|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po Hippu napenjanje?
22.3.2006 14:06:53   
Rubin.
Zanima me če ima še katera oz. user posted image  tak problem, kot midve. Skoraj po vsaki industrijsko pripravljeni hrani jo matrajo vetrovi. Kaj se pa včeraj dogajalo po Hippovi marelici, pa svet ni videl. Skoraj cel dan in še ponoči je "prdkala". Ne vem ali je to od te hrane ali kaj drugega. Sicer se še dojiva, ampak jaz nisem nič takega jedla in tudi me ni napejalo. Sicer ji ne dajem veliko te hrane tu pa tam (bolj če je mož sam z njo, da ga ne obremenjujem še z hrano). Imate podobne izkušnje ali je samo moje dete tako "grajeno"?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po Hippu napenjanje?
22.3.2006 19:57:28   
Grascakinja
POskusi morda s kako hrano, ki ne mehča blata (marelice mehčajo, piše na kozarčku). Ali pa kako drugo kašo. Mi nismo imeli po Hippu nikoli nič težav.
Kaj pa po npr. speštani banani, je tudi tako? Saj zmečkat eno banano je simpel kot odpret kozarček, za moža mislim...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po Hippu napenjanje?
22.3.2006 20:26:12   
katarina j.
Ja mi imamo polno težav z napenjanjem, pa ne vem točno od katere hrane. A jo kaj napenja po hipovi mlečni kašici- namreč to mu dajemo mi za večerjo. Ponoči veliko prdka in se zato tudi zbuja. user posted image  En pediater mi je rekel, da je lahko tudi alerhija na mlečne izdelke tako izražena.
Je pa res, da se z možem zelo "štekaa" in so zato problemi z napenjanjem nekoliko omiljeni. Res sem lahko srečna, da imam takšnega življenskega sopotnika

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po Hippu napenjanje?
22.3.2006 20:32:04   
katarina j.
Joj, zadnji odstavek je natipkal mož(ko me ni blo zraven), ker me zafrkava, da čvekamuser posted image . Sorry
Hotela sem še napisat da še nismo preverili, če so krivi mlečni izdelki- je šele danes brez.

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po Hippu napenjanje?
22.3.2006 20:35:28   
Pobalami
user posted image user posted image user posted image

Je pa posrečen tale tvoj življenski sopotnik.

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?