|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
23.5.2020 9:49:11   
MacB
Zanimivo, moja niti ne je kaj dost več kot preji, tudi lačna ni. Mali pridno raste, je aktiven in nama govori, da ko pride ven, bo to eno živahno bitje. Mi imamo pregled 01.06., kar verjet ne morem da smo skoraj že junij. Dejansko bodo naši tamali v dobrem mesecu že pri nas.

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Julcki2020
24.5.2020 17:38:23   
hope2018
Jaa res je mac b v dobrem mesecu bodo pri nas🥰🥰🥰 zeloo se veseliimo in komaj cakamoo da spoznamo nasega novega druzinskega clana💓💓💓❤️❤️❤️ 🥰🥰🥰🤩🤩 Jaz imam 4.6. Pregled jojj se vlece do pregleda sam tedni grejo pa na splosno hitro naokoli🙄🙄


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Julcki2020
24.5.2020 18:17:55   
Metka234
Jaz imam šele 10. 6. pregled 😒 Ja jaz sem se kar odločila da bo čez en mesec akcija, če bosta le lepo oba enakomerni rastla 😁🙏 Sicer pa nič posebnega - chillam, jem, gledam tv, berem knjige, malo pospravljam ... Saj gre kar hitro, samo čas do pregledov se pa zeloooo vleče.


Mi je pa znanka povedala, da je pred dnevi ena rodila doma z dulo in babico, otrok po rojstvu ni zadihal, njega hitro v Lj, njo v lokalno bolnico in menda je kar kritično, več pa ne vem. 2 meseca tudi ni imela pregleda, jih je odklonila, ker so jo kao onedve hodile gledat. Kaj mislite o tem? Meni na kraj pameti ne pade se špilat s tem, sta dva prababici med vojno umrli po porodu vključno z otrokoma. Že v bolnici lahko gre marsikaj narobe, kaj šele doma. Glede pregledov pa tudi, jaz komaj čakam da kaj zvem kako napredujeta ... 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Julcki2020
25.5.2020 0:05:53   
Zora_
Jooj, res tole zadnje tromesečje se meni zdi, da gre noro hitro, pa sem zadnja med vami 😀 pregled pa imam 12. 6. Mene je tudi skrbelo vmes, ko tako dolgo nisem imela pregleda, da bi se mi npr. maternični vrat skrajsal in ne bi vedela, pa bi premalo počivala in slabšala stanje. Da bi se pa prostovoljno odločila, da me ne bi zdravnica pogledala pa NE, HVALA.
Jaz sicer mislim, da se vse več žensk preveč igra s tem in da se preveč propagira ta alt_ernativa in nastrojenost do “medikaliziranih” porodov. Vse lepo, dokler ne pride do kakega takega zapleta kot si ga napisala. Pol pa panika pa ugotovitev, da zdravniki le nekaj vejo 🤔 In kako so pa včasih ... ja, včasih je tudi skoraj v vsaki družini bil mrtvorojeni otrok ali pa umrl kmalu po rojstvu. Le zakaj. In tudi veliko več žensk je umrlo med porodom. Meni se to zdi neodgovorno. 

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Julcki2020
27.5.2020 19:08:14   
Metka234
A ima katera občutek težkih in bolečih nog - predvsem stegna in kolena? Ne kot mravljinci, ampak konstanten občutek. Zadnjih 14 dni sem imela težave ko sem vstala iz ležečega položaja ali počepa, danes pa tudi med ležanjem. Krčnih žil nimam, tudi otekam ne ravno. Vsak dan nove radosti 😊


(odgovor članu Zora_)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Julcki2020
27.5.2020 19:39:04   
MacB
Ravno zaradi tega midva izbirava med LJ, KR in JE. LJ imajo največjo prednost pred vsemi to, da če je karkoli kritičnega itak peljejo k njim. Če si pa že tam je pa tak ali tak najbolj super, verjetno. Zame je super, da lahko prespim pri tašči, ki je 15min hoje stran od UKCja.

