|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj zaspijo?
16.12.2005 10:37:13   
janjja
Kdaj vaši sončki zvečer zaspijo. NAša 16 mes. Alja gre spat že takoj ob sedmih včasih še prej in sama tako hoče, spi pa tud pol do pol sedmih, sedmih zjutraj. V bistvu semkar srečna mamica.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj zaspijo?
16.12.2005 12:19:54   
petraz
Naš zaspi ob 17:30 h do 18:30h, nato se prebudi, se gremo kopati, podojit in nato zaspi tam okoli 21h.user posted image  Sedaj se prebuja ponoči, ker mu rastejo zobje.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj zaspijo?
16.12.2005 12:28:00   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image
Saj ti privoščim, ampak ob tem se spomnim na naše spanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj zaspijo?
16.12.2005 13:24:00   
puncica
Ja no, tud pri nas ni nič kaj prida, za zaspat ni problema, zaspimo okol osmih - poldevetih, pol pa zbujanje in zbujanje in ni konca čeprav je zdaj dva dni fuuuuuullll pridna in je pridno spala, sem misla da se mi je bog prikazal user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj zaspijo?
16.12.2005 13:27:49   
Aleksandrin
Moja zaspi ob 23.00- 24.00 in zbudi se ob 7.00, se podojimo in naprej do 10.00

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj zaspijo?
16.12.2005 14:08:18   
ZARA
Do ene 17 meseca je hodila spat strogo ob 18ih-do zjutraj...zdej k je (kao) že velika oz. mal večja hodi ob 19ih-19.30 odvisno kolk spi čez dan...
lpk

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj zaspijo?
16.12.2005 16:39:47   
Annny
Naša obvezno večerja ob 16.30 do 17h, potem sledi kopanje, ob 17.30 do 18h pa že sladko spi. Ponoči se redko zbudi (mogoče, da kaj popije...1x na mesec), spi pa do 7h ali 8h zjutraj.
Stara je pa 14 mesecev in ima tak ritem od 6. meseca naprej. Res fajnuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj zaspijo?
16.12.2005 16:48:18   
CatJa
Zaspi med osmo in deveto, spi pa do sedmih, osmih zjutraj. Celo noč prespi že od dveh mesecev in pol, tako da nimamo kaj jamrat. Sploh. user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj zaspijo?
16.12.2005 20:05:07   
Anonimen
Med 7 in 8 zvečer zaspi. Spi do šestih zjutraj - ravno prav, da potem vstanemo, se zrihtamo in ob 7h krenemo od doma v službo.
Ponoči v glavnem spi. Včasih se kaj prebuja, vendar ko dobi dudo, takoj zaspi nazaj. sem prav vesela, da je tko priden.user posted image

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj zaspijo?
19.12.2005 7:28:43   
bini
no ja, tud jest vam privoščim... ampak za kak teden bi z veseljem menjala s katero med pridnimi ..da bi se vsaj mal naspala - možu to gre, ker spi kot ubit in jo jest že potolažim ko se on enkrat okol obrne...

ampak ko vas berem, vsaj vem, da otroci ponoči tud spijo - mi smo takega naročili drugega sončka :)) če ga ne bo ana zbujala user posted image ..
prej ko je sam jokala sem lažje poslušala, zdej ko pa na glas kriči MAMI je pa situacija much worse user posted image .... no ja, pač imam podočnjake do kolen user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj zaspijo?
19.12.2005 7:39:48   
BigWhale
Bini. Naj te potolazim. Jakob se zbudi 3-4x na noc. Poleg tega imamo se majhnega dojencka (Emo), ki se zbudi 3x na noc. Ves kje so ze moji podocnjaki? Ker me je v nosecnosti z Jakobom mucila nespecnost, nisem posteno spala se dve leti, pa najbrz se kaksne dve leti ne bom.. Raje se ne tolazim, da ne bom razocarana.. user posted image user posted image user posted image user posted image

Tole je pisala Seven. Seveda.. :)

_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj zaspijo?
19.12.2005 14:25:03   
bini
ej seven - hvala za tolažbo...
saj vem da nas je precej takih, ampak včasih si res želim da bi vedela recept kako otroka naučit spat.. al pa je mogoče to v genih user posted image .. čeprav po nama tega ni podedovala, hehe..
ah no, sej dobro je, da kava večinoma funkcionira in pa to, da sem ter tja se mala dama spozabi in celo prespi noč - ampak to je taka izjema, da rajš ne omenjam...
mah sej bo a ne?? bom bolj stokala potem ko se bosta dva zbujala..
srečno user posted image

(odgovor članu BigWhale)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj zaspijo?
21.12.2005 23:18:27   
KODA
Našedva gresta v posteljo okoli 21h,zaspita pa okoli 22h.Če jim zjutraj ni treba vstat,spita tudi do 10h.user posted image
Če pa morata vstat,pa vstaneta okoli 6.30.Takrat,pa imamo žurke.Zvečer ne zaspat,zjutraj ne vstat.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj zaspijo?
22.12.2005 11:45:31   
viv_
Spat gre okrog 20:30 spi pa med tednom običajno do 6:15 (travma zbudit jo), če pa ni treba vstajat pa spi do 7:30.

Od 4. meseca dalje spi celo noč! user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj zaspijo?
22.12.2005 11:49:19   
Anonimen
Vsak dan je ob 20. uri v postelji, nema trte mrte!user posted image
O.k., razen če ga sama "poserjem" in gre med vikendom čez dan ful pozno spat in vstane npr. ob 18. uri, kot se je že zgodilo. Takrat ga seveda ne silim ob osmih spat.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj zaspijo?
22.12.2005 12:08:55   
eva1
Moj gre spat okoli 8h in spi celo noč do 7.30-8h zjutrajuser posted image user posted image user posted image ...preden sem ga prestavila v svojo sobico pa se je zbujal po 5x na noč!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?