|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: že kakšna novemberka?!
7.3.2006 19:17:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bubče

moja prva nosečnost...sicer sem zanosila zelo hitro... že drugi cikel brez jemanja tabletk (upam, da bo vseeno uspelo...malo me je strah)....pregled imam pa šele 29.3.2006....bomo videli...


bubče enako pri nama tudi mi2 sva zelo hitro zanosilauser posted image
tudi jaz držim pesti, da bo vse okuser posted image
komaj čakam, da mi postane malo slabouser posted image , bom vedela, da so to tisti ta pravi znakiuser posted image

(odgovor članu bubče)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: že kakšna novemberka?!
7.3.2006 21:05:54   
atanja
Jaz pa sem 23 in dekleta, se je že začel-slabo mi je. Če pojem kaj mi takoj postaen slabo-tako da moram začeti še bolj po obrokih jest da mi ne bo še bolj. 
Špikanje se mi je pa zdaj majčken umirilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: že kakšna novemberka?!
8.3.2006 7:57:32   
psaša
Punce koliko ste bile pridne, en dan me ni bilo in koliko vas je že novihuser posted image . Včeraj sem imela prvi pregled, točno 6t in sem že videla mojo pikico, 3mm in srček se je že videl. Tolk sem bila vesela, da ni za povedat. Drugače pa nimam nobenih znakov, razen bolečih joškic. Malo me dajejo hormoni. Aja, pa ginekologinja mi je zračunala PDP 31.10.2005, uradno sem sedaj oktoberka.

Pa glede vaše debate, 28 let in prvičuser posted image . Zanosila po pol leta + 3 mesece po končanju jemanja tabletk sva pazila.

LP in božajte svojo bušije.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: že kakšna novemberka?!
8.3.2006 8:01:37   
bubče
user posted image  mal se moram potožit....tečna sem ful....pa lačna....

jao, upam, da ne bodo taki dnevi v večini......

user posted image

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: že kakšna novemberka?!
8.3.2006 8:14:42   
Anonimen
Dobro jutro!

Jaz imam zato že sedaj pregled, ker sem bila naročena že od prej. Hotela sem si zrihtati kontracepcijske obliže, na, pa bom dobila materinsko knjižico user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte in uživajte!

Anonimka 1 user posted image

(odgovor članu bubče)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: že kakšna novemberka?!
8.3.2006 8:54:44   
Aja1
psaša, sem full vesela zate, da se že vidi user posted image . Pri meni se žal v ponedeljek še ni videl (verjetno je bilo prezgodaj 5t4d), tako da strah ostaja do naslednjega pregleda, ki ga imam 27.3. Kdaj se ponavadi vidi user posted image ?

A ima mogoče še katera rjave izcedke? Jaz imam, pa je v ponedeljek G rekla, da naj se ne sekiram in da je zaenkrat vse ok...ampak strah ostaja. Ta izcedek se pojavi zjutraj in zdaj ga je že več, kot takrat, ko sem bila na pregledu user posted image . Resnično me je strah.

Pobožajte svoje trebuščke!

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: že kakšna novemberka?!
8.3.2006 11:59:27   
katy.25
Živjo!
Pri meni so se tudi začele pojavljati slabosti. Prejle sem se postopila kuhati kosilo in me je že pogled na surovo meso čisto s tira spravil, ko pa zavoham kako hrano se mi pa čisto obrne. To je danes prvič. Samo sadje mi paše.
Opazila sem da vse prej zavoham, motijo me parfumi, vonj po hrani, da ne govorim o cigaretah...prej nisem bila tako občutljiva.

Čestitke vsem novimuser posted image , in user posted image user posted image za vse ki ste uspešno opravile prvi pregleduser posted image user posted image ! Vsem še veliko sreče naprejuser posted image  user posted image !

