|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
18.3.2006 11:57:11   
abergle2
Mene pa zanima, če je dovolj oziroma preveč, če mi pri 4 mesecih poje za obrok cel kozarček jabolčne kašice Hipp. Mu kar pade v ritko, pa imam občutek, da bi še, potem mu daj še čajčka in ga spije 100-120. Flaške pa poje za en obrok 170-180, zvečer mu v flaško dam še žličko riževe kašice, pa tudi vse poje. Res pa spi od 20.-7. ali 8. zjutraj. Je pa normalno težek in velik. Kaj ve mislite?

_____________________________

shit happens....mostly to me so don't worry. ninny
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
18.3.2006 12:08:01   
eva1
Moj do samega začetka poje cel frutek! čeprav se mi zdi, da sedaj pri 1 letu poje manj, kot je pri 6 mesecihuser posted image , no kaj vem, nima bit nič narobe, že rabi toliko!

(odgovor članu abergle2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
18.3.2006 12:38:06   
Anonimen
Nik tudi od 4 mesca je 190 g kašiceuser posted image

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
18.3.2006 12:41:53   
Anonimen
no moja je pr 4. mescih pojedla tamau frutek pa še mlek čez. pr pol leta sem si pa za orientacijo vzela 2 deci al pa tavelik frutek k ga je z lahkoto zmazala. se mi zdi da zdej pr 20. mescih poje manj kot takrat na en obrok. tut cel frutek če ji ga dam sem pa ke komi zmaže

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
18.3.2006 13:45:08   
Dejča
Očitno imate kar ješče otroke, saj naša pri skoraj 9 M komaj spravi vase ta velik frutek (190 g). Ni prevelik jedec, tako da me je na trenutke že skrbelo, toda dokler je zdrav in ful vesel user posted image , se ne bom sekirala. Saj je rada in z veseljem tudi nove okuse, toda ne poje veliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
18.3.2006 14:10:52   
Tricia
Moja nikoli ni bila in še vedno ni jedec...kar se kašic tiče, še sedaj ko ima 10 mesecev 190 gramsko poje šele v dveh, kdaj celo v treh dneh ... user posted image  Kaj čem? user posted image

(odgovor članu abergle2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
18.3.2006 21:59:52   
poliloni
Pri nas kupljenih kašic še ni jedel (alergije), mi je pa pediatrinja rekla da naj bi pojedel toliko kot bi spil mleka - pri nas popije 200ml in z gosto hrano je enako - je pa res, da odvisno kaj je - npr.bučk bi lahko pojedel še več, medtem ko mu cvetača ne gre in poje le pol toliko.
Star je 6mesecev

(odgovor članu Tricia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
18.3.2006 23:03:04   
Anonimen
Zdaj vsaj vem, kaj me čaka naslednji mesec, ko pri nas začnemo z uvajanjem teh kašic... user posted image user posted image user posted image
Robi že zdaj, ko je star 3 mesece in pol, popije na en obrok (na 4 ure) 230ml umetnega mleka Milumil1... Če bo tudi pri hrani takšen požeruh... user posted image

(odgovor članu abergle2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
20.3.2006 7:47:51   
hubi
Hmmmm, naš spije tudi 25o mleka, pri gosti hrani pa tako usta skupaj zalima, da spravim vanj cele tri žlice. Upamo na bolj ješče dni....user posted image . Ima pa tudi  6 mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
20.3.2006 12:58:17   
Seven*
Hahaha. Ja kaj imajo res vsi razen mene jescne otroke? user posted image user posted image user posted image user posted image Mi v celem dnevu (mogoce) spravimo skupaj en frutek v zelodcek... Naj kar papa, saj sadje je zdravo in ga ni nikoli prevec..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu abergle2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cel kozarček Hipp pri 4 mes.
21.3.2006 11:18:29   
taška30
He, he, Seven, niste edini. Naša tudi zdaj pri skoraj 11-ih mesecih komaj zmaže en tavelik frutek.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?