|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MARČEVKE 2020
10.7.2019 14:34:43   
Karmmen
Pozdravljene vse bodoče mamice, ki pričakujemo marca 2020! user posted image

Upam, da se nas zbere čim več. user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MARČEVKE 2020
10.7.2019 16:20:54   
Anonimen
Zdravo Karmen jaz sem načeloma marcevka. (2.3.)

Kdaj imaš ti rok?  Kakšno je tvoje počutje? 
Anonimna1

(odgovor članu Karmmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MARČEVKE 2020
10.7.2019 16:28:10   
Karmmen
Pozdravljena Anonimna :)

Zaenkrat imam prvi pregled komaj naslednji teden v petek (19.7.), po mojih izračunih naj bi imela pdp 5.3. :)
Počutim se vredu, včasih se mi zdi, kot da nisem sploh noseča. Res je, da imam kar boleče prsi, rahle krče, napihnjena sem proti večeru, zadnje 3 dni mi je grozno slabo zjutraj, tako da mi gre na bruhanje, ampak ne bruham nič. Pa pojedla bi vse. Kaj pa ti? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MARČEVKE 2020
10.7.2019 16:54:28   
Anonimen
Pri meni slabosti ni več nekaj. Sem pa napihnjena in daje me grozna utrujenost... Tako da včasih se prav vprašam če je vse ok. 🙄 Sicer sem. Imela potrditveni UZ in je bilo vse ok. Prvi redni pregled pa imam 22.7.

Od kod pa si? 
Anonimna1

(odgovor članu Karmmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MARČEVKE 2020
10.7.2019 17:46:09   
Anonimen
Se ena...sem imela ze prvi pregled ker nimam rednih ciklusov, zaenkrat smo nekje med 5-6 tednov :), po mojih izracunih pdp zacetek marca. Drugace pa zaenkrat super (knock on wood), slabosti ni, razen obcasni rahli krci, pa itak napihnjenost, isto proti veceru. Zdaj pa cakat 1 mesec do naslednjega pregleda...;)


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MARČEVKE 2020
10.7.2019 19:13:33   
Karmmen
Joj ja, ze meni je tezko cakat tako dolgo.. ampak bo ze, upam, da hitro mine. :) jaz sem test naredila 29.6. tako da ze cakam nekaj casa.. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MARČEVKE 2020
10.7.2019 19:40:24   
Anonimen
Jaz sem 1. Test naredila 23.6. Pa je bila ful svoh črtica. Sem pol se 2 naredila😁 zanosila sem s pomočjo Clomida in dabrostona. Potrditveni UZ sem imela v nedeljo.  Zdaj pa se komaj čakam na 22.7😁 že imaš kakšnega otroka ali je to tvoj prvi? 


(odgovor članu Karmmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MARČEVKE 2020
10.7.2019 19:45:34   
Karmmen
Ravnokar razmisljam da je 22.7. Nedelja :) jaz nisem nacrtovala, je pa res, da nisva pazila, in se je po pol leta zgodila najlepsa sreca :) ne, moj prvi. Za to me je toliko bolj strah vsega, predvsem prvega pregleda, da bo vse o.k. :) pa pri tebi, prvi? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MARČEVKE 2020
10.7.2019 21:00:46   
Fantasistykke
Tut jst prvi test naredila 24.6, pa se mi je ze zdelo po pol minute da nekaj je, pa se nisva mogla zmenit ce je res, tako da je ze romal v smeti... ker se se zmeraj nisva mogla zment sva ga sla se enkrat gledat...in kar konkretna crtica... itak sem v naslednjih dneh se tri teste naredila :PJa cakanje je tezko, samo nakoncu ugotovis da je slo ful hitro... na prvem pregledu je bilo itak se vse tko mini, ampak vsaj potrditev je :)

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 5:33:28   
Anonimen
Dobro jutro punci.Ne Karmen 22.7. Je ponedeljek😁 sem pa potrditveni UZ imela v nedeljo. Drugače je pa to moj drugi otrok. Doma ima skoraj 4 letnika. Glede nosečnosti pa jaz pri prvi sem. Prvih 20t imela skozi neke krvavitve in izcedek pa se je na koncu hvala bogu vse vredu končalo. Od kod pa sta punci? 

(odgovor članu Fantasistykke)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 6:14:30   
Karmmen
Jutro :) Pa saj res, sem ze cisto zmesana. :) nevem kaj sem razmisljala. ;) no, hvala bogu je bilo na koncu vse super! Vrjamem pa, da je to najvecji stah. Se katera pazi katerih stvari zdaj kaj bolj? Jaz si merim vsak dan pritisk, mam tako nizkega, utrip pa visok. :) Jaz sem iz stajerske, pa ve? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 7:01:30   
Anonimen
Jaz sem tudi iz Štajerske - Lenart.

Ja te krvavitve res niso bile fajn. Sem bila skozi v nekem strahu. Zdaj zaenkrat je mir in upam da tako ostane... 

