|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slabosti trikolesnika?????
16.2.2006 8:02:00   
btaska
Kupujem voziček in se navdušujem nad trikolesnikom z vrtljivim prvim kolesom. Do sedaj sem slišala samo prednosti trikolesnika, zanima pa me, če ima kdo slabe izkušnje. Voziček bomo veliko uporabljali na makadamu in neravnem terenu.

Najlepša hvala za kakršnokoli mnenje.

Taska
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slabosti trikolesnika?????
16.2.2006 8:11:38   
naniplus4
Ja. Hitro se prevrne, bistveno hitreje kot štirikolesnik.

(odgovor članu btaska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slabosti trikolesnika?????
16.2.2006 8:15:31   
Anonimen
Jaz sem imela Hauckovega s fiksnim sprednjim kolesom, čisto lahkega, in ni imel niti ene slabe lasnosti. Razen mogoče to, da je bil precej dolg, ampak se navadiš.

(odgovor članu naniplus4)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slabosti trikolesnika?????
16.2.2006 8:23:19   
Marogica
Tudi meni pride naprej samo ena slaba lastnost in to je, da je v določenih situacijah predolg.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slabosti trikolesnika?????
16.2.2006 8:27:08   
san
edino to da zasede velik del prtljažnika - v primeru, da imaš majhen avto pa zasede ves prtljažnik

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slabosti trikolesnika?????
16.2.2006 8:52:56   
iana
Jaz ti za teren kot ga opisuješ predlagam fiksno sprednje kolo, definitivno trikolesnik, pa čim lažji naj bo.
Jaz sem imela 2x trikolesnik, res veliko terenov dala skozi, voziček se mi je pa prevrnil enkrat pa še takrat sem bila sama kriva ( privezala psa na voziček, pes je pa videl kuščarja,... )

(odgovor članu btaska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slabosti trikolesnika?????
16.2.2006 9:30:23   
*maja
Po mojem se pa trikolesnik lahko tako hitro prevrne kot štirikolesnik.
Mi imamo trokolesnik s fiksnim prednjim kolesom in je super. Edina slaba lastnost: to da v prtljažniku zavzame veliko prostora.

(odgovor članu iana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slabosti trikolesnika?????
16.2.2006 12:14:56   
Stajerka
Imama dva vozička:
  • peg perego (venezia), ki je štirikolesnik z malimi kolesi in
  • ABC design trikolesnika s fiksnim prednjim kolesom (izposojenega).

Trikolesnik je večji, zato gre težje v prtljažnik, vendar je bolj udoben in ga imeuser posted image  raje. S trikolesnikom prideš lažje na avtobus, saj ga ni potrebno dvigovati, za razliko od peg peregota. Ker ima prednje kolo fiksirano, je trikolesnik ZOPRNO vozit, ker je težek kot cent, peg perego pa ima sprednja kolesa vrtljiva in ga lahko rinem z enim prstom..... Za snežne razmere pa je trikolesnik idealen. Lahko se pelješ kjerkoli! Pa če je še tako ozka gaz in pole metra snega na vsaki strani, lahko dvigneš zadnja kolesa in pelješ kot samokolnico.....user posted image Preizkušeno.

Torej svetujem ti trikolesnik, če imaš dovolj prostora v prtljažniku, vendar takšen, da je lahko sprednje kolo fiksirano ali pa ne!

_____________________________

Če hočeš videti, moraš gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu btaska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slabosti trikolesnika?????
16.2.2006 20:50:43   
rey
Obvezno vzami vrtljivo kolo. Ker ga lahko vedno tudi fiksiraš. Mi smo imeli Qunny Freestyle z vrtljivim kolesom in je šel po najhujšem snegu brez problemov, ko je bil teren res zahteven, sem fiksirala kolo. Prevrneš ga težko ker je zelo težak, vsaj ta model. Drugače je z modelom Buzz ki ga imamo sedaj, je izredno lahkek in dokaj nevaren za prevračanje, je bolj za asfalt in lep teren. Ampak mislim, da je Buzz tudi edini trokolesnik, ki je tako lahke in nekakšna mešanica med marelo in trokolesnikom.

(odgovor članu Stajerka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slabosti trikolesnika?????
16.2.2006 21:48:44   
Grascakinja
Prav nič slabega nimam za povedat. Vrtljvo sprednje kolo se da vedno fiksirat, čeprav ga jaz fiksiram samo, če jo na mestu guncam sem in tja, da zaspi. Nobenega drugega vozička ne moreš obrnit na mestu z enim prstom. Priporočam.

(odgovor članu rey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slabosti trikolesnika?????
17.2.2006 21:10:19   
Lejči
hojla,

tudi mi imamo trokolesnika in ga ne zamenjam za štirikol. mi straha, da se prevrne, gremo pa z njim povsod. je pa tudi lahek in se kar fajn zloži, lahko pa daš dol tudi kolesa in ni problema glede prostora v prtljažniku. imam pa speedya. tudi jaz ga priporočam user posted image .
lp

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slabosti trikolesnika?????
17.2.2006 21:20:51   
Mina1
Punce, pa od kje vam to, da se trikolesnik prevrne oz. hitreje prevrneuser posted image .

Mi imamo Maxi Taxi Speedya (prvi model, sprednje kolo se ne vrti) že od leta 2002, sedaj se notri vozi drugi piškotek, pa se nikoli ni nič kaj takega pripetlio, niti pod razno. Vozilo je najboljše!!! Voz nima ene same slabe lastnosti, se vozimo vsepovsod, pa je kot da bi ga včeraj kupila. Fenomenalen in takouser posted image .

Imamo tudi Zappa, ki je veliko lažji, pa se ni prekucnil, kljub temu, da je gor obešena težka torba.

Vem da vsak svoje hvali, ampak vseeno...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu btaska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?