|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
28.12.2005 18:34:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonca)
  Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: MAJČICE
29.12.2005 8:41:53   
MiaSophia








Čaw majčice user posted image !

Evo kar en čas sem "spala" user posted image . En del praznikov je že za nami, predvsem je bil poudarek na sprehodih, peki peciva in spanju. No, skoraj...pa še kaj vmes user posted image

Aurora - seznam oblačil za bejbija dobiš tudi na RR, so že kar nekaj punce pisale o tem - malo pobrskaj. Drugače pa imaš sezname tudi v kakšni knjigi, npr. Nosečnost in porod.
Tudi moje kile so nekje +5....

Barbs - si zdržala 3 ure v kinu? Ti je bil film všeč? Tudi jaz sem ga gledala - sicer na dvd-ju, mi je bil kar okej no..Sicer brez kokic - sem pozabla...user posted image

TiaSara - novice so pozitivne user posted image . Zelo zelo so me razveselile user posted image  Pogodbo mi bodo podaljšali user posted image  Hvala, da si se spomnila name user posted image
Moje telo še ne dobiva ravno bušk ( a to zgleda nekako tako kot fotka pri petki user posted image  - sorry ampak nimam pojma)a očitno imava  user posted image  podobne vrste user posted image ...

MarijaPo - sp. hlačke za user posted image  so cca. 1400 SIT, modrc okol 4000, nosečniški pas pa okoli 6000 SIT (Sanolabor). Tudi jaz si moram kupit nekaj hlačk, pa še kaj drugega user posted image
Berem, da ste že kar aktivne, kar zadeva nakupovanje za user posted image . Midva bova šla kasneje. Ko sva se pogovarjala o tem in sem mu omenila, da ste nekatere pa že kar v šusu, je vprašal zakaj že tako kmalu. Pa sem rekla, da baje, ker  potem smo bolj "okorne in velike"  in se nam najbrž ne bo dalo letat okol po trgovinah... In je na to dal izjavo leta: no lubica, če je pa tako, potem boš pa ti skoz noseča user posted image  Bi pa res to rad vidu, da se tebi nebi dalo po trgovinahuser posted image  Ampak vse je mogoče, a ne?user posted image

Danes teden imam morfologijo...kje je še to...
Pri nas še kar sneži...

Lepo se imejte, pa se pišemo user posted image




_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: MAJČICE
29.12.2005 9:25:13   
Barbs
Ojla,

dobro jutro . MiaSophia, tale z nakupovanjem je vreduuser posted image  ... sem jo prebrala mojemuuser posted image  in se globoko strinja s tvojimuser posted image ... No, KongKonga sem zdražala, je pa res, da sem čisto lesena odhajala iz kina, pa vse me je dol tiščalo, pa vmes sem šla trikrat lulatuser posted image . Sicer pa , glede nakupovanja, tudi jaz še nisem nič  ... bom postopoma začela, po moje februarja. Res je, dai mam že dve damici, ampak je od zadnjega poroda osem let in sem vse razdala, ker nismo planirali imeti še enega dojenčka... Zdaj pa ga bomo imeli in to fantka, tako, da tudi če bi mi vse tiste "barby cunjice" po kakšnem čudežu kje obstale, ne bi prišle v poštevuser posted image  Tudi vozička nimam več - logično, pa posteljice, pa...NIČ, skratka.... Je pa fajn po drugi strani, ker je lpo imeti tudi kaj novegauser posted image  , saj sem pri hčerkicah vse kombinirala in dopolnjevala... Glede oblačil se spomnem edinole to, da je na raznih seznamih vedno vsega preveč - polovico stvari potem ne rabiš, sploh ne toliko majčk in "pajackov", ker imamo "pamperske" in se cunjene močijo toliko... Pa razne kremce in pripomočki in.... kupila bom osnovne stvari, ostalo pa potem po potrebi . V raznih kozmetičnih nahrbtnikih ali negovalnih torbah je več kot polovico balasta, verjemi...


No,  mi se danes odpravljamo k moji mami na Primorsko, upam, da bo avtocesta splužena in dobro očiščena, amapk, kaže bolj slabo, saj spet sneži kot za stavo...user posted image  Lepo bi bilo, da bi snežilo in da nam ne bi bilo treba nikamor...

