|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
29.4.2020 10:42:22   
Veselje123
Pri meni je lahko bil, ampak je bilo pa to tisti teden pred razglasitvijo epidemije, tako da še ni bilo omejitve glede partnerja. Najbolje, če pokličeš ginekologa, pri katerem boš opravila ultrazvok, kako je glede tega sedaj..


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Julcki2020
29.4.2020 11:17:52   
Zora_
Jaz imam naslednjo sredo 3D in je rekla, da partner ne sme biti prisoten. Bom pa dan prej še poklicala in vprašala za vsak slučaj, če se bo mogoče že kaj spremenilo 🤞😊 

(odgovor članu Veselje123)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Julcki2020
29.4.2020 13:15:56   
Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: Zora_

Jaz imam naslednjo sredo 3D in je rekla, da partner ne sme biti prisoten. Bom pa dan prej še poklicala in vprašala za vsak slučaj, če se bo mogoče že kaj spremenilo 🤞😊 




Kje ga pa imaš? Jaz ga bi imela šele v sredini junija. Upam, da se to spremeni. 

(odgovor članu Zora_)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Julcki2020
29.4.2020 18:54:14   
MacB
Hope, v sredo ga imava. Baje bo malce bolj podrobno vse izmerila pa dala slikco, ki nama jo je dolžna še od morfologije, ko je najin skrival obrazek.

Bozicka, moja jih ima verjetno zato, ker ima jetrne encime vedno povišane. Ni sicer kritično ali karkoli, je pa dovolj, da morajo bolj spremljat. Je pa nazadnje imela skoraj vse normalno in edino kar sva spremenila, je pitje čajčka iz brusnic. Zgleda pomaga. Kar se pa spolnih odnosov tiče, moja bi, jaz pa nočem.

Zora, dobrodošla in kako to da si se tak pozno priključila? Hvala za link, a ne dela (vsaj meni).

Pri G od moje sem jaz lahko bil le pri nuhalni in pri morfologiji, ostalo ne pustijo. Tudi ko ni bilo koronavirusa, so imeli tako politiko. Zakaj je temu tako pa ne vem...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Julcki2020
29.4.2020 19:35:16   
Bozicka
Mac zakaj pa ne? Saj ce je nosecnost ok in ni nekih problemov je ok in naj nebi bil problem. Sem brala in vprasala svojo g in pravijo da cca 6 tednov pred porodom je cist ok ce je nosecnost normalna.

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Julcki2020
29.4.2020 21:03:39   
MacB
Ne vem, itak je problem v meni. Eni sprejmejo to, eni ne. Nisem si mislil, da bo pri meni tako, ker še sam ne znam razložit zakaj ne.

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Julcki2020
30.4.2020 8:45:40   
Zora_
V Velenju pri dr. Levak.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Julcki2020
30.4.2020 8:45:46   
Zora_
V Velenju pri dr. Levak.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Julcki2020
30.4.2020 9:10:26   
hope2018
Macb nic ni v tebi problem.... Ocitno je pri vecini moskih to problem.... Tako da se ne sekiraj bosta sexalaa ko bo otrok zunaj😊😊 da ne boste mislili tudi moj je eden izmed '''' cudakov'' enostavno pravi da ni isto in da ve da je mali prisoten in mu ni tolko do tega... Tako daa saj pravim potiskava se ze obcasno ko pride tista zelja vendar odnosov po moje ne bo se nekaj casa🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂🙊🙊🙊🙊🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️ 


(odgovor članu Zora_)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Julcki2020
1.5.2020 16:32:46   
MacB
Samo je pa že kar fajn filing, da si končno v 3x tednu. Ko veš, da zaj odštevaš do 40. V torek imava 31. teden in v sredo pregled. Noro. Dejansko bo prišel še tretji član. user posted image ne dojameš, res ne. user posted image

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Julcki2020
3.5.2020 17:44:20   
Metka234
Ja Mac, jaz sem po eni strani ful vesela in komaj čakam, po drugi strani me je malo strah kako in kaj bo, po tretji pa še kar ne dojamem da bo že čez mesec ali dva lahko vse drugače. 😁 Danes ponoči sem pomojem prvič sanjala prav rojena otročka - domov sem šla iz P z avtobusom in naslednji dan je bil vrtec. Enega je iz vrtca pobrala sestra, drugega smo pa pozabili in sem ga šla potem naknadno klicat proti večeru. Obup 🙈 Sem pa res včeraj nekaj študirala o vrtcih.

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Julcki2020
5.5.2020 19:25:43   
MacB

IZVIRNO SPOROČILO: Metka234

Ja Mac, jaz sem po eni strani ful vesela in komaj čakam, po drugi strani me je malo strah kako in kaj bo, po tretji pa še kar ne dojamem da bo že čez mesec ali dva lahko vse drugače. 😁 Danes ponoči sem pomojem prvič sanjala prav rojena otročka - domov sem šla iz P z avtobusom in naslednji dan je bil vrtec. Enega je iz vrtca pobrala sestra, drugega smo pa pozabili in sem ga šla potem naknadno klicat proti večeru. Obup 🙈 Sem pa res včeraj nekaj študirala o vrtcih.

