|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toys'r'us POPUSTI
3.10.2005 14:41:32   
tinkatonka
Hojla!

No tako, pa sem nekje na sredini nosečnosti. In sem se odločila da je zdaj pa že čas da malo razmišljam kakšen voziček, kakšno posteljico, kakšen avtosedež.....In ker vidim tudi tukaj na forumu da se veliko kupuje v trgovini Toys'r'us me zanima par vprašanj.

Koliko se res splača kupovati v Avstriji??? Kupila bi voziček, avtosedež, posteljico, jogi, posteljino, nekaj malega oblekic za začetek, ko bo dete prišlo na svet......

Problem je ker ne govorim nemško in me je kr malo strah kupovat v Avstriji, da ne bom kupila nekaj za kar sploh ne bom vedla al je dobro al ne in me bo prepričala samo cena.

Slišala sem celo da naj bi bili v tej trgovini konec oktobra oz. začetek novembra popusti na otroške vozičke. Ali katera kaj ve o tem???

Prosim za pomoč punce. Ker bova zapravila kar nekaj denarja za vso to opremo bi rada kupila seveda kvalitetno a nekje v srednjem cenovnem razredu. Se mi res splača iz Ljubljane riniti v Avstrijo po nakupih, ali lahko tudi tu v Ljubljani dobim ugodno???

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toys'r'us POPUSTI
3.10.2005 14:58:54   
polona2
Definitivno se ti splača v Avstrijo, najbližji Toysrus imaš v Celovcu, je pa manjši, kot tisti v Grazu. Pri kupovanju vozička se ti splača pogledati akcije tudi pri nas, drugače pa Toysrusova znamka Bruin ne izgleda slabo in je cenovno ugodna. Mogoče je vseeno boljše, da se zapeljeta v Graz. Tam imaš Ikeo, ponudbo in cene si lahko pogledaš na njihovi spletni strani Ikea.at, klikni Kinderwelt, minuto stran od Ikee je Toysrus, zraven njega H&M, vse našteto je v Shopping Zenter West, v Toysu je posteljica z vsem( s vzmetnico, posteljnino, nebom itd.) pred kratkim stala 149 evrov. Če boš kupovala oblekice, ti priporočam H&M, imajo hudo cortkane stvari, če boš kupovala plišaste pajacke, jaz jih sicer nisem, lahko pogledaš v KIK-u, kjer so najbolj ugodni, se mi zdi. Preglej njihove spletne strani, linke poišči z iskalnikom, če koga poznaš, da ima Toysrusov katalog, tudi ne bi bilo slabo, ker imaš vozičke lepo predstavljene, oprosti za zmešnjavo, pa da zaključim, jaz bi definitivno kupovala v Avstriji, lp!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toys'r'us POPUSTI
3.10.2005 15:05:01   
Lu
Tinkatonka najbolje da greš na njihovo stran in jim pišeš za katalog. Jaz sem ga naročila, ampak ga še nisem dobila. Prvič ko sem ga naročila sem pa dobila še 5% kupon za popust.

Me pa samo nekaj zanima. Ali je H&M v Grazu isto založen kot v Celovcu????

Bi pa jaz tudi kupovala v Avstriji. Mi smo voziček kupili pri Schmidu od PP Pramete in smo zelo zadvoljni. Pa uspešen nakup ti želim.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Toys'r'us POPUSTI
3.10.2005 15:11:33   
polona2
Tinkatonka, lahko ti pa jaz posodim katalog od Toysrusa(sicer ga moram še najti, ker sem ga založila), da ga malce preštudiraš, če želiš, mi pošlji naslov na privat, lp!

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toys'r'us POPUSTI
3.10.2005 16:05:34   
Anonimen
A lahko naročiš katalog preko interneta?? Sedaj, ko bo v Villachu bom šla malo pogledat tja.

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toys'r'us POPUSTI
3.10.2005 16:33:23   
Lu
Lahko naročiš preko interneta katalog, ja. Mislim da je Albina enkrat napisala link. Poglej z iskalnikom.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Toys'r'us POPUSTI
3.10.2005 16:38:40   
mojčca
http://toysrus.at/

Katalog  se lahko naroči preko interneta, čakala sem ga približno dva tedna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Toys'r'us POPUSTI
3.10.2005 18:37:13   
Anonimen
Živjo,
Toys R us je kar OK, čeprav moraš včasih kaj naročiti in potem čakaš. Jaz sem sicer dobila tam voziček, moja kolegica pa ne, ker so bili popusti pa je bila že vsa roba prodana pa je šla nazaj praznih rok. Vse za dojenčka (ne oblekic) pa sem pred 1 mesecom kupila v trgovini Buši. Totalno imajo luskane stvari, iz materiala, firma je Tiny Love pa si malo na netu poglej.
veliko sreče!
AA

