|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.3.2019 13:06:02   
lolipop8
Cali 

Drzim pesti mocno mocno....da je ratal v prvem cikli s femaro...jaz se kr cakam..54 dan je dans...test je bil vceri spet negativen...itak jok titalni k zamuja pa sm misla da zdej pa je..pa spet nc....izbidi od mojga pa nc bulsi k prejsnji..girtil up nc ne pomaga..po 4 mesecih pa bi moglo nit ze kj rezultatov:/

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.3.2019 17:16:01   
Cali90
Kaj pa če bi probala matični mleček? So kapsule od medexa in so prav za moške, piše da izboljšajo tudi plodnost. Jaz sem danes zjutraj delala test in je bil negativen. Pa mi ni dalo miru in ga grem čez 10 minut potegnit iz koša in tam kje naj bi bila črtica naenkat rahel roza zmazek.. jooj zdaj ga na vsake par ur gledam in vedno se mi zdi da nekaj je.. bom jutri še enega zjutraj naredila če ne bo prej M..


(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.3.2019 17:51:12   
lolipop8
Sva se dogovorila da bova pri teh tabletih ostala tolk casa kolk casa bom jaz jedla femaro (pac k bom jo lahko zacela seveda).drgac sm pa jaz bla ista vceri sm ga z kosa vzela pa se par krat pogledala na njega...amapk moj je bil skos isti:/ mam pa une one step z spletne stran plodnost.si so pocen tko da mi ni treba clear blue kupovat...k bo na teh enkrat plus bom pa tud tistega kupila se:) drzim pestiiii..pa javi k sm pa tud jaz zdej na trnih:)


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: Noseča vsak mesec znova
9.3.2019 18:23:30   
Cali90
Jaz imam tudi te in isto mislim, ko bo ta 1x pokazal plus bom pa clearblue kupila, da bo 100% 😉 ja res upam, da se tisti zmazek spremeni v II 😁

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.3.2019 19:31:39   
Dežna
Cali90, lolipop8 kaj novega? Sem kr jaz malo nestrpna ko vas berem 😊 jaz danes 16. dan cikla O se ni na spregledu..


(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.3.2019 20:18:05   
lolipop8
Tud jaz ze cel dan hodim gledat na portal ce je kaj novega...jaz sm danes 55 dan ciklusa pa se nc..test pa je bil itak negativen v petek.. v sredo mam pregled tako da ne bom vec delala testov me je petkov negativen test kr potolkel...me kr zanima kaj bo v sredo...tud jaz bi rada vedla oz sledila svoji ovulaviji sam pr takem cikli je skor nemogoce...s katerimi testi pa lovis ovulacijo dezna

Lep zacetek tedna 

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Noseča vsak mesec znova
10.3.2019 21:16:43   
Dežna
Ojoj 55. dan? Shit no.. a tudi M pol ni? Kako je pa pocutje? Kaj otekle prsi ali pa kaki drugi simptomo da vsaj malo nakaze na kako premikanje v ciklu? Jaz si jih narocam na plodnost.si oz plusaliminus..ravno danes sem si jih spet narocila 35 komadov za 14.5€. Se mi zdi kar ugodno. Upam sicer, da mi ne bo treba vseh sploh porabit 😂 tako, da ce mi jih kaj ostane jih rade volje kaki posljem pa malo srece se zraven dodam 😋🤣 ok mal heca more bit 😁 


Srecno v sredo 😉🤞

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.3.2019 8:33:06   
Sankka
Hej punce, malo vas pozdravim.


Pri meni nič kaj novega, sem ravno po O, čez kake 10, 11 dni bo M. V sredo imava drugi spermiogram, pa izveva še rezultate. Sem pa že zdaj tako napihjena, vse me boli v trebuhu skoz. Po O bi moglo to malo minit, ne pa da kar traja in traja vsaki mesec od M do O, pa od O do M.
Jaz tudi imam celo zalogo testov iz plodnosti, se splača :D
Joj, 55 dni brez M pa je hudo... jaz sem prejšnji cikel imela nekaj čez 30 dni, sem svoj absolutni rekord podrla. Mesec pred tem pa 15 dni. Kak so ti cikli smotani, pa kar nekaj zajebava, ko bi ja mogel biti urejen, vsaj pri meni, ko sem pred splavom imela vedno urejene cikle.
Zanimivo ne, da se enkrat prime (no pri meni sicer po 3 letih brez zaščite), pol pa spet tako dolgo ne. Vprašanje kaj je v ozadju.
Povejte punce, za katero najprej stiskamo pesti? Kdaj kaj ne pričakujete M?