Ajoj, ti pa prehitevaš user posted image drugače pa grde sanje user posted image naju edin to skrbi, kako bomo okol vrtca..k julija pa avgusta načeloma vrtca ni, oz sprejemajo septembra...tak da mormo za ta mesec ali dva poskrbeti za varstvo doma.

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Julcki2020
5.5.2020 21:21:51   
Metka234
Haha ja vse se mi je zmešalo 😄 Jaz bom v vsakem primeru na porodniski do sredine sept, imam pa se potem dopust za 2 leti za porabit... Ampak ne vem ce lahko dobis vrtec med letom pri nas, morda bosta pac sept sla, pa bom potem dopust imela in ju ven vzela. Bomo videl. To je res še prekmalu za študirat. Ja vidva bosta pa neko varstvo nasla za tisti cas vmes. Pa itak boste sli na morje in malo dopuata poleti pa bo. Niste imeli ta teden neke preglede? 😁 Rastejo otročki?


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Julcki2020
5.5.2020 23:59:46   
MacB
Aja, ti maš dodatne tri mesece ane, Metka?

Jutri imava pregled jauser posted image Verjetno bova nasljednje leto že maja ali junija koristila dopust, ko bo moja še v porodniški, bi šli za 3 tedne nekam. Glede varstva pa v najslabšem primeru, bi delal kontra izmeno ali kaj podobnega.

Drugače se vidi da je večji, ker brcka že zelo visoko tik pod oprsjem. Za danes pa ti želim malce lepše sanje user posted image

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Julcki2020
6.5.2020 6:01:24   
Metka234
Ja tako, malo dlje.

Aha, super. 😁 Jaz o dopustu še nič ne razmišljam kam in kako, hehe. No letos si itak mislim da bo veliko ljudi ostalo brez dopusta/potovanj, tako da mi ni kaj preveč hudo. 😊Saj poleti je za varstvo po mojem brez problema dobit kako študentko ali dijakinjo, ko imajo počitnice. Vsaj za par ur. Sestrična vem da ima celo leto varuško. Ali pa babice in dedki vskočijo, če so že v pokoju. Meni bo to ful manjkalo recimo, ker imajo še vsi precej let dela pred sabo. Aha, saj res. Držim pesti da bodo same spodbudne novičke na pregledu! Hehe, super. Jaz tudi enega čutim pri rebrih, drugi pa še veselo z nogami spodaj opleta. Naj se že obrne 🙏 

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Julcki2020
6.5.2020 9:46:26   
MacB
Pri nama ne bo nič glede babic in dedkov (moji so doma na drugi strani SLO), njeni pa mama invalid za katerega mi skrbimo, ne da bi ona za malega, njen foter pa še dela par let. Bomo že, komaj čakava, da pride in bomo mazike (carteki).

Midva tudi ne razmišljava o dopustu, za nasljednje leto pa ja, ker imamo eno babico (oz kmalu prvič prababico) na drugi strani naše preljube zemlje in bi ga rada seveda videla. Je pa zanimivo, ko pomisliš, da bi šel z dojenčkom starim slabo leto na skoraj 24urni polet (s prestopi). user posted image

Bom javil, kako je bilo na pregledu ja, se ga zelo veseliva, sploh ker bo tokrat vse izmerila pa še slikco morava končno dobiti. Res naju zanima kako velik je že najin mali princ user posted image

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Julcki2020
6.5.2020 16:22:28   
hope2018
Hei hoiii..🥰🥰 Mac b kako je bilo??? Korenjak ze velik??? Tezek??? Hihihihi.... Jaz komaj cakam jutri da ga vidim in da vidim kaj se sedaj dogaja spodaj.... Sem tako neucakana.... Zsdnje dva dnii sem imelaa zopet otrdevanje trebuhaa ponocii tako da sem se sinoci odlocila spiti buscopan in lahko povem da sem spala kot dojencek😂😂😂 danes pa me ze cez dan ful zapoteguje ne vem al se je on tako cudno postavil notri alii paa mi otrdeva vseskozi...🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Bomo videli jutri upam da bo kaj lepega povedal haha... Sem oa cedalje bolj okroglaa hahaha vse me ze moti tudi prepognit se ne morem vec vglavnem komaj cakam dan d.... 🤗🤗🤗