Uživajte, se beremo, B.

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: MAJČICE
30.12.2005 9:49:02   
lenika
Pozdravljene majčice. Naj vam na hitro opišem moj včerajšnji dan, ki je bil kar pester. Oba z možem sva imela včeraj dopust, zato sva se odločila, da bova šla v Ljubljano po prvih nakupih za user posted image . O tem, kakšna je bila pot do Ljubljane in koliko časa sva potrebovala, da sva do tam prišla, sploh ne bom govorila.
Je pa res, da je pozitivno to, da zaradi vremena vsaj v dopoldanskem času ni bilo po trgovinah običajne prednovoletne gneče.
No in nakupila sva kar precej. Mogoče se vam bo zdelo prerano, ampak, sedaj sva ravno imela čas, v naslednjih dveh mesecih pa ga bo zaradi službenih obveznosti enega ali drugega bistveno manj, potem bom pa že tako široka in okorna, da ne vem, če bom sposobna od jutra do večera skakat po Ljubljani.
V glavnem kupila sva vse večje stvari, ki jih potrebujeva. Voziček Quinny speedy, košaro dremi in lupinico maxi cosi. Poleg tega pa sva kupila tudi že posteljico za najinega user posted image . Poleg tega sva kupila še nekaj manjših novoletnih daril, v trgovini Popek pa sem si kupila še Kavbojke z naramnicami za nosečnice.
In tako sva zvečer prišla domov zmatrana, natovorjena do zadnjega kotička avtomobila in za 200. 000 SIT lažja. user posted image  A kaj hočemo tako je. Sicer pa sedaj imava vse večje stvari nabavljene. Čaka naju pa vseeno še veliko dela, kajti nič ne bova dobila in vse nama bo potrebno kupit.
Tako, sem se kar razpisala, ampak sem se morala pohvalit, ker je full fajn imet že prve stvari za dojenčka, pa čeprav še zapakirane v škatlah.
No 5. 1. bom upam na morfologiji izvedela še spol, tako, da bova oblekice in ostale stvari lahko malo tudi barvno uskladila.
Fajn se imejte še naprej, jaz pa grem sedaj v trgovino in potem delat rumove kroglice za jutrijšnjo novoletno zabavo. Se še kaj oglasim danes.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: MAJČICE
30.12.2005 19:39:51   
Barbs
Lenči,

a sta bila s kombijem?user posted image user posted image user posted image

Delam francosko za jutri, ker imam jutri ful gužvo, pa še ene obiske dopoldne....

Papa, lepe priprave na jutrišnji večer in nočuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: MAJČICE
31.12.2005 9:58:48   
lenika
Ja Barbs, a moreš verjet, vse to sva spravila v Cliota.
Majčice, danes vam želim, da čim lepše preživite silvestersko noč, v Novem letu 2006, pa vam želim veliko zdravja, uspehov, sreče, radosti in veselja s svojimi najbližjimi.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   [Brisano sporočilo]
31.12.2005 10:02:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: MAJČICE
31.12.2005 21:27:26   
Barbs
Še pogled na net -

potem pa dovolj za letosuser posted image

lepo praznovanje, v novem letu pa sreče, zdravja in veselja  - predvsem z našimi "novimi  človečki " ...user posted image

Srečno!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: MAJČICE
1.1.2006 12:49:13   
MiaSophia
Pozdravljene majčice v novem letu 2006 user posted image !

Naj Vam najprej iz srca zaželim leto polno čudovitih doživetij in iskrenih besed, trdnega zdravja in veselih dni.

Tako, dočakale smo leto, v katerem bomo postale mamice user posted image . Vsem user posted image želim, da vse poteka, tako kot je prav in da ob vsem tem doživljamo nepozabne trenutke.

