|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
1.11.2005 10:31:51   
sarazan
Ja, mogoce pa res. Jaz imam namen roditi v Ljubljani.

V nasi familiji je navada, da dojencki malo zamujajo. Mogoce bo tudi nasa potegnila kaksen dan.
Jaz bi celo rada videla, da se rodi 14.2. Pa ne zato, ker je valentinovo, ampak ker se vse najlepse stvari v najinem zivljenju dogajajo na 14. v mesecu user posted image .

Bomo videli... Sicer se pa veselim, da bi te imela v isti sobi. Potem bi lahko klepetale, kot stare znanke user posted image .

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu wallery)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Februarčice
1.11.2005 10:42:50   
sarazan
BaGSi!

Vse najboljse za user posted image . Naj ti bosta vsako leto nalepse user posted image  otroski smeh in veselje. In, ko bos gledala svoja mala user posted image , pa se spomni, da si ena najbogatejsih mamic na svetu.
(Letos sicer enega samo cutis, pa naj ti vseeno na danasnji dan da to posebno toplino v srcu.)

user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Februarčice
1.11.2005 16:11:18   
Eviii
danes imam pa popolnoma razbit dan. spet sm šla spat za dve urce, po kosilu. to vreme me res ubija!!! pa še to, da sm vstala in delala sredi noči. pa še na pol bolana se mi zdi, da ratujem. pa se ne dam!!!!!!! tko da veste, da ne bom zbolela!!!
drugače smo pa šli vmes tudi po voziček od chiccota (trio). in sm vsa navdušena. smo samo pokukali v škatlo in pometali vse vn. pol smo pa valda rabli štiri ure, da smo dali vse not tko, kot je blo original zapakirano. zdej bo kr lepo v garaži čakal na user posted image . smo kr vse pustili zavito v plastiko, da se ne umaže in napraši...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Februarčice
1.11.2005 16:12:39   
Eviii
sm pozabla pripisat: bagsi, tudi mi ti želimo vse naj za tvoj rojstni dan user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Februarčice
1.11.2005 17:34:10   
BaGSi
Sarazan in Evii,

Hvala za lepe želje!
Ravnokar smo se vrnili iz morja, kjer smo uživali kljub malo slabšemu vremenu!!!
Več pa jutri, če bom imela v službi malo več časa...

LP!!!

P.S. pa še končno sem uspela dobit malo bolj umetniško fotografijo trebuščka v 26. tednu.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Februarčice
1.11.2005 17:54:28   
marty5
Bagsi, vse najboljše tudi od nas user posted image user posted image user posted image

En velik šopek user posted image user posted image user posted image , najlepše darilo pa pride tako februarja user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Februarčice
1.11.2005 21:30:46   
sarazan
No, punce, zdaj sem pa še jaz dala v album sliko mojega trebuščka ali naj raje napišem trebuha user posted image . Slikali smo ga danes, ko smo štartali v 26. teden.
Ene so v teh tednih še čist "ploh", jaz sem pa skoraj za rodit user posted image  user posted image  user posted image .

V petek imam pregled, pa bom videla, kako mi jih bodo napeli zaradi pridobljenih kil.

Lepo se imejte.

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Februarčice
1.11.2005 22:43:13   
Kami
Čao punce,
se mi je kar zdelo, da bom rabila kako urco da preberem vse od praznikov user posted image !
BaGSi vse najboljše in upam, da si lepo praznovalauser posted image !

