|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dodatek po flaški?
3.11.2005 11:59:49   
kati*
Najprej naj povem, da se z Lukom polno dojiva ... vendar se zdaj že nekaj dni vsak večer začne ob 8.00 pa tja do 12.00 krčevito jokati in papali bi radi kar vsake pol ure user posted image ... vmes mal jokamo pa papamo in jokamo pa papamo ... ker papa tako pogosto, se mi zdi, da na koncu nimam več dovolj mleka saj dojke so čist spumpane user posted image , pa mogoče zato joka??!

Pomislila sem, da bi mu poskusila dati zvečer dodatek po flaški - ampak na moje presenečenje flaške sploh ne zna uporabljat ... pa naj bi to bilo kao lažje za otroka user posted image . Kako je pri vas z dodajanjem?

Naj povem, da sem probala tudi po žlički pa ni šlo ... a mu morda okus hrane ni všeč (imamo Novalac AC1)

_____________________________

lp, K
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dodatek po flaški?
3.11.2005 12:07:07   
Grascakinja
Katero flaško pa uporabljaš? Kako se kaj obnaša, ko jo dobi v usta, kaj počne?
Morda poskusi s katerim drugim mlekom, tudi možno da mu ni všeč.

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dodatek po flaški?
3.11.2005 12:21:15   
kati*
imamo Aventovo flaško z cucljem 1 ... ko mu rinem flaško v usta ima čiroko odprta usta in kriči user posted image

A je možno, da sem s prekuhavanjem cucelj uničla ... sprva je fuul teklo ven, pol pa le kapljalo user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dodatek po flaški?
3.11.2005 13:03:05   
lili79
Mogoče pa ni krivo to da nimaš dosti mleka, mogoče pa ima krče? Vsaj pri nas je bilo tako. Naš Luka je sicer jedel tudi na flaško ampak je vseeno še vendo jokal in je ravno tako vsake pol ure ''visel'' na joški. No potem smo pa zaključili da to le ni lakota ampak ga pač matrajo krči.
LP

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dodatek po flaški?
3.11.2005 13:03:42   
Marogica
Nisi uničila cuclja. Moj ta večji sin je bil enak. Še v življenju ni imel dude, ne pri flaški, ne kot tolažilno dudo. Smo mu morali kupiti nastavek (Aventov), da je po steklenički lahko pil. Se dobijo takšni od 0-3 mes, ki so bolj mehki. S tem nastavkom pa ni bilo problema. Drugače pa je dudo z jezikom nekako "ven potiskal", namesto, da bi pil. Res hecno.
Ta drugo z dudo nima problema,

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dodatek po flaški?
3.11.2005 14:37:18   
urška
ja jaz bi najprej pomislila, če niso mogče krči.
ne cuclja s prekuhavanjem ne uničiš. je pa res, da naš tudi ni rad pil iz aventa. se mi zdi, da so mu bili silikonski cuclji pretrdti, zato sem začela uporabljati chicotove stekleničke, ker jih lahko kombiniraš s cuclji iz kavčuka, ki so bolj mehki. naš je potem pil brez problema. pa tudi nuk ima kavčukove cuclje

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?