(odgovor članu Karmmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 8:09:34   
Karmmen
Pa so ti rekli zakaj si jih imela?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 8:24:08   
Anonimen
Takrat so mi rekli da je hematom. Pri porodu pa  so rekli da je bila posteljica fejst prekrvavljena. In je rekla moja G pol na poporodne pregledu da možno da tudi zaradi tega. Da ko se je posteljica vrascala da je na kako večjo žilo naletelo in se je za to pojavljala krvavitev. Tak da ne vem tocno😁 upam da tokrat ne bo tega.


(odgovor članu Karmmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 8:28:28   
Karmmen
Ooo revica, upam, da res! Meni pa danes po mojih izracunih kaze da sem tocni 6 teden.. ze od 6 zjutraj ne spim, slabo, vrti se mi.. se sreca, da se v sluzbi ne rabim kaj prevec pretegnit. Sem pa opazila, da se mi je prebava poboljsala. Upam, da ostane tako. ;) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 9:21:09   
Anonimen
Imava zelo podobne težave. Jaz se zjutraj zbudim brez ure.. 😁 Prebava se mi je tudi izboljšala. Grem vsako jutro. Drugače pa rez že komaj čakam 22. In upam da bo vse kot mora bit. 😁

Anonimna1

(odgovor članu Karmmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 13:17:02   
Karmmen
Jaz tudi, še sreča, da mi koliko toliko mine, ker sem večina časa v službi, in dnevi kar letijo. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 15:02:57   
Diary1991
Zivjo vsem! In cestitke.

Tudi jaz sem naceloma marcevka. Cakam 1 pregled:) Moja 1. Nosecnost:) Lep pozdrav...

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 15:13:49   
Karmmen
Oo pozdravljena,

kdaj imaš pregled?

(odgovor članu Diary1991)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 15:34:17   
Fantasistykke
Meni se pa dnevi takoooo vlecejo, kljub temu da sem stalno v sluzbi, v soboto greva na morje za 14 dni, pa imam kar obcutek da ne bom docakala naslednjega pregleda... itak sem cisto brez energije, pa vsa neucakana... najbrz se pozna da je prvic.

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 15:45:27   
Karmmen
Zame je tudi prvič, tako, da sploh ne vem kako pa kaj.. se mi zdi, da komaj zdaj po slabih 2 tednih začenjam dojemat, da je nekaj v meni.. Kaj imaš kake težave?

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 15:53:47   
Fantasistykke
Ma ne, hvalabogu nobenih tezav, ampak se mi zdi res vse tako nerealno oz. imam isto obcutek kot da se sploh nic ne dogaja in potem ko vidis tisto piko na ekranu je res tak lep obcutek, ko se ti zdi da utripa srcek ampak ves da je vse to se tako zgodaaaj,  :) tako da komaj cakam na naslednjic :) pa itak se ne mores pogovarjat z nikomer ker midva se nisva nobenmu povedala :)Drugace se pa pridruzujem ekipi, ki se zjutraj obvezno zbudi pred budilko haha :)

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 16:03:16   
Karmmen
Jaz sem imela ful težave z pozitivnim razmišljanjem, večina časa sem imela skozi slabe misli, da bo kaj narobe.. Ampak, se poskušam, čim bolj pozitivno razmišljat. Verjetno tudi zaradi tega, ker nimaš občutka, da je nekaj v tebi. Že komaj čakam, na naslednji petek, da končno dobim potrditev, da je vse vredu. :) Zjutraj pa že nekaj časa se vstajam pred budilko, kak odprem oči, morem it na wc.. ta teden pa sem še dobila slabosti zraven, samo mine v kakih 2 urah.. :) Napihnjena sem pa tak danes, da se mi prav vidi.. Sem začela nosit bolj ohlapna oblačila, dokler ne mine. :)

(odgovor članu Fantasistykke)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 17:40:55   
Diary1991
Karmen,Pregled imam 8.8. Sem ravno na "frisno" izvedela(pdp naj bi bil konec marca). Je pa v prvem mescu uspelo,tkoda sem se kar v soku!Javljajte se punce,zanimivo vas je brati!Meni se tudi v sluzbi vlece, malo mi je ze slabo, joske me pa tok bolijo kot nikol prej niti pred M..ko hodim in ležim ..Drzim pesti za vse nas,da se marca razveselimo nasih pikic😍❤❤

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MARČEVKE 2020
11.7.2019 19:15:22   
Karmmen
Ooo super, jaz tudi za nas vse 😍 pa ful mi je fajn, da si lahko pisemo, pa si izmenjujemo izkusnje, mnenja. Ker dejansko se jaz nimam s kom pogovarjat, ker cakam, da bo prvo prvi pregled vse vredu, da lahko komu od bliznjih povema. Moski pa nas tak ne razumejo, kake tezavemamo zdaj... ceprav moj je kar razumljiv, kar se tice mojih popoldanskih pocitkov, pa da v gospodinjstvu nisem najbolj efektivna.. moja nihanja razpolozenja pa mu niso najbolj jasna :) znam kr bit jokica pa dobre volje hkrati.. je bila/ je katera kadilka? Jaz sem bila kr strasna kadila, pa sem cist zmanjsala. 

(odgovor članu Diary1991)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?