|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 8:52:53   
MINEJA
Glede tašče ...

Moja tašča se je spremenila po porodu ... no lahko rečem že po poroki in v nosečnosti ... Napresatno me je nakaj gnjavila in mi pridigala ... Pa dajala neke starodavne nasvete glede nosečnosti in novorojenčka ... Da bi pa kaj naredila, to pa ne ... V glavnem v vse se je vtikovala ... Sva kupila nov avto, pa je sledilo, če ga rabiva?, pa sva šla za prvomajske na morje, pa je sledilo, če imava denar ... Sem full dolgo prepričevala mojega, da greva zase, pa se ni dal, ker mi je govoril, vedno bolj stari bodo, boljši bodo in manj se bodo vtikovali ... Dreka ... Vedno starejši so, hujši so ... Sedaj pa je sam videl, da morava iti, ker bova znorela ... In hvala bogu za to!!! Ni lepšega kot imeti svoj mir, svojo teraso, svojo centralno , ...

Nosečke, ali že veste kaj imate? Imate kakšne občutek?

Kaj pa imena?



_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 8:54:56   
Anonimen
Jaz bi še eno punčko, ker imam v prvo tudi punčko. user posted image  No, v končni fazi karkoli bo, samo da bo otroček zdrav.

Imena pa imava. user posted image

anonimka 1 user posted image

(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 9:02:04   
Aja1
Ja, tudi jaz pravim, da mora biti tašča toliko stran, da ne pride na obisk v copatih in toliko, da ko pride na obisk ne prespi user posted image

Tudi jaz bi raje punčko...si kar predstavljam, kako bi ji mdelala kitke, pa take lepe oblekice so za punčke... Če bo pa fantek, bo pa moj user posted image  prišel na svoj račun...avtomobilčki...

Za imena se pa ne moreva zmenituser posted image

_____________________________




(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 12:22:49   
taya76
Ola punce:)Kako ste kaj danes?Jst se super pocutim ze dva dni...
Hm tasce!Jst jo na sreco bl malkrat vidim ampak zaenkrat je ok...Midva sva tud ze povedala pr meni doma,pr njemu pa se ne..Bova se mal pocakala predn poveva veselo novicko..Pa moje najbliznje frendice so ze tud seznanjene...Oba bl trzava na puncko..Ampak ce bo fantek bo pa tud veselo sam,da bo zdrav otrok..Na konc tk ni vazn kwa je a ne?Lep dan se naprej..user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 12:42:35   
ronja
hehe, aja, dobra logikauser posted image jaz mam glede tega zelo srečo, obdajajo me sami fajn ljudje.user posted image Vsak zna bit kdaj težek, ampak po srcu so vsi zelo dobri in na večino se da zanest, ko rabiš in to šteje! upam, da bo tako tudi še naprej, povedela nisva še nikomur...  Verjetno bojo veseli, njegova mami bo sigurno rekla, če ni še prezgodaj, pa ji bova razložila, da sva že 27 let stara in se bo nekak strinjala;) Bo pa v bistvu zelo vesela, to pa mislim, da vem... Mislim, da lahko nanjo od vseh najbolj računam za pomoč, ko jo bom potrebovala.user posted image Moja mami bo zelo navdušena, ko ji bom povedala, mi že zdaj kdaj teži, kdaj bo, da moraš met otroke pri 27, ker je pač takrat ona mela mene, ona ma rada dojenčke, ampak pazila mi ga pa ne bo, ker je vedno utrujena, ko je kaj res trebauser posted image Drugačen tip pač, fantova mami je bolj materinska, tudi do mene, kot moja...

Živiva na svojem, v istem mestu, ampak par km stran od katerekoli mame, ravno prav po ajini definiciji;) Poročit se itak ne misliva, tako da se po poroki ne bo mogel nihče spremenit, hehe;) Za vsak slučaj;) je pa na svojem res luštno, sicer sva bila že prej stran od staršev, ampak nisva bila sama na svojem in to je zdaj precej šnja razlika, super je!

Kar se imen tiče, za punčko sva že zbrala, uganite, kaj;) spomnila sem se jaz, ko sem se vpisovala sem, pa sem bila prepričana, da mu ne bo všeč... pa mu je in sem prav happyuser posted image za fantka še ne veva. sicer je pa 50% možnosti,d a ga ne bova rabila;)

kaj bo, ne vem. kaj bi rajši tudi v bistvu ne... najrajši bi dvojčkeuser posted image user posted image [sm=smiley2.gif" height="17" width="17">user posted image Fant bi rajši fantka, pri punčki se boji, kako bi jo vzgajal - po njegovih besedah, ne ve, kako bi ji rekel: "daj no, neuser posted image , bodi dec!";)user posted image

Kdaj boste povedale v službi, doma, ... Midva nameravava vsaj do prvega pregleda počakat, kar je pa šele 13. aprila, še cel mesec...

