|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet kakanje
15.12.2005 23:21:28   
rozi81
Sem že pisala da imamo problem s kakanjem in da mi noče kakat v pleničko, da kaka samo če jo razvijem (pa nima preveč na tesno plenice), samo to še ni vse. Takrat ko sem to pisala me je motilo pač ker kaka poredko (na dva, tri dni ali pa še celo več) in samo takrat ko je razvita zdaj je pa že nov problem, ki je bil že takarat samo nisem vedla da bom mogla skos to delat. V glavnem ko jo razvijem in začnem umivati vidim da jo tišči kakat, kaka pa samo tako če ji dvignem nogice in dam ritko narazen. Do kdaj bom mogla to delat? A je to samo kakšna muha trenutna? Ker jst ji pa res ne bom mogla pomagat pri 20 letihuser posted image . Upam da bo kamlu minilo, pa če mi lahko kako pomagate z idejami, kako jo naj to odvadim vam bom zelo hvaležna. 


Hvala

Lp S
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet kakanje
16.12.2005 7:38:53   
sand
Hojla,mi smo imeli popolnoma enak problem,le da prve 4m,ko pa smo začeli z uvajanjem goste hrane, mu prebava dela  100 na uro. Malo več balastnih snovi dodaj v prehrano,suhe slive,marelice zmiksaj skupaj s kakijem ali jogurtom (kefir),dodaj kosmiče (7korn od Milupe),zmanjšaj količino banane,pa še to,ko jo pretlačiš jo pusti nekaj časa stat na zraku,pijta vodo,v zelenjavno juho dodaj zelje,ga skuhaš skupaj z vso ostalo zelenjavo in zmiksaj oz pretlači.Lahko v mlinčku zmiksaš malo čajno žličko lanenih semen in dodaš v sadno ali zelenjavno kašo (obvezno pamoraš zmlet).Izogibaj se riževi kaši in korenčkovi z jabolki. Vsak dan ji s krožnimi gibi (v desno,ker to odpira,v levo zapira) masiraj trebušček. Upam,da vama z vztrajnostjo rata,počasi se bo že uredilo.Lepo se rihtajta in lp Sand

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?