|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: že kakšna novemberka?!
13.3.2006 16:50:54   
***pika***
Aja1, hvala za tolažbo in lepe želje. Sem si pa oddahnila, ker se je izcedek potem zelo hitro nehal. Upam, da tudi tebi ne nagaja več. Trenutno me daje le velika skrb, če je s pikico vse OK - najraje bi čas kar premaknila naprej do 23. 3. user posted image

Ronja čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image , to da ti ni slabo, je pa več kot super. meni sicer občasno je, ampak potem se pa fino najem in je bolje. tek se mi je prav popravil, posledica tega so pa dolge seanse drugega dne na WC-ju, ker očitno toliko hrane ne rabim user posted image .

Tudi mene moj bolj crklja. Mi kako malo večjo torbo po štengah nosi, pa potrpežljivo me posluša, ko svoje strahove stresam. In danes mi je v avto prinesel kisle kumarice, ker sem bila 100%, da me bo pobralo, če jih takoj ne zmažem ene par (ob francoski štručki in pašteti, seveda). Folk na cesti v mimovozeči koloni je gotovo mislil, da sem nora, ko me je gledal, kako se bašem. Zdaj mi pa hrana iz ušes gleda, ampak vsaj slabo mi ni več user posted image Upam, da se ne bom razlezla kot pujs user posted image Zaenkrat pretirano povečane kilaže še ni opaziti.

Anonimka 1, tebi pa želim čim manj utrujenosti in da bo vse OK.

< Sporočilo je popravil ***pika*** -- 13.3.2006 16:55:20 >

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 8:03:01   
Aja1
Punce dobro jutro! Še spite?

Pika, me veseli, da je izcedek ponehal. Pri meni se še vedno pojavlja vsako jutro user posted image ...se ga kar ne morem rešit. Zaenkrat je še vse ok.

Midva sva včeraj povedala pri meni doma, da bova novembra dobila user posted image . Sicer še ne bi povedala, ampak so naju že včeraj čisto razkrinkali...samo še priznala nisva user posted image . Bili so veseli, ampak presenečeni pa ne, ker so že itak pričakovali user posted image . Verjetno bodo pri user posted image  pa zelo presenečeni, ker niti slutijo še ne.

Božajte svoje bušije!

_____________________________




(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 8:09:59   
psaša
Dobro jutro punce.
Kako ste kaj danes? Slabosti so občasne. V nedeljo me je napadla vročina, danes sem boljše, samo iz nosa mi kar teče.
Povečane lakote nimam, samo kadar mi je slabo, jem dokler ni konec slabosti, groza.

Je katera med vami kadilka? Jaz sem, hvalabogu, nehala kaditi en mesec prej, preden sem zanosila. Tako, da sem full ponosna nase. Skadila sem škatlico na dan, vsak cigaret mi je pasal kot ne vem kaj. Mislila sem, da ne bom nikoli nehala. V petek bo točno 3 mesece user posted image user posted image user posted image .

Včeraj sem opazila, da se mi že malo trebušček pozna. No, zmeraj sem imela raven trebuh in kadar sem ga potegnila noter, je ratal trebuh malo vdrt. In včeraj naredim tudi to, ker sem bila full napihnjena, in trebuh kar ni šel čisto noter. Full sem bila vesela, presenečena.
Lep dan želim vsemuser posted image

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 8:15:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

sem napihnjena (vedno sem imela trebuh kot ploh, zdaj pa je malce večji - no, to opaziva samo jaz in moj user posted image ).



user posted image mi2 sva včeraj kupila nove hlače zame, da me ne tišči vseuser posted image  se vsaj udobno počutim, ker sem tudi jaz napihjena precej. špika me občasno. včeraj sem imela vrtoglavico zjutraj user posted image  pa slabo mi je bilo, ampak je minilo, verjetno mi bo zdaj občasno slabouser posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 9:06:50   
Anonimen
Nabralo se je že kup novemberk, jaz še vedno čakam...
Sem vam pa naredila seznam in bo 2.11. huda gužva v porodnišnici!