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 12:53:54   
Aja1
Midva sva zaenkrat povedala le mojim staršem + jaz sem takoj, ko sem zvedela, da sem user posted image  povedala moji najboljši prijateljici. Pri njegovih starših malo kasneje, v službi pa če bom le zdržala po NS...še cca mesec in pol...težka bo.

Zgleda, da bi skoraj vse raje punčke user posted image

_____________________________




(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 12:57:14   
Anonimen
Pri meni v službi jih nekaj že ve, šefu bom pa tudi povedala pomoje naslednji teden. Ker ne morem več skrivat.

a1 user posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 14:15:23   
krfjolca
Hehe, ronja, a potem bo Ronja?
Me spomni na tisto mladinsko knjigico - Ronja, razbojniška hči. Sem jo prebrala najmanj 10x. A si mogoče od tu dobila idejo, ali od kod drugod? Jaz tudi upam na punčko, da bom oblekice kupovala, pa kitke spletala user posted image  ... Ime bi ji bilo Hana. Dragi pa si želi fantka, ampak mu moj izbor imena ni všeč ... Ampak sva se zmenila, da prvemu jaz izberem ime. Tako da bo Amadej. A ni lepo ime, no, tako blagoglasno, mehko, lepo, malce umetniško, ampak ne preveč snobovsko ... user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 14:20:48   
Aja1
Ja, saj dolgo itak ne bomo mogle več skrivat našega trebuščka... bo kmalu postal opaznejši user posted image

Poleti na morju bomo imele pa že kar velike trebuščke....sploh ne vem, kakšna bom...se nisem navajena s trebuhom... moj user posted image  mi pravi, da me že kar vidi v senčki, z velikim trebuhom in še večjim sladoledom v roki user posted image
Mene danes že cel dopoldan špika v trebuhu....mogoče pa naš user posted image  že brca user posted image ...malo heca.

Pridne bodite!

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 14:34:38   
Anonimen
Jaz grem še na en "ornk" dopust s trebuščkom. V prvo sem naredila napako in sem šla za 10 dni ležat v eno senco, ker sem se ustrašila, pa sem rekla, da nikoli več. Pa še tamala mora imet luštno poletje. No, če bo le vse OK!user posted image

a1 user posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 15:06:52   
krfjolca
Mi gremo vsi trije na poročno potovanje (no, upam da samo trije ... user posted image ) v Grčijo. Sva izbrala Magic life hotel, kjer je šampanjec v neomejenih količinah, pa koktejli pa vse ... Jaz bom morala pa sokce pit, pa kidibul user posted image  ...
Ampak se bomo imeli pa fino. Samo dvomim, da smem surfati user posted image  ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 15:16:19   
andreja 07
no pa še jaz
poročena svamal več kot leto skupaj pa 6 let.sprva sva živela pri meni na podtrešju v lastnem gospodinjstvu,vendar je bila moja mati preveč gospodovalna hotla je vse vedet za vse obiske kdo zakaj kje kako? mislim katasrofa tako da na koncu niti po stopnicah nisva znala več hodit.
Pa sva se preselila na njegovo razpadlo staro hišo,ki jo je podedval sva jo renovirala-delno delno še čaka in sedaj sva tu z mojim sinom,ki ga imam jaz od prej in vsi smo srečni tašča me je neki hotla vzačetku komandirat sam sem ji takoj povedala da naše življenje je naše njeno pa njeno in da če rabi pomoč,danaj pove da ji bomo pomagali sicer pa naj nas pusti na miru. in ne boste verjele želja je upoštevana,če je treba pazi na sina in je res vse okin upam da bo tud v naprej.