Sarazan moj trebuh je identičen, kar se velikosti tiče in vprašanja, kdaj grem rodit se mi zdijo že čisto nekaj normalnega. Bom se tele dni naučila kako se presname fotke iz digitalca na računalnik (smo novega fotkiča dobili komaj pred dvemi meseci in seveda je dobro vprašanje sedaj kdo bo vse to naštudiral). user posted image
Sicer smo se pa imeli te praznike lepe, vsaj do danes, ko je user posted image  odbrzel v Ameriko in ga ne bomo videli do naslednje srede. Smrk smrk, čisto sem žalostna. user posted image Trenutno sledim njegovemu avionu po internetu (hvala tehniki in razvoju, me pomirjauser posted image ), ki mora kmalu pristati. Dela za študij imam sicer veliko, lahko bi delala dan in noč, pa tudi naš fantič me zaposluje, ampak vseeno mi je hudo. Sicer sem pa imela danes težko razmišljanje kako odgovorit na vsa vprašanja našega triletnika, ki so se mu porajala na pokopališču. Sem mislila, da sem kolikor toliko pripravljena na to, ampak me je presenetil z globino vprašanj, ki jih je zastavljal. user posted image Na koncu se mi zdi, da sem se že čist zaplezala in sem bila neskončno vesela, da sva končno prišla do kostajnarja in spremenila temo. Teli naši otročki nas presenečajo vedno in povsod.
Kar se kil tiče, jaz se z njimi še kar slabo počutim user posted image , sekiram se pa ne preveč, saj imam občutek, da nimam nanje velikega vpliva. Čokolade npr. tud videla nisem, ampak tudi drugače nisem nora nanjo. Sploh mi bolj pašejo kisle in slane jedi (jota, zelje, ohrovt, repa). Sedaj sem na +8. In jih tudi kažem, čeprav sem imela kar kakšno zalogo od prej. Aja, v soboto sem eksala 2 dcl vode od repe, tako se mi je zaluštala user posted image ! Ne počnite kaj podobnega, čez 2 uri me je bolel trebuh ko satan. user posted image  Mi pa otekajo noge. Mi pri tem velikem trebuhu pomaga pas za trebuh. Si ga naštimam kadar vem, da bom več hodila in mi pomaga, imam občutek, da mi trebuha ne vleče tako zelo dol. Tako, da če imate težave z velikimi bušiji - priporočam, samo pazite, da si ga pravilno namestite.
Evo, sem se pa razpisala. Me čaka 100 opravkov v teh dneh, tako da vas bom v glavnem zvečer brala. Pa učit se tudi moram. Dnevi so kar prekratki za vse moje cilje. Ampak sem sklenila, da od 15.januarja dalje pa RES nič več obveznosti. Upam, da ne bom rodila dan kasneje. user posted image
Uživajte!

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Februarčice
1.11.2005 22:56:24   
wallery
Ojlauser posted image
Spanje,moje je odvisno od različnih dejavnikov:me boli v križu ali
moram na wc,se hčerka zbudi hoče piti(2 leti),gre spat v zakonsko posteljo-hči,mož ali hči glasno dihata(ne smrčita)ker imam rahel spanec se takoj zbudim ne morem poslušati me kar ob živce spravlja,mi je vroče,imam suha usta in še bi se kaj našlo.Ne bi smelo biti tako ker se cele dneve podim za Niko in sem zvečer zelo utrujena,zato bi pričakovala da bom vsaj ponoči spala pa ne .Sem na bolniški pa bi bila včasih raje v službi ker doma enostavno ne počivam-tudi v službi nisem počivala ampak kakšno minuto bi včasih rada za počitek potem je tu še šola in izpiti ne vem kako bom zmogla ja 1.je bilo lažje
Razpoloženje je tudi zelo spremenljivo vsaka malenkost me vrže iz tira kar naenkrat user posted image user posted image  brez razlogauser posted image


_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Februarčice
1.11.2005 22:56:44   
čuko
Pozdravljene!user posted image

No Bagsy vse najboljše za rojstni dan tudi od nasuser posted image .

Sarazem, ne se sekirat zaradi tebuha, meni se je že v četrtem mesecu full videl, zdaj pa tak vsi mislijo da že grem rodit.Pa kaj!!!!user posted image

Wallery ne sekiraj se če ješ, če ti paše jej, saj se ti bo hitro ustavilo. Jaz sem prve tri mesece jedla kot nora, zdaj mi pa nič ne diši. No mogoče pač ne pretiravaj zvečer. Bomo že shujšale!!!!!user posted image

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu wallery)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Februarčice
1.11.2005 23:01:47   
wallery
Veš meni kg ne gredo tako hitro dol zato mi je še toliko huje

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu čuko)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Februarčice
1.11.2005 23:05:02   
wallery
Čestitke še od mene vse naj naj

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Februarčice
1.11.2005 23:06:27   
čuko
Saj meni tudi ne, veš, pa se ne sekiram! Prvo sem se ,zdaj pa nič več ker nič skoraj ne jem, pa gredo kile kar gor.

No če nočeš se preveč zredit moraš jest: skuto, jogurt, pusto meso, zelenjavo, sadje, musli.
Izogibat pa se moraš: sladkarije, kakav, kruh, testenine...

Tako je meni rekla ginekologinja.user posted image

no upam,da sem ti kaj pomagala!