Aja1 – 2.11.
katy.25 – 2.11.
***pika*** - 2.11.
taya76 – 2.11.
anonimka 1 – 6.11.
atanja – 6.11.
petruskaL – 7.11.
bubče – 11.11.
andreja 07 – 18.11.
ronja - ?


Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 9:30:36   
Aja1
Uuuu, pa bo res gužva 2.11. v porodnišnicah user posted image user posted image user posted image

Se nas je že kar nekaj nabralo....upam, da se nam pridruži še čimveč novembrk!

Punce, tudi jaz sem že kar malo napihnjena....bo treba kmalu nove hlače kupit.

Zdaj me pa zanima, če ste vse poročene, ali se mogoče boste poročile?

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 9:30:44   
katy.25
Super anonimen! Da bomo še me imele seznam.
Zgleda da bo res gneča 2.11., ampak samo da bo vse v redu z našimiuser posted image .
Jaz imam sicer prvi pregled v ponedeljek, tako da še nisem uradno 2.11. - to je po izračunih v knjigi in na netu.user posted image

lp user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 9:34:41   
katy.25
Aja1 - jaz še nisem poročena in tudi v planu še nimava. Kaj pa ti?

Mene edino moje najljubše kavbojke malo tiščijouser posted image  ampak najbrž samo zaradi tega ker imam že par dni nenormalno povečan apetit. Sem kouser posted image  sploh ko mi slabo postane, se moram hitro najest.

(odgovor članu katy.25)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 9:44:00   
Aja1
Midva tudi še nisva poročena. Zdaj pa sva malo razmišljala in se odločila, da se bova verjetno poročila kar eno sredo (samo midva, starši, priče, brat, sestra). Samo pozanimat se morava, koliko prej se je treba naročit. Jaz bi se poročila čimprej, ko bom še lahko oblekla kakšne normalne hlače. user posted image  Oba pa ne marava velikih porok in vsega tistega kar paše zraven (tudi pleše noben od naju)...zato "normalna" poroka definitivno odpade.

_____________________________




(odgovor članu katy.25)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 11:08:03   
Anonimen
Dober dan punce!

Jaz sem bila na pregledu in je vse OK. Otroček je velik 4,6 mm, videl se je srček, PDP imam pa 2.11. user posted image user posted image user posted image

Komaj čakam, da raztrobim novico, da ne bom več v ilegali user posted image user posted image user posted image

LP, anonimka 1 user posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 11:21:13   
Aja1
Čestitam anonimka1!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem vesela zate, da je vse ok.

PDP imaš pa ravno takrat kot jaz, pika, taya, katy....res bo gužva v porodnišnicah! nas je že 5 za ta datum. user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 11:40:24   
katy.25
čestitke anonimka1user posted image user posted image user posted image user posted image
in še veliko user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  naprej!

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 13:56:27   
krfjolca
Se pridružujem novemberskim tečkam nosečkam. Če sem prav izračunala, bo 18.11. user posted image
Slabosti nimam, upam, da sile ne bo - moja mami pravi, da ji sploh nikoli ni bilo slabo med nosečnostjo, upam da sem kaj po njej poverbala ...
Čutim pa zoprno napetost in špikanje - kot pri PMS. Pa danes me že cel dan zebe ... Kar trese me, vendar ne vem ča je to od tega ...
Aha, pa lulat me na vsakih 10 minut user posted image
Zanosila pa v prvem poskusu, sem kar malo jezna, ker bom morala poročno obleko zamenjat, pa tako lepa bi bila v njej ...user posted image
Zdaj bom pa na poročni dan noseča 4 mesece. Tu pa spet upam, da sem po mami in da se mi ne bo preveč poznalo ...

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 14:08:34   
Aja1
Čestitam....in lepo nosečnost želim! user posted image user posted image user posted image
 
Tudi jaz upam, da se to malo podeduje, saj se je moja mami zredila v nosečnosti samo za 8 kg.