sedaj pa baje da bova imela dvojčke ni še potrjeno mož bi imel punčke jaz pa ponovno sina sicer pa vplivat se pa itak ne da. o imenih se pa nisva še pogovarjala.
sedaj imamo projekt cotke namreč imam občutek da me bojo kmalu v bolnico strpal upam da ne ampakpri prvem sinu sem v 3 mescu šla not domov pa ko sem rodila VMES pa sam par vikendov.zato zbiram reči ki mislim da jih bom rabila,kako malenkost bo pa že mož šel potem kupit če bo treba,
kaj pa ve ste že kaj nabavila?
imate kake sponzorje ali bo vse v lastni režiji?
pri nas spozorjev ni tako da je vse v naših rokah?
moja mami že ve tašča sumi vprašat pa ne upa.
V službo sem šla pa danes z namenom,da povem in kajse je zgodilo? doma sem od 26.01. -zlom roke in v tem času sem bila tudi v postopku obmp,ki je hvala bogu uspel. sem pa že lani v službo jemala enekcije-namreč vsak teden sem šla v tujino in nisem nikoli vedela kdaj bo M in sem jih vzela sabo  pa je šef enkat vidu pa je prAŠAL KAJ mam pa sem rekla enkcije pa je reku če sem bolna sem pa rekla ja. IN DANES MOAŽKU KOMAJ IZDAVIM DAME VSAJ ŠE 2 MESECA NE BO IN SPLOH NI BIL ZAČUDEN AMPAK JE SAMO VPRAŠAL A TO JE ZARADI ENKCIJ? JAZ PA NISEM VEDLA KJ BI PA SEM MU REKLA DA JA. IN PRI TEM JE OSTALO KER NINIČ POIZVEDOVAL.(NAJVEČJI ŠTOS JE PA V TEM DA VSI MISLIJO DA MAM SLADKORNO,KER SEM DEBELA IN DA MAM ZATO ENEKCIJE.) TAKO DA V SLUŽBI VEJO DA ME NE BO 2 MESCA KAJ BO PA POL PA NE VEM


sem se kar mal razpisala.no v bistvu me pa zanima a vam tud ful paše goveja juha? jaz bi jo pojedla na tone.tok mi je dobra.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 16:38:59   
ronja
krfjolca, hehe, ja, Ronja bo, če bo punčka, seveda, fantek bo rajši kaj drugega, če se strinjateuser posted image . Po Ronji, razbojniški hčerki, moja najljubša knjiga in najljubša junakinja, še zdaj jo vsako leto preberem. Taka sem bila jaz in tako punčko bi mela, če bo punčka. jza torej ne bi mela punčke zato, da bi ji kitke spletala, ampak zato, da bi bla razbojniška hči, hehe;) user posted image Če bo fant, pa je tudi lahko gavnar, če želi Samo da je zdrav, pa brihten, da se mu ne bo treba preveč matrat, prav pride, hehe Pa nadarjen za šport po fantu, pol je zmagal/a!

Jaz bi rada, da je obema ime zelo všeč in po moje bova toliko časa iskala, da bova še za fanta tako našla. Sicer pa bo verjetno tako spontano kot je prišla Ronja, prišlo še njegovo ime. Se mi zdi, da so vsa lepa imena že zasedena v ožji familiji, moji ali njegovi... Sicer mi je kar všeč David, ampak njemu ni ravno ful, ni sicer proti, ni mu pa res všeč, tako kot Ronja in tako sva rekla, da iščeva še naprej. Saj se še ne mudi;)

user posted image  Amadej, hmmmuser posted image No, za svojega ga ravno ne bi zbrala, mehko pa res zveni, čeprav za fanta to niti ni nujno;)

Joj, punce, ne me strašit s temi trebuhi user posted image !!! jaz nameravam it normalno na morjeuser posted image user posted image user posted image in ne mislim met neke ogromne žoge spredajuser posted image ... (Ja, saj vem, to bi pa prej morala mislit, hehe:) Ne, pa saj pravijo, da se do 5 meseca ne pozna ne vem kaj, me bomo pa julija ravno v 5, a ne?

aja, špika tudi mene, ampak mi je prav všeč, ni taka zoprna bolečina (ker m. sem mela zelo boleče... baje je to v redu, da se maternica pripravlja na porod že med m. - meni se zdi, da se cela pripravljaš na porod, ko te vsak mesec nekaj fejst boli, se ti potem porod ne zdi tako grozenuser posted image , ker si navajena bolečine... Pa ne vem, če sem res rabila 14 let prej se pripravljat, ampak če bo zato šlo lažje, se je mogoče celo splačalo, hehe)

sladoled pa definitivno, jaz bom tista z največjim kornetom, kjer bo gor par okusov čokolade;)
krfjolca, ne sekriaj se zaradi koktejlov, saj majo tudi nealkoholne izvedbe, ki so še boljše, pa tudi zaradi šampanjca ne, saj majo tudi baby izvedbo - midva sva z Lumpi šampanjcem nazdravila, ko sem mu povedala da sem user posted image . Sva ga mela v hladilniku še od prej, ker sva hotela praznovat selitev, pa nama še ni ratalo, hehe, je bil že nov razlog za slavje;) user posted image
andrejauser posted image ! a obmp je umetna oploditev? Pri tem sem slišala, da so pogosti dvojčki. Sem razmišljala, da bi darovala jajčece kdaj, ampak sem se odločila, da bi rajši najprej imela svoje otročke, da ne bo kaj narobe...