To, da je imela porod doma, razumem. Ne razumem pa odklanjanja pregledov, totalno neresno.

Metka, piješ magnezij? Mogoče ga imaš premalo ali pa si le utrujena in si s čim pretiravala. Moja hodi na sprehode, včeraj bila na pilatesu za nosečke in jutri gre na jogo, tako da tega občutka nima pa ne vem ker je navajena gibanja pa lažje prenese (ne vem kako si ti bla s tem pred nosečnostjo in kako zdaj). Ampak dobro, ona ima le enega, tako da je pri tebi itak drugače kot pri ostalih, verjetno. user posted image

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Julcki2020
27.5.2020 19:58:33   
Metka234
Jaz sem za Lj, pa če so še tako neosebni in si samo številka kot pravijo. 😃 Pa čeprav imamo 45 min do tam... Nekdo me bo že peljal če bo urgentno upam. Res verjamem da so največji strokovnjaki, čeprav gre itak povsod lahko kaj narobe in naletiš na slabe izkušnje...


Ma jaz nisem niti za eno niti za drugo. Otrok je nazadnje kar sem izvedela bil neodziven, da se v parih dneh sploh ni nič zbudil, da je bil ful čez rok in so jo vsi silili na pregled, pa ni šla. Meni se res smili otroček, ker ni nič kriv, pa bi se verjetno lahko vse drugače razpletlo... 😒
Joj dobra je tvoja, da hodi še na telovadbo 😃 Jaz nisem nič kaj takega počela, malo gospodinjila in kuhala in počivala. Magnezija ful spijem. No ampak saj berem da je normalno kao oz. pogosto v nosečnosti. Jaz sem bila kar precej aktivna, zdaj sem pa že 7 mesecev na -10 😒 Najbolj komaj čakam da bom lahko normalno fizično aktivna, res. 🙏 Ampak vse za otročke, da bi čim dlje ostali 3v1. 😃 Sem se itak že sprijaznila da vse ostale nosečke v okolici normalno funkcionirajo do zadnjega, jaz pa pač ne. 😁

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Julcki2020
27.5.2020 20:05:31   
MacB
Samo pazi, če boš dala napotnico in pelje rešilc, te pelje do najbližje porodnišnice. Tako je bilo vsaj nama rečeno.

Ma joj, ta ženska mora bit res nora, če je to naredila. Res ubogi otrok, pa saj verjetno tudi materi ni lahko trenutno.

Normalno funkcioniranje gor ali dol, glavno da si zdrav, da je otrok aktiven in da pridno rastejo. Če moraš strogo mirovati ali če lahko plezaš ko koza po hribih, to je vseeno, itak smo si vsi različni. Upam, da te minejo težke noge.

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Julcki2020
27.5.2020 20:42:55   
hope2018
Metkaa jaz nimam tega obcutkaaa imam paa ful bolecee podplateee ce sem eno uro na nogah me takoj petee in celoten podplat zacne boleti da se moram vsesti.... Zaenkrat se nic ne otekaam tako daa to je super🙈🙈malii je skozz zivaheen pri meniii tako da ocitno komaj cakaa da me spozna hahaha🥰🥰😊😊😊🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️jaz vem da komaj cakam😊😊me zanima kolko bo zivahen zunaj hahahaha.... 😂😂👶👶👶👶 Se malo se maloo huhhhh ta teden vstopam v 36. Huhhh..... 


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Julcki2020
27.5.2020 21:44:56   
Metka234
Heh ja rešilca res ne smem klicat. Pa tudi če bom mogla sama do ivančne in potem klicat rešilca. Bom že nekoga nažicala če bo sila. 😁


Ja res groza, ženska bo pa žal verjetno itak celo življenje trpela posledice teh odločitev. Saj ne rečem, vsem nam se lahko kaj zaplete, ampak da namerno izzivaš je pa nekaj drugega.
Ja res je tako, samo da bomo na koncu vsi zdravi.😁
O hope, očitno ma vsaka neke svoje probleme. Mene od kolen dol nič ne matra. Mi pa prsti na rokah malo zatekajo. Ampak mamo me to 💪 Joj ti si res že daleč. Jaz tudi komaj čakam! Mojedva žal nimata prostora za neke hude akrobacije, ampak upam da bosta vseeno živahna dojenčka.😊😊