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.3.2019 10:52:46   
Cali90
Živjo punce, včeraj nisem imela časa pisat. Sem pa naredila še en test ampak je negativen, sicer M še vedno ni. Je bil pa prvi test first sign iz DMa (na tem je roza “zmazek”) drugi je bil pa one step naročen prek neta. Tako, da malo mislim, da je mogoče FS bolj občutljiv na ta hormon.. (ne vem, spet iščem upanje kjer le lahko).. danes bom šla u DM spet po FS in jutri zjutraj naredim če še ne bo M. Doma nimam niti enega več, mi je kar pošla zaloga 🤣

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.3.2019 14:05:10   
Mišmašek


IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Živjo punce, včeraj nisem imela časa pisat. Sem pa naredila še en test ampak je negativen, sicer M še vedno ni. Je bil pa prvi test first sign iz DMa (na tem je roza “zmazek”) drugi je bil pa one step naročen prek neta. Tako, da malo mislim, da je mogoče FS bolj občutljiv na ta hormon.. (ne vem, spet iščem upanje kjer le lahko).. danes bom šla u DM spet po FS in jutri zjutraj naredim če še ne bo M. Doma nimam niti enega več, mi je kar pošla zaloga 🤣


Ojla, rada bi ti samo povedala, da ti testi one step pokažejo ta zadnji. Meni je cb prej pokazal kot ta one step, tako da jaz jim nisem zaupala prdveč. Srečno 👍😊

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.3.2019 15:24:05   
lolipop8
Dezna

Ne nic nimam tud kakih pred mens. znakov nimam...nosecniskih tud ne...upam da mi test ni kj zatajil ker glih te uporabljam one step....ta cikel je do zdaj najdaljsi...kr neki res...bi mohla bit ze tko k cali k je ze sprobala femaro..bi mohle tam tam startat...pa se jaz kr cakam...bedni cikli totalno pa zanos ce lahko pr tej zmesnjavi..
CaliUpam da bo jutrisnji testek pa ze pozitiven...stiskam figice mocno..da nam mal motivacijo dvignes...

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.3.2019 21:20:06   
Cali90
Lolipop jaz mislim, da pri meni ta cikel ne bo nič. Sicer M še vedno ni ampak imam slab občutek. Zdaj sem že 10. krog, prvi s femaro in O sem res močno občutila na desni strani kjer je jajcevod. Po izračunih glede na O bi morala M priti včeraj. Trenutno sem v stanju obupa.. sprašujem se, kako lahko ljudje, ki za svoje otroke sploh ne skrbijo kot bi bilo treba lahko delajo enega za drugim.. me ki si ga pa res želimo in bi zanj naredile vse in ga imele res rade se pa spopadano s temi težavami in iz meseca v mesec čakamo na ta + pa ga ni in ni.. to se mi res ne zdi pošteno.. razmišljam tudi, da bi šla samoplačniško na pregled prehodnosti jajcevoda, da bi videla, če je sploh smiselno jemati femaro. Če je drugi jajcevod zamašen mi femara ne bo čisto nič pomagala pri zanositvi. Ne razumem mojega G, da glede na moje predhodne težave ni najprej pomislil na to preiskavo ampak se me je odkrižal s femaro za pol leta. Po drugi strani pa me skrbi da bi kaj delala na lastno pest,vendar se še vedno gre zame in za moj čas, ki se mi z vsakim dnem krajša.. oh.. vedno sem mislila, da se otroka naredi 1,23,... zdaj pa mi je žal, da nisem že prej začela.. drugače sem pa mislila, če bi se združile v FB skupini, bi bilo lažje glede vsega pisanja in to.. no če ste za povejte, če pa ne pa itak ostajamo tukaj gor 🙂

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Noseča vsak mesec znova
11.3.2019 21:21:25   
Cali90


IZVIRNO SPOROČILO: Mišmašek



IZVIRNO SPOROČILO: Cali90

Živjo punce, včeraj nisem imela časa pisat. Sem pa naredila še en test ampak je negativen, sicer M še vedno ni. Je bil pa prvi test first sign iz DMa (na tem je roza “zmazek”) drugi je bil pa one step naročen prek neta. Tako, da malo mislim, da je mogoče FS bolj občutljiv na ta hormon.. (ne vem, spet iščem upanje kjer le lahko).. danes bom šla u DM spet po FS in jutri zjutraj naredim če še ne bo M. Doma nimam niti enega več, mi je kar pošla zaloga 🤣


Ojla, rada bi ti samo povedala, da ti testi one step pokažejo ta zadnji. Meni je cb prej pokazal kot ta one step, tako da jaz jim nisem zaupala prdveč. Srečno 👍😊



