|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRALNO-SUŠILNI STROJ CANDY
7.12.2005 8:30:17   
marty5
Prosila bi vas za nsvet oz. pomoč...

Doma imamo pralno-sušilni stroj od Candyja - suši in pere 5kg (nič ni potrebno dajat ven). Problem je, ker je roba vedno ful zmečkana - sploh bombaž. Rjuh in prtov nikakor ne morem zlikat do ravnega....Kaj delam narobe?
Slišala namreč sem, kako je sušilec enkraten, ker ni treba likat - no, pri meni že ni tako.

Ima katera kak nasvet?

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PRALNO-SUŠILNI STROJ CANDY
7.12.2005 9:05:23   
ma-ja
Moja sestra je imela takega. Po dveh letih ga je dala stran in kupila vsakega posebej.
Kolikor vem se kar vsi jezijo na te kombinirane pralno sušilne stroje. Vseeno mogoče poskusi dat polovico perila ven!

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PRALNO-SUŠILNI STROJ CANDY
7.12.2005 10:17:52   
ticika
Probaj tako, da daš oprat manj cunj in takoj ko so suhe in še tople jih zloži. Pri nas delamo tako in ni treba likat!

_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PRALNO-SUŠILNI STROJ CANDY
7.12.2005 12:09:44   
marty5
Hvala obema za odgovor.

Za dva stroja v kopalnici nimam prostora, tako da mi pride v poštev le kombinirana varianta....

Bom poskusila še tako, da dam pol ven pred sušenjem....upajmo na bolj ravno perilo user posted image

Hvalča še enkratuser posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PRALNO-SUŠILNI STROJ CANDY
7.12.2005 13:50:46   
Ashajt
Kaj pa če bi zmanjšala čas sušenja perila? Pri meni je ponavadi perilo zmečkano, kadar naštimam na predolgo sušenje. Imam isto kombiniranega Bosch-ovega, samo da lahko sušim samo 2,5 kg perila.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PRALNO-SUŠILNI STROJ CANDY
7.12.2005 13:54:43   
Anonimen
Probaj oboje: dat po perila ven, pa zmanjšat čas sušenja. tudi jaz imam Candijevega pralno sušillnega, pa imam zmečkano edino takrat, ko ga "presuišim", torej sušim predolgo, sicer pa ne.

(odgovor članu Ashajt)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PRALNO-SUŠILNI STROJ CANDY
8.12.2005 8:41:47   
marty5
Hm, bom poskusila oboje. Samo zanimivo, da to dela le pri nekaterih stvareh (rjuhe, prti, bombažne majčke,....). Brisače pridejo ven enkratne - mehke. Pa še funkcijo za manj mečkanja imamo vklopljeno (ikonca prečrtan likalnik).

Hvala še enkrat za nasvete - poročam, rezultate user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PRALNO-SUŠILNI STROJ CANDY
8.12.2005 10:49:39   
Ashajt
Ta ikonca ti pride v poštev samo pri pranju, ne pa tudi pri sušenju cunj. Je pa tudi res, da brisače zlepa ne moreš presušiti. Jaz jih perem vedno brez dodatka mehčalca in potem ko jih posušim v sušilcu, so vseeno lepo mehke.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PRALNO-SUŠILNI STROJ CANDY
10.12.2005 17:07:04   
Anonimen
Jaz sicer nimam Candija, vendar iz prakse vem, da ko naložim manj perila v stroj ni zmečkano. Pa tudi zmanjšanje temperature pomaga.

(odgovor članu Ashajt)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PRALNO-SUŠILNI STROJ CANDY
13.12.2005 8:59:09   
marty5
Evo - sprobala tako, da sem nekaj stvari dala ven in posušila na malo manj. Deluje user posted image user posted image user posted image . Malo je še zmečkano, ampak občutno manj!

Hvala punce - z likalnikom sva vam zelo hvaležna...user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?