LP

_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu wallery)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Februarčice
1.11.2005 23:23:27   
wallery
Čuko hvala za tolažbo
Tudi meni je gin.rekla enako glede prehrane tako da vem česa nebi smela samo ne morem se upreti,nehati jesti prepovedanih stvari.Moram se vzeti v roke jutri bom začela manjši obroki,nič več jesti po 5 uri črtala bom vso sladkarijo ,bom poročala kako sm uspešna ali neuspešna

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu čuko)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Februarčice
2.11.2005 7:39:08   
tinkatonka
DOBRO JUTRO!

No po dvodnevnem premoru sem spet malo na RR-ju.
Pa gremo kar po vrsti

Bagsi....VSE NAJBOLJŠE!!!!!user posted image user posted image user posted image

No jaz sem bila v ponedeljek v Gradcu in moram rečt da sem pričakovala majčkeno več kot sem potem dejansko videla. v Toysu sem sicer nakupila nekaj stvari, vendar posteljice in vozička, ki sta bili glavni zadevi zakar sem šla dol, tam nisem kupila, ker v primerjavi s ponudbo v Ljubljani je tu pri nas dosti boljše. Je pa bilo tudi dosti pobrano. Prav tako nisme nakupial veliko oblekic, ker imam namreč problem. Ali so oblekice izrazito punčakste ali pa izrazito fantovsek. ker pri nas nočemo vedeti kaj bomo imeli sem pač rekla da bom kupovala v Ljubljani, kjer imaš vsaj nekaj nevtralnih stvari rumene, zelene, oranžne in rdeče barve. No potem sem šla pa še v Ikeo, kjer je bilo pa tako in tako polovica Slovenije. Ful je bilo folka in gneča je bila res zelo velika, tko da niti nisem imela veselja in volje pogledovat na vse strani. Sicer pa ko si padel v tisti val ljudi si moral kr hodit če si hotel sledit. Pa glede na to da smo bili 4-je smo samo gledal, da se ne bi izgubili. Mislim da me je Ikea ravno zaradi te prevelike množice ljudi razočarala, tako da bom mogla enkrat it ko ne bo toliko ljudi. Tudi tiste previjalne mize za na steno nisem opazila. Žal.....Upam da je urša_p kaj videla in da bo ona lahko napisala, ker je bila baje tudi v Ikei.

No moj otročiček veselo brca, za kar sem mu ful hvaležna, me vsaj ne skrbi več toliko. Danes se bom najbrž spravla na telovadbo, bom vidla kok bom razpoložena.

Punce jaz sem čist obupana glede teh vozičkov. Bolj kot gledam manj vem kaj bi kupila in se mi zdi da sem že prav preveč zbirčna. Imam pač določene stvari, ki jih želim da jih voziček ima ampak ko pa najdem tak voziček me pa kakšna druga stvar tako moti. Ma sej ne vem več. user posted image

Aja glede kil punce....jaz se nisem od zadnjega pregleda še nič tehtala, vendar se s svojo kilažo tudi jaz ne počutim preveč dobro. trebušček je sicer zelo zelo lep, tak napet ampak moje noge....ojoj moje noge....kot da bi uvažala in izvažala celulit. Toliko ga nikol v življenju nisem imela in sploh ne vem kaj naj naredim. Vsa stegna in rit je tako polna celulita da ne moreš verjet in sem vsa nesrečna in se ne počutim dobro s to odvečno nadlgoo. In kaj naj naredim. jah do poroda najbrž nič. telovadba pa ne bo pomagala celulitu ampak da bom jaz imela malo več kondicije. Mah sej bo. Samo da se naše dete rodi zdravo in veselo.

Lp Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu wallery)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Februarčice
2.11.2005 7:59:25   
Tina76
Pozdravljene!
 
Evo še en jutranji pozdrav od mene. Tudi jaz se že dalj časa nisem javila. Imeli smo žalostni dogodek....umrla mi je babica. Sedaj ko je vse za nami je malo lažje, ko se je ta gužva polegla.

Moj sineuser posted image JOŠT je pravi razgrajač. Brca res intenzivno in sem zelo vesela, da je tako.

Z dragim sem naju naročila v materinsko šolo v Mariboru. Začneva pa 6. decembra. Če je še katera za ta datum naročena naj mi javi. Sicer je sestra rekla, da lahko grev atudi novembra pa se nama zdi malo prehitro.