Hvala Mišmašek za ta post, si mi vlila upanje 😉

(odgovor članu Mišmašek)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.3.2019 11:22:34   
Dežna
Cali90


Bolj se ne morem strinjat s tabo! Ni posteno to zivljenje. Bom grdo rekla ampak nekateri se res gonijo kot podgane pa brez problema zanosijo potem pa se ne skrbijo za otroke kot bi morali in se jim zdi vse samoumevno. Zalostno. Vcasih bi razbijala od besa! Drugace pa vec razlicnih testov imajo razlicno obcutljivost in moji znanki je isto zamujala itak delala test takoj negativen a M se kar ni in ni. Potem je dan za dnem delala in se je pocasi prikazovala. Tako da ne izgubit upanja! 😘 zato smo vse tukaj, da vzpodbujamo druga drugo ko same sebe ne moremo pobrat. P.s. za fb skupino sem pa za. 
Lep soncen dan vsem 😎

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.3.2019 11:44:51   
naty1989
Cali90

Te čisto razumem, pride tak dan ko ne gre več naprej...vem da ni fer, sploh ne. Eni sploh nočejo zanositi, pa vseeno zanosijo, celo kljub zaščiti...pa hočejo splave delati, medtem ko me sploh ne pomislimo kaj takega. Žal ni nekega recepta kako preživet to tečno stanje, ko noče in noče bit. Kaj pa vem, mogoče se je res najboljše poskusiti sprijazniti, da še ni pravi čas, pa bo ko bo...sej vem lažje je govorit kot naredit, ampak vseeno. Včasih tudi zaradi stresa ne uspe... res je da femara nič ne pomaga če so zamašeni jajčniki, ne vem kolko stane ta preiskava, ampak včasih res ni denarja, da potem veš pri čem si in da ti to zamašenost porihtajo in da gre stvar naprej. Tako da ti težko rečem kaj narediti. Kmalu boš tako imela 1 leto probe, mogoče se pa po enem letu začne kaj obračati na bolje. Držim pesti, da pa vseeno tokrat uspe 🙏 . 

(odgovor članu Dežna)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Noseča vsak mesec znova
12.3.2019 18:12:33   
lolipop8
Jaz se pridruzujem tem mislim glede tega da se eni samo spogledajo pa so ze noseci pol pa se brez pomislekov bahajo pred nami..sj vem da se ne zavedajo..sam nikoli ne ves kakega sogovornika imas..al pa take  bolane kot je to..tri mesece sva se matrala...wtf..najtaj bi jim za vrat skocila..


Glede pregleda za prehodnost jajcevodov pa mislim da nimas kj zajebat...k to nis nc pod narkozo al karkoli...pa se kolk sm jaz brala so tud ene po tem posegu hmal zanosile ker jim je ta tekocina ki ti jo vbrizgajo "mal precistila" jajcevode seveda ce ni kake druge ovire oz zapore ze v njih...pa cist krateg poseg par minutk...Pr men nic novega 57 dan je dans😪se kr nc...dobenih znakov za karkoli...jutri mam pregled...upam da bom nahecala da mi dajo vsaj neki za sprozitev menstre...da ne bom cakala v nedogled zdaj....k bi rada ze zacela z terapijo femare..prau nalasc mi nagaja ta mesec no:( 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.3.2019 4:09:34   
K1234
Na hitro.. en lep morski pozdrav! Sej ne da imamo tu 30stopinj :)

Poroka je mimo vse je slo po nacrtih. Sem pa vceraj in danes zjutraj na 26dan cikla naredila test nosecnosti. Vceraj sem ga popoldan in je bla testna crtica mocna potem pa ce si pogledal reeeees od blizu se je nekaj vidlo kot druga zelo zelo rahla crtica. Danes sem naredila z prvim jutranjim urinom isto vrsto testka in je spet zelo zelo rahla crtica. Ze tko rahla da je skoraj ni videt. Zato nevem ali je ali ni. Sem pa hkrati naredila tudi clearblue kjer se pa nic ne vidi. Kaj mislite?itak bom se pocakala zdej da domov pridem pa naredim se.. ampak bi mozno blo to da ze kaze 26dan?
Lp babike :*

(odgovor članu lolipop8)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.3.2019 8:37:18   
Cali90
Lolipop kar reci, da ti nekaj dajo za sprožitev. Ne morem si predstavljati kako ti je težko čakat 60 dni da pride M. Meni je še 14 dni čakanja prava muka.. K1234 čestitke za poroko! Se mi zdi, da je možno, da 26 dan cikla že pokaže, CB je pomoje najmanj občutljiv na ta hormon. Jaz pa sem včeraj zvečer dobila M.. je bil test zjutraj itak negativen tako, da se mi je zdelo, da ne bo nič, in na žalost sem imela prav. No pa grem v drug krog s femaro.. 