_____________________________




(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 14:42:33   
taya76
Cestitam anonimka,da je vse kul...Jst tud komej cakam drugi pregled v ponedeljek 20.3..
Psasa ja jst sm tud bla kadilka se pred kratkim,k sm pa zvedla,da sm noseca sm pa nehala...Ja super,da mamo seznam..Kje boste pa rodile? Ze veste?Jst sm sicer iz Velenja,rodila bom pa v Ljubljani...Moj je drgac ljubljancan pa sva se kr odlocja za Lj.Lep dan punce:)user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 14:46:46   
ronja
Mene je včeraj prvič malo špikal trebušček, v jajčnikih, podobno kot včasih med ovulacijo, danes pa malo v maternici, ampak res ni hudega, sploh nič v primerjavi z user posted image . Izcedek sem jaz imela takrat ko bi morala met menstruacijouser posted image , ampak samo en dan in čisto malo, sem komaj opazila - kot rahlo obarvan normalni tok... prsi me ne bolijo več, očitno se je rastni bum malo umiril - meni je prav, saj mam še 8 mesecev za pripravo;) Za slabost trenutno nimam časa, ker mam preveliko gužvo v službiuser posted image
Mogoče mi ni slabo zato, ker vedno ves čas jemuser posted image No, zdaj se je lakota že umirila in se vračamo v normalne okvire, po tem ko sem pa zanosila pa do malo po tem, ko sem naredila test, sem pa res jedla ko user posted image . Skoz sem bila lačna in tudi ko sem jedla, se nisem najedla od normalne porcije kot prej, ampak sem vedno rabila več...  Sem se v tem mesecu zredila že za 2kg in sem se bala, da bom kouser posted image , če bo šlo tako naprej. Pa se je zaenkrat umirilo, še ni panike:) Ne bi se rada preveč zredila, ker bi rada bila čim bolj fit za porod. Seveda pa kake diete pri meni že v štartu odpadejo, enkrat sem morala delat eno zaradi zdravja in mi je bila živa muka, tako da se temu že vnaprej odpovedujem, hehe;) Občudujem pa vse, ki so tega sposobne, jaz ne bi mela discipline, hvalabogu mi do zdaj ni bilo treba... Če sem lačna, jem;)

Sicer še vedno pridno telovadim, včeraj sem spet preplavala 1,5 km, sem pa močno omejila plavanje pod vodo (grem samo 2x na eno plavanje), da ne bi bilo kaj narobe zaradi premalo kisika. Trebušnjake na plesnih delam normalno, saj s tem ni nič narobe, ne? imam namreč še kar kondicijo, ker se ves čas povsod vozim z biciklom, pa še plesne 2x na teden in plavanje 2x, tako da se mi ne zdi, da bi se preveč naprezala pri tem... Verjetno da če se ok počutim, ni nič narobe, ne?user posted image

Jaz sem najbolj vesela pomarančnega soka zjutrajuser posted image . Sva pa oba kar težko tiho, on še posebej, je bil ful srčkan, ko mi je razlagal, kako je ves ponosen lahko povedal vsaj lekarnarju, ko je kupoval folno kislino zame:) Ampak sem mu razložila, da ni dobro prehitro raztrobit, ker gre lahko kaj narobe, čeprav sem 100% prepričana, da pri meni že ne more it nič narobe:) Tako kot sem 100% vedela že od malega, da bom zanosila prvi mesec, ko bo možno, kar tudi sem. Zato sem prej, ko še nisem želela otroka, tako zelo pazila - oziroma so fantje (no, en me tako gledat, saj so bili samo 3 v vsem tem času) bili zaščiteni;)

Jaz se tudi počutim malo vodnato - kot pred menstruacijo in hec je to, da jo ves čas podzavestno čakam, sem bila na bazenu, pa pomislim, madona, zdaj sem pa dobilauser posted image , potem se pa spomnim, itak da ne, buča trapastauser posted image
Ampak je res podoben občutek, pa če imaš redne user posted image od 13 leta naprej, recimo, se nakak pogojiš, da jo vsak mesec čakaš...

