|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 61 62 [63]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke
1.8.2006 9:06:20   
saraja
Hojla!!

Pa je naš mesec tukaj, končno!!! No nekatere sta že prave srečnice, kaj user posted image

Jaz še kar v enem kosu, bolj se grešim in hodim po izletih in shopingih, bolje se dete počuti, kar živahno je, proti prej!
V nedeljo sem bila z mojimi in z lubijem v Logarski dolini na izletu, je tako pasalo, ker je tam bila taka hladovina! Potem smo še šli malo k sorodnikom v Savinjsko. Zvečer ko sva pa prišla domov, sva pa še šla k najinima sorodnikoma, ki septembra tudi pričakujeta kepico ins vabila tam še dolgo. Mislila sem, da bom ful utrujena in da me bo matralo. In glej, čisto nič, še bolje se počutim, no če izvzamem otekle noge! Danes pa spet nadaljujemo turnejo proti MB-ju, upam, da me ja danes ne kaj zaloti, sredi kake trgovineuser posted image

Naš domek napreduje, kuhinji še malo manjka, pa bomo kuhali user posted image user posted image user posted image
A ima katera idejo, kje bi se kupila miza s stoli v Mariboru! V lesnini sem že počekirala, pa nisva našla, v Rutarja absolutno ne grem, ker so se mi zamerili, da je kaj! Za drugo pa ne vem! Iščema pa take, ko so zdaj ful moderne, ko je samo plošča, na strani pa take debele noge!

Za bebiko imam že vse pripravljeno, pleničke še moram kupiti, katere boste ve, oziroma ste že? New born?

Ajd, danes pa za računalnike, tak je fajn hladovina danes!

Lepo se imejte in uživajte še v enem kosu!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Busybee)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Avgustovke
1.8.2006 10:44:50   
Busybee
Ptica: film mi ni bil všeč. O.K. je za videt, ampak da bi bila pa full navdušena, pa nisem.

Jaz moram tudi zaradi zatekanja in pritiska pazit na to kaj jem. Tako, da sem od danes, vsaj kar se kosil tiče spet na ločevalni dieti. Za kosilo si bom naredila popečena piščančja prsa in solata, enako pa potem tudi za večerjo. Moj user posted image  bo pa jedel makarone z bolonjsko omako. Sem jo naredila kar iz kile mesa, tako da jo bom dala lahko že zmrznit, za čas po poroddu, ko ne bo volje za kuhanje.

A ste mogoče kaj premišljevale kaj boste postregle vsem tistim hordam, ki bodo prišle gledat dojenčka? Rabim predloge, ampak morajo biti hitri in enostavni, tako da bo user posted image  to lahko sam izpeljal, brez moje pomoči.

LP Vsem!

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Avgustovke
1.8.2006 11:16:54   
najina pikica*
user posted image  drage moje punce avgust je tu...user posted image  no pa se mi boste vse počas pridružile...

MIŠI-dobrodošla doma,veliko lepih trenutkov s tvojo štručko in atijem ti želimuser posted image

user posted image user posted image user posted image  čestitke HRUŠKI in atiju za malo saro user posted image user posted image user posted image

nosačke današnji dan vam je podarjen in naklonjen,tale dež in mal ohladitve sta več kot dobrodošla,a ne!user posted image
ld

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Avgustovke
1.8.2006 13:47:00   
Anonimen
No pa smo tudi pri nas dočakali dež in malo ohladitve. ko sem likala mi je bilo tako vroče, da bi morala kmalu ventilator prižgat.

Ne bi bilo slabo malo načrtovat kaj postreči ljudem, ki pridejo, ne da bi moški potrebovali ženske roke. Jaz mislim, da je to čist odvisno od ljudi, ki bodo prišli.
Kakšno pecivo, ali kak narezek. Ma kaj jaz vem. Naj povedo tistew, ko so imele že te izkušnje.

Busybee midve sva kar na istem. Tale dieta zaradi pritiska in zatekanja. Mene skrbi, da bom v petek kar v porodnišnici ostala, če ne bom boljš oz. če še ne rodim.

Sma danes z dragim že kumare pospravila v skrinjo za zimske dni. Sem ugotovila, da bo treba počasi kakšno zelenjavo pospravit. Potem itak ne ob časa.

Sedaj pa zaslužen počitek.

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Avgustovke
1.8.2006 15:12:01   
Nea
Hojla user posted image !

Tudi jaz sem danes imela pregled. Najprej meritev pritiska, potem pa odvzem krvi zaradi hemoglobina, ki mi je, kljub temu da pijem po 2 tableti za železo na dan, še vedno prenizek. user posted image
POtem pa CTG, ki mi je danes zaznal en popadek. Moj G me je nato še vaginalno pregledal, samo z roko, in povedal da sem že malo odprta. Ampak, v trenutku ko je delal pregled sem imela občutek da se dotika user posted image glavice. TO sem mu povedala nakar je komentiral, da je telo že popolnoma pripravljeno na prihod dojenčka in da je samo vprašanje časa kdaj se bo začelo user posted image
Naslednji pregled naj bi imela 10.8, na PDP.

Da povem, da sem prvič rodila 3 dni pred rokom s tem da so se popadki začeli en teden pred rokom user posted image . Upam da bo tokrat šlo hitreje.

Koliko je user posted image težek-ka mi ni znal povedati, ker bi zato moral delati dodatni UZ, ki se pri nas dodatno plačuje. Zavarovalnica namreč plačuje samo 3 redne UZ, ostali pa so samoplačniški. Kako je s tem v Sloveniji?

Pri nas se je tudi ohladilo in lažje se diha.
Lep dan vsem skupaj in pobožajte svoje trebuščke.
Nea


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Avgustovke
1.8.2006 15:44:51   
Vesna
skoraj nič ne sodelujem tukaj,ampak mislim da bom jaz naslednja.danes sem zelo slabo čutila gibe in sem se šla pokazat v porodnišnico,pa je ctg pokazal popadke,številka je bila 60.nisem čutila,in niti nisem vedla da je to popadek.sem si pa zapomnila te številke.koliko je pa številka za une res  ta hude,če katera ve?
dr.me je pregledala in rekla če ne rodim ponoči,naj se pridem pokazat jutri na ctg,stanujem blizu bolnice namreč in brezveze da sem notri.
tako da danes ali jutri že ne bom več v enem kosu.
lp vsem


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Avgustovke
1.8.2006 16:22:13   
Nea
Vesna,

to kar sem jaz čutila pri popadku danes je bilo samo da mi trebeuh otrdeva. Nobenih bolečin. Mislim da je številka na CTG-ju bila okrog 50.
Če se prav spomnim, pri ta pravih popadkih številke grejo do 120 in tudi več. In takrat fajn boli user posted image

Veliko sreče!!!
Nea

(odgovor članu Vesna)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
Stran:   <<   < Prejšnja stran  59 60 61 62 [63]
Stran: <<   < Prejšnja stran  59 60 61 62 [63]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?