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Julcki2020
27.5.2020 21:47:33   
sladkosnedek
Oooj, kakšni korenjaki so vašiuser posted image , sem imela pregled (po 3 mesecih uz) in je mojuser posted image za teden in pol manjši kot bi moral biti. Je g. komentirala, da ni nič za skrbet, ker sem tudi jaz bolj drobne postave. Sem pa 33 teden. Se pa sprašujem, če bi mogoče malo bolj pazila pri sladkem, da je mogoče pa tudi to razlog. Me je kar malo streslo, ampak ni kaj kot zaupat gin.
Občutek težkih nog in konkretno zatekanje sem doživela v prvi nosečnosti, pa še neke vrste koprivnico. Je bilo kar grdo za videti. Je pa kot čudež takoj po porodu vse izzvenelo. Zdaj imam občutek težkih nog, le če stojim na mestu ali da dlje časa hodim, ampak imam tudi precej grde krčne žile in je to nekako normalen pojav. Metka, omeni zdravnici.
Sem pa končno začela pripravljati za dojenčka. Mamo pestre dneve, šola, služba, gospodinjstvo in ufff, čez vikend pa celo kaj naredim, ampak sem poklapana še bolj kot od celega tedna.
V Lj sem rodila 2x, ker je bila najbližja porodnišnica, tokrat se nagibam h kr, ker je sedaj najbližja in vsi, ki jih poznam so ful zadovoljni. Pa všeč mi je, ker imajo možnost rojevanja na pručki, ker v lj mi niso dali druge možnosti, kot leži na hrbtu. Sicer se je pa zdaj toliko spremenilo, da zagotovo tudi lj bolj prisluhne porodnicam.
Katera pije čaj malinovih listov za hitrejše odpiranje (po 36. tednu ga lahko)?

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Julcki2020
28.5.2020 8:14:27   
Bozicka
Ojla, evo se pozdravcek od mene. Hope iste tezave imam z podplati tudi sama. Najprej sem mislila da so krivi cevlji ( nove sem kupla ampak res udobne) ampak v vseh isto. Tako da, enako kot pri tebi, pecejo podplati in tezke noge. Ampak da bi pa full zautekale pa ne. Sem pa imela vceraj pregled, in je tudi moj 👦 malo mansi. Ni mi sicer povedala za koliko, rekla je da je v standardnih okvirih in ne rabim skrbet ampak malo mansi. Je pa res da sem jst velika 1.70 moj tudi povprecne velikosti tako da nevem. Rekla mi je, naj pocivam. Da ima potem vec prostora za neke pretoke in to. Sem povedala da sem naredila do 8 do 10 km na dan, in je rekla no sedaj pa dovolj. Tako da, sedaj pa pocivam, vse za to da bo vse ok. Je pa res, da je bil moj celo otrostvo med mansimi fanti tako, da ocitno je po njem. Je pa se vedno medenicna lega, ima se 3 tedne casa da se obrne. G pravi da ima se dovolj prostora in dovolj plodovnice tako da upam na najbolje da se obrne💪💪. Vceraj sem bila kar malo zalostna ko je rekla da je malo mansi ampak nimam kaj. Vazno, da ga lepo cutim bo ze zrastel😍😍😍. Lepo bodite in si pisemo😘😘

