|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 11:49:36   
Tiggy91
Hejla :)

evo mene s prvega uradnega pregleda pri svoji novi G :) po ZM je 10t in 3 dni po UZ 10tin 4 dni :) srček bije in miga :) Velik je 37mm :) sem danes dala še za DHT kri in pa za vse ostalo, 6 euprevtk so mi vzeli, sem bila tešča, ampk vprašala če moram biti je rekla, da ne da ne pričakujejo, da si tešč :) Sedaj pa nuhalna pri njej 3.9. - naročena sem bila v ZC Dravlje, ampak ko sem se danes z G pogovarjala, in ker ima ona licenco sem raje šla k njej in vse na eni lokaciji naredim :)

(odgovor članu cimicangi)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 12:11:58   
Pikapokaaa
Hah Karmen se mi je zdelo. Meni je na prvem pregledu določila rok 6.3. ...4 dni po tem sem imela nuhano pa so rekli 4.3. Tako da se gibljem tam nekje 🤗🤗
Ne cimicangi ne rabi biti prvi jutranji urin, vazno samo da si tesc.


(odgovor članu Tiggy91)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 13:53:49   
Anonimen
Ojla punce. Čestitam za vaše dobre rezultate na pregledih 😁 vse lepo se naprej, da boste imele lepo nosečnost 😍 jaz sem danes 29 dan. Zju3 sem naredila baby check mini. Po 5 minutah se mi je zdelo da se je pokazala rahla debela crtica na desni, ki je po 10 min ko se je test posusil se bol vidna ampak z manj barve. Ob pol 2 sem ponovno naredila se drugi test iz tega paketa, zdaj je crtica manj vidna mirda ker je razredcen urin. Je kateri pokazal baby check mini lažno črtico? Zares se morem potrudit da vidim črtico, svojemu je niti ne upam kazat, ker se bojim da ni praviln prezultat😁 clear blua pa ne bi delala ker naj bi bil baby check bol obcutljiv, torej verjetno ne bo pokazal nic. Kakšne izkušnje imate ve s tem testom? Lp


(odgovor članu Pikapokaaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 14:16:30   
Anonimen
Pozdravljena meni je test pokazal pravilno dva dni pred zamujeno M je bila crtica zelo zelo rahla sem mislila da je lazno pozitiven testPotem pa sem ponovila na 2dni in se je vidno bolj temnilaKasneje sem naredila se first sign in clear blue digital ki je pokazal + in 1-2tedneZdaj sem pa v 13tednu in 4dni Poskusi cez kaksne 2dni test ponoviti pa primerjaj s tem ali pa krvni testDrzim pesti :) 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 14:24:03   
Tiggy91
Anonimna, meni je 3 dni pred izostankom first sign duo pokazal zelo zelo zelooo rahlo črtico - se mi je zdelo da imam privide - čez dva dni je bila močnejša in bolj opazna :) Sem pa imela doma en ovulacijski test še in se polulala na tistega in je bil takoj pozitiven (na začetku naj bi ovulacijski tudi bil pozitiven, ker sta si hormona LH in HCG podobna... in ovulacijski zazna HCG kot LH :) Držim pesti!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 15:29:24   
Anonimen
Hvala za info 😁 bom probala spwt v četrtek, upam na najboljše 😂 me pa bega to ker se mi zdi da me psa bolijo manj kot na primer 4 dni nazaj. Je pa res da me vcasih pred m bolijo za znoret. Zdaj so pa take mehke a polne😂😂😂lep sončen dan vsem


(odgovor članu Tiggy91)
  Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 16:49:19   
Kolikaa
Joj punce js se bom se pa nacakala na moj naslednji pregled, nuhalno mam 9.9 naslednji pregled pri G imam pa 23.9. Se dobr da mamo guzvo na sihtu in nimam casa studiratna to kdajimam pregled🙈 upam da hitro mine te 3 tedne. Sicer pa tezav ni vec razen napihnjenost zvecer in tezave pri scetkanju zob sploh zjutri. Ka pa kej kilogrami pr vas, ste jih ze kej pridobile? Js se zmeri ostajam tm ko sem bla sem pa 10t 1d. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 20:12:42   
Karmmen
Jaz sem se zredila dobro kilo od zadnjega pregleda, je pa res da je bila ura vceraj 7 popoldne ko sem se tehtala. :) 

