|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stalni naslov za dojenčka
19.10.2005 14:11:08   
Nattka
Sem sicer še noseča,  vendar me zanima tole: ali novorojenčka lahko prijavim na naslov na katerem že dalj časa živim, čeprav to ni naslov na katerem sem prijavljena. Prijavljena sem še na "starem" bivališču, ker se enostavno ne spravim naredit spremembe. Naslov na katerem živim, tudi ni naslov pratnerja.
Prosim, če ima kdo kaj pojma o tem, naj mi pomaga.
Hvala,
Lp Nattka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stalni naslov za dojenčka
19.10.2005 14:13:40   
MarijaPo
Kolikor jaz poznam zakonodajo, je lahko dojencek prijavljen na naslovu, ki ni enak starsevskemu.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stalni naslov za dojenčka
19.10.2005 14:18:59   
Anonimen
no glede na to da maš še pol leta do konca, boš pa že porihtala tut svoj naslov a ne :) pol pa nau nobene panike več :)

(odgovor članu Nattka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stalni naslov za dojenčka
19.10.2005 14:27:55   
Nattka
Lara, če ti povem kolko časa dejansko že živim na tem drugem naslovu, te bo kap. (če hočes preštet leta, rabiš dve roki user posted image ) Zato pa tut sprašujem, če bi lahko zaradi  tega nastale težave pri prijavi dojenčka.
Noben me ne priganja, potem pa, sej veš, se stvar kar vleeeeeečeeee.
Pa ne me kregatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stalni naslov za dojenčka
19.10.2005 14:28:49   
Anonimen
Otrok je vedno prijavljen tam, kjer ima mama stalno prebivališče.

(odgovor članu Nattka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stalni naslov za dojenčka
19.10.2005 14:31:47   
Nattka
U, Tia & Lea, nekam blizu mene živiš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stalni naslov za dojenčka
19.10.2005 14:33:01   
sonček*
Kot jaz vem je to možno, jaz bom tudi otroka prijavila drugje kot sem sama.

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stalni naslov za dojenčka
19.10.2005 19:22:38   
Petra P.
Ni res, da je dojenček vedno prijavljen tam, kjer je prijavljena mama! Moj ni bil!!!!
Sedaj smo se preselili na tretji naslov in sedaj smo prijavljeni vsi trije skupaj. Prej je bil on prijavljen pri očetu, jaz pa še pri mojih starših.

Ampak, moram pa priznati, da ti zna povzročati neljube zaplete, če ne bosta prijavljena na istem naslovu (ne bi se zdaj spuščala v to, ampak birokracija pač...). Po moje se ti splača, ko greš prijavit otroka, vzeti zraven še svoje dokumente in še sebi prijaviti bivališče, ker to res na brzino naredijo, pa itak boš že tam...

(odgovor članu sonček*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?