(odgovor članu sladkosnedek)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Julcki2020
28.5.2020 14:08:52   
Metka234
Punce, ne se sekirat preveč zaradi velikosti. En teden res ni veliko, moja punčka je tudi od začetka za okrog 3-7 dni manjša glede na ZM. Tudi mene vedno skrbi ali je še znotraj percentilov ali ne, ampak kaj pa čmo, vsak otrok je oseba zase in verjamem da bodo že zrasli, če ne prej bodo pa po rojstvu nadoknadili 😊 Poleg tega se lahko za precej zmotijo pri meritvah. Kar pogumno moramo iti naprej, važno da rastejo. Jaz bi rekla da sladkarije oz. preveč hrane sigurno ne vpliva na to. Kvečjem če premalo ješ, pa tudi to če si ful aktiven. Pri kakšnem zastoju rasti zato priporočajo počitek. Ampak kaj pa vem, verjetno kaj hudo veliko vpliva nimamo.Jaz nisem še tako daleč za ta čaj, ubistvu bom vesela če bo do 36. tedna vse ok še naprej, tako da zaenkrat še ne razmišljam o kakšnih pospešitvah 😃 Super za tiste otročke, ki so že obrnjeni, drugi pa še malo upamo na to 😁 

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Julcki2020
28.5.2020 15:39:18   
MacB
Najin je očitno edini večji. Obseg glave in trebuščka sta sicer malce pod mejo, dolžina nogic pa daljša za skoraj 2 tedna user posted image A v materinski knjižici nimate podatkov koliko kaj meri? No, midva sva tiste podatke primerjala z grafom, kjer lahko vidiš, od kod do kod je meja za vsak teden. Sicer se neki ful ne sekirava, je pa zanimivo spremljat kako raste. Komaj čakava 1.6., da vidiva kako velik je. No, ona bo videla, jaz bom samo meritve pogledal.

Mi bomo čaj pili, ko pride čas za to...počasi prihajamo v 35. teden, tako da bo kmalu user posted image

Metka iz okolice Ivančne si? Tam sem slišal, da zelo težko dobiš vrtec, enim našim prijateljem ga ni uspelo dobiti.

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Julcki2020
28.5.2020 15:52:12   
Metka234
Hehe pri meni ima pa glavico in trebuh v tednih, pa nogico za 2 tedna krajso in jo to dol vlece 😊 Meni kar sprintan izpis po tednih in graf da vedno domov, jaz pa potem se percentile racunam v netu 😊 

Uf imate ze kmalu pregled, super! 💪 A se boste testirale za streptokok, ste kej zmenjeni? Jaz ji bom naslednjic rekla ko bom v 35. tednu. 😃Ne, sem nizje na Dolenjskem, samo iz ivancne bi me pa menda peljali v lj in ne v nm resilci. Samo šala. 😁

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Julcki2020
28.5.2020 16:36:11   
hope2018
Tudi najin jee vecji za 1 teden zato so mi tudi spremenili pdp...🙈🙈🙈 Jutri vstopam v 36 teden....meni je sicer kolegica rekla za ta caj ampak jaz ga ne upam pitii ker ne vem kaj mi bo rekla naslednji teden ze tako zarad tega skrajsanega mv da ne bo potem to se vse odprlo in slo po hitrem postopku hahahahha bom raje se malo pocakala... Sej vem da ce bi slo to tok hiter bi ga vse pile ampak vseeno glede na to da mi pravijo gin. Da ko se bo enkrat zacelo da bom rodila zelo hitro bomo videli komaj cakam ta dan da viidim ce se bo to uresnicilo hahaha.... Vazno je da soo zdraviii ostalo se bo vse naglihalo... Se pa velikrat zmotijo pri meritvah in otrok pride dost lazji ko se rodi.... Ker oni ne morejoo vedeti koliko je tezek recimo v trebuhu lahko samo po tistih standardih ko ga zmerijo predvidevajo da ima toliko g..... Danes teden imam jaz pregled in ze resss komajjj cakam pol se pa ze pocasi zacnejoooo ctgji uhhh..... A ste ze kaj zacele pripravljati torbo za v porodnisnico??? Mene je kar strah da bom kaj pozabila saj menda partner lahko do vratarja prinese ce kaj nimas obiski pa se vedno niso dovoljeni.... Vazno da je lahko pri porodu za ostalo mi je pa vseeno hihi se bomo doma crkljali vsi trije skupaj in nadoknadili❤️❤️❤️❤️😊😊😊👶👶👶Jaz sem razmisljala da bi ji rekla drugi teden ce ze ni prepozno za streptokok ampak po drugi strani pa nwm brala sem da ce gin. Sumi da predlaga sam.... Nevem se... Bom se razmislila in se z njo posvetovala... 🙆‍♀️🙆‍♀️


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Julcki2020
31.5.2020 10:27:29   
MacB
G je moji rekla, da ob nasljednjem pregledu se pregleda za streptokoke, tako da jutri bo torej tudi to pogledala. Če sem prav razumel, naj bi to gledali pri vsaki, ziher pa nisem.

