|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je vročina pri dojenčku?
22.3.2006 19:23:11   
živa
Pozdravljene?

Če ima 2-mesečni dojenček temperaturo v ritki 37,6 stopinj, kako visoka je vročina? Nekje sem ujela, da lahko smatramo za vročino temperaturo nad 37,5 stopinj v ritki, pa me zanima, če to drži.

Prosim hitro za odgovor, ker imamo prehlajenega dojenčka.

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je vročina pri dojenčku?
22.3.2006 19:33:35   
Mojca P.
Tudi mi imamo prehlajenega dojencka (star3 tedne).

Pisem iz zdravniske knjige za otrocke:

*normalna temp.:
- rektalna (ritka) temp.: 36,8 - 38
- pazdusna temp.: 35 - 37, 2

*blaga temp.:
- rektalna: nad 38,2
- pazdusna: nad 37,4

Pred 38,5 naj ne bi zbijali temp. s sirupi in sveckami ampak z mlacnimi kopelmi, krompirjem ali kisovimi obkladki na nogicah.

Ce ima 3 dni blago temp. je potrebno k zdravniku oz. ce iam temp. visjo od 38, 5 takoj.

Nas ima ze dva dni pazdusno temp. 37,7 in je se nismo zbijali; veji problem pa je kaselj.

Upam, da boste cimprej zdravi.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je vročina pri dojenčku?
22.3.2006 19:48:11   
živa
Mojca, najlepša hvala!

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?