Prijateljice mi nosijo oblačila in sem jim ful hvaležna. Kaj se pa tiče nakupovanja vozička in previjalne me je pa kar malo strah. Sem se zapičila v Peg Peregotom model Pliko P3, ampak stane 116.000 sit. Si lahko mislite???? To mi je malo too much. Koliko boste ve odštele za voziček?

Z dragim sva imela in še imava ful letanje. Gradiva si hiško in dela kar noče in noče zmanjkat. Pa še avto sva zamenjala za malo večjega(Scenic) in to prinese spet dodatna letanja okoli občine in notarja. OJJJJOOOOOJJJOOJ!

Tako, da se mi šolske počitnice prav priležejo. Konec tedna imava namen v LJ. Dajte mi babnice s tega konca malo svetovat kam se naj namenim po zadeve za našega Jošta.

Tako ....lepo vas pozdravljam s Štajerskega konca!

Tina + Jošt

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Februarčice
2.11.2005 8:31:15   
Eviii
dobro jutro tudi z naše strani...
mi smo se glihkar najedli (potica, njam njam) in se počasi pripravljamo na nov delovni dan. sicer sm bla pridna in sm te praznike kar precej delala, se bom pa zato lahko danes malo bolj posvetla doktoratu.
danes sm spet zadovoljna glede kilaže. vaga mi je pokazala kr precej manj glede na prejšnje dni in zdej sm na +3 kg od začetka. mislim, da sm do zdej kr uspešna. sicer je res, da sm nekoliko za vami, ker imam rok komi konc februarja, samo moj buši še vseeno ni tko velik kot od ostalih, ki sm jih vidla v vaših albumih... bom že nadoknadla.
midva z user posted image  greva v materinsko šolo že novembra, ker so potem decembra prazniki in bo itak letanja naokoli za znoret. mogoče jo bova pa še mahnla na švedsko, ker ima tast 60 let v začetku decembra. sicer zaenkrat pravi, da ne bo naredu nobene žurke, ampak bi ga radi malo presenetli, ker pred naslednjim poletjem ne bomo več rinli gor... pa decembra bi tudi rada čimveč nardila, da bom lahko šla na dopust in pol na porodniško...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Februarčice
2.11.2005 8:35:15   
sarazan
Tina76!

Jaz sem Ljubljančanka.
Če bi rada nakupovala otroške zadeve, ti svetujem kar BTC. Sicer ne vem, kakšne imaš plane glede zapravljanja, ampak...Tam imaš Baby Center (najveeeeeč ponudbe, ampak večinoma malo dražje), Ariel, Emporium (kjer je Mothercare - čisto na koncu hale), tudi za nosečnice dobiš obleke od La Vie (Baby Center) in Kepice (hala A). V City Parku je še InterSpar, kjer imajo tudi oddelek za dojenčke, je malo cenejše, vendar slabša izbira.

V primeru, da te pa zanimajo trgovine s komisijsko prodajo (rabljene zadeve), moraš pa na Celovško cesto, kjer sta trgovini Smrkolin in Mulc.

Če imaš čas, lahko skočiš še do Rudnika (južni del Lj., kjer je Rutar, še en Baby Center in "Leclerk", kjer se dobijo ugodne cotice, posteljnina - ampak spet ni zelo velika izbira). V Rutarju sem jaz kupila plenice 80x80, ker so zarobljene in ne "zaentlane", zato ob pranju ne izgubijo obliko kvadrata.
Na Brezovici pri Lj. je trgovina Odejca, kjer prodajajo vso posteljnino, ki jo najdeš tudi v Baby Centru, je za malenkost cenejša, ker je direktna prodaja. V centru Lj. na Wolfovi je tudi Chicco, potem imaš pa še 2 minuti do Popka (ugodnejša trgovina za nosečniške cunjice).

Je pa moje mnenje naslednje. Midva sva več kot enkrat preletala vse trgovine, si pisala cene in primerjala, zato, da bova prišla ceneje skoz. No, nazadnje se je zgodilo, da sva za gorivo za avto dala več, kot če bi vse nabavila prvič v Baby Centru, ki velja za dražjega.
Ampak, ker v Baby centru nisva dobila točno take lupinice, kot sva hotela, sva riskirala in šla na Bled v Sončka po njo, ker sva mislila, da bova še tam kakšno stvar ceneje dobila. Pa nisva in bi lahko privarčevala, če bi kar po pošti naročila to lupinico. No ja, sva imela pa izlet, ki je bil na koncu prav prijeten.

