|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pri 1 letu in pol noče več piti mleka
24.3.2006 14:25:21   
Karina&Laura
Kaj narediti? Do sedaj je zvečer pred spanjem in zjutraj popila flaško 240-270ml mleka ( notri sem dala kakšno kašico). Čepraj je jedla, je vedno popila še flaško. Kar naenkrat noče več zvečer piti. Potem je že lačna ob 4h ali 5h in ji dam še malo v spanju da popije eno flaško. Ali je za to starost dosti toliko mleka? Kako ste ve reševale iste probleme?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pri 1 letu in pol noče več piti mleka
24.3.2006 14:29:06   
tinatona
Žal ti ne znam pomagat, ker se je moj mali tako spuntal že pri 6ih mesecih. Zdaj pri enem letu pa ga mogoče spije 1dcl na dan (zmešan skupaj z actimelom).

LP tina

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pri 1 letu in pol noče več piti mleka
24.3.2006 14:33:36   
total
Mi smo tudi toliko stari,pa zjutraj in zvečer pred spanjem spije 270 ml mleka,oz. čokolinota ali pa kakava.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pri 1 letu in pol noče več piti mleka
24.3.2006 18:25:23   
SaaS
Moj je pri enem letu nehal mleko piti. Pravzaprav, ko sva se nehala dojiti. Zdaj ima dobrih 16m in mogoče vsak tretji dan spije pol dcl mleka. Ni šans, da bi ga pil. Ga ne silim. Sicer pa poje veliko mlečnih zadev, tako da se ne bojim, da bi zaužil premalo mleka. Je veliko jogurtov, mlečni zdrob, mlečni riž, skuta, sir, tudi čokolino... in tudi v palačinkah in podobni hrani je mleko.
Ponoči pa ima na voljo le flaško z vodo, če se zbudi. Zdaj pozimi ko je zrak bolj suh, zaradi ogrevanja, je večkrat žejen, ampak tudi pomislila nisem, da bi mu ponudila mleko. Je z vodo čisto zadovoljen. 

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pri 1 letu in pol noče več piti mleka
24.3.2006 18:42:42   
Teja N
A podnevi tudi noče, npr. iz kozarca?
 
Probaj ji ponudit čim več mlečnih izdelkov čez dan.
 
Lp,
Tejauser posted image


_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pri 1 letu in pol noče več piti mleka
24.3.2006 21:52:54   
* Mateja *
Nič se sekirat!
Moj ne pije mleka že od kakega 7 meseca naprej, zato pa mu dajem ful mlečnih izdelkov in za zajtrk ali večerjo kaj narejeno na mleku ( čokolino, gres polento, pudingi, jogurti...)
In ni sploh nobenne panike! Je glih tako zrasu!!

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




ime za punčko
encavesna

Katero ime vam je bolj všeč?

Maša (29%)

Lara (49%)

Kaja (23%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!