Kako ste kaj preživele novoletno noč? Ste fejst grešile ali ste se bolj nazaj držale user posted image ? Priznam, grešila sem z malo francoske solate user posted image - ampak mi je zelo pasalo.user posted image
Z user posted image sva šla spat okoli četrte user posted image ure in sva vstala ob 10ih...
Zdaj pa moj user posted image pripravlja kosilo, jaz pa lenarim user posted image

Torej, dober začetek želim vsem skupaj, pa se še kaj pomenimo user posted image

Uživajte majčice, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: MAJČICE
1.1.2006 13:18:55   
lenika
Pozdravljene majčice. Midva sva bila pri kolegih na vikendu, jedli smo full, tako, da zaenkrat še niti ne razmišljam o kosilu. Domov sva prišla ob 3.30 in se zbudila nekaj po deseti uri. Nato sva šla voščit obojim staršem (eni so samo spodaj, drugi pa 1 km stran) in sedaj sva prispela domov in počivava. Pozno popoldne pa bomo šli verjetno h kolegu na vikend pospravljat.
Ja prazniki gredo resnično h koncu in v torek bom morala po desetih dneh znova v službo. No pa saj bo že. Še malo, pa bom doma 1 leto user posted image .

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: MAJČICE
2.1.2006 18:55:12   
Barbs
Pozdravljene,

tudi od mene en velik user posted image  v novem letu, ko bomo (spet) postale mamice... Pomlad bo hitro, še par čvekov tukaj gor, pa nekaj nakupov.... pa bouser posted image

prazniki gredo resnično h koncu, v bistvu nisem prav nič žalostna zaradi tega - naj gre spet vse v stare tire, pa naj bo hitro maj,

user posted image ... Veselo v novo leto in v nov teden jutri...

p.s.

A bomo šle kaj na razprodaje?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: MAJČICE
2.1.2006 20:03:02   
MiaSophia
Dober večer majčice user posted image

Barbs, imaš prav. Naj se vrne na stare tire, gremo nazaj v službo, dovolj je bilo vsega.
Sploh pa je bil danes extra čuden dan, vreme pa cela katastrofauser posted image . Tale moker sneg, ki je padal včeraj - polomija...
Danes sem govorila z eno znanko, ki me je vprašala, če sem bila na nuhalni. Pa sem rekla, da je to opravil moj G. Ker pa on sicer nima licence za to, je že komentirala, da škoda, da nisem šla, ker da to ni isto, kot če bi šla npr. v Domžale...Je to res tako zelo nujno?? Berem, da se tudi user posted image na RR niso vse odločile za to...Eh. Komentarje prosim user posted image

Ste vse odklopljene al se vam pač ne da tu gor viset in izkoriščate še poslednje urice dopusta za počitekuser posted image ?

Kaj pa razprodaje v petek? Ja, barbs, seveda. Me bo odneslo v H&M (MB) - potrebujem nekaj stvari... Če bo še katera za akcijo, se lahko skupaj gužvamo na oddelku za mame user posted image - javite se, prostovoljke!

Tak, zdaj pa pod tuš, pol se grem mazilit z oljem, pa v posteljo. Me kar malo skrbi, kako bom zjutraj vstala ob 6ih, če sem skoraj vse dni zdaj spala do 10ih user posted image ...

Lahko noč, user posted image , lepo spančkajte.

p.s: najin(-a) user posted image prav pridno miga te dni in občutki so user posted image user posted image



_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: MAJČICE
3.1.2006 8:13:38   
puncica
Dobro jutro punce moje
Kako smo kaj na novega leta, jaz se šele zdaj oglašam, smo se pač razdajal preveč doma in ni ostalo časa za RR, pa še slabe volje sem bila nekaj časa.
Sicer pa zdej čutim že konkretne brce tudi moj dragi jih čuti, tamala miška pa še ne  ve kako bi rokico dala na bušija user posted image . Zdravi smo, čeprav me je prejšn tedn kr matro prehlad, pa basirala sem okol. Skratka smo po starem.