V torek prideva v 35. teden in je že malce noro gledat te cifre. Ko se samo spomnim, kako nestrpno sva čakala na nuhalno, zaj smo pa že skoraj na cilju. Noro. Sva se pa dokončno odločila za LJ, pa torbo bomo danes pripravili, ker je PDP že dokaj blizu. Nikoli ne veš, kdaj te preseneti.

Hope, kolikor vem si na Jesenicah in v Postojni v apartmaju lahko skupaj z dragim. To je edina opcija, ki trenutno nadomesti obiske, ampak midva se tolaživa, da do julija znajo že dovolit obiske, sploh če ne bo več okužb v nasljednjih 2-3 tednih.

< Sporočilo je popravil MacB -- 31.5.2020 10:29:16 >

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Julcki2020
31.5.2020 10:37:09   
hope2018
No saj se ne sekiram ce pac ne bo obiskov pac ne bo bomo imeli dosti potem skupnega casaa domaa ampaak vseeno bi bilo lepooo prve dni preziveti skupaj.... Drugace pa najbolj mi je to pomembno da je lahko zraven pri porodu ostalo bomo zee speljali tako kot se sika😁😁😁🥰🥰🥰huhh jaz sem danes 36 2/7 gre hitrooo po tednib.. torbe se nisem pripravilaa bomm jo pa sigurno v naslednjem tednuu... Mali je od vceraj takoooo zivaheeeen da me je ponoci danes zbudil z vsako brco🤗🤗 komaj cakam cetrteek in pregleds resnicnoo sem neucakanaa.....jaz bom vprasala na pregledu ali je potrebno vzeti bris ali ne.... Ce bo rekla da ja ga bom.... In to je to.... Ko pridem do ctgjov me bo zacela tremaa ker bom takrat vedela da se samoo se cakaa hahahahahaa...... Zaenkrat me pa niti malo ni strah ker komaj cakam da spoznam svojoooo struuuuckoooo🥰🥰🥰🥰🥰🥰


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Julcki2020
31.5.2020 11:37:46   
Metka234
Jaz imam torbo že pripravljeno kar nekaj časa 😁 No, kakšen prigrizek bi blo še treba dofilat ali pa za pit kaj, zaenkrat imam samo stekleničko 😁 Pa seveda dokumente, polnilec itd. moram notri vrečt zadnji moment. Sicer pa sem videla v skupinah, da v Kranju ali na Jesenicah (res ne vem) so kao obiski partnerja že dovoljeni in potem so punce spraševale še drugod in naj bi se ta teden postopoma sprostilo tudi to. Tako da jaz kar verjamem, da nas bodo lahko obiskovali in nam nosili vse potrebno. 😉 Če bo tako mrzlo bom jaz dala še pajkice oz. hlače notri, ker bom zmrznila samo v halji 😃Test za streptokok lahko naredi vsaka, ginekologinja težko presodi ali ga imaš ali ne kar tako. Sicer se vsak otroček pozitivne mame ne okuži, če pa se, je pa lahko kar hudo. Baje so bolj nagnjene kakšne vzgojiteljice in to, ker so dnevno v stiku z urinom in blatom otrok itd. Jaz bom dala testirat na naslednjem pregledu, če prilezem skozi ta teden do tam. 🙏 Sicer pri nas je kao samo 25 €, nekje je tudi 70 sem videla. Baje je razlika da nekje točno identificirajo, drugje ne. Ampak 25 € mi je res zanemarljivo. Čeprav če bo plod A manjši bom imela verjetno CR, ampak boljše preventiva kot kurativa. Jaz priznam da me je malo strah, ker želim zdržati še ene 3 tedne, ker ne vem ali bo CR ali vaginalni porod, ali bom sama doma če mi odteče voda itd. Ampak verjamem da na koncu bo vse ok in se bo razpletlo tako kot se mora najboljše za otročka.Me pa ful zanima ali si bosta podobna, ali bosta imela kaj las itd. Heh. Po eni strani si kar ne predstavljam da bo čez en mesec verjetno vse drugače. 😍 In da bo nosečnost za nami... Ko sem izvedela za II sem si mislila faaak, kje je še julij... No pa bomo kmalu zborbali do tam. 🙏 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Julcki2020
31.5.2020 12:03:39   
hope2018
Metkaa kaj vse sii spakirala v torboo??? Mene je kar strah da cesa ne pozabim🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂 seveda da bosnzgurala jaz ti napovem da boa rodila v 36 tednu... 🙊🙊🙊 Kateri teden si zdaj? 

