|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A res paše moškim
22.2.2006 19:51:50   
tanaja*
user posted image user posted image user posted image user posted image Meta, a se bojiš tičje gripe user posted image user posted image user posted image ?

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A res paše moškim
22.2.2006 20:06:35   
Nasy
sem jaz tud dobila tak občutek jauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A res paše moškim
10.5.2006 19:00:27   
mynyka
mislim da nas negdo zajebavauser posted image

_____________________________

***moj mali leo in njegov ati sta smisel mojega življenja***

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A res paše moškim
12.5.2006 0:27:25   
Anonimen
Zobje???????

Predlagaj mu, da si nabavi krokodila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A res paše moškim
12.5.2006 6:20:01   
Anonimen
Mojim bivščim je pasalo kakorkoli je bilo, najboljši občutek je če zraven spuščajo glsove, samo moj zdajšnji pa res ne vem kaj naj nardim , se mi zdi kot da mu nič ne paše, pa boli pa tako dalje. Kaj narediti, naj več treniram če pa ne pusti.
Pa še to, kaj mislite moški imajo tako željo po analnem sexsu - kaj pa če bi me ženske njim enkrat vrnila ta analni sex pa jim ga dale (umetnega v ritko). Kaj mislite kaj bi rekli??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A res paše moškim
12.5.2006 8:28:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mojim bivščim je pasalo kakorkoli je bilo, najboljši občutek je če zraven spuščajo glsove, samo moj zdajšnji pa res ne vem kaj naj nardim , se mi zdi kot da mu nič ne paše, pa boli pa tako dalje. Kaj narediti, naj več treniram če pa ne pusti.



Isti problem - kaj naj nardedit? Pri bivših vse kul, tukaj pa boooooooooooliiiiiii.
Trening odpade - kao boli. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A res paše moškim
12.5.2006 9:09:51   
tipka
Bradavice sem si začela z grobo brisačo drgniti že mesec pred porodom, ne premočno, samo do bolečine. Potem sem lahko dojila oz. imela na prsih sestradana dvojčka (mleka ni bilo), kolikor sem hotela, bradavice me niso niti malo bolele.

Poskusite nežno, oblizovati, malo po malo, potem pa stopnjujte. Ni hudič, da ne bi nehalo boleti.

Lahko pa je problem čisto drugje, lahko da moški ne želi tiščati glave v mednožje svoje drage in zato noče istih uslug od nje. Lahko je samo psihična zavora in imajo odpor do vsega "nenaravnega", kao da se to ne dela. A takemu moškemu bi jaz povedala, da se to dela, da naj pogleda živali, ki se velikokrat ližejo tam spodaj.user posted image

Ena je še pisala o anali. Če ji ne paše, naj tega ne dela, probala je, probata lahko še kako drugače, potrenirata, preberi temo o anali, če kljub temu ne bo šlo, povej to svojemu dragemu. Če te ne bo razumel, mu še pokaži.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A res paše moškim
12.5.2006 15:11:55   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
pa boli pa tako dalje.

, tukaj pa boooooooooooliiiiiii.

Kaj boli user posted image ?  Me res zanima kaj booooliii?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A res paše moškim
12.5.2006 21:54:21   
Anonimen
Tehnofil - fonzelj ga boli če ga z usti. Nežno, grobo....nema veze vse boooooli.

Pri prejšnjih sploh ni blo panike. Jim je blo všeč vse, celo kaka pohvala je kdaj padla....zdaj pauser posted image .
Baje ga boli, pa da sem pregroba. Pa nisem. Aja tud penetracija ga baje boli. SAm tam pa ne morem bit pregroba, sej nimam zob tam doliuser posted image .

Zdej pa ne vem a se seksu izogiba al mu je nerodno če jaz oralno polagam al kajuser posted image . Mi zmanjkuje idej....