goveja juha, niti ne... sploh nisem nikoli bila neka ljubiteljica juh, malo pred nosečnostjo sem jih začela malo bolj porajtat in zdaj kdaj kako skuham, ampak mam rajši zelenjavne, za govejo mi pa res ni.
Pač pa sem iz dneva v dan bolj zaljubljena...user posted image Pravijo, da je nosečnicam vorče in slabo in da jim razpoloženje niha, pa da jim gre na user posted image za vsako figo, mene pa zebe, nič mi ni slabo in sem skozuser posted image ! NO, meni je prav:)

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 16:56:56   
Aja1
Ja, na morju bomo že v 6. mesecu. No, taka "kriza" s trebuščki menda tudi še ne bo user posted image .

Andreja, meni tudi zelo, zelo paše goveja juhica....njami user posted image . Prej mi ni dišala, zdaj pa bi jo jedla kar vsak dan.,...ampak jaz imam najraje čisto redko juho...skoraj brez rezancev.

Ronja....mislim, da imava isti okus za sladoled...tudi jaz bom imela največjega.....čokoladnega....pa še prelitega z litrom čokolade user posted image . Uh....bodo šle kile gor....

Pridne bodite srečke user posted image


_____________________________




(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 19:34:12   
andreja 07
Punce kdaj boste začele prpravljat? cotke opramo itd.... mene ta nagon tok daje kot pr ta prvmu in se sam bojim kdaj bom morala v bolnico? upam da še en čas ne.

ja OBMP je pa umetna ja in secer sem vila pri REŠU in je ratalo v prvo,doma pa že imam 6 letnega razbojnika.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: že kakšna novemberka?!
15.3.2006 21:13:30   
***pika***
Živijo vsem!

Ste se pa razpisale - en dan špricam forum, pa komaj uspem po diagonali preleteti nove poste.
Krfjolca, Mineja user posted image user posted image user posted image Upam, da nisem katere druge spregledala.

Jaz uradno še nimam potrjenega PDP. Po knjigah sem še vedno na datum, ko bo gužva user posted image 2.11.

Počutje je bolj v podnu. Dopoldne še OK - s tem da zjutraj pridno zasedam školjko in potem v službi funkcioniram normalno. Po kosilu se pa začne - napihnjena kot kak user posted image tik pred zakolom. Potem pa letim z drisko na skret in potem navalim na kako hrano.
Včeraj sem imela dan za gobovo juho in žele bonbone, danes je moja oboževana hrana ananasov kompot, prikazujejo se mi pa pohani zrezki, ampak jih nimam kje dobiti zdajle user posted image

Skratka - iz dneva v dan ne vem, kaj mi bo pasalo. Edina konstanta je napihnjenost, tako da sploh ne vem več, a sem se že toliko zredila ali sem polna zraka user posted image . Skratka, počutim se na pol uporabno in komaj čakam, da ta napihnjenost mine in da bom lahko končno šla na kakšno rekreacijo, ker se mi zdi, da sem že čisto brez kondicije.

Aja, še o porokah ste nekaj rekle. Še nisem poročena, sva jo pa imela v planu in sva zdaj malo pohitela z datumom, da bom vsaj hlače lahko zapela user posted image
O nosečnosti pa nisva še nikomer nič rekla, ker še ni uradno potrjena - komaj čakam naslednji četrtek, da vsaj vem, če je pikica OK, če ji user posted image dela.

Čao čao

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: že kakšna novemberka?!
16.3.2006 8:10:37   
MINEJA
Ojla, nosečke!