(odgovor članu K1234)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.3.2019 9:08:05   
Ella221118
Hej punce :)

Vas še jaz pozdravim na hitro. Žal mi je za vsa nova razočaranja, predvsem Lily za slab spermiogram :( Upam, da se popravi, če ne pa vsaj veš kje je bila težava in nisi več v tisti najhujši nevednosti in se lahko iščejo rešitve za naprej. Verjamem da do zdaj sta že malo preštudirala situacijo in verjameta, da bo v vsakem primeru vse ok. Tudi če ostane edina opcija umetna, mislim da to ni več tak tabu dandanes in veliko parov pride na tak način do svojega zakladka. To je pa tudi na koncu najbolj važno. Upam, da se še kaj javiš. Enako Mariposa.

Ostale pa tudi glavo pokonci, vem da je težko, ampak treba je verjet da je cilj blizu. Vem, kako je ko so okoli tebe same nosečnice, sploh pa, kot ste rekle, takšne ki si otroka sploh niso želele. Tudi pri meni je v času moje največje krize in obupa zanosila sorodnica "po pomoti" in šla delat splav in se mi je zdelo grozno ne fer. Ampak ko ti enkrat uspe in gledaš za nazaj se ti zdi to vse tako zelo nepomembno.. in verjamem da bo vsaka prišla do te točke :) Tako da čimmanj se ozirat na take stvari in čimbolj fokus na sebe in pozitivo.

K1234 čestitke za poroko!! Kako ti zavidam trenutno teh 30 stopinj :D Jaz mislim, da je vsaka črtica pozitiven rezultat, tudi pri meni je bila prvič takšna, da sem jo videla samo pod določenim kotom in svetlobo user posted image . Je pa bilo to že na 22 dan cikla, tako da seveda je mogoče :) Je pa odvisno bolj od tega koliko dni po O si :) Zdaj bi bilo najboljše da narediš spet čez dva dni z istim testom, da vidiš če je močnejša črtica :)) Clearblue ima pa res najvišji prag za odkrivanje hormona, tako da tisto še nič ne pomeni. Upam da še imaš kaj testov tam user posted image , ko prideš domov greš lahko pa še na krvnega :) Uživaj še naprej!

(odgovor članu Cali90)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.3.2019 9:20:09   
enatu
Živjo punce! S partnerjem sva v podobni situaciji kot ve, po enem letu še vedno nič. Dobila sem datum za prvi pregled, na katerega moram prinesti izvid njegovega spermiograma. Zanima me, koliko časa so vaši partnerji čakali na pregled in kje, ter koliko časa potem na izvid. Se nama mudi, ker se bojim da ne bodo prišli pravočasno. Hvala :)

(odgovor članu Ella221118)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.3.2019 15:18:51   
Sankka
Hello.
Joj danes je še neki posebaj zamorjen dan.
K1234
Čestitam za poroko in črticoooo. Upam da je to to. Tudi meni je pokazalo takrat že 23.dan. Odvisno koliko dni je od O. Javi čimprej, da vemo, da boš nam vsaj ti malo dvignila voljo.
Midva sva danes imela 2.spremiogram in ima zelo zelo dober rezultat. Še zdravnik je rekel, da res ful dober. Pa je kadilec. Hjoooj zakaj se pri takšnem številu plavalcev ne prime. Očitno je nekaj z mano.
Drugače pa glede spremiograma
V Mb sva midva dobila napotnico oktobra, prvi vzorec je oddal januarja, drugega danes (vmes 72 dni more minit). Izvida januarja ni dobil, ampak šele danes za oba. Najbrž odvisno če si v Mb al Lj ali samoplačniško. Eni dobijo rezultate takoj, ne vem kak je drugje.
Punce a vam je kaj znano, kako dolgo je samo jemlje Dabroston ali pa Estima. Jaz to jemljem že 6 ciklov, pa nisem več prepričana, da je to ok. Ima katera kakšen podatek?