(odgovor članu Kolikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 20:19:50   
Malinca.
Puncee..tudi z mojo pikico vse v najlepsem redu.. jee ♥️ kako je lepo videt vse to..ga mi je veckrat mal butnu z uzjem da je malo pomigau in mi na koncu dal posnetek.. hehe.. rok je pa 5.3. :) smo tam tam :)

Tiste ki ste ze imele.ns..koliko so vam jo izmerl? Men so 1mm :) mislim da je to kr lep rezultata :) koolk sva vesela res oba! Boste vidle ..nekaj najlepsega! 😍

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 20:21:14   
Anaina
Karmen midve imava po mojem zadnjem pregledu isti rok.. Bomo videli kaj pokaže NS. Upam da bo vse ok😁 drugače je moje počutje dobro.. Samo ta hormonska nihanja.. Kar za brezveze se včasih nekaj jocem😂🙈 tudi to bo mimo...

Čakamo malicmnco ne.. Ona ima danes ns če se ne motim ne. 😁

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 20:34:09   
Anaina
O malinca zelo vesela da je vse ok... Si kri za DHT tudi dala?

Jaz sem v prvi nosečnosti imela NS pozno in je bila 2mm. Kar je bilo za tedne nosečnosti baje vredu. Za spol se pa še ni videlo Malinca? Sin skozi pravi da bo on dobil sestrico😁

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 20:56:36   
Malinca.
Sem dala kri tudi za dht ja.. in skoraj ni razlike samo z opravljeno ns in z dodanim dht :) je natancno zmeril..

Jap..za spol mi je malo namignil,ampak je rekel da ni se nic za zihr :) bomo na morfologiji zvedl :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 21:03:23   
Anaina
Kakšne pa si imela kaj vrednosti beta in papa... Jaz izvide od krvi že imam.. Ampak itak ne pomeni nič ker to potem vnesejo v program od NS ne.. 


(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 21:13:03   
Pikapokaaa
O čestitke malinca...js sm mela tudi tocno 1mm. 

A za dht si ze prej dala? Ker jaz se vedno cakam na rezultate od dht...traja baje en teden. 

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: MARČEVKE 2020
20.8.2019 21:45:39   
Malinca.
Anaina..kdaj si ze rekla da imas ns?

Jaz sem imela beta 83.4 paap pa 0.510 nevem katerih enot.. sem pa dala kri za dht ze 14dni nazaj ja..da je blo danes ze jasno.Sicer pa te vrednosti se nic ne pomenijo,dokler nimas ns.. :) se mi pa zdi res zanimivo da je ciist malck razlike brez dht. Je res dobr zmeru :)Pa men je ful dobr,ker sem narocila zraven se posnetek..kako brca ..hehe :) pride mal drazje sicer,ampak ostane za vedno ♥️Danes sem sporocila novico starim starsem..fuul sta bla ganjena res.. peav komaj cakam da povem se komu..hehe 😋

(odgovor članu Pikapokaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: MARČEVKE 2020
21.8.2019 5:25:09   
Anaina
Jaz imam v soboto.. Sem si pa CD vzela tudi v prvi nosečnosti in ga bom tudi zdaj.. Da bo lahko sin pogledal, ker je še premali da bi ga zraven na pregled vlačila..  Nima tolko mira...

Drugače pa pri meni vejo že familiji in v službi. Vsi bili ful veseli😁 

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: MARČEVKE 2020
21.8.2019 8:44:16   
Karmmen
Kako pa zgleda bistvo pregled na NS?

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: MARČEVKE 2020
21.8.2019 8:49:38   
Anaina
UZ preko trebuha. Preverijo vse organe, roke in nogice. Zmerijo NS. Če želiš preverijo za spol.

Traja ene 20 min do pol ure. 

(odgovor članu Karmmen)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: MARČEVKE 2020
21.8.2019 8:52:25   
Karmmen
Anaina, super, hvala za odgovor :D Da bom malo pripravljena naslednji teden. :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: MARČEVKE 2020
21.8.2019 10:11:00   
Anonimen
Ojla, srečke nosečke 😁 danes je 30 dan, odkar ne pričakujem m 😂 včeraj zvečer ko sem sla na wc sem opazila malo pikico krvi s sluzjo, od takrat naprej pa ko se obrisem po lulanju čisto malo svetlo roza krvi na papirju 😪😣 tako da mislim, da je ta mesec m pohitela in nič ne bo 🙄😕 ali pa je bilo kaj in je šlo naprej. Je imela mogoče katera izkušnje, da je krvavela in bila noseča (morda vgnezditvena ali oa kasnej?). Morda pa se je kaj upanja, ceprav me boli tudi v jajčnikih. Lep pozdravček vsem 😘


