|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 10:50:54   
*Neja*
Danes smo slovesno vstopili v 12. teden. JUHUUUUUUUUUU!!!!!!!!!! Naslednji petek sem naročena na merjenje NS, pa me zanima, če se bo (takrat bom ravno prestopila 13. teden) že videl spol otroka.
 
Tiste, ki kaj veste, mi prosim povejte, ker je moj dragi že tako neučakan!
 
Hvala vsem!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 10:51:38   
Anonimen
Večinoma se že vidi, ni pa nujno. Pri fantkih naj bi se opazilo prej, ampak pri meni se vseeno ni.

(odgovor članu *Neja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 10:52:01   
Reja
Mislim, da ne user posted image .

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 10:53:39   
marty5
Pušenjak pravi, da se ob dobri vidnosti in izkušenosti preiskovalca, spol lahko vidi tudi z 90% verjetnostjo.

No, pri nas je bila dr. Reševa zelo prepričana, da vidi punčko, pa zdaj vemo, da prihaja fantiček user posted image .

Skratka, se lahko vidi, ampak za 100% pa ne vzet...


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 11:34:51   
Gordana-3
TUDI MENI JE DR. STRAHOVA PRI 12 TEDNU REKLA, DA BO 90 % PUNČKA. ZDAJ SMO V 16 TEDNU, DRUGI TEDEN IMAMO MORFOLOGIJO, BOMO SPET VPRAŠALI.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 11:40:08   
Lenny
V 13. tednu se je videlo, čeprav je G rekel, da še ne da roke v ogenj. No, pa se je izkazalo, da se ni zmotil.

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 11:47:22   
*zvezdica*
Na nuhalni se ni nič videlo....sem pa izvedela na morfologiji, da bomo dobili fanta.

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 11:52:35   
ElaM
Meni je dr. Strahova v 13t rekla, da ni prepričana in, da ne bo nič rekla. Tako, da še ne vemo.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 12:33:16   
livia
Ne upaj preveč.
Jaz sem v 26. tednu, pa se še sedaj ne vidi oz. niso ziher. Vse je odvisno od položaja otroka in količine plodovnice okoli predela, ki ga želiš videti.
Večina zve za spol na morfologiji, t.j. cca. v 21. tednu. Smo pa tudi izjeme, ko še po morfologiji ne vemo.
Žal bom jaz zvedela verjetno šele na naslednjem UZ, t.j. v 32. tednu. Če ne bom šla prej samoplačniško.

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 12:42:33   
planinc1978
Mi smo imeli Ns v 13t v Nm in so nama rekli  za spol in naj bi bil celo 95%, je pa zdravnica še dejala, da je v tem času velikost splovila otročka lahko ista pri user posted image  in priuser posted image , se pravi lulček ali klitoris sta baje iste velikosti in da to pomeni ostalih 5%.

Bom pa še vprašala na naslednjem UZ. Je pa res, da nič ne smeš vzeti 100%, ker so se že pošteno motili!!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 12:52:58   
NinKa
Men je dr. Strahova rekla, da bo user posted image , na vseh nadaljnih je pa blo pri mojem G. da bo user posted image . Še na zadnjem v 35 tednu je rekel, da sicer čudno leži (da se bolj tak tak vidi), ampak da je prepričan da bo punčka.

Ok v porodnišnici pa me je skoraj kap, ko mi je mož rekel, FANTEK JE. Sem mu rekla naj če enkrat pogleda, da se je mogoče zmotil. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu planinc1978)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 13:17:49   
AishaM
Lahko se vidi. Odvisno od lege otroka, od količine plodovnice in od "teže" nosečnice. Pri bolj drobnih nosečnicah je vidljivost mnogo večja.

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 14:18:16   
KMALU
Ce se bo videlo, ne bo 100% in zato meni G ni hotela povedati, ker bi brez veze ugibala. Itak je 50:50...

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 14:27:32   
DrejcDrejc
Meni je na NS v Velenju napovedala fantka in imam tudi slikco (poglej moj album, če te zanima), ki bi naj to dokazovala. Potem mi je moja G to na morfologiji potrdila, pa tudi včeraj na pregledu je rekla, da bo fantek. Ampak čisto zares pa bomo vedeli aprila, ko pride na svetlo.
Tako da, ja, lahko se vidi, lahko se ne, ne pričakuj preveč, raje vzemi z rezervo!