MiaSophia: Nikar se ne sekiraj zdej če nisi šla na NS, tudi jaz nisem šla in poznam nekaj punc ki tudi niso šle, men se zdi to predvsem modna muha tudi prvič sem šla predvsem zarad firbca, je pa res da si moraš prej razjasnit al bi delala splav če bi bilo kaj narobe al bi šla delat dodatne preiskave ki so ful drage ali bi se celo nosečnost spraševala ali bo tvoj otrok zdrav ali ne, jaz raje ne vem in tako letos nisem šla na NS, baje je tud Lara šla sam zarad tega ker jo je firbc matral. Jaz vem da splava ne bi šla delat in se mi je zdelo nepotrebno delat NS, otročka itak vidim pri moji G, ki vse lepo preveri in je tudi rekla da sicer licence nima ampak da se ji zdi vse ok, NS majhna (razmerja seveda ni bilo) tako da sem ji kar zaupala. Tako da nikar se ne obremenjuj s tem če nisi šla pač nisi šla kaj potem, kot sem rekla men se še vedno zdi da je to kr ena modna muha kot tisti 3dUZ pa snemanje na kasetu pa še kaj bi se našlo. Pa raje porabim tistih 15 jurjev za kakšno oblačilce ali igračko za malčka ki se bo rodil.

Barbs: Na razprodaje pa ne hodim ker sovražim gužvo in ljudi, ki vidijo samo sebe in suvajo in preriravjo in se kregajo nad vsemi.

lenika: a vidva pa kr v nakupe, lepo to, pri nas bo letos treba kupit bistveno manj, ker imamo še veliko stavri od naše punčice, tako da bomo vse porabili.

Ja nič uživajte v novem letu in pobožajte bušije
LP

< Sporočilo je popravil puncica -- 3.1.2006 8:20:41 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: MAJČICE
3.1.2006 9:03:55   
Barbs
Dobro jutro,

MiaSophia - ne boš verjela - v trgovino grem najraje sama, že od nekdaj ( vem, čudna sem) , ker me živcira, da mi kdo diha za ovratnik in "svetuje" , ali pa, da še s kom letam naokoli in kar nekaj iščem, pregledujem, na koncu pa nič od nič, ker se mi ne da več - kar pa ne pomeni, da ne bi šla v mariborski HM , ker sem slišala, da res razturateuser posted image ... Me moja kolegica DUška ful vabi naj se zapeljem po avtocesti, ker res ni neka huda razdalja več, ampak... sem lenuh in zapečkar zadnje mesece...
Mogoče bi celo ( zdaj  , ko sem noseča) spremenila svoje mnenje in s še kakšno user posted image  šla merit šotorska krilauser posted image ....

Glede razprodaj imam nekako podobne poglede kot ti , puncica ,  vendar sklepam, da v nosečniških trgovinah le ne bo takega navala in razgrajajočih mladenk in malo manj mladenkuser posted image , tako, da si bom kakšno cotico vseeno šla privoščit - zakaj ne bi za ceno ene, kupila dve, če že silijouser posted image

Leniko tudi jaz občudujem - kaj vse je že nabavila, tako, da me malo skomina, da bi naročila leseno zibelako, ki sem jo videla na internetni Sončkovi strani... Zeeeelooo lepa, pa rok dobave je 30 dni, tako da... ne vem, če ne bom v teh dneh kar kliknila enter in oddala naročilouser posted image ..no ja, mojuser posted image  me malo žlajfa,
otroci pa ne - bi imeli že vse doma, včeraj sva s tamalo hčerko odkrili ful lep voziček in mi je spet zmešal vse načrte. Sem bila že odločena za Quinny-ja, pa sem zdaj zagledala Peg perego , nek  AT4 SPORTIVO Anice , še nikoli prej slišala, ampak mi je na fotki RES všeč, tako, da ga moram it danes še v živo pogledat... Je pa user posted image  , če imaš internet in preveč cajta, je pokomentiral user posted image . Jaz pa se samo režim in mu kažem user posted image ...

Moj sinko zadnje dni ne brca prav veliko, čutim sicer gibe in po moji stari navadi sem, če ga ne čutim pol dneva, takoj panična, grem ležat in prisluškovat, če bo kaj...

Že dva dni hodim precej pogosto lulat in malce me špika na levi strani spodaj. Je možno, da sem se v mehur prehladila?????? No ja, čudno ne bi bilo, saj sem za silvestrovo skakala ven in not , sicer v flisu, ampak - pa še z mlekom iz hladilnika sem se včeraj nalivala - upam, da ne bo nič posebnega, ni pa fajn ob 11h, 1h, 3h pa še ob 6h zjutraj taborit na školjki, ker potem od spanja nimaš kaj dosti - preden sem nazaj zaspala sem se še obračala ( valila, HALO!!) sem in tja, pa... in ko sem zaspala, me je že spet... user posted image

Danes ne kuham NIČ, imam še sarmo od včeraj v hladilniku, za tamale pa samo še lonec pire krompirja zraven.

