|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   10mesečnik škrta z zobki
8.1.2006 14:33:24   
mala maja
user posted image Škrtanje z zobki je postal naš vsakodnevni ritual. user posted image

Komej so mu prikukal ven ma enega že čist skrhanega in odlomljenega ker mali škrta z njimi 100 na uro, Ne vem se ga kregala. pa celo malo sem ga s prstkom udarlauser posted image . PA je nehal-sploh ni jokal ker ve da dela narobe sam ni pa nobenega učinkauser posted image

Kako nej mu preprečno????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 10mesečnik škrta z zobki
8.1.2006 15:10:32   
April
moj je tudi škrtal. Začel je takrat, ko je dobil zgorno enko. Mislim, da ne moraš kaj dosti narediti. Nejbrž je ravnokar dobil zobke. Bo že nehal po parih dneh.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 10mesečnik škrta z zobki
8.1.2006 20:01:57   
frutka_
Joj, naš mali škrta z zobmi že zelo dolgo časa. Ne vem kaj naj naredim...škrta tudi ponoči in čez dan. Je to zelo škodljivo?

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 10mesečnik škrta z zobki
8.1.2006 21:17:17   
sezam
Naša tud škrta odkar ima še zgornje enke. uf, mene pa to tko skomina user posted image . Pa ji čist nič ne morem. user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 10mesečnik škrta z zobki
8.1.2006 23:11:02   
lelaval








Moja hčera je tudi škrtala z zobmi - predvsem ponoči. Se spomnim, da sem bila na sistematskem pri 3 letih in je bilo  vprašanje, če otrok škriplje z zobmi. Sem odgovorila po rsnici in psihologinja ali psihiatrinja (ne vem katera je točno) je rekla, če se ne bo odvadila, da bi za to  znala bit kakšna psihična podlaga user posted image . Me je prestrašila, saj nisem imela pojma, kaj bi lahko bil v tem primeru vzrok. Pa je nehala škrtat, da še sama ne vem kdaj. user posted image  user posted image
Je pa dudo imela ful dolgo in jo je ponoči zgubila in verjetno takrat škripala - to sva midva predvidevala.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 10mesečnik škrta z zobki
9.1.2006 16:49:49   
mala maja
naš ma zobek že full skrhanuser posted image user posted image
me prav zanima kolk časa bo rabu da se bo odvaduuser posted image  mali . Je tko bregnan, točno ve da ne sme pa me vid se zasmeji in zaškrta. Mali vragecuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 10mesečnik škrta z zobki
9.1.2006 20:44:39   
žiža
Oh, naša je tud ful škrtala. Kmalu, ko je dobila enice spodaj in zgoraj. Če sem ji govorila, da ne sme je še bolj začela. Zato sem jo ignorirala in je potem nehala. Sej bo tud vašega minilo. Mogoče mu daj takrat dudo ali ga s kakšno drugo stvarjo ful zamoti.
Večji problem imamo sedaj, ko tlači prste v usta, tako globoko, da bruhne. Pa ne boš verjela, to dela čist iz ljubega miru pa še reži se zraven in beži pred mano. user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?