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: že kakšna novemberka?!
8.3.2006 15:00:04   
petruskaL
Hojla ...
no da dodam še jaz neki o sebi - 28 let 1.user posted image .
Počutim se več kot odlično, lačna sm ful - ampak mi vse diši. No edino joškice me še zmeri bolijo in to tolk, da ne prenesem niti vode na njih ko se tuširam...adijo pamet. Sm pa jaz isto ko katy.25 opazila, da vse prej zavoham...U službi sploh ne morm na WC - oziroma težko - ker tam vse toookkkkk smrdi ko da noben za sabo ne potegne vode...
Prvi pregled pa še zmeri kooommmmajjjj čakam. Čist sm nestrpna...

(odgovor članu katy.25)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: že kakšna novemberka?!
8.3.2006 15:38:14   
taya76
Ola novemberke..)
Tudi jst se vam bom pridruzila...sm v sestem tednu in po izracunih g. naj bi imela rok 2.11.,naslednji pregled imam pa 20.3.pa bom videla kako in kaj.)

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: že kakšna novemberka?!
8.3.2006 16:25:29   
Aja1
Dobrodošla Taya! Najprej sveda čestitke za user posted image

Kdaj si pa bila na prvem pregledu? Se je že kaj videlo? Jaz imam namreč tudi PDP 2.11. in sem bila v ponedeljek na pregledu, pa se je videla le vrečka (mislim da 16 mm). Naročila me je spet 27.3.

_____________________________




(odgovor članu taya76)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: že kakšna novemberka?!
8.3.2006 17:40:32   
taya76
Ola Aja1:)
Moj prvi pregled je bil 6.3.
Videla se je bla mala pikica,pa tudi srcek ze bije...
Jupi!Za enkrat je vse ok,ampak me bl utrujenost daje in krci v trebuhu..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: že kakšna novemberka?!
8.3.2006 22:12:40   
***pika***
Živjo vsem.

ne berem foruma vsak dan, zato se oglašam še za 'nazaj'. Stara 34 let - prvič user posted image

KOnčno se kak dan že slabo počutim. Mi je pa naful smešen način slabo - tako da imam en občutek kot da sem lačna in ko jem, mi je OK. tako da me je kar groza, da se ne bom razlezla kot pujs user posted image
Drugih posebnih ttežav ni - da me pa modrček prekleto stiska in da me joški kar luštno bolijo sem se pa že navadila.

Aja, pa grozno občutljiva sem ratala. Sploh ko sem zmatrana Kar jokam user posted image za stvari, ki me včasih sploh ne bi 'ganile'.
A še katera več user posted image kot ponavadi?
Aja, pa lulam kar naprej user posted image

Drugače pa komaj čakam pregled. 23. kje si?

Lahko noč vsem!

< Sporočilo je popravil ***pika*** -- 8.3.2006 22:13:59 >

(odgovor članu taya76)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: že kakšna novemberka?!
9.3.2006 7:43:48   
Aja1
Taya, potem sva midve isto noseči in na isti dan sva imečli pregled...ampak žal se pri meni še ni drugega videlo, kot vrečka 16mm. me kar malo skrbiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: že kakšna novemberka?!
9.3.2006 8:00:54   
psaša
LP vsemuser posted image . Aja1 ne skrbeti, mogoče si zanosila malo kasneje in user posted image  še ni tako velik. Počakaj do naslednjega pregleda in sigurno se bo že videlo.

Vsem novimuser posted image  pa čestitam.

Lep dan in božajte svoje bušije.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: že kakšna novemberka?!
9.3.2006 8:12:00   
Anonimen
Dobro jutro!

Jaz se se super počutim, mogoče sem edino malo bolj utrujena. Ampak nimam časa počivat, ker je tamala vsa na spidu in se moram okrog preganjat z njo. Komaj čakam poletni dopust!!!! Pa komaj čakam torek, ko imam prvi pregled.

anonimka 1 user posted image


(odgovor članu psaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: že kakšna novemberka?!
9.3.2006 9:48:08   
taya76
Dobro jutro punce:)
Jst se se kar premetavam v postelji upam,da nem prevc lena postala...
Aja1,nc se sekirat pocakaj do naslednjega pregleda pa bos videla,da bo vse ok...K pr prvih tednih se ne vid tk razlocn..Sj bo..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: že kakšna novemberka?!
9.3.2006 9:53:31   
katy.25
Aja1 in Taya76 vidve sta obedve user posted image  približno toliko kot jaz. Ampak jaz imam prvi pregled šele 20.3. Kako to da imate nekatere že tako zgodaj?
Jaz sem že tako nestrpna pa še služba se mi nekaj kaže... sama zmeda. Sedaj ko je test pokazal + me pokličejo na razgovor, prej pa ne duha in ne sluha na nobeno mojo prošnjo.

