|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mleko ali kašica?
3.10.2005 9:24:26   
cindi
LEp pozdravček iz deževnega Pomurja!

Zanima me, kdaj se svojim sončkom začele zvečer dajati mlečno kašico namesto mleka ali dojenja. Naš sedem mesečnik še je mleko, okrog 230ml ga spije. Pri sesanju malce zadrema,ko se naje, ga malo pocartam in takoj zaspi. No, včasih  tudi ne, ampak najpogosteje pa. Zdaj ga običajno hranim še okrog treh ali štirih zjutraj in razmišljam da bi mu večer dala gosto hrano. Pdrugi strani pa se bojim, da mi ne bo hotel zaspati, ker ga zdaj hranim v naročju v pol temi, če mu pa bom dala kašico pa bo moral sedeti v stolčku... Torej kaj naj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mleko ali kašica?
3.10.2005 9:34:29   
Anonimen
jaz sem ji prvič dala kašico, ko sem  videla da je mleko premalo(prej je respala celo noč, potem pa je začela ponoči se zbujat za jesti) okrog sedmega meseca.
Poskusi mu dati kašico pa boš videla kako bo. Saj mu jo lahko daš v naročju.

(odgovor članu cindi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mleko ali kašica?
3.10.2005 9:35:50   
Lana_s
Sčasoma se bo moral navaditi sam zaspat. Čimprej toliko bolje. Kar poskusi s kašico, ti bo potem verjetno celo noč prespal.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu cindi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mleko ali kašica?
3.10.2005 10:00:48   
lucky 111
Že pri četrtih mesecih sem mu začela v večerni obrok (po steklenički) dodajati Rižolino, in od takrat lepo spi celo noč.  
Na izbiro imaš razne kosmičke (Keksolino, Čokolino....)
Poskusi.
Lp

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mleko ali kašica?
3.10.2005 11:23:23   
Naty*Taja
Jaz mu pa dam sadno kašico zvečer pa še zizo, pa vseen ne spi celo noč!!
Rižolinota noče, čokolinota pa še nismo probal, ker je šele 5 mesecev star pa še naj nebi - a je za poslušat ta nasvet, al mu lahk kr dam čokolino?

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu lucky 111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mleko ali kašica?
3.10.2005 13:23:24   
sezam
S čokolinom jaz ne bi hitela, saj je na izbiro tolk drugih kašic, ki so primerne za mlajše user posted image .  

Naši pa sem te kašice začela zvečer dajat kak teden nazaj, ko smo spet začeli jesti gosto hrano.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?