|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cepljenje proti gripi
2.12.2005 8:21:37   
tincci
Včeraj smo bili na prvem pregledu pri pediatrinji user posted image

Pa je rekla, da so prvi dve leti otroci blazno dojemljivi za bolezni in naj se oba z očkom cepiva proti gripi.

A ste se vi cepili?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cepljenje proti gripi
2.12.2005 8:26:23   
CUKRČEK
Nikoli se nisem cepila proti gripi. Iz preprostega razloga ker ne verjamem vanj.
Moj stric se je enkrat cepil in takrat je dobil tako hudo gripo, kot še nikoli v življenji. In poznam še veliko takih primerov, ko so zboleli kljub cepljenju.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cepljenje proti gripi
2.12.2005 8:48:49   
miševi




Ponavadi tisti, ki zbolijo kljub cepljenju sploh ne zbolijo za gripo ampak fašejo kakšno drugo virozo. Seveda je pa možno, da določeno leto virus mutira in potem ni isti, kot ga "pokriva" cepivo. Še vedno pa prednjači dejstvo o ostalih virozah.
Jaz se ponavadi cepim proti gripi. Tudi sem potem med sezono viroz že zbolela in to hudo, pa to niti slučajno ni bila gripa.
Vsak naj se sam odloči, ali se bo cepil ali ne. To sem napisala samo zato, da se ve, da ponavadi obolenja v sezoni, ko ste bili cepljeni, niso gripa, temveč ostale viroze. Cepivo je namreč učinkovito samo proti virusu gripe, ne pa proti ostalim.



(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cepljenje proti gripi
2.12.2005 9:35:00   
alenkapk
Jaz se cepim vsako leto.

(odgovor članu miševi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cepljenje proti gripi
2.12.2005 12:08:22   
KODA
Se ne cepim več,ker sem imela 10 let nazaj hudo reakcijo.
Prej sem se pa vedno.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cepljenje proti gripi
2.12.2005 14:16:06   
tincci
Kje se pa to cepi pa koliko stane, ve katera?

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cepljenje proti gripi
2.12.2005 21:40:48   
miševi




Cepi se na območnih Zavodih za zdravstveno varstvo, pa mislim da na Inštitutu za varovanje zdravja v LJ. Splošni zdravniki pa so verjetno pocepili samo tiste, ki so se prej prijavili. Najbolje, da pokličeš na območni zavod, pa bodo povedali, ob katerih urah cepijo in če imajo še cepivo (letos je bilo veliko povpraševanje).
Cena mislim da je 1000 SIT za dozo cepiva in 1000 - 1500 SIT za stroške cepljenja, torej tam nekje od 2000 - 2500 SIT. Rabiš pa eno dozo. Zaščita nastopi po cca 14 dneh. Ne smeš biti pa alergična na jajce (ne vem točno, ali na beljak ali rumenjak???), saj je cepivo delano na jajčni osnovi. Pa kaj se ti ne sme "kuhat" - se pravi, brez bolečega grla, vročine...

LP



(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?