|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 13:04:40   
mehurčica
Tipka, ti to čist resno misliš, kar pišeš?user posted image Sicer ne razmumem večine tvojih odgovorov, ker pišeš kar nekaj-ki se sploh ne nanaša na noben odgovor od kakršnegakoli uporabnika, ampak vseeno me zanima. Lahko mi magari privat pišeš, če si res tak "blond" al če samo iščeš poskusne zajčke, v resnici pa si si v tem trenutku eno privoščila.

Res ne razumem, da ne znaš normalno odgovorit na vprašanja.

Veš kaj me zanima? A ti misliš, da če si v nekoga zaljubljen, mu popolnoma zaupaš in nato po nekaj časa greš tudi v posteljo s tem partnerjem, da v tem primeru ne boš fasal nobene bolezni? A ti misliš, da je ljubezen zaščita pred tem?user posted image
Ker povsod pišeš, kako se bodo/bomo vsi okužli in fasali bogvekaj in postali pedofili...itd, če bodo/bomo sexali še s kom, razen s svojim partnerjem oz. če bi si ga s kom delili...

Zanima me, če sta vidva s tvojim partnerjem že kdaj kaj rekla na kakšno takšno temo. Midva se namreč pogovarjava o vsem, ker si zaupava in se imava rada. In ja, tudi z žensko sem že bila, medtem ko je bil on v sosednji sobi. Sicer ne sedaj, ko imava tamalega, ampak niti slučajno ne bi oklevala, če bi se mi zaluštalo. Še celo pred njim(mojim partnerjem seveda) bi se "dol dale"! Evo. tak. Pa pika.

Mogoče pa si tako sovražno nastrojena zato, ker si tega želiš, ampak si ne upaš tega naredit in sovražiš vse, ki si upajo uresničit svoje želje, fantazije...user posted image Ne vem kaj ti je. Probaj dobit kak nasvet od tvoji dobrih prijateljic ali pa kakšnega psihologa. Ne vem.



(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 13:08:25   
tanikaa
Mogoče pa si tako sovražno nastrojena zato, ker si tega želiš, ampak si ne upaš tega naredit in sovražiš vse, ki si upajo uresničit svoje želje, fantazije... Ne vem kaj ti je. Probaj dobit kak nasvet od tvoji dobrih prijateljic ali pa kakšnega psihologa. Ne vem.




user posted image  kratko in jedrnato

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 13:14:38   
muki1
Zakaj se pa tu gre? Prosim eno potrebnico, da mi napiše kratek povzetek, ker 11 strani o seksu pa res ne morem brati.
user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 13:18:40   
tanikaa
Muki, saj mi niti same ne vemo o čem s pravzaprav gre. Glavno je, da se prepiramo in ena drugi solimo pamet. Ja, smo pa prišle do ene pametne ugotovitve: če imaš željo seksati z žensko, si pedofil user posted image , pa prideš v pekel, pa ne poznaš ljubezni, topline....

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 13:25:52   
Anonimen
...pa jezikaš v nedogled, pa nič ne narediš...

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 255
   [Brisano sporočilo]
14.2.2006 13:32:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 13:42:53   
Anonimen
potem se izkaže,da je avtorica te teme dobila spet ene hude probleme (grdi spomini iz otroštva) zaradi Tipkinega pisanja in bo spet rabila obravnavo psihologa


O jezus kristus, user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 13:45:41   
tipka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Lahko mi magari privat pišeš, če samo iščeš poskusne zajčke, v resnici pa si si v tem trenutku eno privoščila.

Gotovo, zdaj si me pa razkrinkala.user posted image user posted image user posted image  Ti lahko vseeno na privat pišem?user posted image user posted image user posted image

Pridrvim s prvim vlakom, če bi me uvedla, mi odgrnila tančice, slekla hlačke.......user posted image



Res ne razumem, da ne znaš normalno odgovorit na vprašanja.

Normalno, abnormalno.....user posted image


Veš kaj me zanima? A ti misliš, da če si v nekoga zaljubljen, mu popolnoma zaupaš in nato po nekaj časa greš tudi v posteljo s tem partnerjem, da v tem primeru ne boš fasal nobene bolezni? A ti misliš, da je ljubezen zaščita pred tem?user posted image

Odgovor že poznaš, ne bi, saj dovoliš?user posted image


Ker povsod pišeš, kako se bodo/bomo vsi okužli in fasali bogvekaj in postali pedofili...itd, če bodo/bomo sexali še s kom, razen s svojim partnerjem oz. če bi si ga s kom delili...

Zanima me, če sta vidva s tvojim partnerjem že kdaj kaj rekla na kakšno takšno temo. Midva se namreč pogovarjava o vsem, ker si zaupava in se imava rada. In ja, tudi z žensko sem že bila, medtem ko je bil on v sosednji sobi. Sicer ne sedaj, ko imava tamalega, ampak niti slučajno ne bi oklevala, če bi se mi zaluštalo. Še celo pred njim(mojim partnerjem seveda) bi se "dol dale"! Evo. tak. Pa pika.