Prav vesela sem, da je konec praznikov, res!!!!user posted image

Uživajte, se beremo.user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: MAJČICE
3.1.2006 9:10:08   
aljča
 
Pozdravljene majčice!!
Po dolgem času se vam zopet oglašam.Vsem lep začetek v novem letu,ki nabira počasi že kilometrino.
Silvestrovo je že za nami, upam, da ste ga preživele koker se da lepo.Mi smo spremenili malo plane tako da smo zamenjali našo dnevno sobo za taščino.Imeli smo se zelo lepo.Tud naš sonček je bil zelo živahen na silvestrski večer...vse do druge ure je veselo brcal tako, da smo vedeli, da se je v naši družbi počutil lepo.
No danes pa smo končno tudi mi na polovički do predvidenega roka v maju.Počutje je zaenkrat še  v redu.Prvo kontrolo v tem letu imam v petek,drugi teden pa na petek 13 še težko pričakovano morfologijo v lj. porodnišnici.Naš mali pikec je že kar lepo poskočen.Brca že kar lepo kot da bi treniral nogomet.Trebušček je že tudi lepo viden.Kg pa so se v teh prazničnih dneh tudi malo zvišali :-D .
Vidim da ste že zelo aktivne z nakupi za svoje sončke.No midva si zaenkrat samo še ogledujeva in bova z nakupi počakala do marca.Prvo je treba urediti sobo potem pa vse ostalo. Cotk mi ne bo treba veliko kupovati,ker sem jih shranila še od prvega poroda.....pa tudi nekaj sem jih dobila od prijateljic.
Naj bo tole moje prvo javljanje v tem letu...več pa konec tedna ko imam prvo kontrolo.Upam, da je z našim sončkom vse v redu.
Vsem bodočim nosečkam, ki boste v tem letu povile majhno štručko lepo nosečnost in pa veliko sreče.
L.p.Aljčauser posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: MAJČICE
3.1.2006 10:49:04   
MarijaPo
Zivjo Majcice,

tudi jaz se po dolgem casu spet javljam.

Praznovanje je bilo bedno, ker sem 31.12. dobila poleg zoprnega prehlada se bakterijski konjunktivitis, tako da sva sla k dezurnemu zdravniku. Niti nisem vedela, da 31.12. v vsakem zdravstvenem domu dela dezurni zdravnik. No, bila je prijazna zdravnica in je celo poklicala prijateljico G po mobiju, tako da je preverila kapljice in mazilo, ce ne skodujeta moji mali Evici.
Na silvestra sem imela neke cudne probleme s hormoni, Eva je brcala na vse strani (hkrati pri enem in drugem boku me je zbodlo), niti ne vem kaj se je dogajalo - sem spala od devetih naprej, ker me je ful bolela glava in vse me je bolelo, potem sem ugotovila, da so bili najbrz res hormoni, ker ne vem kako lahko cloveka vse naenkrat boli.

No, zahvaljujoc super vlazilcu zraka, mozeku, ki je neumorno kuhal cajcke in hrano, sem danes ze kar dosti boljsa, sem sla h G, da mi je podaljsala bolnisko, sva presli iz 4 ur na 0 ur dela, kar je super super super.

Zjutraj sem se tudi stehtala (tehtam se 1x na mesec) in sem se zredila od zacetka nosecnosti za 2.5 kg!!! Noro!!! Sem bila neverjetno zadovoljna, ocitno se je moj jedilni trud le poplacal.
V ponedeljek imam spet psihiatrinjo in ji bom kar rekla, da mi zdaj nihce vec nic ne more rect, ker sem se ocitno cist zadost lepo zredila. :) Bravo! :)

Vidim, da ste nekatere ze pridno nakupovale, obcudujem vas, da ste se le odlocile kaj kupit. Nama z Igorjem se niti ne sanja kaj kupit, a ni hec, da vcasih prevec izbire tud ni najbolje. :)

Fino se imejte!

