|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sadni jogurt
4.10.2005 14:46:04   
malika
ima katera recept kako se pripravi sadni jogurt? Jaz ga imam samo za navadnega in glede na to, da ima moj sine zdaj manijo na jogurte, bi mu ga sama doma naredila, ker ko ga v nedeljo popoldne ali zvečer zmanjka je panika v hiši user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sadni jogurt
4.10.2005 18:47:40   
Anonimen
Malika,kupiš navaden jogurt in sadje.Sadje v mikserju zmiksaš dodaš navadni jogurt po želji saldkor,pa je.
A si ti mislila cel postopek,tudi kisanje mleka?

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sadni jogurt
4.10.2005 18:52:12   
india
Malika, če ga delaš v strojčku za pripravo ogurta,...jaz ga naredim s sladkorjem, posebej zmiksam sadje in včasih dodam še kakšen keks ali mueslije, da malo hrustlja, potem pa to primešam narejenemu jogurtu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sadni jogurt
6.10.2005 10:47:13   
malika
A strojček za jogurt tudi obstaja? Madonca sem za luno, prvič slišim user posted image

Bom poskusila zdaj najprej te vajine recepte, upam, da mu bo dobro.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sadni jogurt
8.10.2005 19:53:19   
kofetek2010
a veš kaj jaz počnem? user posted image  v navadni jogurt dam žlico al pa 2 marmelade user posted image  borovničeva je najboljša, njama user posted image

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sadni jogurt
8.10.2005 21:36:45   
malika
Joj kako enostavne stvari, pa se jih ne spomniš user posted image

Neva, kako pa zgleda tisto s kisanjem? Mi napišeš prosim? user posted image


_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sadni jogurt
9.10.2005 11:43:22   
india
Malika, sicer nisem Neva, a mi smo kislai mleko tako, da smo dali liter navadnega mleka v lončen vrč ( včasih tudi kar v navaden pisker), zraven malo navadnega jogurta ali kislega mleka, se pa dobi v lekarni tudi sredstvo za sirjenje, s tem, da potem dobiš ven skuto.
Skratka, mleko smo z dodatki dali v vrč, okrili s krožnikom ali pokrovko, potem pa pustili za  1 dan, oz. dokler ni bilo dovolj kislo.


(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sadni jogurt
12.10.2005 20:49:42   
malika
Miska hvala, ampak to poznam, ker mi delamo isto, ampak rezultat je kisli mleko user posted image  .

Sicer pa že prakticiram vse nasvete in zaenkrat se ga še da nasankat user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sadni jogurt
15.10.2005 22:42:24   
frutka_
Navadni jogurt+sadje (borovnice, maline, jagode...sveže ali zamrznjeno)+kakšna žlička medu+ovseni kosmiči+kruh+....idej je toliko kolikor je hrane na naši ljubi Zemlji. Jaz sem mu večkrat dala navadni jogurt in noter kar sveže jagode ali borovnice in je bilo fullnjami. Pa še čisto naravno je, brez kakršnihkoli dodatkov.



(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sadni jogurt
17.10.2005 10:58:08   
india
Strojček  za jogurt lahko sedaj naročite pri Neckermanu, pa še drag niuser posted image

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?