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Toys'r'us POPUSTI
3.10.2005 19:49:57   
lex
Vozički so hauckovi in sem ga lani kupila v decembru za 32.000 sit, pri nas je stal popolnoma isti voziček (barva je bila druga 65.000 sit), tudi avtosedež sva kupila pri njih ta mesec. Jaz grem karnekajkrat gor in tudi ne znam nemško, če imaš srečo srečaš prodajalko, ki zna slovensko ali angleško. Imeli so pa zadnjič za fante take puloverčke da dol padeš za 10€. 
Naj te na nekaj opozorim, ker jez nisem vedela. Pri njih imajo kartice (tako kot Ariel, BC,......) ampak si najprej idi po kartico, ker se ti nakupi seštevajo i potem dobiš domov določene kupončke s popusti. V Grazu moraš iti na informacije, ki so za blagajno (pri izhodu iz trgovine).

Jaz sem lani decembra dobila še darilo, ker sem kupla čez 200€  

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Toys'r'us POPUSTI
6.10.2005 14:00:43   
pravljica
ja, s katalogom dobiš kuponček za 5evrov (če kupiš za 40), na blagajni ko plačaš pa dobiš kartico, ne rabiš prej po njo hodit...potem pa še večkrat dobiš kakšne kupončke za 5 ali 10 evrov domov...če ne drugače, ob rojstnem dnevu malčka sigurno :)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Toys'r'us POPUSTI
6.10.2005 17:38:16   
*daša*
a za kartico moreš posebej rečt? kr mi je še nismo dobili pa tam kupujemo že 4 ali 5 let.user posted image user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Toys'r'us POPUSTI
7.10.2005 19:04:05   
Pupica
Ja midva sva naročila Toys-ev katalog. In nisva mela nikakršnih problemov. Kar je v katalogu. to imajo!!! Ne kot pri nas...user posted image
Za kartico pa reči pri blagajni, drugače je ne dajo sami od sebe. Sicer pa če boš šla v Celovec imaš tudi Shmida, ta ima tudi vozke, postelje, lupinice, pa še slovensem da popust!!!user posted image
Ampak pojdi si prej pogledat v Toysa ali pa vsaj katalog preglej(imaš za vse stvari cene notri)
 še link od Schmida: http://www.schmid-baby.at/

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Toys'r'us POPUSTI
8.10.2005 21:46:38   
urška
jaz sem njihovo kartico dobila v celovce in sicer tako, da na informacijah (pult, takoj na začetku trgovine ko noter prideš) izpolniš obrazec in potem ti jo pošljejo; se mi zdi;
majo pa zelo dobro izbiro; hauck je ful ful ful cenejši kot pri nas; midva sva za shopperja z lupinico (tako je bilo pakirano) dala 100 eurov (bla je ena akcija; redna cena je bila 150 evrov); pri nas je bil voziček 100 evrov, lupinica pa 33.000,00 sit

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Toys'r'us POPUSTI
10.10.2005 17:31:38   
pravljica
mene je za kartico vprašala trgovka pri blajagni (v grazu) in sem rekla da je še nimam pa sem izpolnila obrazec - poslali so mi jo domov

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu *daša*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Toys'r'us POPUSTI
9.6.2008 11:29:48   
emasaso
dober dan

mene zanima kje v grazu natančneje ja trgovina toysrus?ker iščem na spletu pa na najdem.lepo prosim če mi pomagate.

lp ema:)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Toys'r'us POPUSTI
9.6.2008 20:03:27   
maja1488
Jst pa nimam pojma kje na spletni strani je za kliknit za katalog, ker mi je nemščina huje kot če bi pisalo v cirilici. A lahko prosim kak direkten link do tam, kjer je treba naslov noter vpisat. To bom menda znala, drugače pišem za pomoč user posted image

(odgovor članu emasaso)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Toys'r'us POPUSTI
9.6.2008 22:39:39   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: emasaso

dober dan

mene zanima kje v grazu natančneje ja trgovina toysrus?ker iščem na spletu pa na najdem.lepo prosim če mi pomagate.

lp ema:)


evo tole preberi


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu emasaso)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Toys'r'us POPUSTI
9.6.2008 22:43:54   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Jst pa nimam pojma kje na spletni strani je za kliknit za katalog, ker mi je nemščina huje kot če bi pisalo v cirilici. A lahko prosim kak direkten link do tam, kjer je treba naslov noter vpisat. To bom menda znala, drugače pišem za pomoč user posted image


Lahko prelistaš spletni katalog, za naročilo na dom pa jaz tud ne najdem ...


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?