Najprej o slabostih: jaz sicer ne bruham, a čutim tak grozen okus v ustih in slabost v trebuhu. Držim se tega, da jem večkrat po malo - skratka neprestano jem ... Včeraj sem se stehtala in sem celo shujšala ... Saj pravijo, da prve mesece shujšaš. Luštajo pa se mi jagode s smetano, kompoti, kreme, Vieneta sladoled, ... Pri sinčeku pa se mi je luštal segedim, pasulj, mineštra, - same močne jedi.
Ali poznate vraže o tem kakšnega spola otroka nosiš?
Če se ti luštajo kisle kumarice bo fantek in obratno, če se ti luštajo sladke.
Če imaš lepo kožo - bo fantek in obratno.
če imaš trebuh kot žogo bo fantek in obratno?
...

Glede imen pa je pti naju tako: meni je za punčko definitivno ZOJA, ampak mojemu ni všeč. Sledi MIJA ali ALINA, AMELI. Za fantka pa (sedaj imamo TINAJA) TAJ, MAJ, LAN, VAL.
Pa ve? Povejte svoj izbor!

Imate že nakupljenih kaj oblačil za nosečke? Jaz imam nekaj iz 1, nosečnosti, ampak je bila druga sezona (zimska). Kupila sem si eno džins krilo v H&M. POa ve? No, pa eno trenerko, ki jo lahko nosiš tudi kot nenosečka!

Javite se kaj!



_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: že kakšna novemberka?!
16.3.2006 8:23:37   
ronja
punce, slaba novicauser posted image , ki jih od mene verjetno niste vajene: se zna zgodit, da bom morala iz tega formuma.user posted image Včeraj popoldne, ko sem prišla domov me je začelo boletuser posted image in potem sem opazila en krvav madežuser posted image , sem se valjda usrala, da je kaj narobe, sploh ker sem kolesarila domov - ampak sem si merila pulz in je bil 129, kar je še precej pod 140, kar naj bi bila meja... Potem sem se spomnila, da vas veliko pravi, da ma take izkušnje in nisem hotla panike takoj zagnat , sem rekla, da bom šla rajši danes k svoji g., ker danes dela pop., včeraj je pa že zaključila. No, potem sva šla z dragim na plesne, čisto na izi in tam je bilo vse ok, še bolelo me ni kaj preveč. No, ko pa sem spet prišla domov, sem pa začela prav res krvavetuser posted image ... Ponoči sem tudi, zdajle še ne vem, kako je s tem. Boli pa kr, kot pri menstruaciji, tudi krvavitev je podobna kot prvi dan m.user posted image ...

Nočem zganjat panike, ampak tole je kar močno in ne vem koliko tele bebice zdržijouser posted image ... Vsekakor bi pa rada, da se rodi zdrav/auser posted image , sicer imam rajši, da se zdaj konča. Če bi se, bova pač novega naredila, ne;) Saj delat jih je luštnouser posted image user posted image

Sva bila oba malo razočaranauser posted image pa čisto presrana na začetku, sploh si noben od naju ni predstavljal, da bi JAZ lahko imela probleme - jaz vendar nimam takih problemov, heheuser posted image   Ko sem bla mala, sem bila non stop nekaj bolna, zdaj sem pa ves čas zdrava in sem mislila, da sem svojo kvoto zaključila. Pa redne menstruacije sem mela že 14 let in tudi zanosila sem v prvo... (Tudi mami in vse babice in sestra so.)
No, zdaj sva se že nekak sprijaznila, da če ne bo, pač še ne bo, bo pa naslednji mesec;) Rada bi pa seveda, da bi ga lahko obdržala in bi bil zdrav ko dren! V bistvu sem začela krvavet ravno ko sva izbirala imena (še za fantka) in sva se hecala z raznimi čudnimi imeni, potem sva pa ugotovila, da se je revež ustrašiluser posted image , da mu bova tako dala ime in da zdaj pa hoče ven, dokler se ne spametujeva;)

No, danes pop. grem h ginekologinji, držite pesti za naju/nas...user posted image Zdaj nimam pojma, kako se počutim (noseče ali nenoseče), prsi mam še malo otekle, sem pa shujšala za slabe pol kg, nenamerno, seveda! Tolažim se s tem, da je bitje zdaj veliko že slabega pol cm in da bi tako stvar opazila, če bi prišlo ven... Sicer pa sploh ne vem nič razen, da me boli, pa da se malo bojim, pa da bi rada, da je takoj ura že 3... Da ne govorim, da moram v službi naredit eno zelo pomembno zadevo do danes dop...
Vesela sem, da je user posted image tak user posted image , da si tudi on želi user posted image in da je bil tudi on razočaran, pa da oba upava, da je vse ok in da gre z mano:)  Vam poročam zvečer. Želim vam pa v vsakem primeru vse najnajnajlepše (tudi če se bom slučajno morala poslovit) in najbolj srečno nosečnost in najbolj zdrave otroke! Držite pesti!

