|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Papirji za porodniško
4.1.2006 11:02:52   
mala Zala
Punce, živjo!

Dajte mi, prosim, malo osvežiti spomin: kdaj je treba urediti papirje za porodniško in za paket za novorojenčka?  

Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Papirji za porodniško
4.1.2006 11:05:51   
Mina1
Ja 60 dni pred napovedanim porodom je treba na CSD po papirje, vse izpolniti, potrditi v službi in oddati nazaj na CSD.

Med drugim notri izpolniš tudi, ali boš izbrala paket in kateri, ali pa boš vzela denar, ki ti ga kasneje nakažejo in tako.

A bouser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Papirji za porodniško
4.1.2006 11:06:52   
Peli
60 dni pred PDP
Če še kaj ne veš si lahko prebereš na tejle strani -
http://www.gov.si/mddsz/index.php?CID=15&ID=803#porodniski
Upam da ti to kaj pomaga, ČAO!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Papirji za porodniško
4.1.2006 11:11:16   
mala Zala
Hvala za odgovore. Saj ni tako dolgo, ko sem urejala, pa vendar,user posted image .

LP!

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Papirji za porodniško
4.1.2006 11:12:54   
pikica*
Papirje moraš odnest na CSC najkasneje en dan pred začetkom porodniške. Preverjeno, ker sem ravno decembra urejala te zadeve. Dvigneš jih pa seveda že prej. Še lažje pa bo, če greš kar na stran od CSD Šiška in si jih lepo sprintaš. Tako ti bo prihranjena ena pot.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Papirji za porodniško
4.1.2006 22:16:16   
zaspanka
punce jaz bi vas pa še nekaj vprašala. vedno se govori o teh 60 dneh in predvidevam, da je to vsaj 60 dni pred PDP, mene pa zanima, če kaj komplicirajo, če jih morda odneseš že 70 ali pa 80 dni prej, če se ti morda bolj splača.
hvala vsem

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Papirji za porodniško
5.1.2006 8:08:08   
sazi
Tudi mene je begalo teh 60 dni, pa sem zdaj razumela, da max. 60 dni pred PDP, min pa tik pred nastopom porodniške. Jaz papirje nesem jutri40 dni pred PDP.

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Papirji za porodniško
5.1.2006 8:25:59   
Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: zaspanka

punce jaz bi vas pa še nekaj vprašala. vedno se govori o teh 60 dneh in predvidevam, da je to vsaj 60 dni pred PDP, mene pa zanima, če kaj komplicirajo, če jih morda odneseš že 70 ali pa 80 dni prej, če se ti morda bolj splača.
hvala vsem



Pri nas je tako, da ti ginekolog prej sploh ne napiše "napotnice" oz. papirje za porodniško, temveč šele ca. 60 dni pred PDP. Vprašaj svojega ginekologa


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?