Fantova mami je gre kmalu v pokoj in je delala načrte za penzijo, tako bolj dolgoročno, pa je nekaj omenjala, da bo kasneje tudi kak otrok verjetno za pazit... Sva se samo spogledala in nasmehnila - pojma nimaš, kako kmalu bo to, hehe:) Kar se tiče moje mami, se ji sanja ne, ona itak ne opazi takih stvari;) Zadnjič sva bila pri njej, jaz lačna ko hudič, direkt iz službe, ona pa postavi na mizo: par plesnivih sirov, domač pršut in neke sumljive sluzaste domače vložene gobice... Grrrrr! Pa še lubi takrat še ni vedel in je bilo prav grozno, ker nisem mogla jest ma pa res čisto nič! Saj ne kompliciram pri prehrani ampak ravno te najbolj sumljive zadeve, ki jih itak lih ne obožujem, sem pa vrgla iz jedilnika...

Folno kislino sem začela jemat malo pozno (včeraj), ker pač prej nisem vedla, potem so bile pa lekarne zaprte, kaj češ... Upam, da ni nič narobe. kako dolgo jo že ve jemljete?

anonimen, bi z veseljem dopolnila rubriko, ampak moj datum (pdp) ni ravno ziher - zračunala sem si ga na netu tisti dan, ko sem zvedela - 9.11., zadnjo m. sem mela 2.2. Torej mamo očitno različne izračune, če sem prav videla... Kje ste računale ve?

Aja 1, midva nisva poročena niti nimava nič takega v planu. Jaz nisem lih tip za poroko in obljubljanje ne vem česa za 20 let naprej, kar ne vem, če bom lahko držala;) On pa tudi ni prav strašno navdušen nad tem. Mi je zadnjič, predno sva vedela, da sem noseča, rekel, da ga res zanima, kaj bi rekla, če bi me resno vprašal. Sem mu odgovorila, da bi itak mislila, da se zafrkava, tako da nimam pojma:) Kar je čisto res. Zdaj se pa po moje ne bi hotla poročit, ker se mi zdi brezveze, da bi se poročala zaradi otroka, bi imela občutek, da je to nekaka dolžnost, kar pa nočem, da poroka je - itak so mi pa pankrti zlo srčaniuser posted image
Mislim, da se za poroko v sredo več ko 14 dni vnaprej ni treba naročat, vsaj zdaj še ne, tako da uživajta! (slučajno se je lih ena kolegica tako poročila, mislim, da se je naročila za naslednjo sredo, nekak tako, ampak to ni bilo letos)

Bravo punceuser posted image , ki ste že bile na pregledu, nisem si mislila, da se pri 4 mm velikem user posted image že vidi user posted image ! jaz grem danes prvič na test v ZD, sem se hotela naročit na pregled po tel. takoj, ko sem zvedela, pa so mi povedali, da moram najprej prestat test pri njihuser posted image . NO, danes greva, sem vesela, da se mu da z mano, ker se vedno čaka do onemoglosti...user posted image Ampak samo da bi mi ratalo obdržat to ginekologinjo, pa bom srečna!user posted image Ker me podijo drugam, ta jih ma baje preveč... Ampak je ful fajn in ji zaupam, pa od začetka sem pri njej in je taka mami;)

Kdaj pa lahko jaz pričakujem prvi pregled? In kako pogosto jih imam potem - na vsake 3 mesece na začetku, potem pa na 1 mesec? Nimam pojma, ker je pač prvič...

Uživajte in se veliko smejte!
Joj, še to: meni so skoz govorili, kako je user posted image vedno vroče kouser posted image , mene pa skoz zeeb!!!user posted image Saj em eje že prej vedno zeblo, ampak zdaj me pa še bolj! Jaz sem se pa že veselila, da mi bo vsaj 1x v življenju vroče...

(odgovor članu katy.25)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 15:02:03   
Aja1
O, Ronja, pridna si bila. Si mi malo zapolnila čas, ko sem brala tvoj post. user posted image

Mislim, da te bo za prvi pregled G naročil-a kar kmalu.

Za preglede mislim, da so pogostejši, kot na 3 mesece. Jaz imam drugi redni pregled (+en izredni) 27.3., potem pa kmalu še nuhalno svetlino (nekje od 11-14 tedna).

Sicer pa tudi mene non stop zebe kot psa....prste na rokah mam čist ledene. Komaj čakam na pomlad in na sončka.

Punce, pridne bodite, kaj napišite in se še beremo!

Božajte svoje user posted image  trebuščke!

