|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne mara več desne zize :(
14.12.2005 16:34:54   
2ursae
user posted image  v čem je fora? Saj sta obe glih, desna je celo mal lepša, moj 3mesečnik pa kar noče in noče pit iz nje. Ajd, saj prej al slej ga prepričam, in se je pač resignirano loti,  sam mi pred tem tko joče, da to ni več za nikamor user posted image . Ponoči pa lepo pupa iz obeh, ker na pol spi in še porajta ne, da sem mu jo podtaknila.
A je to normalno in zakaj do tega pride?

Aja, pa ne vem, a je to pomembno, ampak od vseh teh bitk me valjda boli desna bradavica user posted image .

hvala za pomoč user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne mara več desne zize :(
14.12.2005 17:04:59   
Naja31
Zivjo,

moj sonček je tudi že nekaj časa skregan z desno joško user posted image  Že od začetka sva imela težave s to stranjo, s časoma je postalo tako hudo, da se na desni sploh ni hotel dojiti in sem zaradi tega dobila mastitis in zakuhala na 39 stopinj.
Zdaj se že itak tako malo dojiva, da to ni več tak problem. Zvečer, ponoči in zjutraj, ko se dojiva leže. mu desno podturim in sploh ne opazi. Popoldan pa je samo leva v igri, na desni sploh noče.
Jaz si to razlagam tako da sem ga na desno stran že od začetka malo bolj nerodno držala in to on občuti.
Posledica tega je tudi da imam levo joško precej večjo od desne user posted image

To se baje zelo pogosto dogaja, probaj mu desno podturiti ponoči. Pri meni je to vžgalo.
In pazi, da ne boš tudi ti fasala mastitisa.

Cau, Naja

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne mara več desne zize :(
14.12.2005 19:23:48   
Magi*
vse tako kot je napisala Naja31. zdaj, pri enem letu, pa veselo vleče na obeuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne mara več desne zize :(
14.12.2005 20:52:11   
zivica
Jaz mislim, da ni problem z desno zizo ampak na to, da mu zaradi trebuščka in krčev ne paše tak položaj.

Sina so pred dvema letoma kar fejst mučili krči in na desno zizo sploh ni hotel piti, sem ga pa prelisičila tako, da sem ga dala v položaj nogometne žoge, tako da je bil dejansko obrnjen tako kot da pije iz leve zize, potem pa je veselo pil.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne mara več desne zize :(
14.12.2005 21:31:36   
Anonimen
Moj je tudi imel tam pri dveh ali treh mesecih to finto. Pa sem se obrnila, kot da mu bom dala drugo dojko, ampak sem mu v tistem položajo podtaknila prejšnjo! Sicer je bil zame neugoden položaj, ampak mali je jedel!

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
14.12.2005 21:40:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zivica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne mara več desne zize :(
15.12.2005 0:00:32   
KODA
Moj tamali kot novorojenček ni maral desne zize.Kar stran se je obračal.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne mara več desne zize :(
17.12.2005 18:38:05   
Anja**
...moj pa noce leve user posted image

tudi prakticiramo polozaj nogometne zoge in edino to pali user posted image


...hvala bogu, da nisem edina user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne mara več desne zize :(
19.12.2005 10:29:46   
tina104
Mogoče ga res držiš z desno roko drugače kot z levo in mu položaj ne odgovarja. Lahko pa da je desna preveč polna in ga mleko zaliva in ne more pit. Pri nas je tako, da se včasih joče, če so zize prepolne.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne mara več desne zize :(
19.12.2005 20:31:38   
Anja**
samo, Tina, midva se dojima leze, tak da mi ni jasno kaj bi ga motlo user posted image

mogoce pa njemu ne pase lezat na desnem boku user posted image  user posted image

eh, saj bo, samo da je user posted image

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne mara več desne zize :(
19.12.2005 20:48:43   
Lu
He, he tudi jaz sem se nasmejala.Ja pri nas je bilo isto. Raje je jedla z leve kot desne. S časoma je bilo bolje. No zdaj se pa ubadamo z ? kako prenehati.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?