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Julcki2020
31.5.2020 14:56:56   
Metka234
33/1 😃 Ja saj bom, moram 😉Hm, 4 tetra plenice za vsak slucaj, kozmetiko zame kar pač rabim, blazinice za dojenje, 2 paketa toto mama vlozkov, 1 paket mrezastih spodnjic za vsak slucaj, ce ne dajo dovolj (ce bo se treba mam doma in mi bo moj prinesel), dudi (ne vem ce jih bom dala, naj se najprej naucita dojit :D, ampak za vsak slucaj bom mela sabo), nastavka za dojenje (sem kar kupila, za vsak slucaj), japonke za pod tus, nekaj parov nogavic (ker me vedno zebe), lanolin, nekaj cokoladic zaenkrat... Kaj mi še manjka? 🤔Računam da bo moj itak lahko prišel in mi prinesel kar bom rabila - recimo blazino za dojenje ipd. 


(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Julcki2020
31.5.2020 14:58:27   
Metka234
Aja, za otrocke oblacilca 50, oddejice, plenice in vse ostalo kar rabimo za domov sem pa tudi mu kar nastavila, pa bo prinesel v previjalni hkrati z lupinicami. 😌


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Julcki2020
1.6.2020 3:45:25   
Veselje123
Sem rekla, da se vam javim. Čimprej spakirat torbo! Sama sem odlašala do petka in potem k sreči spakirala, saj mi je včeraj odtekla voda. V 35 5/7. Tako da pripravite stvari, ker potem si čisto zmeden :) Najbrž mi bodo v roku parih ur sprožili porod in upam, da bo vse okej... Očitno se ji res mudi na svet :) Aja, pa kake fejst vpojne vložke si nabavte, ker tole odtekanje vode je precej konkretno. Držite pesti, da bo vse vredu! 


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Julcki2020
1.6.2020 7:31:15   
Metka234
Joj Veselje držimo pesti zelo zelo močno, da boš otvorila našo ringaraja sezono še danes čim hitreje in brez večjih težav! ❤ Vse bo super! A lahko vprašam če si čutila kakšne spremembe zadnje dni, te je kaj tiščalo dol ali kaj drugega, ali je samo voda odtekla? Ali si čisto naključno pripravila torbo? Zdaj gre pa zares! 😁 

(odgovor članu Veselje123)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Julcki2020
1.6.2020 7:58:52   
hope2018
Veseeeeeljeee joooj mamm kr kurjooo poltttt.... 🥰🥰🥰🥰🥰 Zelim tii cim manj boleciiin in cim lazjiii poroddd da cimprej spoznas svojo punckooo.... Seveda bo vseee vredu ne sekiraj seeee samo pogumnooo in javii seee nam koo se spocijeeesss...... Drzimoo pestiiiii jupiiiiiii🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Slabi trenutki vsake nosečnice
photo
Nosečnost je čudovito obdobje, vendar je hkrati lahko tudi naporna. Poglejte si serijo fotografij, ki prikazuje tudi te,...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?