Če katera želi v skrito fb skupino naj mi napiše ZS in napiše kakšno profilno ima na fb, da jo lahko dodam. Prvo moram dodat v prijatelje potem v skrito skupino.

Jaz se počutim OK, malo me kislina muči ampak ni strašno. V 5.tednu sem imela krvavitve in bila na pregledu ter dobila tablete se mi je ustavilo jutri pa imam redni pregled bomo videli kaj bo rekla. Vsekakor pa bo vse OK drugače niti ne mislim, da bi lahko bilo...
Staršem smo povedali so bili presenečani, saj vedno ko so nas spraševal imso govorili čez 2-3leti sedaj pa kar od enrkat....vsi so full veseli. V službi pa povem po nuhalni tam pa mislim da ne bodo preveč veseli....je naval porodniških :)

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Velikost prsi po dojenju.
пеперутка16

Ali so vaše dojke po dojenju ostale enake ali so manjše/večje kot pred nosečnostjo in dojenjem?

Manjše. (75%)

Večje. (25%)


Število vseh glasov: 4

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!