Marija

(odgovor članu aljča)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: MAJČICE
3.1.2006 13:27:07   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo
Zjutraj sem se tudi stehtala (tehtam se 1x na mesec) in sem se zredila od zacetka nosecnosti za 2.5 kg!!!


user posted image user posted image user posted image  Good girl.user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: MAJČICE
3.1.2006 14:18:51   
tea
Živjo drage majčice!

Ponavadi vas samo nahitro preberem, ker imam pri mojem 15 mesečnemuser posted image  bolj malo časa za klepetanje.
Danes pa vam moram voščiti vse najlepše, veliiiko zdravja in da bi našiuser posted image  hitro rasli!! Pa da bo kmalu maj!!!
Vidim, da nas je kar precej majskih user posted image , pa saj je tako tudi prav!
Kar precej že nakupujete za svoje dojenčke, ampak mislim, da sem prvič tudi jaz tam okrog 20. tedna že nakupovala. Nikar pa se ne tolažite, da se vam debelim in okornim ne bo ljubilo po trgovinah potikat. Jaz sem se podila okrog čisto do zadnjega, tako da ni strahu, da bi kaj manj zapravileuser posted image . Glede na to, da imam večino stvari že od našega muceka, mi za novo bebiko ne bo potrebno toliko kupovat. Bo pa potrebno kupit poletna oblačilca najmanjših številk (56,62), ker nismo dobro splanirali našega nove ga družinskega članauser posted image . Zato nikar ne kupujte preveč stvari in počakajte na poletno kolekcijo, saj bodo naši user posted image  rabili tudi kaj tankih stvari, s kratkimi rokavčki.
Aurora: Vidim, da si iz Zasavja- jaz tudiuser posted image . Iz kje pa točno, če sem lahko firbčna?! Vidim, da je to tvoja prva bebika. A boš rodila v Trbovljah, ali imaš namen kje drugje? Se mogoče v porodnišnici srečavauser posted image .

No, danes sem si pa kar vzela čas- je v službi kar malce zatišja po norem prednovoletnem času.

Imejte se skrajno lepo, uživajte s svojimiuser posted image  in pobožajte trebuščke!!

Lep dan, Tea

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   [Brisano sporočilo]
3.1.2006 14:48:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tea)
  Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: MAJČICE
3.1.2006 16:01:11   
gaja9
Majčice pozdravljene,

malo z zamudo, ampak od srca vam želim USPEŠNO LETO 2006....in pa lepe user posted image !!!

Midva še nisva šla nič kupovat. moarm priznat, da me za enkrat še nič ne mika v trgovino. Amapk se bom morala počasi spravit, pa ne za otročka, ampak zase. Konec januarja se bova namreč poročila, pa še vedno nisem šla niti "povohat" kakšne primerne obleke. Tolažim se s tem, da si bom pač kupila nekaj, kar mi bo všeč, pa naj bo to kostim ali pa obleka ali karkoli, saj se bova poročila v družinskem krogu in ne nameravam imet kakšne prave poročne obleke. Samo, me malo skrbi, da bom prišla v trgovino, pa mi ne bo nič všeč. Ali vas lahko vprašam (saj vem, da je bilo že nekje to napisano, pa ne najdem), kje je H&M ali C&A ( ne vem več) v Avstriji, kjer imajo nosečniške obleke? Ali mislite (tiste, ki ste že bile tam), da bi se tam našlo kaj bolj elegantnega in primernega za poroko?

Drugače pa dojenček "skače" in mi da vedno bolj pogosto vedeti, da je "tam" user posted image  Jutri imam pregled pri G. Mislim, da mi je omenjala, da naj bi šlo za morfologijo. Bom videla, kaj bo in vam sporočim. Za vsak slučaj pa bom vzela svojega bodočega moža s seboj (joj, kako se to smešno sliši).

Se kmalu slišimo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: MAJČICE
3.1.2006 16:17:42   
lenika
Pozdravljene majčice. Jaz sem danes kar precej utrujena, saj sem šla prvič po desetih dnevih zopet v službo in se je bilo treba zjutraj vstat in zaćet delat s polno paro.

