|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
5.10.2005 18:40:10   
2ursae
punce, zanima me, koliko so bili stari vaši pikci, ko ste šli prvič med ljudi (npr. v šoping) in kako ste se znašle, če je malček začel jokat. A ste ga podojile in kje? user posted image

Jaz sem mal nesamozavestna, ker ne vem, kaj bi storila, če bi začel jokcat sredi štacune. Poleg tega je pa tudi vprašljivo, koliko malemu škodijo bacili, ki krožijo po zaprtih prostorih, polnih folka.

Hvala za vaše izkušnje in pozdravček user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
5.10.2005 18:59:56   
baklica
Ojla!
Z našim user posted image smo se držali doma strogo 6 tednov (je blo tko al tko grdo vreme dež pa sneg, pa kar nismo upal ven). Potem ga je pa treba tko al tko že v posvetovalnico peljat, pa na obisk k starim staršem, drugam se nam ni ne vem koliko šlo (zima je čas raznih viroz, pa smo raje ostajali doma, pri peči, pa nam ni blo nič hudo). Pri nas je blo pač tako. Pa smo se tko imeli čist lepo. Saj je tko al tko cel kup ljudi, ka hočjo videt otročka (enim se po moje prav mal preveč mudi) - moje mnenje pač.

Pozdravček od Lučke

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
5.10.2005 19:11:58   
miškolina
Jaz sem vedno hodila v šoping samo v tiste večje trgovske centre, kjer sem vedela, da imajo previjalnice (tam notri je ponavadi tudi stol in lahko otroka podojiš). Svetujem ti, da se poznimaš o tem in boš bolj sproščena. Treba pa je iti kar ene parkat sama ven z otrokom, da se navadiš in se ne bojiš več da bi jokala in kaj boš potem. jaz sem šele zdaj čisto sproščena ko vandrava naokoli, pa je stara že 5 mesecev!!!
Ven pojdi pa vsakič po malo, jaz sem začela s parimi minutami na balkonu. Med ljudi pa po kakem mesecu, prej so res še preveč bogi in tudi ti si moraš dobro odpočiti!

(odgovor članu baklica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
5.10.2005 19:14:22   
lex
Jaz sem tudi rodila pozimi tako, da smo doma ostali do prve posvetovalnice, potem pa smo vsak dan šli na sprehod. Če smo šli samo v Spar sva dala jajčko kar v nakupovalni voziček in smo uživali, ker je polno barv in luči in je zabavno in radovednost je bila potešena.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu baklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
5.10.2005 19:16:43   
Spark
Mi smo začeli hitro ven hodit, pa čeprav je bila rojena decembra. Sem se pa izogibala nakupovalnih centrov. Tam je le preveč ljudi in na sploh veliko kašljanja, smrkanja,... So še premajhni. Nakupovala sem sama, ta čas je mož čuval user posted image . Ali pa je on nabavljal, pa sem imela vse napačne stvari iz trgovine. Haha- moški.

< Sporočilo je popravil Spark -- 5.10.2005 19:17:44 >

(odgovor članu miškolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
5.10.2005 19:23:49   
lan
Jaz sem rodila novembra in sla z mojim Lanom prvic Interspar,ko je bil star 18 dni.Drugace smo se pa prvi mesec izogibali shopping centrom,smo raje hodili na dolge sprehode v naravo.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
5.10.2005 19:53:42   
Marogica
Naš je rojen decembra, 4 teden prezgodaj, vendar smo šli ca 3 tedne po rojstvu prvič ven, kljub senegu ali slabšemu vremenu. Pazili smo le,da temperature niso bile prenizke, pa na začetku se zunaj nismo zadrževali predolgo. Po trgovinah pa ga ravno nismo "vlačili, do ca 3 mes, ker se mi to zdi nepotrebno. Je pač hodil mož sam nakupovat, ali pa sem jaz hitro skočila. Še sedaj je tako, da večinoma sama nakupujeva, otroka gresta redko z nami. Tudi nisem pristaš "sprehodov" po nakupovalnih centrih. RAje na zraku, v naravi. Kavo pa pač spijeva doma

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
5.10.2005 20:26:53   
Jessy
Rodila sem konec julija. Prvi sprehod je bil ta sedmi dan, v shoping pa smo šli skupaj z atijem že pri 14. dnevih, seveda tu v našem kraju. Šli smo takoj, ko se je pošteno najedla. Očka je vozil voziček z Nejo, jaz pa nakupovalnega. Ko pa smo se odpravili v Ljubljano, smo hodili po velikih trgovskih centrih in ko je bila lačna (približno uro sem že vedela, kdaj bo lačna), smo enostavno šli v previjalnico in sem jo tam podojila. Tudi tu smo bili vedno vsi trije. Sama z Nejo v trgovino še nisem šla in najbrž še nekej časa ne bom šla.
Je pa dejstvo, da dojenčki jokajo in prav gotovo tvoj ne bo edini, ki je kdaj jokal v trgovini, zato kar korajžno!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
5.10.2005 20:44:38   
bskrle
Kmalu, pri 4 tednih tudi že v trgovino (dop.), a ne v gužvo. Rojeni sta spomladi in poleti.
TRENUTNO JE POLNO VIROZ, NORICE ... in dvomim, da se vsi držijo pravila izolacije.
Raje malce potrpi, tole vreme je kot nalašč, d a kaj stakneta!

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
5.10.2005 22:00:08   
KODA
Maj je bil rojen spomladi.Koj bil star 6tednov je že spal v vozičku v Simonovem zalivu.Vid pa je rojen na jesen,ko prihaja obdobje viroz in prehladov.Pri njemu pa smo se bolj držali doma.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj z dojenčkom prvič med ljudi?
6.10.2005 18:42:52   
Martina*
Mi smo marčevski in na sprehod smo šli nekje pri 4 tednih, v trgovino pa pri 3 mesecih v našem kraju, sama.

Po navadi je bil v trgovini priden in šele na blagajni v jok. Dete se je drlo ampak jaz sem mogla vseeno plačat in sem se mogla kar potrudit, da me ni zagrabila panika... pol ko se sprijazneš s tem, da obstaja možnost, da se bo detece drlo in da boš ostal vseeno miren, se lahko malo bolj sprostiš... sej ni taka tragedija če se malo pojoka, dojenčki so pač dojenčki....

S časom bo bolje...




_____________________________

Martina

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?