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: že kakšna novemberka?!
16.3.2006 8:28:48   
Anonimen
Dobro jutro!

Meni je zjutraj in zvečer malo slabo, no, bolj tak čuden občutek v trebuhu. Upam, da bo tudi to kmalu minilo.

Midva sva poročena od leta 2003.

Kar se pa imen tiče pa če bo punčka bo Zarja, če bo fantek bo pa Gabrijel. Niso nama všeč ta kratka, nova imena. Rada pa imava ne preveč pogosta, ampak slovansko zveneča imena.

Lepo se imejte punce in uživajte!

a 1user posted image

(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: že kakšna novemberka?!
16.3.2006 9:01:19   
Aja1
Ronja, držim pesti za vaju in za vajinega user posted image . Veliko punc je pisalo, da so krvavele in se je user posted image  vseeno obdržal. Koliko pa je te krvi? Je prav sveža kri ali rjav izcedek? Jaz sem imela dva tedna probleme z rjavim izcedkom in je zaenkrat še vse ok. Resnično upam in ti želim, da se bo vse srečno izteklo in da bomo vse skupaj dočakale mesec november. Misli pozitivno, čeprav vem, da je to v tem trenutku zelo težko.
Veliko sreče user posted image user posted image user posted image  in nujno poročaj, kako se bo izteklo.

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: že kakšna novemberka?!
16.3.2006 9:19:10   
ronja
aja, hvala! Ja, saj s tem se tudi jaz tolažim, tudi moja mami je pri meni baje še malo krvavela... Pa sem vseeno daleč od kakega bolehnega bitja, heheuser posted image Ob rojstvu sem sicer dobila samo 9 točk, ker sem se 1 mesec prezgodaj rodila, ampak na vseh testih kasneje sem pa ok:)
Tale krvavitev žal ni samo rjav izcedek, ta je bil včeraj zvečer. Ponoči in danes zjutraj pa kr normalna krvavitev, sveža kri, kot pri m. Zudi nekaj tistih delčkov je bilo not, kot pri normalni m. pa boli tudi precej (sicer nisem lih jamraste sorte, zdaj sem se pa šla rajši kar usest...)

Saj se trudim mislit poz., ne vem če se vidiuser posted image , saj vsi načrti ki jih delava za otročka itak ostanejo v vsakem primeru, ker otročke bova sigurno melauser posted image , če pa en mesec prej ali pozneje pa niti ni tako pomembno. Pa vedno hočem bit na vse možnosti pripravljena, vsaj psihično...
Je pa po moje normalno, da me je strah in da me skrbi, ker je krvavitev kar močna... Ampak če pa tole preživi, je pa res sila moža ali pa razbojniška hčiuser posted image ! Potem mu/ji ne bo prišlo nič do živega, hehe! Samo nočem pa celo nosečnost ležat, tega enostavno ne bi zmogla... Upam pa, da to ni od preveč športa, saj sem omejila, ko sem zvedla... Pa tudi sem se čito ok počutla, nič da bi se naprezala ali kaj takega... Pa tisti dr. Pušenjak tudi pravi, da to ni povezano, to me tolaži...
No, bomo videli popoldne, poročam pa sigurno! No, še 1x hvala!user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: že kakšna novemberka?!
16.3.2006 9:24:34   
Aja1
Ronja, pojdi počivat (ležat) in počakaj do popoldneva oz. če imaš možnost, pojdi na urgenco takoj.

_____________________________




(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: že kakšna novemberka?!
16.3.2006 9:26:07   
Anonimen
Ronja, pojdi raje takoj k zdravniku in ne popoldne!

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: že kakšna novemberka?!
16.3.2006 11:13:09   
Aja1
Punce, dejte povedat, a ste vse v službah, mogoče bolniška? jaz sem v službi in kolikor imam le časa, kukam na RR user posted image .

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: že kakšna novemberka?!
16.3.2006 11:25:51   
Anonimen
V službi sem in bom, upam, da do konca.

a1user posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
FOTO: Slabi trenutki vsake nosečnice
photo
Nosečnost je čudovito obdobje, vendar je hkrati lahko tudi naporna. Poglejte si serijo fotografij, ki prikazuje tudi te,...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?