|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odklanja hrano
5.10.2005 8:58:54   
Urša
Z Niko (19m) sva ta teden začeli z uvajanjem. V vrtcu noče jest ničesar, vzgojiteljica pravi, da iz protesta. A je to normalno in koliko časa je to pri vas trajalo?  

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odklanja hrano
6.10.2005 10:11:02   
Baby
Oj!
jaz ti lahko povem iz mojih izkušenj da je to čist normalno.user posted image user posted image Moja 16 mesecev stara deklica je začela hodit v vrtec 1.9.2005. Prav tako ni hotela nič jest. To je trajalo slab teden. Zdaj je in spi (doma noče-zaspi le v avtu ali vozičku) in to čist brez problema!!!

Le pogumno naprej pa smeh na ličkauser posted image , ker otroci zelo čutijo če ti je hudo.

V roku tedna ali dveh boste že vsi veseli.

LP

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odklanja hrano
6.10.2005 10:28:24   
Marogica
Mi tega problema nismo imeli (naš je šel v vrtec pri 17 mes). Imaš prav, mogoče je iz protesta, lahko pa je vse skupaj vprašanje hrane oz. prehranjevalnih navad doma, ki jih ne poznam. LAhko, da je je del doma čisto drugače, pa se mu ta hrana zdi "čudna". Ne vem-si zanj kuhala posebej, ali je jedel obroke z vami?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odklanja hrano
6.10.2005 11:20:45   
Urša
Ni problem v tem, da hrane ne bi marala ali bi bila pripravljena drugače kot doma. Ko sem jo prišla včeraj po kosilu iskat, so se ostali otroci ravno pripravljali na spanje, moja pikica pa je sedela za mizo pred dvema polnima krožnikoma kot kup nesreče. user posted image  Potem sem ji dala jaz in je veliko pojedla... samo od vzgojiteljice noče. Jst sm optimistična in upam, da se bo poštimalo samo od sebe! Tko kot je rekla Baby-smeh na lička! user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odklanja hrano
6.10.2005 13:50:48   
Baby
No sej boš vidla da bo. Oglasi se čez kak teden in povej kako vama gre!

LPuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odklanja hrano
6.10.2005 13:52:11   
Anonimen
Zdaj teče drugo leto.

(odgovor članu Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odklanja hrano
6.10.2005 16:03:00   
Urša
No, danes(4.dan) mi je vzgojiteljica rekla, da smo ogromno napredovali in da je jedla vse obroke. user posted image  Sicer se ne smem še preveč veselit, ampak vseeno mi je to polepšalo dan in prav ponosna sem bila na svojo user posted image !

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odklanja hrano
6.10.2005 22:15:06   
BARBARA R.
Novi okusi, novi ljudje in okolica. Tudi za otroka so takšne stvari stresne.
Se bo počasi klimatizirala in videla kako drugi jejo, pa bo.
 
   user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odklanja hrano
7.10.2005 9:03:15   
karmy
moj brat je 7 let star, pa ni jedel v vrtcu in ne je niti doma ne v šoli... razlog: moja mama ga je preveč razvajala...zdaj pa zgleda kot da bi iz kakšnega taborišča ušel...user posted image

z mojim nimam takih problemov...ma apetit po atiju user posted image  to pomeni da je vse kar mu pride na krožnik...sm zelenjave se mau otepa..men je pa glavn da je user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?