MiaSophia nič se ne sekiraj, ker nisi šla na NS. Jaz sem sicer šla, ampak bolj iz firbca, ker se hotela videt našo pikico.

Punčica, Barbs, ja res sva že kar nekaj nabavila, vendar pa so to samo velike stvari, drugega pa nimava še čisto nič, niti ene oblekice in jih tudi ne bova dobila, tako, da bo vseeno še veliko dela, nakupovanja in stroškov.

MarijaPo , nič se ne sekiraj zaradi kilogramov. Meni tudi v prvih mesecih kljub povečanem apetitu niso hoteli iti navzgor, sedaj pa sem v 3 tednih pridelala 3 kg in imam skupno že + 6 kg, to pomeni 54 kg user posted image . Če bo šlo tako naprej, bom do koca krepko presegla mejo 60 kg. Pa kaj, nič se ne bom sekirala. Za hujšanje bo že še čas po porodu.

Drugače pa komaj čakam četrtka, ko imam morfologijo in bom po dolgem času spet videla našega user posted image  in mogoče tudi že izvedela za spol.

Lepo se imejte in se pišemo še kaj.

< Sporočilo je popravil lenika -- 3.1.2006 16:18:47 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: MAJČICE
3.1.2006 16:27:16   
Barbs
Gaja9,

če ti je Avstrija blizu, potem je smiselno, da greš tja, drugače brezveze - trgovine boš najdla, ne skrbi, je vse ful označeno, v centru mesta in na kupu, tako, da ne moreš faliti...

Če ti lahko namignem - rekla si, da si ne nameravaš kupiti "posebne" poročne obleke, zato se oglasi v Popku v Ljubljani, če ti ni predaleč. Zadnjič sem tam kupovala sicer casual oblačila, ampak sem pregledala celotno ponudbo - imajo ful lepe stvari, npr. dolga krila in tunike, tudi s čipkami in prozorne, v nežnih barvah, vem pa, da se ful potrudijo in če vidiš kako oblačilo, pa ti detajl ni všeč, ti ga celo priredijo in dajo šivat po tvoji želji in to zelo hitro. Pa še cene so konkurenčne, prodajalka  Brigita ( se mi zdi) ,  sploh pa šefica, ki je velikokrat tudi tam , pa zares vesta, komu je trgovina namenjena. Upam, da ni preveč EPP ja, ampak, jaz sem res zadovoljna z njimi.user posted image

Glede morfologije - ja, gotovo ti jo bodo delali, tedni nosečnosti so pravi, le vsi ginekologi tega ponavadi ne napovejo posebno, ker je pač ta pregled sestavni del spremljanja nosečnosti; jaz vem, da mi je pri prejšnji nosečnosti samo rekel : danes bova pa malo pogledala, kako kaj rastejo noge in rokice, pa koliko prstkov ima, pa če ima nosek tak kot mamiuser posted image  ... se mi ni niti sanjalo, da je to "morfologija!" .... Zdaj sem si jo seveda pod vtisom vseh mogočih nasvetov kar sama plačala posebejuser posted image ...

Papa

(odgovor članu gaja9)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   [Brisano sporočilo]
3.1.2006 20:05:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: MAJČICE
3.1.2006 23:39:41   
F*S*M
Lep pozdrav vsem majčicam.
Kot ste verjetno opazile me na vašem foromu še ni bilo, ker nikoli ni časa, da bi vse forume obdelala. Danes, pa sem si vzela čas in se odločila, da bom tudi na ringaraji pokukala na forum, da vidim koliko nas je, ki bomo rodile v maju 2006. jaz imam rok 12.5. in komaj čakam, da bo maj tu. Vidim, da vas je kar nekaj iz Zasavja, kar mi je full fajn, saj me je strah, da bom v Trbovljah sama ko bom prišla rodit, jaz sovražim bolnico in misel, da bi morala sama spat v sobi me kar strese. To bo za prvič vse, ker se mi že zelo spi, saj je ura tudi že za spanje. Imejte se lepo.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   [Brisano sporočilo]
4.1.2006 7:03:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?