|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KJE KUPITI FIXIES PLANIČKE?
22.2.2006 19:48:31   
alenkica
ZANIMA, ME, KJE SE DOBIJO FIXIES PLANIČKE, KI JIH VI TAYKO HVALITE. SAMA NAMREČ SE FUL BOJIM, DA JE V TEH PLENICAH PREVEČ KEMIKALIJ, IN ČE ŽE SO,NAJ BODO VSAJ ZELO DOBRE.

SEM PA SLIŠALA, DA SO TE MEHKEJŠE NA OTIP, PRIJETNEJŠE.

A JE TO RES? 

KAKŠNA PA JE CENA, SO FUL DRAŽJE OD PAMPERSK?

KAKO PA STE ZADOVOLJNE S PLENICAMI HUGGIES?

oprostite, za toliko vprašanj, ampak enostavno sem zmešana, ker je toliko teh plenic, in na koncu ne vem katerih izbrat.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
22.2.2006 19:53:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KJE KUPITI FIXIES PLANIČKE?
22.2.2006 21:43:08   
frutka_
Imajo jih tudi v BC.
S Huggies plenicami pa jaz nisem bila zadovoljna, ker so edine od vseh modelov pleničk po katerih je dobil rdečo ritko in trebušček. 

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KJE KUPITI FIXIES PLANIČKE?
22.2.2006 22:12:21   
Anonimen
Pa smo spet pri PLANIČKAH. user posted image  user posted image  user posted image
Sej nič hudega, me ne moti, samo tako smešno se mi zdi. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KJE KUPITI FIXIES PLANIČKE?
23.2.2006 20:24:04   
alenkica
Se opravičujem, anonimna, da sem napisala planička - tiskarski škrat pač user posted image .

Nobena mi ni napisala v čem se razlikujejo od Pampersk.

hvala še enkrat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KJE KUPITI FIXIES PLANIČKE?
23.2.2006 20:30:36   
Anonimen
alenkica ne bit tako lena pa pojdi v najblizjo trgovino in poglej. Joj kam smo prisli- zdaj ze za vsak drek sprasujete tukaj?

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KJE KUPITI FIXIES PLANIČKE?
23.2.2006 20:49:28   
frutka_
Alenkica jaz neke bistvene razlike nisem opazila. Je pa res, da nikoli nisem uporabljala klasičnih zelenih Pampersk ampak Pampers Sensitiv, ki jih kupiš v DM ali P. Active Fit.  Fixies sem kupovala en cajt. Zdaj pa imam Libero, za jaslice mu dam Pampers Active Fit (ki imajo elastične trakce in tanjše so) ali pa Pampers Sensitive. V redu se mi zdijo tudi DM pleničke in prav tako  Mullerjeve.
Ja, ko je bil tamali še novorojenček sem kupila Fixies, ki imajo izrez za popija, Fixies Newborn se imenujejo.


Anonimna, zato smo da pomagamo, če koga kaj zanima.user posted image


(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KJE KUPITI FIXIES PLANIČKE?
27.2.2006 13:09:54   
sarazan
Sama nisem sprobala nobenih razen Fixies. 
Moja sestra ima že 2 otroka in je kar nekaj plenic preklela. Glede na njene izkušnje sem ugotovila, da so te najmanj plastične in najbolj "dihajo". Zaenkrat so za našo nežno ritko čist dobre in ne bomo eksperimentirali z drugimi.

Kupujem jih v Baby centru. Paket 28 plenic za 2-5 kg stane 1.199 sit. Paket 56 plenic za 3-6 kg stane 2.599 sit.

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?