|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako začeti ?
11.3.2006 12:37:14   
chips







Kako začeti uvajati kašice in ostalo 4.Mesece stariuser posted image .Ponoči se dojiva na 1-2 uri .2x sem ji dala riževo kašico pa je bilo dobro za 3 ure.
Kako pa je s frutekim???Kdaj)Kolikokrat na dan pa lahko dam kašico??Poleg tega da še dojim??


< Sporočilo je popravil wahoo -- 12.3.2006 13:23:07 >


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako
11.3.2006 16:17:17   
*goldfish*
Jaz ti priporočam, da še kar dajaj riževo kašico, še ene par dni. (zaradi alergije) Potem pa, če ji boš kupljene kašice dajala, pa en okus ji dajaj vsaj tri dni, zaradi prej omenjenega razloga. Jaz bi po riževi kašici začela dajat kake sadne sokce, pa potem počasi na jabolko, korenček,... 

Jaz sem mojemu tudi dajala kupljene kašice, pa mi zdaj glih noče preveč sveže sadje in zelenjavo papcat, tak dauser posted image

za začetek ji samo en mlečni obrok (dopoldne ali popoldne) zamenjaj s kašico, po kašici pa še ponudi mleko. Kasneje ji še drugi mlečni obrok zamenjaš s kašico, pa tako počasi preideš na "tapravo hrano"

Ne vem zakaj ti hočeš že dodajati, ampak jaz bi še malo počakala s kašicami. Pupa je komaj 4 mesece dopolnilauser posted image

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako
11.3.2006 16:54:39   
kati*
Mi smo začeli z uvajanjem drugih okusov pri 4m. Začela sem z doma narejenim jabolčnim sokcom, nato s korenčkovim, nato banana, bučke, krompirček. Vsako živilo sem dajala 1 teden in postopoma povečevala količine ter kombinirala: npr .1. teden jabolčni sokec, nato je probal korenčkov sokec in nato sem kombinirala jabolko in korenje.

Če pa želiš, da se ponoči ne dojita tako pogosto - edina rešitev je, da ne dojiš - ne daj otroku za jest oz. preskoči vsaj en obrok in tako postopoma naprej (o tem je že kar nekaj napisanega - poišči na forumu). Otrok ne rabi jest ponoči na eno uro, rabi bolj tolažbo in dojka mu je verjetno najboljša tolažba. Jaz sem imela popolnoma enake težave in dodajanje nič ne pomaga. No zdaj pa jeva le 1x ali 2x na noč (ki je dolga kar 12ur).




_____________________________

lp, K

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?