Če te še kaj zanima, kar vprašaj. Pa mogoče ima še katera kakšno idejo in predlog...

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu Tina76)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Februarčice
2.11.2005 8:47:26   
marty5
Dobro jutro,

vidim, da ste vse pridne z ogledi in nakupi za user posted image . Jaz se tudi počasi lotevam tega  in ugotavljam, da nimam pojma o ničemer user posted image . Ta mesec bom najbrž kupila previjalno mizo, drugi mesec voziček, potem pa še ostalo - da ta večje nakupe razporedim malo po mesecih.

Jaz pa moram k zobarci, ker mi je plomba dol padla. Sem malo prečekirala po netu, če lahko dobim pritibolečinsko inekcijo in sem videla, da lahko. Vseeno me zanima, če je katera od vas dobila anestetik med nosečnostjo?
Sem prav jezna, ker sem nalašč menjala vse plombe in popravila luknjice preden sem zanosila, da mi čez user posted image  ne bo potrebno skrbet. No, pa imam zdaj user posted image .

Drugače pa je za nama z user posted image  še ena noč premetavanja. Sicer sem spala za malenkost bolje kot prejšnje noči, ampak še vedno slabo. Če gre tako naprej bo naš tata kmalu znorel user posted image .

Gremo zdaj malo delat. Želim vam prijeten in miren dan user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Februarčice
2.11.2005 12:47:56   
čuko
user posted image Dobro jutro punce tudi od naju!user posted image

No Tina mi je zelo žal, da si v avstriji zapadla v tako gužvo, in da nisi kaj dosti našla. Jaz sem z Toy's-om full zadovoljna. Mislim da si imela nesrečo in so dosti tudi že odnesli, ker so bili prazniki in je bilo pol slovencev tam.
Za vozičke pa imaš veliko izbiro v XXXLutz, ali ga nisi našla?
Glede celulita jaz trenutno še nimam problemov, sem pa slišala, da po porodu dosti tega celulita, ki ga dobiš med nosečnostjo tudi izgine. Upam, da ti bo.user posted image  Sicer pa se dosti naži z oljem, pa baje maska iz 1žlice medu in 2žlic skute, tudi pomaga.

No jaz sem voziček kupila preko Sončka, model Quinny Freestyle comfort in je full fajn, ima vrtljivo kolo v vse smeri in je ga lahko obračat in vozit.user posted image Res pa je punce, da je težko nekumu nekaj svetovat glede vozička, ker ima vsaka svoj okus in cenovni razred koliko bi za njega dala. Mislim samo, da je pametno gledat na težo vozička, zložljivost in način vožnje.user posted image

Tina 76 moje sožalje za babico!!user posted image


_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Februarčice
2.11.2005 13:33:53   
ursa_p
Koncno se javljam tudi jaz!
Doma nama je crknil internet ...

Nove slikce trebuha se niso v albumu ravno zaradi tega, ker nama je crknil internet!

V ponedeljek sva bila tudi midva v Ikei ... ze zjutraj sem se zbudila kar z mocnimi bolecinami v hrbtu - krizu - na desni strani. Sem dala gor kozmodisk, pa je bolj malo pomagal! V Ikeo sva prisla ze okoli pol devetih, tako da sva dobila frej parkirisce na izhodu. user posted image  Najprej sva pregledala vse stvari za dojencke, ampak nisva nasla nic pretirano poceni, razen nekih predalckov, ki se obesijo na previjalno in so super - preverjeno pri prijateljih .. cena 6 EUR. Sva vzela kar dva. Posteljico, ki je bila v katalogu za 35 EUR nisva vzela, ker so mere cist cudne, so imeli pa tam ce vecjo, pa cenejso, ampak se je ne da prej pogledat! Tako da je nisva kupila. Drugace pa same malenkosti za tamalga, pa nekaj za naju. Ker sva bila zelo zgodna niti ni bilo guzve. Imela sva zapisano vse kar rabiva - drugace ne najdes nic ... zraven tudi kode artiklov, tako da so nama prodajalci pomagali ... v Ikei brez spiska skoraj nimas kaj delat, ker pol ne najdes. No, prvo rundo sva sla cez vse, pa peljala vse v avto, potem pa se enkrat cez, ce sva se kaj spregledala, kar ni bilo na najinemu seznamu.
Previjalne mizice za na steno tudi midva nisva videla!
Potem sva sla se v Toysrus, ampak niso imeli nic pametnega, razen zelo lepo in poceni leseno stajico, ki jo bova se kupila ... cenejsa kot pri nas - 80 EUR, s tremi nastavki visine! Kupila nisva nic, ker niso imeli nic pametnega. Aja, drugace imajo pa vozicke zelo poceni!
Naslednja in zadnja postaja je bil H&M ... kupila sicer ne bi nic, ce se ne bi ze prej zmenila, da morva vsaj eno cunco prinest za Gala ... ta prvo! In sva kupila dva pajacka ... da ne govorim, da je vec kot pol stvari roza barve ... tudi ce bi vedela, da bo punca, jih ne bi kupila. Nevtralnih stvari res zelooo malo. Sva kupila dva kompletka (jopica + hlace) ... en modre barve, drug pa bez in cisto nezno pastelno zelen - se pravi nevtralen. Pa ni bilo nic ceneje kot pri nas, ker je bila na listku napisana tudi cena v SIT.

