|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Našega je vsega strah...
29.12.2005 13:45:49   
Cikica
Zakaj?Že dva tedna govori da ga je strah traktorja,avtoja sedaj snega...Nekaj časa se igra z temi igračami potem pa začne jokati in govoriti da ga je strah?Zakaj saj ga nismo nikoli strašiliuser posted image .Je to normalno,je to samo kakšno obdobje?Kaj mislite vi?user posted image

Lp,Cikica

< Sporočilo je popravil puncica -- 3.1.2006 8:36:35 >


_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Našega je....
29.12.2005 13:54:21   
corfu
Lahko, da ga kdo na tak način kaznuje, da bi bil potem priden (v vrtcu, varstvu), mogoče se mu je kaj takega sanjalalo, ali pa je od kakega starejšega pobral in se mu zdi to ok. Malo ga spremljaj in opazu, mogoče je doživel kakšen šok in išče na tak način pozornost?!

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Našega je....
29.12.2005 15:49:04   
Anonimen
Ali pa hoče samo vašo pozornost?
Tibor začne včasih bluzit, da ga je česa strah, pa ga samo malo postrani pogledam in se smeje namuznem, pa že vidim, koliko je ura. Se začne smejat.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Našega je....
29.12.2005 20:05:58   
Anonimen
Jaz sem prebrala v eni od revij Moj malček,da imajo določeni otroci tako obdobje,ko jih je strah vsega pa tujih ljudi.
Veš kaj ti svetujem,da si nabviš kakšno knjigo,ki opisuje tale argument.

(odgovor članu Cikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Našega je....
29.12.2005 21:35:51   
lelaval
Kot ti je napisala Neva 6 - poglej v kakšno literaturo, kako se v taki situaciji obnašat do otroka. Morda pa je le imel samo kakšne sanje, kajti kot navajaš, se boji  stvari, ki jih sedaj vidiš takorekoč vsepovsod (sneg, traktor- plug)

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Našega je....
30.12.2005 8:52:48   
Cikica
user posted image nisem prepričana da si je kaj sanjal,saj je te stvari že velikokrat videl razen snega in ga nikoli ni bilo strah.Najraje se je igral z traktorjem,ampak včeraj sva bila zunaj in samo naenkrat on meni da se boji avtoja,pa halo saj se ga nikoli nisi bal.user posted image No,upam da ga bo to minilo in hvala punce za odgovore.

Lp,Cikicauser posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Našega je....
30.12.2005 9:40:58   
Anonimen
Cikica, po moje se je naveličal traktorja, pa je pač rekel, da se boji, ker je vedel, da bo tako dobil tvojo pozornost. Malo ga pohecaj naslednjič, preusmeri pozornost na kaj drugega, zaigraj se z njim. Po moje ga kar iznenada ne bo več strah.user posted image

(odgovor članu Cikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Našega je...vse bolj
30.12.2005 12:02:17   
Cikica
Hvala še enkrat,saj se igram z njim pa nič ne pomaga.Sedaj sva bila zunaj in sem hotela v trgovino si kupin nekšne nogavice,pa ko sva stopila not je začel takouser posted image da sem morala z njim ven,včeraj enako ko sem si hotela sprobat v trgovini eno jakno je začel enako takouser posted image da je babica morala z njim ven.Zakaj?Sedaj več ne morem niti v kakšno trgovino si kaj sprobat ali kaj kupit.Sedaj že trgovine,ne vse ko sva šla po kruh pa brez problema.Res nevem kaj naj več naredim.

Upam lahko le da ga čimprej mineuser posted image

Lp,Cikica

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?