Lep pozdrav vsem.user posted image

(odgovor članu taya76)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: že kakšna novemberka?!
9.3.2006 11:13:41   
taya76
Katy25.Jst takoj k sm nardila test sm poklicala ginekologinjo in mi rekla naj takoj pridem.Tk,da moj prvi pregled je biu 6.3.,drugi pa bo 20.3..To je cist odvisn tud od ginekologa kdaj te naroci,)

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: že kakšna novemberka?!
9.3.2006 11:38:17   
Aja1
Katy, jaz sem bila tako zgodaj na pregledu, ker sem bila že od prej naročena, ko še nisem vedela, da sem noseča. Če bi izbirala, bi pa raje šla kakšen teden kasneje, ker zdaj me je pa samo strahuser posted image , ker se je videla samo vrečka in user posted image  še ne. 20.3. je kar pravšnji datum.
Pa srečno za morebitno bodočo službo!

_____________________________




(odgovor članu taya76)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: že kakšna novemberka?!
9.3.2006 12:09:36   
Anonimen
Jaz bom na pregledu noseča cca. 6 tednov, tako da upam, da se bo videlo. In res upam upam upam, da bo vse OK. Bom sporočila.

lp, anonimka 1 user posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: že kakšna novemberka?!
9.3.2006 12:17:25   
Aja1
anonimka1...obvezno poročaj, kako bo na pregledu.

Držim pesti, da se bo videlo že kaj več, kot pri meni.

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: že kakšna novemberka?!
9.3.2006 20:12:28   
andreja 07
no novemberke nič niste kaj dosti aktivne
da vas malce predramim tiste kiveste da boste,na bolniški ali boste poleti šle na dopust?Morje?
no pa še napišem PDP imam 18.11. če pa bosta user posted image user posted image  pa verjetno prej koliko nas je izvem 30.3. ko imam prvi UZ.

Kako se kaj počutite?


_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: že kakšna novemberka?!
10.3.2006 8:10:43   
Aja1
Andreja, upam, da nam bo ta tema fino zalaufala...
Jaz se počutim čisto ok, malo me špika v trebuhu, pred dnevi so bile še prsi bolj napete in boleče...danes pa kar neuser posted image  
Kako se pa ostale počutite?

_____________________________




(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: že kakšna novemberka?!
10.3.2006 8:26:48   
Anonimen
Jaz upam in pričakujem, da bom delala do konca, tako kot v prvi nosečnosti, ko nisem bila niti en dan na bolniški. Sem se res super počutila! Dopust imamo pa že rezerviran in plačano akontacijo. Upam, da bo vse OK, sicer imam pa zavarovano odpoved, če bi ravno kaj prišlo vmes. V prvi nosečnosti me je zagrabila panika, pa sva šla na dopust za 10 dni na Hrvaško - še danes mi je žal, da se nisva odpravila kam drugam. Tako da letos se gremo za 3 tedne potepat - če bo le vse OK.

Se mi je pa danes sanjalo, da sem imela UZ in da mi je rekla, da se zelo lepo vidi, da bo fantek. user posted image

LP, anonimka 1 user posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: že kakšna novemberka?!
10.3.2006 10:19:57   
Sisy
POZDRAVLJENE NOVEMBERKE!


Zanima me ali je "pravilo" da prsi ko zanosiš bolijo? Čist tko mal za hec me zanima...kakšne so vaše izkušnje user posted image

lep pozdravček vsem user posted image

pobožajte svoje bušije!

< Sporočilo je popravil Sisy -- 10.3.2006 10:20:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?