|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 20:09:20   
Anonimen
Pred dnevi sem si kupila nov štedilnik,Prvič v življenju imam opravka
z steklokeramično površino.Postajam že nora zaradi čiščenja.
Rekli so da je enostavno,ampak meni so ostali flekci.Najbrž sem postavila spodaj umazano posodo na ploščo:
lepo mi natrosite nasvete.
Hvala že v naprejuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 20:27:36   
Katrin
Bravo! Mi še nismo tako moderni, a kolikor sem seznanjena s čiščenjem le teh štedilnikov, moraš uporabljati le čistila, ki so temu namenjena in ne ostane nič madežev. Sem bila zadnjič pri sestrici in res je bil hitro očiščen...

Naj me katera popravi, če ima drugačne izkušnje...

LP user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 20:33:58   
eva1
Mi ga imamo že 2-3 leta, pa je še vedno kot nov-čeprav mi je že vse mogoče skipelo na njem(tudi mleko)...uporabljam čistilo ki je prav za te plošče, ga razmažem na površono, pustil delovati 2-3 minute, nato s govico očistim in je kot novuser posted image user posted image user posted image !
Z drugimi čistili res ne gre dobro, moraš imeti prav tega za steklokeramično ploščo!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 20:35:32   
Anonimen
Neva, saj najbrž si zraven kupila tudi čistilo, a ne? Več jih je dobrih, se mi zdi, da tudi Frosh, tisti, ki je za kopalnico, nisem pa zdajle čisto prepričana. Pa saj na sveh piše, če so tudi za steklokarične plošče.. Jaz čistom z vsem, kar mi pride pod roko, ampak se po več kot 10 letih res več ne sekiram, če je kje kakšen flek. Drugače pa namažeš s čistilom ves štedilnik (seveda z mokro viledo), nato pa tisto drzalico v roke in podrzaj tam, kjer so fleki, pa bo šlo vse proč. Saj drzalico si pa tudi morala zraven dobiti.

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 20:36:19   
mala maja
user posted image user posted image mi ga tud še nimamo

Vem pa samo to da previdno s sladkorjem okoli njega. poznam dve ki sta ga uničili zaradi tega ker jima je na vročega padlo precej sladkorja(se je stresel iz lončka)

Rabiš pa drugače posebna čistila dobi-vem da moja tašča uporablja čistilo kot za AMC posodo pa da ma nekaj za podrgnt da spraviš stran tisto ta zažgano umazanijo.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 20:42:55   
Lunca1
Jaz tudi uporabljam to čistilo, drugače pa ga moja mami samo zbriše z mikrokrpico.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 20:46:54   
ZARA
Ja, mikrokrpica je zakon!!!!
Jst drugač, če so taki madeži kot jih opisuješ, pustim čistilo par minut, da se navleče user posted image ...pol pa zdrgnem s uno žiletko in obrišem (spoliram) s tistimi papirnatimi brisačkami...MORA GRET DOL !!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 21:00:14   
ona
MI GA TUDI IMAMO IN SO ME PRAV OPOZORILI GLEDE SLADKORJA JE TREBA PAZIT DA TI NE PADE NA VROČO PLOŠČO,KER UNI FLEKEC NE GRE NIKOLI VEČ DOL,ZA DRUGE STVARI PA NI PROBLEMA,GREJO STRAN Z ČISTILOM,KI SO TI GA ŽE DRUGE PRIPOROČILE!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 21:12:36   
Sibil_
Ja pa tudi sol ne gre dol, zato pazljivo s sladkorjem in soljo in seveda tudi s slanimi in sladkimi tekočinami.user posted image
Jaz uporabljam čistilo od Mr.Muscolo, lahko ga kupiš tudi v Italiji, ne vem pa kje je ceneje.
LP,
Sibil

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 22:34:35   
Nannn
ja res je najbolse cistilo od AMC ja in nasplosno vse kar je rostfraia se da zelo lepo ocistit...in tekocina in polirna pasta so zakon user posted image  posiljajo ga tudi po posti tako da si ga lahko kar preko telefona narocis in ti ga posljejo...stane 6.000 je sicer drago ampak ga imas res za zelo dolgo...lahko ga narocis pa tudi preko kaksnega agenta ki jih je na tvojem koncu kar veliko...upam da sem ti kaj pomagala...

LP Nannn user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
23.12.2005 22:43:51   
giga
Tut jest mam nov "keramičnik" (mater mu, skos ga je treba pucat). Kupi si strgalnik in čistilo, najprej strgaj (fuuuuul, tut jest sem mela take flekce, sem mislila, d sem ga uničla), pol pa s čistilom, pa splakni in nato s suho brisačko obriši - najboljša je papirnata. Men sam tko rata kej spucat, včasih moram pa še na konc mal podrgnt.

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu Nannn)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
24.12.2005 8:35:12   
Marogica
Kot so punce opisale, se dobi čistilo, ki ščisti, pa tudi naredi "filter, da se ne prime vsaka packa na štedilnik. Vendar pa to ne zadostuje vedno. JAz sem kupila takšno posebno "stragalo", ki izgleda kot tiste plastične britvice s "klingico", posebej namenjene za steklokeramične štedilnike. Dobiš jih povsod v večjih trgovinah. Sčisti se super in plošča se čisto nič ne poškoduje. SAma uporabljam to že vrsto let. Tako, da brez problema probaj. Cena je okrog jurja(se be spomnim točno)

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu giga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
24.12.2005 8:36:56   
Anonimen
Najlepša hvala, dekletauser posted image
Ja strgalico em dobila zraven štedilnika,sam me je kar strah z njo drsat
po steklu.Čistilo pa si moram še nabavit.Nekaj sem gledala v Merkatorju,ena majhna steklenička je 600 tolarjev.Sibil pri meni doma je Mister muskolo,čistilo zakon za celo hišo.Večraj po večerji so me morali odvleči stran od
štedilnikauser posted image so se ustrašlo,da ga ne bom znucala,ker ga nisem nehala gladit.
No čisto malo žal mi je,da sem vzela takega z kromanim ohišjem,Ker se čisto vsak odtis pozna.Je pa lep!user posted image
Bom poslušala vaše nasvete.user posted image

(odgovor članu giga)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
24.12.2005 9:39:19   
fusia
Če imam jaz poseben napad čiščenja ga na koncu, ko sem najprej uporabila čistilo za steklokeramične plošče in strgalo, očistim še z limoninim sokom. Potem je res čist.
Pa tudi niso vsa tista čistila dobra. Meni se zdi najboljši tisti, ki se kupi v Merkurju, se zdajle ne spomnim imena. Sem enkrat kupla enga v DM, ker je bil ful cenejši, pa je bil čisto zanič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sedaj pa jaz potrebujemvašo pomoč
24.12.2005 10:00:02   
Anonimen
Bo potrebno,kar skeširat,za malo dražje čistilo,bo vsja učinkovito.user posted image

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?