No, cel dan me je bolel kriz, hrbet, noge, ... vse. Pocutila sem se kar malo slabo .... pritisk sem imela po moje zelo nizek, ker se mi je zdelo, da se mi malo vrti na vsake toliko ... popoldne sem se pocutila bolje. Sem pa v tem centreu srecala svojo ginekologinjo in to kar 3x, ampak ji nisem tezila ... zgleda bojo pri njej tudi pestvali! user posted image

No, vceraj se je pa zacela selitev mame od mojega dragija. Koncno bova ostala sama. Dela sem imela toliko, da sem ze komaj stala na nogah ... pa tudi na polovici nisem. No, kuhinja je dokoncana ... vsaj nekaj! user posted image  Upam, da bova do konca tedna ze sama in da bova koncno lahko zacela renovirati ... casa je zmerom manj! Pa tudi vreme je zmerom manj primerno!

Aja, da se malo pojamram kar se tice 1. novembra ... najin Gal na zalost ne bo imel nobenega dedka! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

S spanjem pa nimam tezav .. vceraj je Gal tako brcal, da je bil dragi cist navdusen ... cist ... je kar cel trebuh skakal ... no, jaz sem bila pa tako zaspana, da sem vmes enostavno zaspala!

Marty5!
Razpolozenje, ja ... tudi jaz sem "kakor veter zapiha" ... me iz tira vrzejo ze malenkosti. Ne vem kako me lahko prenasa, ampak jaz ne morem pomagat ... tako pac je!

Bagsi!
Tudi z moje strani vse najboljse!

Tina76!
Veliko rabljenih Plikotov 3 prodajajo ... pa kupi rabljenega ... se dobijo zelo lepo in lepo ohranjeni!
Midva sva odlocno za Peg Perego ... in ga bova narocila v januarju verjetno. Je pa pri nama nujno, da se zlozi na cisto malo in da ima velika kolesa. In ta vse to ima. Vzela bova podvozje Classe 4 in kosaro Young in sportni del. V glavnem vozicek je enkraten, cena malo manj, ampak zanj dam toliko denarja .. na zalost se tega ne dobi rabljenega! Cena okoli 110.000 SIT (s 5% popusta za gotovino in 5% popusta za clane)! Zraven dobiva se previjalno torbo. No, midva sva nad njim navdusena, sploh pa nad kosaro, nad zlozljivostjo in preprosto uporabo ... ck, ck, pa je vse nared!
Glede nakupov ti pa tudi jaz svetujem kar BTC. Vse na enem mestu!
In ... sozalje! user posted image

Sarazan!
Dober seznam si naredila ... ce bosta sla ze na Celovsko, je tam tudi trgovina Peg Perego ... skoraj pri Tivoliju, na isti strani kot Tivoli.

No, upam, da se vam bo dalo prebrati kaj sem napisala, ampak se par dni nisem oglasila!

Pozdravcek se od enega, ki mi ne da in ne da miru ... direktno iz trebuha! user posted image user posted image user posted image

Lp, Ursa

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Februarčice
2.11.2005 13:48:37   
malamisha
Evo še mene!

Prazniki so za nami. Še kakšen dan pa bi dobila totalni popiz... Velika žlahta, glasna...