_____________________________




(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 17:49:15   
krfjolca
Mene tudi zeeeebe! In to neprestano! V službi so me cel dan spraševali, če nisem kaj bolna, ko sem v plašču okol skakala, pa sem se komaj zadržala, da nisem sčvekala. Pa glava me boli! Aspirina pa lekadola ne smem, a ne? user posted image

Kakšen test to? Odvzem krvi, al kako? To je plačniško, al kaj??? Koliko pa stane?

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: že kakšna novemberka?!
14.3.2006 22:35:09   
ronja
Danes sem bila pri sestri in me je naročila 13.4. - to bo moj prvi pregled... En dan prej moram it v laboratorij naredit teste. Nuhalno svetlino bom tudi jaz dala pogledat, mogoče bom tam celo prej na vrsti, čeprav dvomim... Ja, se bo kar vlekel ta mesec... Rada bi vedela, da je vse ok... V kakem primeru ti to pogledajo že prej in koliko to stane samoplačniško?

Datum imam pa po novem 2 dni prej, 7.11., ker sem prej malo zamutila in sem si narobe zapomnila prvi dan zadnje m. - je bila 1.2....

Mi je pa sestra nekak odsvetovala moje trebušnjake in skoke in obrate pri plesu... user posted image Pa ravno to, kar imam najrajši! Bazen ji ni bil najbolj všeč, da se ne bi česa nalezla... Ne bom čisto ubogala, ampak samo da vesteuser posted image uradna priporočila...

Ribe so super, od rib so baje najboljše sardelice, na srečo, ker jih imam najrajši. Pršut če ga pečeš ni problem, če ga ne, pa je lahko. Baje ni preveč dober, ker je preslan, ampak glede na to, da sem bila že prej bolj ali manj ves čas slabokrvna in so mi ga vedno priporočali, ga bom verjetno dajala kam;) Školjke ipd lahko jemouser posted image pazit da peremo zelenjavo, pa ne muckov božat, itd... kaj več pa ne vem...

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 7:50:52   
Aja1
Punce, dobro jutro? Kako smo danes?

Ronja, torej lahko pršut jemo? To je mini najljubša hrana....sem že razmišljala, kako bom zdržala celih 9 mesecev brez njega user posted image
Meni je tudi G rekla, da se moram mucitov izogibati, pa zelenjavo čimbolj oprati, pa tatarca ne jesti... no, tisto, kar pravijo vsem.

A ste že dale kri in vodo? Je vse ok? Jaz sem zdaj vsaj zvedela, kakšno kri imam (katero skupino) user posted image

Pridne bodite!

_____________________________




(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 8:30:56   
Anonimen
Dobro jutro!

Najprej glavoboli - Lekadol se lahko vzame! Preverjeno!

Na prvem pregledu ti vzamejo kri, da določijo krvno skupino (če je še nimaš) in pogledajo za toksoplasmoso (mački). Potem pa na vsakem pregledu kri, voda in merjenje krvnega tlaka ter tehtanje. NS v prvo nisem šla, ampak sem šla na en samoplačniški UZ k Miheličevi v Črnuče. Zdaj sem se pa prijavila tudi na NS, ker je drugi otroček, da sem bolj pomirjena, pa še fino mi je, da dobim eno drugo mnenje. NS imam 26.4. v Dravljah.

Jaz sem se v prvo zredila 16 kg, 3 kilce so mi ostale, tako da... Ampak, sem bolj med suhimi in ni težav.

Včeraj sem povedala mami, na šverc user posted image , ker je tudi v prvo ona vedela. Ful je bila vesela! Naslednji teden je pa potem uradno pri starših in tudi tukajle user posted image user posted image user posted image

Dršte se punce!

LP, anonimka 1 user posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 8:33:27   
MINEJA
Pozdravljene novemberke!

Tudi sama se vam pridružujem, PDP imam 2.11.06 (zadnja M 25.1.06).
To je moja druga nosečnost, imam namreč 25 mesecev starega fantka Tinaja. Rodil se je 7.2.2004, se pravi da bo med njima skoraj tri leta razlike. Vsem , ki si želite dva ali več otrok, bi predlagala, da kar hitro naredite še drugega. Nama je žal, da nisva že prej - takoj. Ja naporno na začetku, a ko vidiš kako se fino igrata in se učita drug od drugega, ni lepšega občutka in zadovoljstva.