(odgovor članu Karmmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: MARČEVKE 2020
21.8.2019 15:35:25   
Lunica2
Hej hej nosecke, pozdravljene nove, ostalim pa cestitke za preglede oz NS, supeer❤️Jaz sem z morja, sem posoncila busija in se spocila. Slabosti so v vecji meri izpuhtele, bolece prsi tudi, zdaj pa veselo cakam se NS naslednji teden😊 joj kolk imate ene blizu pdp, boste na koncu skupaj v porodnisnicah🙈😉 ze kaj razmisljate kje boste rodile? Anonimna... Jst ti svetujem, da pocakas na izostanek M oziroma naredis test sele po 35-40 dneh glede na to da imas dolge cikle. Je bolj relevantno delat teste kasneje zaradi hormona, da se ne stresiras prevec. Je pa tako, da sem imela jaz v 1.nosecnosti povisano T (37.1) 1 teden pred pricakovano M in sm sla guglat in mi je vrglo ven nosecnost. Sem bla kr malo sokirana in sem sla delat test in je bil poz. Tokrat pa nic povisane T, sem imela pa vgnezditveno krvavitev. Itak sem mislila da je M, ampak je bilo vsega skupaj v 1 dnevu za mali vlozek in po 4 dneh se mi je zdelo ze cudno, kaj se dogaja. Sem naredila test na dan pricakovane M in je bil poz. Tako da pocakaj, da vidis koloko bo sploh te krvavitve.. Pa potem cez nekaj dni naredi se 1 test. Drzim pesti, da zagledas +❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: MARČEVKE 2020
21.8.2019 17:31:14   
Anaina
Evo punce jaz iz pregleda.. Z našim dojenčkom je vse v najlepšem redu... Pridno raste. Danes je veselo mahal in se obračal da ga je komaj izmerila. Velik je 62mm tako da mi je v MK vpisala rok poroda 2.3. Nuhalno imam pa v soboto.Pri kg sem šla pa trenutno eno kg dol.. Glede na mojo začetno težo nič narobe saj je G rekla da si otroček vzame kolikor rabi. 


(odgovor članu Lunica2)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: MARČEVKE 2020
21.8.2019 18:12:43   
Malinca.
Super Anaina..sem prav vesela zate :) a ti si že 13. teden? :) hjooj..ta marec bo res prelep! :)
Mene pa zanima če so vam na prvem pregledu kej merili maternični vrat?
Jaz sem namreč pred zanositvijo imela operacijo pregrade (histeroskopsko), takrat so mi MV razširili 7mm. Prestrašila pa sem se, ker sem pri Pušenjaku brala, da se pogosto lahko zgodi splav zaradi šibkega materničnega vratu, v kolikor gre za 1. nosečnost.. in sej veste..zdej me je najbrž strah za brezveze..
Mi je pa na 1. pregledu nekaj merila mv, ker mi v materinski piše CK (cervikalni kanal) zaprt. Torej, najbrž ni problemov in me je strah po nepotrebnem? :)

(odgovor članu Anaina)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: MARČEVKE 2020
22.8.2019 9:12:49   
Nosečka93
Kdaj ste imele nuhalno?

Jaz sem glede na ZM naročena 12w1d, ampak je glede na prvi pregled plod za 1 teden mlajši - torej bo 11w 1d. Skrbi me, da se ne bo dobro videlo, čeprav so mi zatrdili, da je čist ok. Mislite, da je prehitro? 

(odgovor članu Malinca.)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: MARČEVKE 2020
22.8.2019 11:02:30   
Pikapokaaa
Anaina čestitke 🤗🥰

Malinca meni niso nic MV merili. Nosecka jaz sem imela nuhalno 11t2dni... Ni bilo noc prekmalu 😉 nic bat se ze vse vidi. Anonimna jaz sem tudi takrat srcno upala da sem noseca potem pa ze po zamujanju nekaj roza...vsa jezna in zalostna da spet ni nic. V resnici je bilo pa samo en vecer in jutro roza...cez 5dni sem delala test (40.dan) in ornk plusek. Drzim pesti zate... Malo roza se ni menstra, lahko je malo izcedka zaradi ugnezditve. Pocakaj se nekaj dni...samo pozitivno. 😉💪

(odgovor članu Nosečka93)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?