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 14:40:35   
Jolly
meni je pri prvem in drugem delala dr. strahova, prvic pri 12 tednih in uganila, drugic pri 14 tednih in rekla da bo puncka. Bomo videli ce je tudi tokrat ugotovila. Itak pa si res jemlji za rezervo, saj so moji kolegici do konca govorili, da bo imela fantka, na koncu pa je rodila puncko.user posted image

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 15:26:43   
Jančika_
Pri prvem je Strahova bolj ugibala (po lastnih besedah), da je punčka. Imamo fantka, kar smo izvedeli v 30. tednu, prej se ni videlo.

Zdaj mi je Pušenjak z 90% verjetnostjo napovedal punčko, zvenel pa je zelo prepričano. No, še nekaj časa ne bomo vedeli zagotovouser posted image .

(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 21:38:32   
PiaM
Pri mojem se je videlo kot da bi bil fantek, na morfologiji pa lulčka ni bilo več...user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 21:38:40   
Anonimen
Pri nas je bil v prvo viden fantek. rodila se je deklica. Tudi sedaj v drugo je viden Triglav. He he pričakuje deklicouser posted image

(odgovor članu *Neja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali se na NS že vidi...
6.1.2006 21:59:07   
zaspanka
pa še moja zgodba...

na NS v porodnišnici (imajo baje zelo dober UZ) mi je Pušenjak rekel, da je 90 % da bo punčka. in to zelo prepričljivo. to je bilo mislim da v 12 2/7.  in potem sem ga jaz hitro vprašala, če ni tako, da punčka lahko kasneje postane še fantek, obratno pa je zelo malo verjetno in mi je potrdil, da sem zelo podkovana glede tega. to pa zato, ker si res neskončno želim fantka.

in nato 2 dni kasneje pri moji ginekologinji zopet UZ in to tak, da se sama vsakič znova začudim, kako lahko iz tiste boge mašine sploh kaj prebere. in ko sem ji rekla, da mi je pušenjak napovedal punčko je rekla, ja kaj mu pa je (pa ga ma drugače res rada)  in je rekla, da bo fantek.

in potem pred 3 dnevi (16 2/7) grem v italiji, kjer sem trenutno pri možu, na UZ. to mašino sem pa res kar gledala! noro dobra, vidi se kako se otročičku pretaka kri po telesu in loči vensko od arterijske krvi! skratka hudo! in mi ginekolog najprej prvo sekundo reče, da bo punčka. in jaz čisto prebledim, ker sem vedela, da ne more tega videt že prvo sekundo. pa je rekel, da to zato kr ima prazno glavo. ja ha ha ha... potem mi je pa skoraj eno uro delal UZ in bil 100% da je fantek. pogledali smo tudi, kako je njegov lulček prekrvavljen in je bilo vse rdeče. 

joj sem se razpisala... hotela sem samo povedat, da je možno, da se že takrat vidi in da pa ni 100%, čeprav sta tako pušenjak kot moja ginekologinja trdila vsak svoje v 13t.

pozdravček vsem


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali se na NS že vidi...
8.1.2006 10:59:19   
Minka Pobalinka



Tudi nama je na NS napovedala punčko, pa ji je kasneje zrastel lulček.. user posted image



 

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali se na NS že vidi...
8.1.2006 22:41:13   
valči
Meni je ginekolog videl fantka na nuhalni in zvenel zelo prepričano.Pri 32.tednih pa reče,spol tako vbeva...Jaz pa,ja fantka bomo spet meliuser posted image Pa reče,ne punčka jeuser posted image user posted image ,siguren sem,vidim kliotris,sramne ustnice...Kje je pa luli,mi je bilo čudno,sploh mi ni bilo nič jasno.Pa je rekel,da na nuhalni moraš jemat z rezervo.Pa sem rodila našo pupouser posted image .Prvič nisva nič vpraševala,dobila sva pa sinauser posted image Če bo kdaj tretjič,ne bom nič vpraševala,je tako lepo,ko do zadnjega ne veš...

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali se na NS že vidi...
8.1.2006 23:19:32   
KODA
Taprvič se je videlo šele v 30 tednu,da bouser posted image .
Tadrugič,pa nisem vprašala.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali se na NS že vidi...
9.1.2006 8:12:36   
taca




Na NS se spol že vidi!
Veliko sreče!
LP
Taca



(odgovor članu *Neja*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali se na NS že vidi...
9.1.2006 14:44:46   
maja_zmaja
oprostite moji nevednosti! kaj je morfologija in v katerem tednu naj bi ta pregled bil??

(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali se na NS že vidi...
9.1.2006 15:06:47   
mml
Pri nas je na NS G rekla, da bo punčka in tako je ostalo tudi na vseh ostalih UZ in tudi ni bilo presenečenja ali spremembe ob porodu, tako da imamo sedaj doma punčko user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu maja_zmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?