V ponedeljek sva z user posted image  šla v Celovec in padla v totalno nakupovalno norijo. Še posebej bodoči očkauser posted image

Bila sva v Kiku in Toysu, Takko... Cene povprečno okoli 10 E, kupila sem si tudi Nivejin nahrbtnik za 17 E. Slovencev je bilo kot solate...
Iz Toysa so me komaj dobili ven. Raj zame... Toliko plišastih igrač!
Preko interneta nas je več punc naročilo posteljnino in so mi jo dostavili v soboto in sem navdušena. Za 35E sem dobila kovterček, povšter, preobleko za oboje, stojalo za baldahin, obroba za kinderpet (2x).

Totalno sem padla v nabavo in se moram malo ustaviti...

Brcike so vsak dan močnejše in tudi očka jih že čuti. Trebušček veselo raste, z njim pa tudi apetit.
Ampak saj bo šlo vse dol...


lp

Anita






_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Februarčice
2.11.2005 14:24:26   
Eviii
pa smo februarke že zapadle v totalno nakupovalno evforijo, kot zgleda!!! midva sva bla prejšnji teden v villachu in sva spraznla toys'r'us. je reku moj dragi, da ne gre nikoli več z mano tja... se nism mogla ustavit gledat in zapravljat. je reku, da sm bla nemogoča. da so se mi svetle oči in da je mislu, da ga bom ubila, če bo samo omenu, da greva vn... on si je pa navdušeno ogledoval vlakce in lego kocke. je reku, da si bo user posted image  že to novo leto zaželel-a kak vlakec al pa lego kocke (pa ga sploh še ne bo na spregledu, ampak bo to kr direktno iz bušija napisal-a seznam miklavžu al pa dedku mrazu)... pa je reku, da ne bomo nič kupovali, dokler user posted image  ne pride vn iz bušija... zdej ga pa ne morem ustavit. v vsako trgovino, ki greva, najde kej.
naš-a user posted image  bo pa imel polno žlahte. eno teto. dva strica. pa 7 bratrancev. pa 2 noni in 2 nonota. pa eno prababico. in zapovrh še eno praprababico... tle ne bo konca razvajanja...


_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Februarčice
2.11.2005 14:40:47   
ursa_p
Ja, kar se zlahte tice, jih bo pri nas tudi kar nekaj ... ampak dedija pa ne bo nobenega!
Drugace bo pa imel 3 strice in 1 teto, pa 3 sestricne, pa 2 babici + 1 "nadomestna" - moja maceha! user posted image  No, pa polno jih bo! Sam se ostali morjo mal druzinco naredit, pa nas bo se vec! user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Februarčice
2.11.2005 15:06:29   
taja27
Hallo srečke user posted image ,

predno sem prišla skozi vse nove poste sem se počutila, kot da je za mano pravi maraton. To se vam piše... No prav uživam, ko vas berem moje Februarčice.

Bagsi - vse najboljše tudi od nas!!

Tina76 - moje sožalje za babi.

Ej pupe, kar se IKEA-e tiče, jaz sem bila tam pred enim tednom (sredi tedna, saj so sobote in prazniki dejansko neznosni) in sem videla previjalno za na steno. Taka bela, kovinska je bila - če ste to mislile. Drugače pa si lahko pogledate na njihovo spletno stran, mislim da bi jo morale najti.

Midva z user posted image  greva jutri do mizarja, saj bova dala delat sobico za najino/ga user posted image . Ker nisva našla takšne, ki nama bi bila všeč, sva se odločila za neko vmesno varianto med dvema sobicama, ki sva jih videla v Baby Centru, pa še cenovno naju bo dosti bolj ugodno prišla, kot če bi jo kupila tam. Lahko si ju pogledate na naslovih www.bebe-jou.com/luna2.html in www.bebe-jou.com/porto.html . Sem jo kar sama izrisala na podlagi teh dveh. Komaj čakam, da jo dobimo.

Drugače pa nisem še čist nič not padla s kupovanjem. Tako, ko vas berem, me je kar malo panika zagrabla, saj nimam še nič razen dveh ropotuljic user posted image . Tok sem komaj čakala, da bom lahko kupovala za svojga otročka, zdaj pa kar na enkrat ne vem kako se naj obrnem... Pa tako dolgo sva čakala na to... Voziček bova verjetno kupila Quinny Speedy, saj nama edini vsaj približno potegne. Me pa kar moti, ker nima ročke na športni izvedbi vozička... Drugače pa bova kupla kar vse; košaro, lupinico itak in seveda športno izvedbo. Kakšne barve ste pa ve kaj izbrale??

Lep dan,
Taja in mali sonček

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?