(odgovor članu enatu)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.3.2019 17:49:25   
K1234
No baje je moj videl tudi na clear blue crtico takoj. Jaz sem jo vidla res pod dolocenim kotom tako ciiiist tanko in rahlo. Naredim zopet ko pridem domov :) mam pa take krce na trenutke ko da bom glih M mogla dobit. In pa danes ponoci me je bolecina spodaj v maternici zbudila in sm misnla da bom umrla. Aja pa ful sm zaspana. Tak da nevem. Nic se nebom prehitro veselila. Vam javim ko naredim se kaksnega :)


Hvala za cestitke😘Drzim pesti za vse. In pa zal mi je za tiste ki ste dobile M :((

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: Noseča vsak mesec znova
13.3.2019 22:23:00   
naty1989
K1234

Jaz sem naredila test šele 30.dan id zadnje M, no pa se je konkretno videlo, skoraj enako močne barve sta bili črtici, ampak še vedno nisem mogla vrjet,haha. Pa sem še potem naredila 2 testa da sem dojela sploh kaj vidim in da vidim prav. Tako da seveda je možno da je to to, vse je mogoče. Naslednji test bo že pokazal kaj je res. Upajmo da se bo druga črtica še bolj videla in ne bo več dvoma! Držim pesti  🙏 👏 👍 . Aja pa čestitam za poroko. Si si odpočila na dopustu? Je bilo lepo? 

(odgovor članu K1234)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 7:32:56   
Lillyy
Ojla punce ;)


Jaz imam spet neželen obisk, je prišla že včeraj. Ampak sem ok, prvič po enem letu nisem jokala, ker vem zakaj je prišla. Naty, ti si spraševala. Konec meseca ima mož spet pregled. Ga komaj čakam, da povejo potem naprej. Ti si zdaj že vsem oznanila? Me prav zanima kaj so rekli doma, predvsem tvoj oče? :) Lollipop, kaj pa so vama rekli, če je spet slab izvid? Oz. bolj me zanima kako slab naj bi bil? Moj mož je Profertil. So res dragi, ampak naj bi pomagali. Za postopke se vsaka izboljšava pozna. Upam, da na vama koncu vseeno uspe, sploh še ker jemlješ Femaro. Jaz ne jem nič, so rekli da nima smisla, da se filam s hormoni, ker ni pri meni problem. K1234, čestitke za poroko in če je črtica, potem je skoraj gotovo pozitivno. Tako da čestitkee! Boste prišli 3je nazaj :) Ella, me zelo veseli da si se javila. Kako si ti? Naty pravi da vse ok :) saj jaz sem tudi vredu. Polna optimizma in le stežka pričakujem, da se bo začelo kaj naprej odvijati. Haha, zdaj sem pomešala vprašanja, katero je od katere. Za Dabroston pojma nimam koliko časa ga lahko ješ, a v nedogled vem da ne. Vem pa da učinek traja še 3 mesece. Bi bilo dobro, da malo omeniš G. Glede spermiograma. Midva sva v Dravljah. Prvič sva šla samoplačniško, ker sva hitro potrebovala rezultate. V četrtek sem klicala, v ponedeljek je že šel in ponovitev čez dobra 2 meseca. Tako da če se ti mudi, je smiselno, da greš samoplačniško. Stane nekaj čez 40 eur v Dravljah in takoj ti dajo prvo povratno informacijo. Punce, za vse stiskam pesti in pošiljam veliko pozitivne energije! :) 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: Noseča vsak mesec znova
14.3.2019 8:01:09   
lolipop8
Ojla,

Evo da mal javim kaj je blo vceri pri G...glede na to da sm bla vceri ze 58 dan sm sla k G pa mi je se usput vzela bris..pa nardila ultra zvok...na desnem mam beko vecjo cisto (neven ce je to razlog da mi ta mesec tolk zamuja G ni sicer nc rekla) na ultrazvoku ni blo videt da bi bla noseca je pa za ziher vzela mi kri pa dobim dans popoldne izvide...ce nism noseca dobim te tablete za sprozitev..jemat jih morm 10 dni pol pa bi po 2 dneh ko zakljucim naj dobila menstro...kar pomeni da bom najbrs ze kak 70 dan mojga cikla😪 k bom dobila mens...sm tolk upala da se bo vseen kj vidlo na ultrazboki...nazadnje k mi je tolk zamujala sm bla noseca sam je bil ss..sm mislila da bom zdej pa mogoc  tud noseca:/LillyySpermiogram je bil v tretje isti..ima pa povecana protitelesa vrednost 90 mislim da normalno je do 50...tko da firtil up ni nc pomagal.. zdravila pa zal za to ni..nima pa zlepljenih tako da je pa to dobro ker ce so zlepljeni pa je menda full slabo..sva se odlocila da fertil up se naprej jemle vsaj v casu dokler bom jaz femaro..oz ko jo bom lahko zacela je se nisem ker itak se menstre nism dobila da bi lahko zacela pa jo imam doma ze od 24.1. Pozdrav vsem sotrpinkam

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?