Mogoče pa si tako sovražno nastrojena zato, ker si tega želiš, ampak si ne upaš tega naredit in sovražiš vse, ki si upajo uresničit svoje želje, fantazije...user posted image

Tu temu delu sem se najbolj narežala, hvala!user posted image



Ne vem kaj ti je. Probaj dobit kak nasvet od tvoji dobrih prijateljic ali pa kakšnega psihologa. Ne vem.

Forum je psihiater in prijatelj. user posted image





< Sporočilo je popravil tipka -- 14.2.2006 13:52:02 >

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 13:49:03   
tipka
Bemti, Radha, saj bi ti odgovorila, pa sem večino že itak petkrat napisala, pa čas me baše, morti zvečer.user posted image

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   [Brisano sporočilo]
14.2.2006 13:52:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 13:59:34   
tipka
Radha, čisto dobronamerno, ne pozabi si tega sprintat, cele teme, ne zavedaš se, a žališ, jezna si name, a me ne poznaš, misliš, da sem zmaj, v resnici bi pa rada le pomagala, sprintaj, pri prvi spovedi pa vse skupaj župniku preberi, da ti bo odpustil vse grehe, toliko si že pljuvala, da lahko mimogrede kaj pozabiš, sprintaj vse.user posted image


Ljubica, če misliš, da sem hudobna, prostaška, neprimerna za vaša občutljiva srca, ne zameri, prosim, nisem nalašč, nikogar nimam namena žaliti, prizadeti. Samo včasih je pač tako, da se počutimo napadeni, užaljeni, ker nas je zabolela mala besedica in gremo potem z vsem orožjem v napad, ne vidimo, da sovražnik ni sovražnik, da nas kljuva nekaj znotraj, da nam tisti zunaj nič noče.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 14:09:40   
Anonimen
Ej Radha, a greve midve rajš na tortico? Men je cuker padu user posted image .


(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 14:20:11   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: tipka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Gotovo, zdaj si me pa razkrinkala.user posted image user posted image user posted image  Ti lahko vseeno na privat pišem?user posted image user posted image user posted image

Pridrvim s prvim vlakom, če bi me uvedla, mi odgrnila tančice, slekla hlačke.......user posted image











Pa če bi bla do pikice po mojem okusu, te NE BI! bljak...user posted image


http://brawl-hall.com/gallery/data/media26/5/dumbpeople.jpg

http://brawl-hall.com/gallery/data/media26/5/you-not-funny.jpg

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 14:24:00   
tipka
Pol pa nič.user posted image

Se javi kera druga?user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 14:28:21   
tanikaa
Daj tipka ne koplji še dlje. Naj ti bo dovolj na tej temi. Prav kličeš po še...

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 14:31:25   
Anonimen
Evo vse sem poštimala, zdaj grem pa ven na sončka...še prej pa eno konkretno vprašanje za Tipko:

Če bi ti tvoj sin zaupal, da je istospolno usmerjen, kaj bi odgovorila, kako bi reagirala, kaj storila?
To bi bila lahko nova tema user posted image  ali pa tudi ne-odgovor namreč že poznamo, ali pač ne Tipka?

Ok zdaj pa na sončekaaaa...

Aja pa lepo valentinovo popoldne vam želim  user posted image !

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   [Brisano sporočilo]
14.2.2006 14:42:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 14:44:54   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Muki, saj mi niti same ne vemo o čem s pravzaprav gre. Glavno je, da se prepiramo in ena drugi solimo pamet. Ja, smo pa prišle do ene pametne ugotovitve: če imaš željo seksati z žensko, si pedofil user posted image , pa prideš v pekel, pa ne poznaš ljubezni, topline....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tipka ti spet inteligenca buta v glavouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 14:57:34   
CIPRESA
Sramežljivka a pol si že a še ne še???user posted image  

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 15:19:44   
Anonimen
A si ti že Cipresa???

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 15:33:25   
CIPRESA
Ah ne jaz nisem sprogramirana za istospolno, žaluser posted image user posted image user posted image pa tud če bi bla danes nisem sam krvava pod kožo tudi pod ritjouser posted image user posted image . Me pa res firbec matra če jo je pospravila nazaj v omaro ali je prišla na svoj račun...sploh danes ko je valentinovouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 16:48:24   
tipka
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Daj tipka ne koplji še dlje. Naj ti bo dovolj na tej temi. Prav kličeš po še...


user posted image  Če me nobena ne razume, potem očitno še ni dovolj.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 16:50:47   
tipka
quote]IZVIRNO SPOROČILO: sramezljivka


Če bi ti tvoj sin zaupal, da je istospolno usmerjen, kaj bi odgovorila, kako bi reagirala, kaj storila?
To bi bila lahko nova tema user posted image  ali pa tudi ne-odgovor namreč že poznamo, ali pač ne Tipka?

[/quote]

Lahko bi bila nova tema, ja, pa tudi svoje mnenje o homoseksualnosti sem že povedala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 16:53:57   
Anonimen
Pa nisem no Cipreska, saj sem rekla, da me je minilo.
Sem pa zato generalno počistila kuhinjo in se počutim kot prerojena!
Pa še grešila nisem nič zraven-vsaj da bi vedela ne user posted image .


(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Želim si sexati z žensko
14.2.2006 17:00:53   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image user posted image , si pa potešila mojo babjo radovednostuser posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?