Na prevem pregledu sem že bila zaradi rjavega izcedka, vendar me je ginekologinja pregledala in naredila UZ in je bilo vse OK. Naročila mi je naj počivam in bolniško. Pred tem nisem nič povedala v službi, potem kar iz enega dneva na drugega v bolniško. je bil kar šok - morali so namreč najti nadomeščanje (sem namreč vodja dnevnega centra za otroke s PP). Tako, da je s tega stališča bolje povedati čim prej. je pa res, da dokler nisi na 1. pregeldu v bistvu nimaš potrjene nosečnosti!!!

Slabo mi je začelo biti pred tremi dnevi ... Pa sem mislila, da jo bom odnesla brez tega. Ko imam prazen želodec je kriza, ko pa nekaj pojem pa je OK. Luštajo se mi sirove štručke in jagode s smetano, sladoled, ...

V 1. nosečnosti sem se zredila za 26 kg. Imela sem jih 74 kg. Rodila sem en mesec prej, tako da sem jih imela 100. velika sem 18 cm, tako da se sploh ni videlo, da jih imam toliko. Pa da ne boste mislile, da sem se prenažirala, čisto normalno sem jedla. In da vas potolažim, da so mi čisto prav vsa oblačila od prej - še celo bolj suha sem kot sem bila (pa brez hujšanja!!!). Do šestega meseca, ni šlo skoraj nič ali pa zelo malo kg dol, do enega leta in po enem letu pa sem prišla na svojo prvotno težo. Punce, povem vam en nasvet. Po porodu si ne kupujte nobenih novih stvari, naj vam bodo ster stvari merilo. Jaz sem kupila nekaj stvari, ker snisem imela kaj za obleči, pa saj veste malo si v depresiji in rabiš nekaj modernega, pa sem si kupila par cinjic, ki sem si jih dala zoožati , pa so mi še vseeno še prevelike ...

Z možem sva poročena že od leta 2002. Sedaj živiva pri njegovih starših v zgornji etaži s svojim gospodinjstvom in si zaradi nesoglasja z njimi zidava hišo. Če nam bo šlo finančno skozi, se bomo v jeseni preselili ... Upam, da imete Ok tašče, meni moja nič ni pomagala ... Ko pa je k meni prihajala moja mamam, pa je bila nanjo ljubusumna ... Mojo nosečnost je sprejela, tako da je rekla, če še ni prehitro. vso nosečnost pa mi je govorila, da ona otroka ne bo čuvala ...

Skratka, uživajte nosečnost!

Punce, od kod pa ste?



_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 8:40:00   
krfjolca
Uh, tašče... Nekatere so res zmaji. Upam, da se moja ne bo spremenila. Zdaj je še vsa sladka in prijazna, po poroki in porodu pa ne vem kaj bo. Mene ni strah, da ne bi pomagala, ampak nasprotno - da ne bi bila preveč vsiljiva. Saj je ful dobra in vse bi naredila, samo stalno se nekaj vmešava. Meni je že žal, da sva že povedala za nosečnost, ker mi je že začela težit zaradi prehrane (jem po Montignacu - kar je za nosečnico idealna, zdrava prehrana - ona pa kar svoje trobi), telovadbe (po njenem še hodit ne bi smela preveč, kot da sem na smrt bolna, ne noseča.
Hja, to bodo še komedije ...
Živiva pa prav tako v isti hiši zgoraj in imava svoje gospodinjstvo.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 8:40:29   
Aja1
Čestitam Mineja!user posted image user posted image user posted image
 
Zdaj nas je pa že 6, ki imamo PDP 2.11.06 user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 8:44:38   
Aja1
Moja tašča je zaenkrat tudi fino...mogoče je le malo preveč prijazna in radovdena...vse hoče vedeti., zato sav se tudi odločila, da si najdeva skupno stanovanje, ki ne bo pri njih in ne pri nas. In s tem sva zelo zadovoljna user posted image
Za user posted image pa tašči še nisva popvedala.....sva se odločila, da bova poskušala počakati do 1.aprila user posted image

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?