|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč
6.11.2005 13:27:54   
janina
Pozdravček!
 
Prosim za pomoč.Zanima me če je katera že imela primer,da ji otroček ni hotel piti z obeh prsi.Moj Nejček se je namreč do pred par dni dojil na obe,zdaj pa mi že par dni odklanja desno.Pa me zanima če se otroček lahko dovolj naje iz ene same,če bi mi slučajno na eni zmanjkalo mleka.Kaj naj naredim.
 
 
Hvala že vnaprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč
6.11.2005 13:59:15   
pety78
Pozdravljena!

Nič se preveč ne sekiraj. Jaz imam doma 6 tednov starega fantka, ki se je prvih nekaj dni dojil iz obeh, potem pa je začel levo dojko zavračati. Bila sem čisto obupana, spraševala na forumih kaj naj naredim, poskušala z nastavki, ... Z desne sem ga dojila, z leve sem si pa izčrpavala in mu dajala po flaški. Sem bila pa vedno vztrajna in ga skušala dojiti tudi z leve, dokler je ni nekega dne zagrabil...Pojma nimam, kaj je bilo narobe. Sedaj lepo pije iz obeh.user posted image

Je pa dosti mamic, ki dojijo samo iz ene dojke in nasitijo svoje otročeke. Jaz dojim iz obeh, pa mu moram vseeno dodajat.

Aja, preveri bradavico, če jo mogoče na zavrača zaradi kake okužbe.

LP

(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč
6.11.2005 14:00:29   
Maša
osebno sicer nimam te izkušnje mi je pa petronažna in ena od svetovalk za dojenje povedala da obstaja kar nekaj mamic ki dojijo samo na eno prso, tako da mislim da nimaš kaj skrbeti...aja ali imaš mogoče kakšno glivično vnetje na uni dojki..ne vem mogoče ti zato zavrača...samo razlišljam pač user posted image

Srečno 

(odgovor članu janina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?