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Julcki2020
6.5.2020 16:48:28   
MacB
Evoooo. Mali je zdrav. Prvic smo videli obrazek in je vse ok. Obseg glavice in trebuscka je normalen za 31.teden, je pa rekla da bo dolgin, mali ima stegnenico dolgo za 33. teden. No saj ati in mamica sva oba nadpovprecno visoka (191 in 181), stric celo cez 2m, dedek tik pod 2m). 
Utrip je tudi tak kot mora bit, v glavnem vedno bolj se ga zavedava in komi cakama da pride. In najbolj pomembno - glavica je se vedno spodaj. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Julcki2020
6.5.2020 16:49:03   
MacB
Evoooo. Mali je zdrav. Prvic smo videli obrazek in je vse ok. Obseg glavice in trebuscka je normalen za 31.teden, je pa rekla da bo dolgin, mali ima stegnenico dolgo za 33. teden. No saj ati in mamica sva oba nadpovprecno visoka (191 in 181), stric celo cez 2m, dedek tik pod 2m). 
Utrip je tudi tak kot mora bit, v glavnem vedno bolj se ga zavedava in komi cakama da pride. In najbolj pomembno - glavica je se vedno spodaj. 

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Julcki2020
6.5.2020 16:49:25   
MacB
Aja, 1800g ima 😊

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Julcki2020
6.5.2020 17:52:43   
Metka234
O ful dobro mac! Pri teh višinah je za pričakovat korenjaka 😉 Pri nas sva pa oba okrog 180, moj 2 cm več, sicer pa ni nihče kakšen ekstrem. Me res zanima kakšna bosta, hehe. In če si bosta podobna. Joj skoraj 2 kg že, super. Še eno kilco pa bo 💪 Super! Kdaj imate naslednji pregled? Aha, jah saj bomo že nekako sfolgali tudi varstvo. Uf, to je pa dolga pot. Jaz si ne predstavlam 2 malčkov vlečt na letalo, haha, ker mi je že sami it na potovanje kar napor in stres. Ampak jaz sem bolj zapečkar 😄 Hope, ti pa jutri, zakon! Držim pesti da je mv dolg in vse kot mora bit. Res, ti še otrdeva? Jaz trkam da je ene 14 dni mir, upam da tako ostane. Je pa res da zjutraj še lahko kaj naredim, zvečer se pa že komaj stuširam in potem samo padem pred tv in spat 😊 

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Julcki2020
6.5.2020 22:51:02   
MacB
Že marca smo imeli dogovorjene preglede za april, maj in junij. Za maj so nama prestavili za par dni, junij pa je ostal in sicer 01.06. 😊 za naprej pa baje že bolj na pogosto. Šla bova na samoplačniško 4d ker želiva slikico za spomin ker nama tu ni mogla dati, češ da nima toliko časa.
Sicer pa tebi, metka, je normalno vse težje, ker sta dva. Sam sem toliko padel v vse to, da bi si želel že zdaj tri ali več. 😊 nisem si predstavljal, da bodo taki občutki, kaj šele bo, ko se bo rodil.


Hope jutri čimprej javi kako in kaj 👍🏻

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Julcki2020
7.5.2020 1:32:49   
Zora_
Super MacB, da je vse kot mora biti in da mali pridno raste. Rabimo velike fante za naše punce😁 Midva sva tudi oba visoka 🙃 Jaz sem imela 3D/4D, partner še vedno ne sme biti prisoten, ampak itak dobiš CD s posnetkom celotnega pregleda. Se je vse lepo videlo in res je to najlepši občutek, ko končno vidiš bebija🥰 Po vseh merah naj bi bil rok poroda bližje PDP po menstruaciji, kar je dva tedna prej 🤷🏻‍♀️, tako da po G besedah, bi do dejanskega roka morali biti že doma in sem že v 30. tednu 😊 saj sploh ne vem več kako naj zdaj štejem tedne, ker moja G mi datuma ne bo spremenila 🙈 Še vedno pa sedi in ima 1400 g.A vas ostale tudi kaj muči nespečnost? 


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Julcki2020
7.5.2020 7:58:18   
Bozicka
Pozdravcek. Evo jst na pregled cakam sele cez dobra dva tedna☹️☹️. Je pa zadnjic ko sem imela pegled ( 28 teden) bil mali precno. Je rekla da ima se cas da se obrne. Mac super za lepe rezultate. Kar se tice nespecnosti. Katastrofa. Jst tako slabo spim. Niti ni problem pocutje, ali da bi me kaj bolelo ali kaj, enostavno sem naspana in se full zbujam ponoci. Evo danes sem bila kot sova ob 4.30. Jao jao. Zvecer na kavcu, pred 📺 pa dremam ob 20.30. Tako da noro res. Lepo bodite in napisite kaj. Super vas je brati🥰🥰🥰

(odgovor članu Zora_)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Julcki2020
7.5.2020 9:18:17   
Metka234
Tudi jaz se že dober mesec ali 2 ponoči 1x zbudim in kakšne pol ure do ene ure bedim, potem pa nazaj zadremam... 😊 Me pa nič ne boli in naspim se. Je pa res da včasih čez dan tudi malo zadremam in imam potem verjetno dovolj spanca 😃 


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?