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A res paše moškim
12.5.2006 22:17:42   
Samoyedka
Ta smeh pred spanjem pa res paše user posted image user posted image user posted image Jaz nimam nobenga recepta za uspešno obdelavo fonzeljna (smeh user posted image ), je pa verjetno najboljše, če se s partnerjem zmenita. Sem se zdej ene zgodbice spomnila, ki je mogoč rahlo v kontekstu- dvajset let je žena možu kuhala recimo kurja bedrca, ker je mislila, da jih ima rad- tip pa jih ni prenesel, ampak ji ni hotel povedati, da ne bi bila užaljena...no, neki v tem stilu. Za obojestransko zadovoljstvo- pogovor.
Lahko noč fantje in dekleta...z nasmehom user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A res paše moškim
14.5.2006 15:51:49   
Ancy
joj ženske kake pokate user posted image user posted image user posted image user posted image
drgač pa je res da je najbol da moški pove kaj mu paše... mi2 sva tud tko ''zmenjena''..... ker je res vsak dan drugačen, včasih bi tko, drugič drugač pa je pol zmeri fajn user posted image

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A res paše moškim
14.5.2006 18:00:06   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tehnofil - fonzelj ga boli če ga z usti. Nežno, grobo....nema veze vse boooooli.

Pri prejšnjih sploh ni blo panike. Jim je blo všeč vse, celo kaka pohvala je kdaj padla....zdaj pauser posted image .
Baje ga boli, pa da sem pregroba. Pa nisem. Aja tud penetracija ga baje boli. SAm tam pa ne morem bit pregroba, sej nimam zob tam doliuser posted image .

Zdej pa ne vem a se seksu izogiba al mu je nerodno če jaz oralno polagam al kajuser posted image . Mi zmanjkuje idej....


Pošlji ga k zdravniku. Tak občutljiv ne more nihče bit.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A res paše moškim
14.5.2006 18:25:42   
Moa
Tezko bos nasla samo en recept. Ker ga ni... Lahko se lotis s takim ali drugacnim prijemom (teniskim...heheh), z zobmi ali brez.. s potegovanjem.. z jezikom.... Vprasati bos morala svojega moskega. Ker res vsakemu pase kaj drugega.. in tudi ne vsak dan (noc) isto.. Na splosno imajo mozakarji raje vsakega po malo.. menjat prijeme.. in entako kot me, ko nam vecini pase malce dlje eno in isto...khm.

Raziskovat.. pogovarjat... igrat.. pa poslusat, uporabit instinkt in spremljat reakcijo dragega...sprosceno... pa mogoce se kaksna knjigica za nove ideje.. pa bo slo...
Sam ne obupaj... vaja dela mojstrico...user posted image

Naj vama bo lepo! M

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A res paše moškim
14.5.2006 21:32:32   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

ženske meni je mož pokazal kako zgleda prijem "lonec" . Sva vse sprobala in končno ugotovila.user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image   dol padeš kako sva se narežala zdaj temuuser posted image

(odgovor članu Moa)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A res paše moškim
15.5.2006 17:56:04   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
fonzelj ga boli če ga z usti. Nežno, grobo....nema veze vse boooooli.

Ma dej nehi. Razen če ima odrgnjenega od kakšne druge, drugač ga pa ne boli. Svašta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A res paše moškim
15.5.2006 18:32:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
fonzelj ga boli če ga z usti. Nežno, grobo....nema veze vse boooooli.

Ma dej nehi. Razen če ima odrgnjenega od kakšne druge, drugač ga pa ne boli. Svašta.



A misliš, da jaz tega ne vem - saj pravim, da mi ni nič jasnouser posted image  
Ah dejmu pustit stat to zadevo...

No, ne dobesedno user posted image

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A res paše moškim
15.5.2006 19:52:21   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
saj pravim, da mi ni nič jasno  

No si pa razjasnimo.

Glede na to, da ga boli ne seksata dosti. Torej si ne želi seksati s teboj (ker s kakšno prejšnjo je). Je s teboj, torej si mu nekako sestra ali mama. V glavnem rad te ima (recimo), nabrisati te ne mara. Samo, tako lahko ostane tvoj prijatelj (saj itak ne seksa), ti si pa poišči moža.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?