|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje podnevi
13.3.2006 7:32:24   
tajč
Pred dobrim mesecem je naš skoraj dvoletni sin začel spati v veliki postelji. Ponoči je vse v redu, podnevi pa ni pogojev, da bi zaspal. Pred tem je podnevi vedno spal vsaj 2 uri in pol, zdaj pa nič. Medtem ko v vrtcu še vedno podnevi normalno spi, doma čez vikende noče. Se mu vidi, da je zaspan, vendar pa se potem vedno začne v postelji igrati in od spanja ni nič. Sem poskusila tudi s tem, da bi ležala ob njem, pa se delala kot da spim, pa ne pomaga nič. Nekaj časa me poskuša "zbudit", potem se še malo igra v postelji, na koncu pa splaza iz nje in se igra na tleh.
Nimam več idej, kako ga pripraviti do spanja podnevi tudi doma. Ali ima mogoče kdo podobne izkušnje in pozna kakšno rešitev?
Za vašo pomoč se vam vnaprej lepo zahvaljujem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje podnevi
13.3.2006 8:09:21   
karmy
če mu ni do spanja, ga kar pusti čez dan da se zlaufa..boš vidla kk bo padu v postlo že ob šestih al pa ob sedmih...user posted image



_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu tajč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje podnevi
13.3.2006 11:18:07   
Anonimen
Pri nas je podobno. Čez teden spi pri atu po dve uri, pri nas pa čez vikend nič. Pa se sploh ne sekiram. Pač čez vikend čez dan ne spi več, gre pa zvečer kake pol ure prej spat. Jaz si to razlagam s tem, da je tako vesela, ker smo čez vikend skupaj, da noče zamuditi niti minute tega. Isto kot jaz, sem kar vesela, da jo imam cel dan zraven.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje podnevi
13.3.2006 19:47:35   
Anonimen
Prav imaš Meta. Gotovo še kaj skupaj postorite.

Lep dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje podnevi
16.3.2006 13:40:28   
iguana
no ja..jaz se cisto glede tega ,da ga pustis po svoje ne strinjam.imam dve deklici..5 in 2..in obe se vedno spita popoldan.Opazila sem ,da ce spustim popoldansko spanje je zvecer se huje..je pa res ,da se vedno drzimo urnika...mlajsa gre dvakrat spat dopoldan okoli 11 in popoldan skupaj z starejso okoli treh. Ce ju dam spat uro prej ali uro kasej kot ponavadi ni varjante da se umirita in zaspita...he he..
tako da...jaz svetujem spanje!!Vsekakor..ne samo zaradi otrok ,da so maj sitni..ampak tudi za mamice..takrat imamo vsaj malo casa zase..Knjiga,televizija ali pa urejanje nohtov..he he..vseeno..v vsakem primeru je to pozitivno..starsi kot otroci smo bolj spociti za nova razgrajanjauser posted image

(odgovor članu tajč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




izbor imen
Jacika

Katero ime vam je najbolj vsec?

Haris (15%)

Mila (85%)


Število vseh glasov: 158

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!