|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žabice ali štumfki
19.10.2005 14:51:05   
viv_
Eno vprašanje glede oblačenja -

v vrcu imajo ful toplo... tako da je povsem dovolj, če ima pod hlačami samo kratke štumfke. Ampak ko grejo ven je pa kar hladno in bi prav prišle žabice? A jim jih date v omarico, da jih vzgojiteljice oblečejo, a jih mate skoz v žabicah... res ne vem kaj nej...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žabice ali štumfki
19.10.2005 15:03:43   
želva
Ker delam v vrtcu, se mi zdi najbolje, da otroka pripeljete v vrtec tudi v žabicah in je v skupini lahko v žabah, ko pa gredo ven mu vzgojiteljice oblečejo čez še hlače. Najbolj preprosto.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žabice ali štumfki
19.10.2005 15:14:17   
srki
Pri nas je tudi tako, kot je napisala želva. Ko so not so v žabicah, če grejo ven pa jim dajo gor še hlače.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žabice ali štumfki
19.10.2005 20:59:24   
jagoda
Tudi v "našem" vrtcu so notri vsi v žabicah (kot možje v pajkicah...) fuuul luštni...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žabice ali štumfki
19.10.2005 21:02:55   
Anonimen
Toje res najbolj praktično, kar pravijo punce. Samo v Kranju ne vem, da bi bilo kje tako. Viv, daj ji pod hlače dokolenke, pa jo zgoraj malo bolj obleci. Jaz tako delam. Mislim  na debel pulover pod jakno ali kaj takega.

(odgovor članu jagoda)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žabice ali štumfki
19.10.2005 21:29:41   
Pajaca
Jaz ji dam ta tanke žabice, pa itak grejo kmal po zajtrku ven, pol ji pa dajo žabce dol in popoldan je sam v štumfih, sem rekla, naj ji dajo dol, da bo spala brez žab.

Drgač je pa nam svetovala, naj prpelemo otroke v tankih hlačah, pa mamo ene debele v omarci, pa da jih bodo gor zvlekle, da pa cele skupine ne mislijo pred sprehodom v žabe dajat pa pol spet dol. Kako je pa dejansko oblečena v vrtcu dopoldan pa itak ne vem, lohk da je sam v žabah, čeprav dvomim.

Pozim bomo pa vidl kaj bo.... bomo sprot mal improviziral.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žabice ali štumfki
19.10.2005 22:13:31   
frutka_
Ej, viv jaz se isto sprašujem!
Jutri bo baje topleje kot danes tako da mu bom oblekla hlače iz daftina (tako nekako debelo in toplo kot žamet) pa dokolenkice in bodi ter majčko preko. Štrampelce mu vedno dam poleg v omarico, da ga po potrebi preoblečejo.
Midva greva zjutraj peš v vrtec ko je mrzloooo...tako da je pokrit in zadekan do vratu!

Aja, pa danes sem celo dobila rokavičke zanj na vrvice in frajersko šilt  kapo iz flisa pa šal, da se bo šalil! user posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žabice ali štumfki
19.10.2005 22:23:48   
KODA
Tudi pri nas so v žabicah.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žabice ali štumfki
20.10.2005 8:32:14   
viv_
Pomoje da pri nas niso otroci v žabicah... Uglavnem, dones sem ji dala ene v omarco, moram pa popoldne vprašat vzgojiteljico kako in kaj.

Sicer ma pa hlače, body, pa majčko z dolgimi rokavi čez. V omarci ima pa še en pulover, da ji ga dajo pod jakno, če grejo ven.

HOČEM POLETJE!!!!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žabice ali štumfki
20.10.2005 11:01:04   
mamci
oj,

jaz sem bila v isti dilemi in sem našla v tgovini tanke žabice, ki se mi zdijo ravno pravšnje za zdaj.



_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žabice ali štumfki
21.10.2005 11:04:51   
karmy
jzt ga kar dajem v žabice ker je zjutraj kar mrzlo potem pa se  popoldan mal otopli ampak je razlika sm v par stopinj cenzijah...v našem vrtcu majo tud žabice...drgač bi bil moj že prhlajen zarad teh temperaturnih nihanj...user posted image

< Sporočilo je popravil karmy -- 21.10.2005 11:05:54 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žabice ali štumfki
21.10.2005 11:35:03   
viv_
No, sem vprašala vzgojiteljico, pa je rekla nej ji dam kr žabice gor, pa da jo bojo slekl če ji bo vroče.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žabice ali štumfki
21.10.2005 14:14:05   
Mimi*
Jaz ji pa nikoli ne oblečem žabic za vrtec,ker tamali skoz divjajo in jim je hitro vroče.

Pri teh,ki so še v plenicah itak ni problem,kajti v vsakem primeru jih previjejo preden gredo ven in jim dajo lahko takrat spotoma še žabe gor.
Nimajo dodatnega dela.

Moje mnenjeuser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?