|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 20:01:42   
urska2258
ZE TRI DNI ME NENORMALNO BOLI OZ.FULL PECE GRLO.NE VEM VEC KAKO NAJ SI POMAGAM.SPIJEM OGROMNO CAJAuser posted image ,SEVEDA Z DOSTI MEDA,LIMONE.VCERAJ SEM KUPILA TUDI TABLETE GRANOBIL ZA GRLO KI STE JIH PRIPOROCALE NA FORUMU. NAJHUJE JE KO SE user posted image ZBUDIMuser posted image
ALI NAJ GREM DO ZDRAVNIKA ALI NE.NAMREC TABLET TAKO NE SMEM NOBENIH TAKO DA MI VERJETNO NE BO POMAGAL NIC,..user posted image ne vem.......
kaj mislite punce????user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 20:07:06   
KMALU
Ko sem videla naslov vprasanja, sem ti hotela napisati vse kar si napisala, da ze pocnes..

Probaj med jest po zlicki- ne samo v caju.
Lahko se pa se v lekarni pozanimas ce kaj obstaja..

(odgovor članu urska2258)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 20:11:25   
Ro-La
Jaz bi šla k dohtarju, ker če je angina druga kot antibiotik ne pomaga.

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu urska2258)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 20:21:29   
Andra
Predvidevam, da si noseča in v tem primeru res ne smeš nobenih zdravil...
Jaz bi na tvojem mestu grgrala žajbljev čaj.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 20:29:16   
Anonimen
Ali pa neo ledeno mrzlo pivo. pa ne grgrat.

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 20:30:02   
Anonimen
a maš kej izcedka iz nosa? če je voden je vrjetn samo viroza če je gnojen pa angina! če je gonojen pejt k dohtarju k ti bojo dal antibiotik. če je viroza pa itak ne morš nč kot prebolet in počet tega kar že počneš. edin mogoče še kak propolis na žlico pa pojest al pa s cukrom, prežgan cukr z mlekom pit, vroče limonade, pa navlaži si zrak v spalnc da boš laži dihala.
drgač pa js bi se vseen šla k dohtarju pokazat, noseč se ni norca za delat

(odgovor članu urska2258)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 20:31:42   
KMALU
Ne bom rekla zakaj, ker se ne spomnim, ampak sem slisala, da zajbelj ni dober v nosecnosti

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 21:06:53   
F*S*M
Jaz sem v decembru imala angino in take smptome, kakor jih ti opisuješ, lepo pojdi k zdr. jaz sem šla kar k G. in mi je dala antibiotike hikoncil, ki so mi v dobrem tednu odpravili vse težave. zato ne odlašaj in lepo pojdi po tablete. Naj te ne skrbi, saj G. ve kaj lahko in kaj ne, če pa si alergična na kakršne koli tablete pa ti želim hitro okrevanje, vendar pa moraš to obvezno preležati.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 21:36:39   
urška
lej še na pušenjakovem forumu, ker se mi zd, da sem enkrat pri njemu prebrala, da lahko ješ neoangin. samo nisem ziher. malo poišči ali pa ga vprašaj....

pa še to: če te bolijo bezgavke in te boli ko požiraš potem imaš angino. če te peče potem imaš pa "samo" vneto grlo.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 21:49:08   
urška
sem ti kar jaz poiskala in kopirala:

tole je odgovor eni, ki takrat ko je spraševala bila noseča 26 tednov:

Kakorkoli, pri bolečini v žrelu lahko nosečnica, zlasti po 13. tednu, uporablja vse pripravke v obliki bonbonov za lajšanje teh bolečin brez strahu, da bi s tem škodila plodu. Seveda se pričakuje, da z uporabo ne bo pretiravala ter da bo uporabo omejla na čas, ko je najhuje ali ko težave najslabše prenašamo, npr. zvečer pred spanjem in zjutraj takoj po vstajanju, preko dneva pa si bo pomagala tudi drugače.
 
potem še odg. eni ki je bila noseča 5 tednov in je spraqševala za neoangin:
 
neoangin vnetega grla ne zravi temveč le lajša težave. Vaše grlo oziroma bolj verjetno žrelo se bo torej samo od sebe pozdravilo ne glede na to ali vzamete neoangin ali ne v enakem času le težje boste zadevo prenašali brez. Po mojem mnenju torej lahko neoangin uporabljate tudi v nosečnosti, le ne pretiravajte z njim.


tole je 15 tednov:

Proti bolečemu grlu tudi v nosečnosti lahko uporabljate pastile, ki vsebujejo anestetik, npr. Neoangin in Septolete. Anestetik namreč omrtvi bolečo sluznico, škode plodu pa ne povzroči.

Tako da jaz mislim da bi lahko kaj vzela....Odloči se pa sama. Upam, da se čimprej pozdraviš.user posted image



(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 23:11:24   
KODA
Jaz sem lizala Panthol tablete,ko sem v tadrugi nosečnosti imela vneto grlo.Pa Ospene sem dobila.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 23:17:15   
urska2258
10000x HVALA user posted image KER STE MI POMAGALE, PREDVSEM URSKIuser posted image DA MI JE VSE TO POISKALA...
ZLATE STEuser posted image
 
BOM PA SLA DO SVOJE ZDRAVNICE V PONEDELJEK ZJUTRAJ TAKOJ, SEM PA NOSECA MALO MANJ KOT 8 TEDNOV, TAK DA BOM VIDLA KAKO JE GLEDE ANTIBIOTIKOV.
 
RES VAM HVALAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PEKOCE GRLO!!!
28.1.2006 23:50:36   
urška
ni problema - saj poznaš knjigo z naslovom Urške so brez napake...user posted image

(odgovor članu urska2258)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PEKOCE GRLO!!!
29.1.2006 7:37:18   
Eviii
jst mam tudi podobno situacijo. le da sm malo več user posted image  - 36 tednov. in sm bla v petek pri zdravnici (splošni) in je ugotovila, da imam virozo. čajčki in počivanje so bli njen recept. nobenih zdravil. v primeru, da imaš visoko vročino vzemi en lekadol oziroma se pejdi pokazat zdravniku (v vsakem primeru). virozo je treba samo prebolet. čimprejšnje okrevanje ti želim in sproščeno user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PEKOCE GRLO!!!
29.1.2006 12:48:19   
Ali1
Jaz imam v devetem mesecu nosečnosti že drugič probleme z grlom, vročino, prehladom...
Prvič sem čakala 1 teden, se čuvala pila čajčke, jedla pomaranče, limone (in potem prebrala, da škodijo in dražijo pri vnetem grlu user posted image )... šla k zdravnici, ker ni šlo na boljše- dobila antibiotike- vendar sem bila že v 9 mesecu nosečnosti...
Po moje ti kar pojdi k zdravniku.... Naj ti vzamejo kri, da vidijo točno kaj imaš in potem naj ti svetujejo, lepo....
Čimhitrejše okrevanje!!!!!!! user posted image
Alienkauser posted image

(odgovor članu urska2258)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?